अन्य निकायको सूची

१. राष्ट्रिय मानव अधिकार आयोगद्वारा तयार परिएको बेपत्ता पारिएका व्यक्तिको नामावली

सि.न.बेपत्ता व्यक्तिको नाम थरबेपत्ता व्यक्तिको ठेगाना घटना मितिघटना स्थान
1कृष्ण प्याकुरेल लोकन्थली भक्तपुर २०६०।११।१२बराहक्षेत्र ,तेह्रअड्डी सुनसरी
2उत्तम लिम्बु महेन्द्रनगर –४, सुनसरी २०५९।२।१४
3हरि मगर महेन्द्रनगर –४, सुनसरी २०५९।२।१४
4चिरञ्जवी गौत्तम भादगाउँ सिनवारी –५, सुनसरी २०५९।२।१४
5उमेश साह डुम्रहा –५, सुनसरी २०५९।२।१४
6हर्क माझीमहेन्द्रनगर –४, सुनसरी
7दिपक विश्वकर्माबक्लौरी –सुनसरी २०५९।२।१४
8देवहरी रिजालमधेसा – ५ सुनसरी २०५९।५।२५तरहरा सुनसरी
9ज्ञानेन्द्र कटुवालसिजुवा४ मोरङ्ग२०६१।६इृटहरी, सुनसरी
10पुष्प भन्डारी इृटहरी,सुनसरी २०६१।७।३सदन रोड, धरान
11प्रकाश तामाङ्गकटुन्जे, ववला ७, उदयपुर २०६०।९।२३घरान चेककपोष्ट
12जयप्रकाश पहाडीभादगाउँ सिनवारी ५ पुरानो चतारा लाईन, सुनसरी २०६१।१।१४भादगाउँ सिनवारी ५ पुरानो चतारा लाईन, सुनसरी
13राजेन्द्र प्रसाद साह (वेदन )मधुवापूर , सप्तरी २०५८।८।१२सप्तरी जिल्ला
14अनिता श्रेष्ठ योगिनिया –२, सप्तरी सप्तरी जिल्ला
15राजेन्द्र प्रसाद चौधरी अमरैैया खरपुर , सप्तरीसप्तरी जिल्ला
16नरसिहं चोधरी खेजपुर –१, सप्तरी २०५८।८।१४फत्तेपुर
17रामाकान्त साह (निर्दल)खम्गडा,मलहनवा, सप्तरी २०५८।८।१४सप्तरी जिल्ला
18विनोद हलुवाई भन्ने विनोद कुमार साहखम्गडा,मलहनवा, सप्तरी सप्तरी जिल्ला
19कारी साह बौद्ध बर्षाइन , सप्तरी सप्तरी जिल्ला
20द्धवारिका तिमिल्सिना फतेपुर –९, सप्तरी २०५८।११।१९कमलपुरको भजनी बजार
21कमल देव यादव २०६१।९।१काचन गा.वि.स. सप्तरी
22राजेन्द्र प्रसाद राम तरही ४ सप्तरी ०५९।०५।२२राजविराज, सप्तरी
23लिला रायमाझी हर्दिया ८ सप्तरी ०६०।११।२५हर्दिया सप्तरी
24शम्भु कटुवाल ठुलाछाप २ ओखलढुङ्गा २०५८।८।१५कटारी बजार उदयपुर
25प्रचन्ड कटुवाल ठुलाछाप २ ओखलढुङ्गा २०५८।८।१५कटारी बजार उदयपुर
26हिमाल कार्की ठुलाछाप २ ओखलढुङ्गा २०५८।८।१५कटारी बजार उदयपुर
27बुद्यमाया लिम्बु फुरुम्बु –२, ताप्लेजुङ्ग २०६२।२।२६फुरुम्बु –२, ताप्लेजुङ्ग
28हेम बहादुर राना मगर दानाबारी ५ ईलाम२०६१।५।२८चन्देगढी , झापा
29राजकुमार खड्का ओखरे –५, तेह्रथुम २०६०।६।२४निज निवासबाट
30राम चन्द्र अधिकारी पाँचगाछि, झापा२०६०।१०।२२संक्रान्ती बजार, तेह्रथुम
31कुशेश्वर महरासितापुर ४ ,सिरहा २०६०।६।१मिचैर्या , सिरहा
32शुभनारायण यादव हकपडा–१, सागरपूर सिरहा २०५९।३।७कृष्णपूर –६
33रघुवीर साह राजपुर –६ , सिरहा २०६१।५।२१राजपुर –६ , सिरहा
34राम खेलाउन महतोब्रम्हनगोछारी ९, सिरहा २०६०।८।२३बथनाहा चौर
35श्री नारायण यादव लक्ष्मीनिया, सिरहा २०६०।६।२८सनहैट्टा गाविस
36फुलगेन पासवानसिराहा, कल्याणपुर  नखुलेकोनखुलेको
37महेन्द्र साहसखुवाननकारकट्टी खैरवुना चौकव –१, सिरहा २०६०।६खैरवुना चौक
38रामशरण नायकबडहरामाल ६, सिरहा २०६०।५।३१वडहरा माल
39रामखेलवान साहामिर्चया–२ सिराहा २०५८।८।२८मिर्चया–२ सिराहा
40सवरी यादवसनैठा–१, सिरहा २०६०।६।२८सनैठा–१, सिरहा
41गगवा महरामरान गा.वि.स , धनुषाविष्णुपुर–४, सिरहा
42श्रीराम सदाराजपुर –६ , सिरहा २०६०।५।९राजपुर –६ , सिरहा
43जगेश्वर सादा राजपुर –६ , सिरहा २०६०।५।९राजपुर –६ , सिरहा
44गनेशी सदा राजपुर –६ , सिरहा २०६०।५।९राजपुर –६ , सिरहा
45परमानन्द यादवमहेशपुर–५, सिरहा २०६०।१।५महेशपुर–५, सिरहा
46चन्द्रेश्वर महतोअर्नाम २, ब्रम्हवुरी सिरहा २०६०।६।३ अर्नाम २, ब्रम्हवुरी सिरहा
47राम भगत सदाराजपुर –६ , सिरहा २०६०।५।९राजपुर –६ , सिरहा
48विनोद महतोअर्नाम २, ब्रम्हवुरी सिरहा २०६०।६।३अर्नाम २, ब्रम्हवुरी सिरहा
49कारी भन्ने हरि बहादुर यादवसनैठा–३ सिरहा २०६१।४ मोहलिया सिमा भित्र पर्ने भारतको तेनुवार्य बाट
50बौआलला महरा विष्णेपुर, ४,सिरहा२०६१।४आफ्नै घरबाट
51जितेन्द्र कुमार साह मझारे–९, मोरङ्ग २०६२।६।२२निज निवास
52विन्दु बस्नेत डग्राहा ५ मोरङ्ग २०६२।५
53सूवित नारायण महली झुरखिया –९, मोरङ्ग २०६२।११।२६झुरखिया दुई मोरङ्ग
54मिना लिम्बु(समिक्षा) इटहरा –६, मोरङ्ग २०६१।१।२०तेतरिया , मोतिपुर , मोरङ्ग
55दुलार चन्द्र यादव महादेवा–३, मोरङ्ग, चौकीघाट मोरङ्ग २०६२।६।१जहदा रोड विराटनगर
56खडग बहादुर तिमिल्सना याङ्गसिला –५ ,मोरङ्ग २०६२।१।१९निजको गाउँबाट
57कुबेर आपागाईउर्लावारी २ मोरङ २०६०।६।१०कञ्चनवारी विराटनगर
58दाताराम तिमसिनाप्रगतिशील लेखक संघ, विराटनगरको सदस्य २०६०।६।१०बरगाछी विराटनगर
59गोपाल दंगालगोविन्दपुर १ मोरङ २०६०।६।१०गोविन्दपुर १ मोरङ
60तिलक के.सी.ईटहरा ६ मोरङ २०६०।६।१०ज्नता मावि विराटनगर मोरङ
61कृष्ण प्रसाद भट्टराईमोरङ्ग २०६०।१२।२३उर्लावारी मोरङ
62कमला दाहालसिजुवा ४ मोरङ्ग २०५९।५।१३उर्लावारी मोरङ
63रीत बहादुर राजंवशी गोविन्दपुर–४, मोरङ्ग २०६२।६।१जहदा रोड विराटनगर
64जानुका पाण्डेकुरुले तेनुपा १ धनकुटा२०६२।६।१जहदा रोड विराटनगर
65गणेश कडेरियाईन्द्रपुर ३ मोरङ्ग२०६२।५।४
66पन्नालाल पासवान दादरबैरिया–३ मोेरङ्ग२०६१।५रदादरबैरीया मोरङ्ग
67राजेन्द्र घिमिरे राजगढ ५, झापा२०६०।६मोरङ्ग
68सुुनिल धिमाल बयरबन–४,मोरङ्ग२०६१।५बयरबन–४
69अशोेक साहनखुलेको
70चतुरमान राजंवशी हल्दीवारी, झापा २०५९।९।१३तेन्जिङ्ग, नोर्गे वस पार्क सिलुगुढी
71सम्झना अधिकारीहल्दीवारी, झापा २०५९।९।१३तेन्जिङ्ग, नोर्गे वस पार्क सिलुगुढी
72मिसी धिमाल हल्दीवारी, झापा २०५९।९।१३तेन्जिङ्ग, नोर्गे वस पार्क सिलुगुढी
73तारा रिजालहल्दीवारी, झापा २०५९।९।१३तेन्जिङ्ग, नोर्गे वस पार्क सिलुगुढी
74घना सुुवेदीहल्दीवारी, झापा २०५९।९।१३तेन्जिङ्ग, नोर्गे वस पार्क सिलुगुढी
75 सुरेश कुमार पोखरेरेल सुरुङ्गा –१, झापा २०५९।९।१४सिलुगुढी , भारत
76दिपेन्द्र राई कुईभिर–३, ओखलढुङ्गा०६१।११।१७भारतको उत्तर प्रदेश स्थित जयनगरबाट
77दण्डपाणी न्यौपानेगीतानगर १ चितवन२०५६।२।७सुन्धारा काठमाण्डौ
78खिल प्रसाद पौडेल धुवाकोट १ धादिङ्ग२०५९।१।१०धुवाकोट १ धादिङ्ग
79मोहम्मद युसुन मन्सुरीमाल्वीचनगर नया दिल्ली हाल काठमाण्डौ२०५८।५मैतीदेवी, काठमाण्डौ
80गंगाराम श्रेष्ठभक्तपुर सल्लाघारी २०५८।१२।१०पाँचतले मन्दिर भक्तपुर
81दिल बहादुर राईका म न पा ६ सरस्वतीनगर २०५९।३।३ज्ञानेश्वर काठमाण्डौ
82विपिन भण्डारी गोलढुङ्गा १ काठमाण्डौ२०५९।३।३काठमाण्डौ
83रामहरी रुपाखेती पिण्डा ४ धादिङ्ग२०५९।३।३ठमेल काठमाण्डौ
84वासुदेव अर्याल कठार ८ चितवन २०५९।२।२९सुकेधारा काठमाण्डौ
85बद्री नारायण त्वायना भक्तपुर न पा ४२०५८।१२।१२भक्तपुर न पा ४
86नविन राईदिल्पानागी भोजपुर हाल काठमाण्डौ२०५९।१।१३काठमाण्डौ
87धन बहादुर मगर ने.प.महासंघ२०५९।४।३घरबाट
88पूर्ण पौडेल पोखरा उमनपा ७ हाल काठमाण्डौ२०५९।१।१३काठमाण्डौ
89रम रोका थवाङ, रोल्पा हाल ललितपुर२०५९।३।२२कुपण्डोल
90भक्तराम लामिछानेकाभ्रेश्थली १ काठमाण्डौ २०५९।४।२१काभ्रेश्थली १ काठमाण्डौ
91दिपक पोखरेलविलन्दु ५ ओखलढुङ्गा२०५९।४।२०बल्खु काठमाण्डौ
92मेनुका पोखरेल भसेडवा २ रौतहट२०५९।५।१७भसेडवा २ रौतहट
93सरस्वती सापकोटा भसेडवा २ रौतहट२०५९।५।१७भसेडवा २ रौतहट
94दिवाकर लुइटेल छत्रेदेउराली ५ धादिङ२०५९।४।२९पुरानो वसपार्क काठमाण्डौ
95डम्बर बहादुर गुरुङ्गशारदानगर ९, चितवन२०५९।७।२५चण्डीभञ्ज्याङ, चितवन
96रत्न प्रसाद थपलिया (अर्जुन)दिशाबोध मासिक प्रबन्ध सम्पादक २०५८।१२।३०काठमाण्डौ
97सत्यनारायण प्रजापति भक्तपुर नगरपालिका २२०५९।१।१३साँगा,काभ्रेपलाञ्चोक
98परिक्षीत रेग्मीनवलपरासी ७२०५९।५।३नयाँ बानेश्वर, काठमाण्डौ
99अर्जुन कुमार अधिकारी सिसनिया ६ दाङ हाल काठमाण्डौ २०५९।९।१२किर्तिपुर काठमाण्डौ
100ध्रुव कुमार अधिकारी सिसनिया ६ दाङ हाल काठमाण्डौ २०५९।९।१२किर्तिपुर काठमाण्डौ
101बद्री प्रसाद कोइरालाछुप्पु ४, देउराली संखुवासभा २०५९।८।३गैरीधारा, काठमाण्डौ
102रेशम बहादुर तामाङछाप्रोचोक ४ काभ्रेपलाञ्चोक २०५९।९।३दगौया, भक्तपुर
103सोभिता पुन विरगञ्ज२०५९।९।७विरगञ्ज, पर्सा
104राजन न्यौपानेमंगलपुर ४ चितवन २०५९।११।५मंगलपुर ४ चितवन
105पोखरराज बुढाथोकी पिपलनेटा ९,सल्यान हाल किर्तीपुर ४ २०५९।१२।२७काठमाण्डौ कोटेश्वर
106गोपाल नगरकोटी कुसुन्ती मुक्तिनाथ कार्पेटमा काम गर्ने २०५८।९।१९कुसुन्ती, ललितपुर
107छवीलाल खनालसुमान २, पाँचथर२०५८।११।२०मोरङ
108ज्ञानेन्द्र त्रिपाठीरत्ननगर १३ चितवन२०६०।३।२९काठमाण्डौ
109पुष्पराज बस्नेतदमक न.पा. झापा२०६०।५।२०काठमाण्डौ
110रत्न कुमार तामाङ्ग पिप्ले ६, चितवन२०६०।५।२४कामनपा २९घर नं१२९।२३ सुकपाल गल्ली
111कर्णबहादुर तामाङपिप्ले ६, चितवन२०६०।५।२४कामनपा २९ घर नं१२९।२३ सुकपाल गल्ली
112हरि बहादुर तामाङपिप्ले ६, चितवन२०६०।५।२४कामनपा २९ घर नं १२९।२३ सुकपाल गल्ली
113पदम नारायण नकर्मी वुंगमति ३, ललितपुर २०६०।६।५वुंगमति ३, ललितपुर
114चेतनाथ दुङ्गानाकाठमाडौं २०६०।५।४कालिकास्थान, काठमाण्डौ
115राजेन्द्र मालीठेचो ६, ललितपुर२०६०।६।१५मंगलबजार ललितपुर
116अमृत कँडेल बेनीघाट २, धादिङ्ग २०६०।६।२३ चावहिल, काठमाण्डौ
117दीपेन्द्र पन्त गाईखुर ५ गोर्खा हाल काठमाडौं२०६०।६।२६का म न पा १६ नयाँ बजार
118रामविलाश शरणब्रम्हपुर ३, सर्लाही२०६०।७।२ब्रम्हपुर ३, सर्लाही
119अर्जुन महर्जनकीर्तिपुर न.पा. ५, काठमाडौं २०६०।७।१२कालिमाटी,काठमाण्डौ
120भिमराज महर्जनगोंगबु ३, काठमाडौ२०६०।७।४काठमाण्डौ असन
121रामचन्द्र काफ्लेडाढीगुराँसे ५, सिन्धुली२०६०।७।१२काठमाण्डौ वौद्ध
122रामप्रसाद आचार्यनौविसे १, धादिङ्ग२०६०।७।२६नौविसे १, धादिङ्ग
123इन्द्र बहादुर अर्यालथाक्रे गाविस ३, धादिङ्ग२०६०।७।२५थाक्रे ३, धादिङ्ग
124नवराज थापाधार्के गाविस २, धादिङ्ग२०६०।७।२६थाक्रे २ धादिङ्ग
125राजन बजगाईचाउथे ४ नुवाकोट२०६०।८।८ नयाँ वानेश्वर काठमाडौं
126माधव नेपालकुबिन्डे ७ सिन्धुपाल्चोक २०६०।६।२७कामनपा, ज्याठा
127शातिराम भट्टराईवैगुनधारा झापा हाल शंखमुल काठमाण्डौ२०६०।८।२कमलपोखरी काठमाण्डौ
128अर्जुन पोखरेल थानापाति ९, नुवाकोट२०६०।८।१३ काठमाडौं
129कौशल्या पोखरेलथानापाति ९, नुवाकोट२०६०।८।१३ काठमाडौं
130श्याम भन्ने केदारनाथ रुपाखेतीकेवलपुर ४, धादिङ्ग२०६०।८।१४कुलेश्वर, काठमाडौं
131रामजन्म राउत (पटेल)जेठरहिया ८, रौतहट२०६०।८।१६जेठरहिया ८, रौतहट
132सन्तबहादुर वाइवा मकवानपुरगढी मकवानपुर२०६०।७।१३कान्तिराजपथ हेटौडा
133रेवकला तिवारी सिर्सेकोट ७, स्यांग्जा२०६०।७।१३चाबहिल, काठमाडौं
134भवनाथ धमलासिर्सेकोट ७, स्यांग्जा२०६०।७।१३चाबहिल, काठमाडौं
135निश्चल नकर्मीमहादेवस्थान ५ काठमाडौं२०६०।८। १७चावहिल, काठमाडौं
136हरिप्रसाद आचार्यनौबिसे १, धार्के, धादिङ्ग२०६०।८।२९धार्के, धादिङ्ग
137बैकुण्ठ भुजेलजीवनपुर ९, धादिङ्ग २०६०।७।१९धादिङ्ग
138सुचेन्द्र श्रेष्ठका.जि. सतुङ्गल२०६०।८।२१ असन, काठमाडौं
139बुद्धि लामाकाभ्रेपलाञ्चोक, हाल बोैद्ध, काठमाडौं २०६०।८।१३बुङ्गमति, ललितपुर
140पुष्पकुमार गिरीपुरानो गाऊँ ६, रामेछाप २०६०।७।५काठमाडौं
141हिरा ब. रोका ककनी ५ नुवाकोट हाल भोटाहिटी, काठमाण्डौ २०६०।६।२४भोटाहिटी, काठमाण्डौ
142राजेन्द्र थापा लिखु ७, नुवाकोट घर भई ललितपुर इमाडोल २०६०।९।३इमाडोल, ललितपुर
143मुकुन्द सेढाइजीवनपुर ६, धादिङ्ग हाल काठमाण्डौ । २०६०।९।४भिमसेनस्थान, काठमाण्डौ
144गम्भिरा शाह कानूहथियाली १, रौतहट२०६०।५।२०हथियाली १, रौतहट
145रञ्जित दर्नाल हटिया, मकवानपुर हाल कपन २०६०।९।२५कपन काठमाण्डौ
146राजेन्द्र चौरेलधिमाल,मकवानपुर हाल कपन २०६०।९।२५कपन काठमाण्डौ
147विदुर रेग्मी जिवनपुर २ धादिङ२०६०।९।२९मखन काठमाण्डौ
148रुपक अधिकारीविठुवा ९, चितवन२०६०।७।४चक्रपथ काठमाण्डौ
149देवी प्रसाद ढुगेलकुमारी ४, नुवाकोट२०६०।१०।१५कलंकी काठमाण्डौ
150इन्द्र कान्त झामिथिलेश्वर मौवाही ५, धनुषा२०६०।१०।८मिथिलेश्वर ,धनुषा
151प्रकाश ढुंगेल कुमारी ४, नुवाकोट२०६०।१०।१५कलंकी काठमाण्डौ
152रेनुका दुलालतीनथाना ५, काठमाडौं२०६०।८।१४काठमाण्डौ
153केदार कुँवरजीवनपुर ४, धादिङ्ग२०६०।७।३गौरीघाट काठमाण्डौ
154रामचन्द्र भण्डारीथानसिंह २, नुवाकोट२०६०।१०।१७काठमाण्डौ
155देवीलाल पटेलदेवाही ४, रौतहट२०६०।५।२५रौैतहट,गौर
156संजिवकुमार राई बसाहा २, उदयपुर२०६०।१०।९कलंकी काठमाण्डौ
157याम कुमार राईबसाहा २, उदयपुर२०६०।१०।९कलंकी काठमाण्डौ
158राम कुमार राई बसाहा २, उदयपुर२०६०।१०।९कलंकी काठमाण्डौ
159चन्द्र कुमार ढकालपोखरीचौरी ९, काभे्र२०६०।७।२६पाटन ,ललितपुर
160ईन्द्र बहादुर पाठक मदनकुँडारी ६ काभ्रे हाल छत्रे देउराली २०६०।११।२५भिमसेन स्थान काठमाण्डौ
161शंभु प्रसाद भण्डारीमहांकाल ७, काठमाण्डौ२०६०।१२।३कपन काठमाण्डौ
162किरण रायमाझीकटारी, उदयपुर2060काठमाण्डौ
163डोलेश्वर लिम्बु चेम्जोङपाचथर2060काठमाण्डौ
164तेजमान विश्वकर्माहत्पत्ते ४, सिन्धुली२०६०।८मुलपानी, काठमाण्डौ
165बाबुकाजी श्रेष्ठभक्तपुर२०६०।८सल्लाघारी, भक्तपुर
166सुर्दशन रिजालनखुलेको२०६०।७काठमाण्डौ
167हिराबहादुर सारुदाङ२०६०।८काठमाण्डौ
168देवीराज दंगालनाङ्गलेभारे ८ काठमाण्डौ२०६०।८।४दक्षिणढोका काठमाण्डौ
169राजेन्द्र लामीछानेभद्रुटार ३ नुवाकोट२०६०।६।२७भदु्रटार ६ नुवाकोट
170राज कुमार मण्डलगिद्धा–४ धनुषा२०६१।१।३१गिद्धा, धनुषा
171ईश्वर कुमार लामाराकाथुम ६ रामेछाप घर भई कालिमाटी काठमाण्डौ बस्ने२०५९।१।१३आर आर क्याम्पस, काठमाण्डौ
172तारामान तमाङखहरेपाँगु,३, काभ्रेपलाञ्चोक२०६०।८।१०काठमाडौंै
173राजकुमार मानन्धरधार्के ९ धादिङ्ग हाल गोदावरी ललितपुर२०६१।३।४जिवनपुर धादिङ्ग
174कान्छा तामाङमहाकाली १ नुवााकोट २०६०।६।२६महाकाली नुवाकोट
175रामकान्ता शाह विर्तिप्रष्टोका १,रौतहट२०६०।५।२०विर्तिप्रष्टोका रौतहट
176नन्द गोपाल मालीठेंचो ६, ललितपुर २०६१।४।१३काठमाण्डौ चावहिल
177पाल्छाङ्ग लामा होक्से ५ काभ्रेपलााञ्चोक २०५६।२।२काठमाण्डौ वागवजार
178हरीशरण महर्जनसतुंङ्गल काठमाण्डौ२०६१।३।१८मच्छिन्द्रनाथ ईटा उद्योग सतुंङ्गल काठमाण्डौ
179राजन डंगोल साभारी १ नुवाकोट घर भई भक्तपुर सल्ला घारी बस्ने २०६१।३।९चावहिल काठमाण्डौ
180धिरेन्द्र बस्नेत दमक १ भ्mापा हाल राज्य क्याम्पस पढ्ने२०६०।८।२८जोरपाटी काठमाण्डौ
181अजय शाहीकिर्तिपूर ११ काठमाण्डौ२०६१।४।४काठमाण्डौ टुसाल
182स्वतन्त्र चौलागाई भोटेचौर, सिन्धुपाल्चोक २०६०।८।२६चावहील काठमाण्डौ
183अनिल राई कामनपा १६,काठमाण्डौ२०६१।४।१७बालाजु काठमाण्डौ
184सुरेश ठाकुर जनकपुर न पा १०, धनुषा२०६१।४।३२गोदामचौर ललितपुर
185हरिशरण थापा थाक्रे ९ धादिङ२०६०।११।१६खानीखोला धादीङ
186रेशम लामासन्कोपिपले ९ काभे्रपला हाल काठमाण्डौ२०६१।५।७पाटन ललितपुर
187बम बहादुर राई तपेश्वर ९ ,उदयपुर हाल काठमाण्डौ जोरपाटी २०६१।५।२९जोरपाटी काठमाण्डौ
188नानीराम काफ्ले नौविसे १ धादिङ्ग२०६१।६।४नौविसे १ धादिङ्ग
189मदन(राजु) पौडेल चन्द्रनिगाहपुर हाल काठमाण्डौ २०६०।९।२५कपन काठमाण्डौ
190हरी प्रसाद लुईटेल नौविसे २ धादिङ२०६०।११।१७चिलझपटी, बारा
191राम बाबु पासवान सोर्ननिया ८ रौतहट२०६०।७।१६भरतपोखरी कास्की
192शकुन्तला डाँगीजदेवान ८ ,रोल्पा हाल कालिमाटी २०६१।३।१३काठमाण्डौ
193राम बहादुर खत्रीठेगाना नखुलेको नखुलेकोकाठमाण्डौ
194ध्रुव नेपालनाङ्लेभारे ७ काठमाण्डौ२०६१।८।१६गौशाला काठमाण्डौ
195योगेन्द्र गुरूङप्रकास रावत२०६१।८।१९न्युरोड काठमाण्डौ
196राजेन्द्र वरामवेनीघाट २ धादिङ हाल काठमाण्डौनखुलेकोसमाखुसी काठमाण्डौ
197केशव प्रसाद भट्राईसिन्धुकोट ५ सिन्धुपालचोक२०६१।८।२७मुलपानी काठकाण्डौ
198बाबुराम कार्कीकाठमाण्डौ १५ हाल जोरपाटी२०६१।८।२७स्वयम्भु काठमाण्डौ
199अशोक सुनार अकेलाबुढा निलकण्ठ ३ काठमाण्डौ२०६० मंसीरचावहिल काठमाण्डौ
200नरेन्द्र वहादुर तामाङधैमुगां ३ रसुवा घर भइ हाल काठमाण्डौ२०६१।८।७काठमाण्डौ
201अर्जुनलाल श्रेष्ठसुन्दरीदेवी १ नवाकोट२०६१।९।३मनमैजु २ काठमाण्डौ
202बावुराजा मालीठेचो ६ ललितपुर२०६१।९।३लगनखेल नटोल, ललितपुर
203गणेश गौतमगुलरीया ६ वर्दिया हाल घट्टेकुला काठमाण्डौ२०६१।८।१४मैतीदेवी काठमाण्डौ
204अमर वि कबंङ्घाडावर ९ धनुषा२०६१।८।५टेकु काठमाण्डौ
205वासुदेव चौवालभक्तपुर जिल्ला कटुन्जे ६२०६१।९।३कटुन्जे ६ भक्तपुर
206रामेश्वर मुढभरीकुमरी ४ नुवाकोट२०६१।९।२३कौशलटार भक्तपुर
207सगुन श्रेष्ठधुलीखेल काभे्रपलान्चोक२०६१।९।२२नयांवोश्वर काठमाण्डौ
208प्रकाश घिमिरेउग्रतारा जनगाल ६ काभ्रे हाल काठमाण्डौमा अध्यनरत२०६१।८।९जडीवुटी काठमाण्डौ
209लिला वहादुर पाण्डेगजुरी २ धादिङ काठमाण्डौ वागवजार२०६०।७।२काठमाण्डौ वागवजार
210शिव सापकोटाजिवनपुर १ धदिङ२०६०।७।१९जीवनपुर धादिङ्ग
211तोक बहादुर तामाङ्गवाडेगाउ ५ सिन्धुपाल्चोक२०६२।१।२३वानेश्वर काठमाण्डौ
212चीन बहादुर तामाङ्गनवलपुर ६ सिन्धुपाल्चोक२०६२।१।२४जोरपाटी काठमाण्डौ
213तेजमान विश्वकर्माहत्पते ४ सिन्धुली२०६१।८मुलपानी भक्तपुर
214गोपाल विश्वकर्माथुम्पाखर ४ सिन्धुपाल्चोक२०६२।३।३०सातदोवाटो ललितपुर
215वालकृष्ण पौडेलनखुलेको२०६२।२।२५जिल्ला अदालत काठमाण्डौ
216सन्तोषराज पाण्डेखोपलाङ्ग गोरखा२०६२।२।१९चावहिल काठमाण्डौ
217असिम शिवाकोटी (बालचुरा)सुस्पा क्षमावती, दोलखा२०६२।४।२१लोकन्थलीबाट बनेपा जाँदा
218रमेश कुमार ढुङ्गेलसुरुङ्गा ९ झापा हाल चावहिल काठमाण्डौ २०६२।३।२८पसुपति बहुमुखी क्याम्पस चावहिल
219निमनुुर्र्पुु लामा (आईते)नाङ्गलेभारे ९ काठमाण्डौ२०६१।८।६सल्लाघारी भक्तपुर
220प्रेम लामा थिङ्गसरीखेत पलासे ८ चितवन२०६२।३नारायणघाट चितवन
221राजु लामा थिङ्गसरीखेत पलासे ८ चितवन२०६२।३नारायणघाट चितवन
222सन्तोषी धामी दनुवारसिर्थौली १ सिन्धुली२०६१।७।११भिमान सिन्धुली
223विमल ज्ञवालीग्वदी गुल्मी हाल कोटेश्वर काठमाण्डौ२०५७।७।४पशुपती बहुमुखी क्याम्पस चावहिल
224लिलाराज आचार्यत्रि.न.पा.१ उदयपुर२०६०।९।१४पसुपति, चावहिल
225सुनिता शाहीसतल, दैलेख२०६२।७।१२रामनगर, चितवन
226विना डि.सी.कुनाभरी सुर्खेत२०६२।७।१२रामनगर, चितवन
227कान्छामान व्लोनमच्छे ८ काभ्रे२०६२।८भक्तपुर न.पा
228हेमनारायण श्रेष्ठओखलढुङ्गा हाल ठमेल काठमाण्डौ२०६०।७।२बसुन्धारा, धापासी ९
229मिना श्रेष्ठनैकाप ६ काठमाण्डौ२०६१।८कालीमाटी काठमाण्डौ
230देशभक्त चापागाँईनेपालडाँडा ७, भोजपुर२०६०।७।५रविभवन,काठमाडौं
231पिपल श्रेष्ठसितापाईला २ , काठमाण्डौ२०६०।७।१०सितापाइला २ धनुषा
232गोपाल प्रसाद मिजारकेवलपुर ८ धादिङ्ग२०६१।८।१८काठमाडौं
233हरि नेपालीतारुका २, नुवाकोट२०६१।८।८काठमाडौं
234केदार नेपालीथप्रेक ३, नुवाकोट२०६१।७साङला, काठमाडौं
235अर्जुन बहादुर परियारनर्जामण्डप ८, नुवाकोट२०५९।१२थानापति, नुवाकोट
236रामबहादुर परियारनर्जामण्डप ८, नुवाकोट२०५९।१२थानापति, नुवाकोट
237उषा तामाङ्गछत्रेदेउराली ७, धादिङ्ग२०६२।११।२३अचानेपोखरी, केवलपुर,धादिङ्ग
238सियाराम यादवबालाबाखर १, धनुषा२०६२।१२।३०महोत्तरी अदालत
239मल्लाह दास यादवपर्साही ९, धनुषा२०६२।१२।३०महोत्तरी अदालत
240रामनाथ यादवपौडेश्वर ३, धनुषा२०६२।१२।३०महोत्तरी अदालत
241सोभित भन्ने राम सोभित यादवविसरमोडा १, धनुषा२०६२।१२।३०महोत्तरी अदालत
242विन्देश्वर दास तत्मानौवाखोर ६, धनुषा२०६२।१२।३०महोत्तरी अदालत
243राम सुनार यादवमहेन्द्रनगर ६, धनुषा२०६२।१२।३०महोत्तरी अदालत
244श्रीराम लामिछानेचौगडा ६ हेटौडा, मकवानपुर२०६१।९।२६लेले, ललितपुर
245खेमलाल आचार्य बागबाना ९, पर्सा२०६०।१०।२९बागबाना ९, पर्सा
246गोकुल निरौलाफाकफोक १, इलाम२०६०।७।१२काठमाण्डौ
247अरुण नेपालीजामुन्ने ६, तनहुँ२०६१।३।९पुतलीसडक, काठमाडौं
248मैना राई बुइपा ७, खोटाङ २०६०।१२।५बुढालिकण्ठ, काठमाडौं
249सन्देश राई बुइपा ७, खोटाङ२०६०।१२।५बुढालिकण्ठ, काठमाडौं
250भिम गिरीफुलबारी, कैलाली२०६०।८।१७धोवीचौर, काठमाडौं
251दिनेश लामीछानेमाहादेवस्थान ७, काठमाण्डौ२०५८।१२।२६कलंकी, काठमाडौं
252चन्द्र भन्ने गोरे बहादुर पुर्कोटीठूलोशिरुवारी २, सिन्धुपाल्चोक २०५६।२।२वागबजार, काठमाडौं
253नवराज पन्थी२०५६।६।८भीमफेदी व्यारेक, काठमाडौं
254ठाकुर प्रसाद लामिछानेझोर ९, काठमाण्डौ२०५८।१२।१९कौशलटार, काठमाडौं
255उषा ओलीखलंङा १, सल्यान२०६२।१२।२४ गोगबु, काठमाडौं
256ज्ञानेन्द्र भन्ने विरेन्द्र कालाखेतीमनहरी ४, मकवानपुर २०५९।३।८मनहरी ४, मकवानपुर
257अच्चुत प्रसाद पौडेल२०६०।४।२८त्रिशुली, नुवाकोट
258मिलन नेपालीधापासी ३, काठमाण्डौ२०५६।२।७सुन्धारा, काठमाडौं
259तिर्थ वि.क.मुलमानी ८, काठमाण्डौ२०६१।९बालाजु, काठमाडौं
260बुद्धि प्रसाद पौडेलविराटनगर, मोरङ्ग२०६१।९बालाजु, काठमाडौं
261शिव प्रसाद लामिछानेकाठमाण्डौ२०६०।४।९काठमाडौं
262राजेन्द्र खड्का (राकेश)कालिका ८, ओखलढुङा२०६१।५।८ठँहीटी, काठमाडौं
263मान बहादुर लामाशंकरपुर ९, सर्लाही२०६०।७।२८पथ्थरकोट, सर्लाही
264केशव भट्टराई सिन्धुकोट ५, सिन्धुपाल्चोक२०६०।८।२८सुन्टोल, सिन्धुपाल्चोक
265हर्कबहादुर खड्कानमाडी ५, रामेछाप२०६१।४।६आँपटारी, चितवन
266कोष नारायण जोशीकटारी ८, उयदयपुर२०५५।४।१४भक्तपुर
267दिपक राउतबाह्रविसे ६, सिन्धुपाल्चोक२०५९।७।२३भक्तपुर न.पा. ११
268तुलसीराम उप्रेतीइटहरा ७, मोरङ्ग२०५९।१।११मनकामनाहल, बानेश्वर, काठमाडौं
269माधव अधिकारीमार्पाक ७, धादिङ२०६०।७।२सामाखुशी, काठमाडौं
270आसुतोष कुँवरठानामौलो ४, पर्वत२०६२।५।१६सुन्धारा, काठमाडौं
271ताराराज ढकालपटिहानी २, चितवन२०५५।३।२४बनस्थलि, काठमाडौं
272कृष्ण प्रसाद सिग्देलडिल्लीबजार ३२, काठमाण्डौ२०५९।१।५डिल्लीबजार, काठमाण्डौ
273विष्णुबहादुर वाइवामादन कुँदारी ३, ताइटोल, काभ्रेपलाञ्चोक२०५३।९।२८मादन कुँदारी ४, दोभानटार, काभ्रेपलाञ्चोक
274नवीन गौतमपोखरी चौरी ७, काभ्रेपलाञ्चोक२०५६।२।७सुन्धारा, काठमाण्डौ
275कमला शर्मापोखरी चौरी ७, काभ्रेपलाञ्चोक२०५६।२।७सुन्धारा, काठमाण्डौ
276टंकप्रसाद चौडेलकतर्वा डुम्बरवाना, बारा२०६०।८।२७चापागाउँ, ललितपुर
277बसन्त भण्डारीठोरी १, पर्सा, चितवन२०६०।१०।१०वागवाना टोल, पर्सा, चितवन
278हिरा तामाङ्गकर्याली ५, सिन्धुपाल्चोक२०६०।८काठमाडौं
279नेत्र बहादुर श्रेष्ठअत्तरपुर ८, सिन्धुपाल्चोक२०६०।८काठमाडौं
280दुर्गा तामाङ्खराम्चे , सिन्धुपाल्चोक२०६०।९।२१चौतारा, कारागार, सिन्धुपाल्चोक
281समर सिंह तामाङमेलम्ची, सिन्धुपाल्चोक२०६०।८।८थकनी, सिन्धुपाल्चोक
282राजकुमार थापा मगररामेछाप, हिलेदेवी २, खाटेपर२०६०।९।२१कारागार शाखा सिन्धुपाल्चोक
283दिलबहादुर थापारामेछाप, हिमगंगा १, चिलाउने२०६०।८।२१कारागार शाखा सिन्धुपाल्चोक
284दिनेश गौतम (विश्वास)पोकली २ ओखलढुङ्गा२०६०।८।२१कारागार शाखा सिन्धुपाल्चोक
285रुद्रविक्रम थापासिन्धुली, रतनचौरो २, हाल टीकाथली ६ ललितपुर२०६०।१२टीकाथली ६ ललितपुर
286नरेन्द्र लोहनी मैपी, काठमाण्डौ२०६३।१।३
287रामहरी खरेलकाठमाण्डौ२०६३।१।७काठमाण्डौ
288दिनेश घिमिरेकाठमाण्डौ२०६३।१।७काठमाण्डौ
289गणेश सापकोटाकाठमाण्डौ२०६३।१।७काठमाण्डौ
290धनपति खरेलरमाईलो झोरा मोरङ्ग२०६२।१२।२६कलंकी काठमाण्डौ
291सुकवहादुर वाइवानेत्रकाली ५, सिन्धुली२०६२।१२।२९गोङ्गबु, काठमाण्डौ
292ईश्वर भन्ने लेखनाथ पौडेलथानसिंह, नुवाकोट२०६०।१०।१३गोरुसिङ्गे, कपिलवस्तु
293मुस्तफ दर्जी चनई १, कपिलवस्तु २०६२ ।१२।२५चनई, कपिलवस्तु
294श्रीकृष्ण लोध नन्दनगर ४, कपिलबस्तु२०६०।६।४ आमा, पैसीया रुपन्देही
295देवराज पुर्वीया थारुमक्रहर, रुपन्देही२०६२।४।१५मक्रहर रुपन्देही
296हरिरामम लोध मसिना रुपन्देही २०६२।७।२९वुटवल न.पा.रुपन्देही
297लोटु पासी वोदवार २०६०।१२।११रुपन्देही,रुपन्देही
298सन्तोष पाण्डे सिद्घार्थनगर ८ रुपन्देही २०५६।१२ वुटवल
299ओमप्रकास लोधविष्णुपुरा रुपन्देही २०६१।५।५ रुपन्देही
300पर्सुराम अर्याल वुटवल न.पा. १० दिपनगर रुपन्ेही २०५८।१२।२२ रुपन्देही
301युवराज पाण्डे दुधराक्ष, रुपन्देही २०६१।६।२९कमहरीया रुपन्देही
302धर्मराज पराजुली रुचाङ्ग नवलपरासी२०५५।९।२९रतनपुर नवलपरासी
303दुर्गाराज गौतम देउराली २ नवलपरासी २०६०।११।८ देउराली २ नवलपरासी
304गुरु प्रसाद सुवेदीदेउराली ४ नवलपरासी २०६०।११।१० देउराली ४ नवलपरासी
305लक्ष्मी पाण्डे देउराली ४ वेलहानी नवलपरासी २०६०।११।१० देउराली ४ वेलहानी नवलपरासी
306रामजित हरिजन रामग्राम न.पा. नजलपरासी२०६२।१।१६नवलपरासी रामनगर
307अर्जुन प्रसाद पन्थी तम्घास २ गुल्मी २०६३।८।२३काठमाण्डौको विशालवजार वाट पक्राउ गरी रुपन्देही सारेको
308प्रेम वहादुर विश्वकर्मा फोक्सिङ्ग गुल्मी२०५९।२।७फोक्सिङ्ग गुल्मी
309सूर्य प्रसाद शर्मा बाग्लुङ्ग न.पा. वडा नं २२०५८।१०।१ बाग्लुङ्ग न.पा. वडा नं २
310ढक वहादुर वस्नेत नरेठाँटी १ चिनामोर बाग्लुङ्ग२०५८।१२।२ बाग्लुङ्ग, नरेठाँटी १ चिनामोर
311राम वहदुर वि.क.दालिङ्ग २ वाग्लुङ्ग२०६०।९।५दालिङ्ग २ वाग्लुङ्ग
312केशवसिंह ठकुरी भन्ने केशव राज सिंह वरभनज्याङ्ग ६ तनहु२०६०।७।८ कास्की, भरतपोखरी
313 राजेन्द्र प्रसाद ढकाल हर्मी ८ गोरखा२०५५।९।२४तनहु जाम्दी खैरेनीटार
314लोकराज (अर्जुन) जोशीरुपाकोट तनहुँ२०५९।५।१सुन्रवजार पैरा लम्जुङ्ग
315श्रीराम घिमिरेखैरनी तनहु२०६३।८।१तनहु खैरनी
316कृष्ण वहादुर वस्नेत सुर्यपाल ५ लमजुङ्ग२०५६।३।३सुर्यपाल ९
317तोयानाथ पाखरेल भलाखर्क ३ लमजुङ्ग२०५८।११।१७लमजुङ्ग भलाखर्क ३
318तिर्थराज घिमिरेभलाखर्क ४ लमजुङ्ग२०५८।११।१७हर्मी गोर।खा
319विष्णु प्रसाद अधिकारी भिलाखर्क ३ लमजुङ्ग२०५८।११।१७भलाखर्क ३ लमजुङ्ग
320तिर्थ नारायाण काफ्लेरुपााकोट ६, हुल्काङ्ग स्याङ्गजा२०५९।९।१८वागखोला, स्याङ्गजा
321हरि प्रसाद डुम्रेस्याङ्गजा कालिकाकोट १, हुल्काङ्ग२०५८।१०।४स्याङ्गजा वालिङ्ग नगरपालिका लिलनवल्ले डुम्रे
322सोम वहादुर वि.क. लेखनाथ न.पा. १३, कास्की२०५९।३।११कास्की गण्डकी अस्पताल
323प्रदिप खनाल, थुम्की, कास्की २०६०।७।१ चिप्लेढुङ्गा, कास्की
324अनिल पौडेल२०६०।११।६पो.उ.प.मा.न.पा. पृथ्वीनारायण क्याम्पस
325नेत्र प्रसाद वराल लेखनाथ न.पा.२२०६०।७।१९ भरतपोखरी, कास्की
326राजुराम पौडेल नवलपरासी माकर २०५८।११।२५ पो.उ.मा.न.पा. कास्की
327चमनलाल वराल पो.उ.मा.न.पा.२०५९।४।२०कुडहर, कास्की
328हरि प्रसाद पौडेल(टाटे)कास्कीकोट कास्की२०५८।८।२६पो.उ.मा.न.पा. कास्कीकोट, कास्की
329आनन्द आचार्य सर्दिखोला कास्की२०५८।८।२२कास्की, माछापुछ्रे्र
330दामोदर गौतम लामाचौर कास्की २०६०।७।११लेखनाथ न.पा. भण्डारी ढिक कास्की
331शारदा प्रसाद अधिकारीगोरखा हंसपुर२०५८।८।३०गोरखा, हंसपुर
332दिकप न्यौपाने गोर्खा खोप्लाङ्ग२०६०।१०।६पृथ्वीनारायण क्याम्पस परिसर
333यादव अधिकारी गोरखा हंसपुर२०५८।५।१४ हंसपुर, गोरखा
334मिना खडकाअर्घाखाँची जिल्ला अर्गावागी अीलापारी ३२०५९।१०।१३ईमिले, कपिलवस्तु
335धन कुमारी चौधरीनौबस्ता – बाँके
336महेन्द्र विक्रम ओलीकोहलपुर – २ बाँके
337रामप्रसाद थारुबनकटुवा – ८ बाँके
338मोहम्द जाकिर सेखसोनापुर – ९ बाँके
339धन बहादुर वि.ककोहलपुर – ३ बाँके
340पेन्टा वि.ककोहलपुर – ३ बाँके
341हिक्मल विष्टकोहलपुर – ३ बाँके
342राममिलन बाल्मिकीकोहलपुर – ३ बाँके
343टेकबहादुर वि.ककोहलपुर – ३ बाँके
344देवीप्रसाद अधिकारीकोहलपुर – ३ बाँके
345कमन सिंह खनालमध्यपुरी – ६ बाँके
346यज्ञबहादुर बुढाकोहलपुर – ६ बाँके
347नर बहादुर बुढाकोहलपुर – ६ बाँके
348पवन थारुरझेना – २ बाँके
349राजाराम थारुनौबस्ता – ७ बाँके
350मुकुन्द सिंह ओलीनौबस्ता – ७ बाँके
351प्रतिमा गौतमसीतापुर – ७ बाँके
352रामप्रसाद पोखरेलकोहलपुर – ३ बाँके
353भुपेन्द्र उप्रेतीनेपालगञ्ज – १ बाँके
354जयराम कान्डुबेलभरी – ९ बाँके
355धनबहादुर खत्रीबनकट्टी – ४ बाँके
356प्रमोद कुमार श्रेष्ठकोहलपुर – २ बाँके
357सुरज कुमार भट्टराईकोहलपुर – ३ बाँके
358भाङ्गी थारुरझेना – २ बाँके
359ममराज अग्रवालनेपालगञ्ज, बाँके
360जाहिद अली सहीबनकट्टी – ४ बाँक
361खिलप्रसाद भुसालरझेना – ४ बाँके
362दिलबहादुर बोहराकम्दी – ७ बाँके
363दुखीराम लोनियागनपुर – ८ बाँके
364बरसाती कुर्मीबेलभार – १ बाँके
365जनकसिंह थापाबनकट्टी – ३ बाँके
366रामचन्द्र कोरीहिरमोनिया – ८ बाँके
367घनश्याम हरिजनबेलभरी – २ बाँके
368बाबु खाननारायणपुर – ३ बाँके
369भीमलाल कमीगङ्गापुर – ४
370रामशरण गुप्ताबेतहनी – ५ बाँके
371मोदचन चौहानभवानीयापुर – ८ बाँके
372बकसा चौहानभवानीयापुर – ८ बाँके
373लालबहादुर ओलीमहादेवपुरी – ५ बाँके
374ऋषी घिमिरेकोहलपुर – ३ बाँके
375सर्की परियारकोहलपुर – ३ बाँके
376जीतबहादुर पुनकोहलपुर – ४ बाँके
377चन्द्रबहादुर वि.ककोहलपुर – ३, बाँके
378पवित्रा ओलीमध्यपुरी – २ बाँके
379घमयन्ती पुनकोहलपुर – ४ बाँके
380जगवीर पुनकोहलपुर – ४ बाँके
381शरदकुमारी ओलीढकेरी – ५ बाँके
382इशवरी सुवेदीकोहलपुर – ३, बाँके
383गोपाल वि.ककोहलपुर – ३, बाँके
384मेवालाल गौतम
385चेतन तिमल्सिनाकोहलपुर – २, बाँके
386प्रेमबहादुर वि.ककोहलपुर – ४, बाँके
387मनोज रोकायामध्यपुरी – २ बाँके
388मोहन ओलीमध्यपुरी – ५ बाँके
389कृष्णबहादुर थारु (कर्ण)नैबस्ता – ८ बाँके
390फुलराज चौधरीबनियाभार – ८
391राजबहादुर चौधरीबनियाभार – ८
392डम्बर रानाभाटबागेश्वरी – १ बाँके
393जुनुकुमारी घर्तीफत्तपुर – ७ बाँके
394अमरनाथ अधिकारीसीत्तापुर, बाँके
395दलबहादुर घर्तीफत्तपुर – ७ बाँके
396हुकुम दास चौधरी
397इश्वरीप्रसाद अधिकारीकोहलपुर – ३, बाँके
398धनसिंह टामाटाचिसापानी – ५, बाँके
399कमान सिंह पुनकोहलपुर – ४, बाँके
400नाम थाहा नभएकोकोहलपुर – ४, बाँके
401चन्द्रबहादुर वि.कसैगाउ – १, बाँके
402सिंहबहादुर मल्लरझेना – ७, बाँके
403अनिल दलरामीरझेना – ४, बाँके
404कृष्णप्रसाद भण्डारीनेपालगञ्ज न.पा. १३, बाँक
405मोहम्द हुसेननेपालगञ्ज न.पा. १७, बाँके
406शिव चरण थारुसौरहवा – २, बर्दिया
407त्रिभुवन गिरीमोतिपुर – ७, बर्दिया
408दरवारी थारुमोतिपुर – ५, बर्दिया
409लक्ष्मीराम थारुमोतिपुर – ५, बर्दिया
410बाबुराम थारुमोतिपुर – ५, बर्दिया
411थग्गा थारुमोतिपुर – ५, बर्दिया
412बन्दु थारुमोतिपुर – ५, बर्दिया
413तुल्सीराम थारुमोतिपुर – ५, बर्दिया
414कालीराम थारुमोतिपुर – ५, बर्दिया
415रामगोर थारुमोतिपुर – ४, बर्दिया
416धनीराम थारुधधवार– ७, बर्दिया
417तेज थारुधधवार– ७, बर्दिया
418मोहन थारुमनाउ – ८, बर्दिया
419धनीराम (जुवा)मनाउ – ८, बर्दिया
420सोनिया थारुमनाउ – ८, बर्दिया
421रघुवा थारुमनाउ – ८, बर्दिया
422प्रिया थारुमनाउ – ८, बर्दिया
423लउती थारुमनाउ – ८, बर्दिया
424यगाबहादुर रावल (नवीन)बेलुवा – ८, बर्दिया
425कृष्णप्रसाद चौधरीमोतिपुर – ७, बर्दिया
426बमबहादुर शाहीडेउढाकला – ३, बर्दिया
427हिरासिह बाथामगरडेउढाकला – ३, बर्दिया
428राम चौधरीडेउढाकला – ३, बर्दिया
429राम चौधरीडेउढाकला – ३, बर्दिया
430तीर्थबहादुर थापाडेउढाकला – ३, बर्दिया
431शुशिल थारुठाकुरद्वारा – १ बर्दिया
432राजु चौधरीमानपुर टपरा – ८ बर्दिया
433रामभरोसे थारुमगरागढी – ५ बर्दिया
434जग्गु थारुमगरागढी – ५ बर्दिया
435जगतराम थारुमगरागढी – ५ बर्दिया
436जग्ना थारुमगरागढी – ५ बर्दिया
437हरिराम थारुमगरागढी – ५ बर्दिया
438टेटाराम थारुमगरागढी – ५ बर्दिया
439शेरबहादुर चौधरीमोतिपुर – ७ बर्दिया
440भवनकुमार चौधरीमोतिपुर – ७ बर्दिया
441भुकलाल चौधरीमोतिपुर – ७ बर्दिया
442कमला लामिछानेखैरीचन्दनपुर – ९ बर्दिया
443कृष्ण न्यौपानेखैरीचन्दनपुर – ९ बर्दिया
444राजन कुमार चौधरीधधवार– ८, बर्दिया
445सुरेश कुमार ओलीबनियाभार – १, बर्दिया
446सोमप्रसाद थारुपशुपतिनगर – ८, बर्दिया
447सुरज थारुवेलुवा – ७, बर्दिया
448रोहिना थारुवेलुवा – ७, बर्दिया
449पाल्टा थारुवेलुवा – ७, बर्दिया
450गोब्रा थारुवेलुवा – ७, बर्दिया
451शान्ताराम थारु (रामशरण)वेलुवा – ७, बर्दिया
452परदेशनी थारुठाकुरद्वारा – १, बर्दिया
453कल्पटी थारुठाकुरद्वारा – १, बर्दिया
454सन्चुराम थारुठाकुरद्वारा – १, बर्दिया
455राजकुमार थारुमानपुरटपरा – ८, बर्दिया
456अन्तराम थारु (अतिराम)मानपुरटपरा – ८, बर्दिया
457लौटन चौधरीबडालपुर – ९, बर्दिया
458बगली चौधरीबडालपुर – ८, बर्दिया
459फरारे चौधरीबडालपुर – ८, बर्दिया
460छुन्नुवा चौधरीखैरीचन्दनपुर – ८ बर्दिया
461मंगरु चौधरीबडालपुर – ४, बर्दिया
462भगउतीप्रसाद चौधरीखैरीचन्दनपुर – २ बर्दिया
463पतिराम चौधरीखैरीचन्दनपुर – २ बर्दिया
464रघुलाल चौधरीमनाउ – ८ बर्दिया
465परमेश्वर चौधरीमनाउ – ८ बर्दिया
466घनश्याम थारुमनाउ – ८ बर्दिया
467ज्गतप्रसाद चौधरीमनाउ – ८ बर्दिया
468निर्मला चौधरीमनाउ – ८ बर्दिया
469भीमबहादुर थारुधधवार– ३ बर्दिया
470किरीमकुमार चौधरीखैरीचन्दनपुर – ५ बर्दिया
471जनाकी चौधरीमानपुर टपरा – ९ बर्दिया
472भोजराज सुवेदीजमुनी – १, बर्दिया
473बसन्तु उलट्वाबडालपुर– ९, बर्दिया
474जितबहादुर चौधरीमगरागढी – ८, बर्दिया
475पुर्णप्रसाद खनालमगरागढी – ८, बर्दिया
476चमारी थारुधधवार– ७ बर्दिया
477राजबहादुर चौधरीधधवार– ७ बर्दिया
478भीमबहादुर थारुधधवार– ३ बर्दिया
479हिरामनि दहितठाकुरद्वारा – १ बर्दिया
480मनबहादुर दहितठाकुरद्वारा – १ बर्दिया
481रुपलाल थारुधधवार– ७ बर्दिया
482भीमबहादुर चौधरीपतभार – ९ बर्दिया
483गणेश गौतमसौरहवा – ६ बर्दिया
484लल्लुराम चौधरीनेउलापुर – ४ बर्दिया
485हुकुमबहादुर शाहीठाकुरद्वारा – ४ बर्दिया
486सीताराम चौधरीमगरागढी – ४ बर्दिया
487मानबहादुर ओलीकालिका – ८ बर्दिया
488फुलाराम चौधरीमानपुर टपरा – ८ बर्दिया
489मनबहादुर साउतमानपुर टपरा – ९ बर्दिया
490वसन्तप्रसाद चौधरीमगरागढी – ४ बर्दिया
491जिल्ला सन्देश थारुमगरागढी – १ बर्दिया
492राजकुमार थारुधधवार– ४ बर्दिया
493भुपेन्द्र के.सी.ठाकुरद्वारा – ४ बर्दिया
494कुलप्रसाद थारु (प्रेम)पतभार – ९ बर्दिया
495श्यामबहादुर थारुब्नियाभार – ४ बर्दिया
496राजु चौधरीमगरागढी – ५ बर्दिया
497बन्धु चौधरीनेउलापुर – ४ बर्दिया
498रामदास चौधरीनेउलापुर – ४ बर्दिया
499विष्णु चौधरीमनाउ – ४ बर्दिया
500वसन्त चौधरीजयापुर – ९ बर्दिया
501प्रेमप्रकाश चौधरीमनाउ – ८ बर्दिया
502रामकरण चौधरीमानपुर टपरा – ८ बर्दिया
503धर्मेन्द्रकुमार अधिकारीडेउडाकला –६ बर्दिया
504बगाले चौधरीबडालपुर – ८ बर्दिया
505मोहन चौधरीमनाउ – ३ बर्दिया
506कमला थारुमनाउ – ३ बर्दिया
507रङ्गधु चौधरीमनाउ – ३ बर्दिया
508सीता थारुमनाउ – ३ बर्दिया
509सनियाराम थारुमनाउ – ३ बर्दिया
510धनिराम थारुमनाउ – ३ बर्दिया
511चिल्लु थारुमनाउ – ३ बर्दिया
512जनकप्रसाद उपाध्यायडेउडाकला – ३ बर्दिया
513प्रेम चौधरी (प्रेमा)डेउडाकला – ३ बर्दिया
514चन्द्रबहादुर थारुशीवपुर – ९ बर्दिया
515जिलुवा थारुठाकुरद्वारा – ४ बर्दिया
516दिपक रोका क्षेत्रीताराताल – ७ बर्दिया
517गणेश चौधरीपतभार – २ बर्दिया
518जोखनलाल चौधरीपतभार – ९ बर्दिया
519धर्मप्रकाश चौधरीपशुपतिनगर – ८ बर्दिया
520रामप्रकाश चौधरीमगरागढी – १ बर्दिया
521सगुनलाल चौधरीधधवार– ८ बर्दिया
522रामकिसन थारुमगरागढी – १ बर्दिया
523सुरज चौधरीसूर्यापटुवा – ५ बर्दिया
524अमरबहादुर बुढाठाकुरद्वारा – ४ बर्दिया
525लीखाराम थारुमेहम्मदपुर – ८ बर्दिया
526सुमित्रा चौधरीठाकुरद्वारा – ४ बर्दिया
527टोपबहादुर चौधरीठाकुरद्वारा – ३ बर्दिया
528जितबहादुर चौधरीमगरागढी – ८ बर्दिया
529बीरबल चौधरीमगरागढी – २ बर्दिया
530शीवराम थारुमगरागढी – १ बर्दिया
531नरबहादुर रानामगरागढी – २ बर्दिया
532चैतेलाल चौधरीधधवार– ८ बर्दिया
533सीताजानकी चौधरीधधवार– ८ बर्दिया
534राजन चौधरीधधवार– ८ बर्दिया
535हरबहादुर चौधरीधधवार– ८ बर्दिया
536राजबहादुर चौधरीधधवार– ७ बर्दिया
537लक्ष्मी अधिकारीधधवार– ७ बर्दिया
538राजकुमार थारुधधवार– ४ बर्दिया
539शीवकुमार थारुमोहम्मदपुर – ८ बर्दिया
540प्रेमकुमार थारुमोहम्मदपुर – ८ बर्दिया
541हरीचरण थारुमोतिपुर – २ बर्दिया
542ललबिहारी थारुमोतिपुर – २ बर्दिया
543भाजुराम थारुमोतिपुर – २ बर्दिया
544कलीराम थारुमोतिपुर – २ बर्दिया
545कल्पति थारुमोतिपुर – २ बर्दिया
546साधु चौधरीबग्नाहा – १ बर्दिया
547बलबहादुर चौधरीबग्नाहा – ७ बर्दिया
548रामदीन चौधरीबग्नाहा – १ बर्दिया
549कल्लु थारुबग्नाहा – ७ बर्दिया
550धमु चौधरीबग्नाहा – ७ बर्दिया
551हरीबहादुर चौधरीधधवार– ८ बर्दिया
552जितबहादुर चौधरीधधवार– ८ बर्दिया
553शोभाकर पुन मगरधधवार– ९ बर्दिया
554रेशमबहादुर वालीझिम्के, दाङ्ग
555सोमन चौधरीतुलसीपुर न.पा. – ५ दाङ्ग
556भीमसेन शाहतुलसीपुर न.पा. – ११ दाङ्ग
557रामप्रीय घर्तित्रिभुवन न.पा ११ दाङ्ग
558नन्द के.सी.गोवैध्य – ९ दाङ्ग
559गिता घर्तिगोवैध्य – ९ दाङ्ग
560उदयराम चौधरीबेला – २ दाङ्ग
561खिमबहादुर चौधरीबेला – २ दाङ्ग
562भीमबहादुर चौधरीबेला – २ दाङ्ग
563केदारनाथ चौधरीबेला – २ दाङ्ग
564धनिराम चौधरीबेला – २ दाङ्ग
565जितबहादुर घर्तिराङ्गकोट – १ दाङ्ग
566ज्ञानी चौधरीराजपुर – ५ दाङ्ग
567दीपा वलीबिजुरा – ५, सुर्खेत
568रेश्मा घर्ति मगरघर्तिवन – १ सुर्खेत
569रत्नबहादुर चलाउनेअल्वाचिङ्ग – ९ सुर्खेत
570गणेश रोकायाअल्वाचिङ्ग – ९ सुर्खेत
571हरिबहादुर परियारमेलकुना – ९, सुर्खेत
572देवकान्त चौधरीरुकुम प्रहरी कार्यालय
573गङ्गाराम पुननुवाकोट – १ रुकुम
574वेदबहादुर बोहरासिन्वाङ्ग – ६ सल्यान
575प्रभु धमालफुकोट, कालीकोट
576नरबीर बि.के.खलङ्गा – ९ सल्यान
577प्रकाशबहादुर शाहीलालु– ३ कालीकोट
578गणेशबहादुर शाहीसिपाखाना – ९ कालीकोट
579देवबहादुर मगरधनगढी – २ सिराहा
580निरज तामाङ्गनुन्डुप – ३ कालीकोट
581दलबहादुर शाहीनाथर्पु – मुगु
582धिरेन्द्रकुमार मल्लश्रीनगर – ३, मुगु
583लक्ष्मीप्रसाद अधिकारीरानीबन दैलेख
584लक्ष्मी थापानौमुले, दैलेख
585कमल तिवारीविन्देश्वरी – ८ दैलेख
586सुनिता शाहीसटला, दैलेख
587भद्रबहादुर शाहीचिउँडी – ८ , दैलेख
588बिना डि.सी.कुनाभीर , दैलेख
589विष्णुप्रसाद आचार्यचामुण्डाल – ६
590रवीन्द्रनाथ योगिपडुका, दैलेख
591हेमन्ता खड्कापिलाडी, दैलेख
592हर्कबहादुर बि.सी.पिलाडी – ९ दैलेख
593मोतिराम मल्ल (नरबहादुर रेग्मी)थिम्ले – २ जाजरकोट
594शीव दीपक सिंहताले – १ जाजरकोट
595रामप्रसाद आचार्यजगदीपुर, जाजरकोट
596हरिबहादुर परियारकुपिण्डे दह – ४ सल्यान
597मेगीराम बुढाथोकीबाँझकाँडा – ६ सल्यान
598गोरीलाल परियारसिन्धेश्वरी – ८ सल्यान
599विजय भण्डारीथारमारे – ७ सल्यान
600ज्ञानप्रसाद नेपालीकजेरी – ३ सल्यान
601दिलबहादुर बि.के.दमाचौर – ८, सल्यान
602राजकुमार बुढाथोकीसिन्वाङ्ग – २ सल्यान
603रेश्मा बोहोरासिन्वाङ्ग – ६ सल्यान
604रत्नलाल परियारसिन्धेश्वरी – ३ सल्यान
605अर्जुन परियारसिन्धेश्वरी – ६ सल्यान
606टीकाराम भण्डारीडाँडागाउँ – ७ सल्यान
607धमु चौधरीबग्नाहा – ७ बर्दिया
608चोमकान्त शर्माकार्कीनेटा – १ पर्वत
609रेशम बोहोरासिनवाङ–६, सल्यान
610कालीचरण थारु बानियाभार–७, बर्दिया
611आशाराम थारु मनाउ –५ बर्दिया
612राहुल डाँगीह्याकुली दाङ
613केशव कुमार चौधरीखैरीचन्दनपुर बर्दिया
614लल्लुराम थारु नेउलापुर बर्दिया
615जीतबहादुर चौधरी धधवार बर्दिया
616गोपाल चौधरी बर्दिया बदालपुर
617सोम प्रसाद थारु पशुपतिनगर बर्दिया
618धर्म प्रकाश चौधरी पशुपतिनगर बर्दिया
619रामपुरा घतीदाङ त्रि.न.पा.
620श्याम बहादुर थारु बानियाभार बर्दिया
621पल्टा थारु बेलुवा बर्दिया
622गगन घर्तीकोहलपुर बाँके
623महेन्द्र बिक्रम वली कोहलपुर बाँके
624पवित्रा वली महादेवपुरी बाँके
625शारदा कुमारी वली ढकेरी बाँके
626गोपाल बि.क.कोहलपुर बाँके
627मकदुल नेपाली खलंगा जाजरकोट
628ज्ञानी चौधरी राजपुर दाङ
629तेजु थारु धधवार बर्दिया
630गीता घर्ती मगरदाङ गोबडिया
631चन्द्रबहादुर चौधरी दाङ धिपुर
632प्रेमकमारी थारु महम्मदपुर बर्दिया
633वलीराम थारु महम्मदपुर बर्दिया
634शिवप्रसाद थारु महम्मदपुर बर्दिया
635पवन थारु रझेना बाँके
636सन्चुराम बर्दिया
637खुशिराम चौधरी धनगढी.न.पा. — ८ कैलाली२०६१।११।३ध.न.पा. — ८ कैलाली
638अम्वर वहादुर रोकायारामारोशन — ९ अछाम२०५८।११।६तेघरी व्यारेक, कैलाली
639परमलौटी चौधरी देखतभूली — ९ कंचनपुर २०५८।११।१३वैवाहपट्टी, कंचनपुर,
640छत्रवहादुर शाहीवीरपथ — ५ अछाम२०६०।६।७निज निवास
641दिलवहादुर जाग्रीजोगवुडा — ५ डडेल्धुरा २०५८।८।१५जोगवुडा, डडेल्धुरा
642यज्ञराज अवस्थीधनगढी न.पा.— १२ कैलाली२०५८।८।१५बेलादेवीपुर — ३ कैलाली
643दलवहादुर धामी जोगवुढा—५ डडेल्धुरा२०५८।१०।१५जोगवुडा गाविस भवन नजिक
644भिमवहादुर शाही विरपथ—९ अछाम२०६०।६।७विरपथ—९ अछाम
645रामचरण चौधरी लालभोझी —५ कैलाली२०५८।११।१लालभोझी, कैलाली
646रामेश्वर कठरियालालभोझी — १ कैलाली२०५८।११।१लालभोझी —१ चर्रा
647धरमपाल चौधरीरतनपुर—६ कैलाली२०५९।०४।१५निज निवास
648बृजलाल चौधरीरतनपुर—६ कैलाली२०५९।०४।१५निज निवास
649हनुमान चौधरीरतनपुर—६ कैलाली२०५९।०४।१५निज निवास
650हर्कवहादुर साउदलालवोझी—६ कैलाली २०५९।२।२९निज निवास
651धनवहादुर साउद लालवोझि— ६ कैलाली२०५९।२।२९निज निवास
652भगीराम डगौरा लालवोझी—६ कैलाली२०५९।२।२९निज निवास
653विफनी डगौरालालवोझी—६ कैलाली२०५९।२।२९निज निवास
654वृजेन्द्र कुमार कर्णभजनी— ४ पडरीया कैलाली २०५९।१।१९भजनी —२
655वल्चीराम चौधरीदरख—२ कैलाली२०५९।७।२९निज निवास
656तेजवहादुर डगौरादरख—२ कैलाली२०५९।७।२९निज निवास
657विशाल चौधरी दरख—७ कैलाली२०५९।७।२९निज निवास
658कमलराज चौधरीदरख—७ कैलाली२०५९।७।२९ निज निवास
659सेहात्री चौधरी रतनपुर — ६ कैलाली २०५८।१।१९डोटी
660बलवहादुर देउवारामशिखरझाला — ८, कैलाली२०५९।०६।२३जवरपुर कैलाली
661रुकुम सिंह कुँवरहुति — ८ दार्चुला२०५८।९।३आलिताल, गोदाम
662सुनी सिंह ठगुन्ना (सुरेन्द्रसिंह ठगुन्ना)कैलपाल —१ बैतडी२०५९।३।१७महेन्द्रनगर न.पा. — ४
663दिपेन्द्र बोहराभागेश्वर — ७ अछाम २०६०।६।१५मंगलसेन बजार, अछाम
664चक्रवहादुर वि.के.वसौटी—८ कैलाली२०५९।९।२७ससुराली जाँदा बाटोबाट
665भिमवहादुर विष्टचामुण्डा—३ दैलेखअर्जुनी व्यारेक, कञ्चनपुर
666वुद्धीराम चौधरीगदरिया—९ कैलाली२०६२।१०।३धनगढी, हसनपुर कैलाली
667सुरेश रानादैजी—९ कंचनपुर२०५९।६।१० निज निवास
668बाधुराम डगौराकोटातुल्सीपुर—७ कैलाली२०५९।५।१३निज निवास
669जगन्नाथ डगौराभजनी — ९ कैलाली२०५९।९।५निज निवास
670रामशंकर डगौराभजनी — ९ कैलाली२०५९।९।५निज निवास
671अजित खवास थला –२ , मोरङ्ग २०६२।०१।२३थला –१ मोरङ्ग,
672अर्र्जुुन खवासथला –२ , मोरङ्ग २०६२।०१।२३थला –१ मोरङ्ग,
673रमेश अधिकारीदमक ६ ढुकुरपानी, झापा२०६२।५।२३शनिश्चरे मोेरङ्ग
674चन्द्र शाहिपथरी ३, विष्णेचौक मोरङ्ग२०६१।४।२९पथरी ३ ,विष्णेचौक मोरङ्ग
675खेमराज सरदार दादरबरिया १, मोरङ्ग२०६२।११।२५दादरबरिया १, मोरङ्ग
676सजित तामाङ्ग भुटानी शरणर्थि शिविर शनिश्चरे मोरङ्ग२०६२।७।२८भुटानी शरणर्थि शिविर शनिश्चरे मोरङ्ग
677आईत सिहं राई भुटानी शरणर्थि शिविर शनिश्चरे मोरङ्ग२०६२।७।२८भुटानी शरणर्थि शिविर शनिश्चरे मोरङ्ग
678सोनीलला मेहताराजगंज, सिमवारी ९, सुनसरी २०६३।११।२०कृेसलिया खोला , मोरङ्ग
679राजन राई पथरी, ९ मोरङ्ग२०६०।०४पथरी
680पृथ्वी वहादुर पुलामी मगर २०६२।०८।०२मोरङ्ग मधुमल्ला
681सन्तोष कुमार राई महेन्द्रनगर सुनसरी २०६२।०८।१६
682रत्न बहादुर रावत महेन्द्रनगर सुनसरी २०६२।०८।१६
683वासुदेव मेहता कप्तानगंज सुनसरी२०६३।७।१०हरिनगराचौक
684सदन राई पाँचकन्या ४ दानाबारी धरान सुनसरी २०६३।७।२पाँचकन्या ४ दानाबारी धरान सुनसरी
685धन बहादुर राई पाँचकन्या ४ दानाबारी धरान सुनसरी २०६३।७।२पाँचकन्या ४ दानाबारी धरान सुनसरी
686एलन घले दर्जी झुम्का सुनसरी २०६३।०७।२४झुम्का सुनसरी
687राजकुमार कुशैत सुुनसरी २०६३।५।१०सुुनसरी
688गणपती महत्तोजि.प्र.का सिराह२०६३।१।१७अयोध्यपुर पानवारी ,सिराह
689सुनेलाल यादव गौरिपुर लालटोल, ८ सिराह२०६३।४।२गौरिपुर लालटोल, ८ सिराह
690रंजित सिंह महेशपुर पिपरा,४ सिरहा२०६३।०५।१५मिर्चैया , ३ थानाचोक
691संजय सिंहमहेशपुर पिपरा,४ सिरहा२०६३।०५।१५मिर्चैया , ३ थानाचोक
692हरी यादवमहेशपुर सिरहा२०६२।७।१७
693हरि प्रसाद यादवमहादेवीको तहिगाउँ २०६१।२।२३इनरुवा ८ , सिराह
694सुक बहादुर श्रेष्ठ २०६२।१।२६मिर्र्चया, सिरहा
695हरी नाराण यादव२०६३।१२।४गाढटोल वथानचोक ५, सिराहा
696गंगाराम राई २०६२।१।१६मिर्चया , सिरहा
697उदय कुमार श्रेष्ठसुरुङ्गा ४, झापा२०५९।६।३घुर्मि, उदयपुर
698चन्द्र कुमार राई २०६२।३।६लेखाने उदयपुर
699वेदमाया कटुवाल खजुरगाछी ६, झापा२०६३।४।३१खजुरगाछि ६, झापा
700योगेन्द्र श्रेष्ठगरामुनि १ झापा २०६३।५।२५विद्यालयबाट घर फर्कने क्रममा
701टंक प्रसाद निरौला मेची न.पा १२, झापा २०६३।३।१५दुर्गपुर झापा
702कुवेर गौतम सुरुङ्गा ९, झापा २०६१।९।२५सुरुङ्गा ९, झापा
703दिनानाथ राजवंशीडाँगिबारी ४, डाडागाउँ, झापा २०६३।२।२०डाँगिबारी ४, डाडागाउँ, झापा
704भुपेन्द्र राई २०६३।६।२८पाख्रिवास, धनकुटा
705सन्दिप तामाङ्ग२०६३।६।२८पाख्रिवास, धनकुटा
706पुष्करमणी कार्कि (सुवास) खाँदबारी– ११, पिप्ले २०५९।२३ चानुवा, धनकुटा
707ललिता राईईलाम २०६३।४। ७
708देवी ढकाल २०६२।०७।९हर्कटे , ईलाम
709कुमार गुरुङ्ग२०६२।०७।९हर्कटे , ईलाम
710कृृष्ण वहादुर राई २०६२।०१।२७राँके बजार, ईलाम
711राम प्रसाद गरागाई चुलाचुली–६, ईलाम २०६३।११।१९चुलाचुलि–६, ईलाम
712शोनिमा गरागाई चुलाचुली–६, ईलाम २०६३।११।१९चुलाचुलि–६, ईलाम
713सोम विक्रम बोहरा फाकफोक–४, ईलाम२०६२।०८।२२फयतपा ईलाम
714कमल भन्ने निकेसताप्लेजुङ२०६०।०३।३०ताप्लेजुङ्ग
715राम बहादुुर वराईली हाङ्गपाङ्ग, ताप्लेजुङ्ग २०६३।०८
716भिम वोेहराताप्लेजुङ२०६३।१२।१६ताप्लेजुङ्ग
717दिल बहादुर बुढाथोकी बटुक दल गणका सु्रक्षा कर्मीहरु २०६२।३।२१राके भन्जाङ्ग, पाचँथर
718नवराज मिजार बटुक दल गणका सु्रक्षा कर्मीहरु २०६२।३।२१राके भन्जाङ्ग, पाचँथर
719दिपक प्रसाद भट्टराई बटुक दल गणका सु्रक्षा कर्मीहरु २०६२।३।२१राके भन्जाङ्ग, पाचँथर
720दापुली शेर्पानेले ३ ,सोलेखुम्बु २०६३।७।८नेले सोलेखुम्बु
721सन्तोष कार्की ओखलढुङ्गा २०६१।१२।४ओखलढुङ्गा
722सुमन कार्की ओखलढुङ्गा२०६१।१२।४ओखलढुङ्गा
723दिर्घ वहादुर कार्कीश्रीचौर–९ ओखलढुङ्गा२०६२।८।२१ओखलढुङ्गा
724लिला धमालाकटुन्जे–७, ओखलढुङ्गा२०६२।११।३कटुन्जे मा.वि
725केस प्रसाद अधिकारीच्यानमारा ५, ओखलढुङ्गा२०६२।०७।२४श्रीशन्तामल प्र्रा. वी खाल्डे डाड
726टिका कुमारी अधिकिारी च्यानमारा ५, ओखलढुङ्गा२०६२।०७।२४श्रीशन्तामल प्र्रा. वी खाल्डे डाड
727नारायण श्रेष्ठज्यमिरे–९ आखलढुङ्गा२०६३।०८
728कल्पना कटुवालसेर्ना, ओखलढुङ्गा२०६१।०१।१२सेर्ना, ओखलढुङ्गा
729वेद प्रसाद सार्की टाकेवारी ९ , ओखलढुङ्गा२०६३।०४।१०घर विदामा गएको समयमा
730विना सुनुवार श्रीचौर–८ ओखलढुङ्गा
731अच्युत सार्र्कीढुलाछाप–८, ओखलढुङ्गा२०६२।७।१७
732रम पुलामी सेर्ना ९,ओखलढुङ्गा२०६२।०३।१५सरस्वती मा.वि, खानिभन्ज्यङ्ग
733राम चन्द्र भुजेल भोजपुर
734नवराज मिजार ओखलढुङ्गा २०६२।३।१५खानी भन्जयाङ्ग विद्यालय , भोजपुर
735कृष्ण कुमार खड्का आँखीभुई ७, चिलाउने डाँडा , संखुवासभा२०५८।११।६हम्बुलाङ्ग, संखुवासभा
736कल्पना रोक्का चैनपुर–९, संखुवासभा २०६३।०७।२४चैनपुर–९, संखुवासभा
737प्रताप सिह लिखाखाँदवरी , संखुवासभा
738गणेश सेनसुङताम–२, तेह्रथुम२०६२।१२।१२सुङताम–२, तेह्रथुम
739जित बहादुर खड्का,सुङताम–२, तेह्रथुम२०६२।१२।१२सुङताम–२, तेह्रथुम
740हिकमत घिमिरे सुङताम–२, तेह्रथुम२०६२।१२।१२सुङताम–२, तेह्रथुम
741लाख वहादुर तामाङ्गआम्बुङ्ग–९, तेह्रथुम२०६२।७।७आम्बुङ्ग–९, तेह्रथुम
742मणि कुमार राई २०६२।१२।१६बागपा, तेह्रथुम
743भगी कुमार दमाईमोराहाङ्ग, तेह्रथुम२०६२।०६।३०
744टंक वहादुर मगर २०६२।११।११म्याङ्गलुुङ्ग
745प्रशुन कडेलभटौली ५ रामेछाप२०५८।४।१०काठमाण्डौ
746बालराम सापकोटापाँचखाल ९, काभ्रेपलाञ्चोक२०५६।८।१४पाँचखाल ९, काभ्रेपलाञ्चोक
747श्याम भट्टपुरानोे नैकाप ७ काठमाण्डौ २०५८।६।१८विसन्देवी मन्दिर
748विमल प्रसाद घिमिरेबागबाना ४, पर्सा २०५९।१२।१७पर्सा
749रामाकान्त गिरीसोनावर्षा, पर्सा२०६०।१।१पर्सा गादी
750सरोज तामांगदुई पिपल गाविस ८, नुवाकोट२०६०।४।२४घरबाट तारादलगण देवीघाटतर्फ जाँदा
751रवीन्द्र विष्टनखुलेको२०६१।१।२९जोगीमारा
752कृष्णराम थापा शारदा वतासे गाविस काभ्रेपलाञ्चो २०६०।११।१०काठमाण्डौ सुनधारा
753राम सरण गिरीसागांचोक ९ सिन्धुपाल्चोक२०६०।५।२४सागांचोक ९ सिन्धुपाल्चोक
754मदन प्रसाद राउतदिपही ४ रौतहट हाल काठमाण्डौ२०६१।१०।१कुपण्डोल ललितपुर
755लोक बहादुर थापापौवैगौडे १ स्याङ्गजा२०६१।५।८चेहेरे, सिन्धुपाल्चोक
756केशव बस्नेतभिमेश्वर ५ दोलखा२०६१।५।८चेहेरे, सिन्धुपाल्चोक
757मेघ बहादुर राईपथरी ४ मोरङ्ग२०६१।५।८चेहेरे, सिन्धुपाल्चोक
758गुरु प््रासाद कोइरालागुरु गेरख गुल्म२०६१।११।१७नखुलेको
759अशोक लामा तामाङ्गदेवीचौर २ ललितपुर२०६२।३।२६देवीचौर २ ललितपुर
760रविन्द्र खड्कादेवीचौर ५ ललितपुर२०६१।२।७देवीचौर ५ ललितपुर
761टेक बहादुर पुलामीफापरबारी ९ मकवानपुर२०६२।६।१०फापरवारी ९ मकवानपुर
762मिन बहादुर अधिकारीजैसीथोक काभ्रे२०६२।७।१७जैसीथोक काभ्रे
763परसुराम सापकोटासिपापोखरी १ सिन्धुपाल्चोक हल गोठाटार काठमाण्डौ २०६२।५।४गोठाटार काठमाण्डौ
764रमेश कुमार शाहीनलांग ९ धादिङ्ग२०६२।९।५नलांग धादिङ्ग
765शंकर बुढाथोकीगेलू १ रामेछाप२०६२।४।२१भालुबतासे, काभ्रे
766पदम बहादुर कार्कीटिन्कु ७ रामेछाप२०६३।२।१३ज्यामिरेगाउँ रामेछाप
767दिलिप रोक्कारगनी ४ ओखलढुङ्गा२०५८।५।५कोटेश्वर काठमाण्डौ
768उपेन्द्र प्रसाद गुरागाईप्रिति ६ रामेछाप२०५९।९।१३प्रिति ६ रामेछाप
769वेग बहादुर तामाङ्गदारख ८ धादिङ्ग२०६३।३।११कन्डोल ४ काठमाण्डौ
770प्रभु प्रसाद थारुविरुवागुठी १ पर्सा२०६०।७।२ने.रा.प्रा.वि.वागवाना पर्सा
771राजु राईका.मा.न.पा.३४ काठमाण्डौ२०६३।५।१२काठमाण्डौ
772सुमन श्रेष्ठका.मा.न.पा.३४ काठमाण्डौ२०६३।५।१२काठमाण्डौ
773भानु बुढाथोकीका.मा.न.पा.३४ काठमाण्डौ२०६३।५।१२काठमाण्डौ
774मणी कुमार राईका.मा.न.पा.३४ काठमाण्डौ२०६३।५।१२काठमाण्डौ
775अमृत कुमार राईका.मा.न.पा.३४ काठमाण्डौ२०६३।५।१२काठमाण्डौ
776अरुण सुनुवारवौद्ध जोरपाटी, काठमाण्डौ२०६३।६।१७वौद्ध काठमाण्डौ
777मंगले तामाङ्गककनी ३ नुवाकोट२०५८।६।१४थानसिं नुवाकोट
778कृष्ण लामाबलाजु १६, काठमाडौं२०६३।६।२८बनस्थली, काठमाडौं
779तरिणी प्रसाद ठाकुरका.मा.न.पा.४ धुम्बाराही२०६३।७।१हटब्रेड रेष्टुरेन्ट, महाराजगञ्ज
780नितेश अर्यालविराटनगर १०, मोरङ२०६३।७।११गोङ्गबु बसपार्क
781प्रल्लाद लिम्बुधरान, सुनसरी२०६३।७।११गोङ्गबु बसपार्क
782नारायण फुयालजोरापाटी ३, नयाँबस्ती२०६३।३।२६गोकर्ण, नयाँपाटी
783दिपक लामामण्डिकेटार, धुम्बाराही२०६३।६।३१धुम्बाराही ४
784धनबहादुर थापाबारा, रतनपुरी२०६३।४।३१बारा, सिगौल
785मनेश कुमार लिम्बुधनकुटा, बुढिमोरङ्ग ७, ऊखुडाँडा२०६३।७।२४काठमाण्डौ, टुँडिखेल
786राजु थापाधादिङ्ग, निलकण्ठ १२०६३।८।४धादिङ्ग, निलकण्ठ १
787इश्वर श्रेष्ठधादिङ्ग, निलकण्ठ १२०६३।८।४धादिङ्ग, निलकण्ठ १
788मनबहादुर नेपालीधादिङ्ग, निलकण्ठ १२०६३।८।४धादिङ्ग, निलकण्ठ १
789परसुराम नेपालीरामेछाप, सुनारपानी १२०६३।७।२०रामेछाप, सालु १
790नरेन्द्र बहादुर बलमपाकी मगर (मिलन)महोत्तरी, बर्दिबास ३२०६३।७।१–७ ललितपुर, कुपण्डोल
791निर्मल स्याङतानसिन्धुली, कमलामाइ १२०६३।८।१८काठमाडौं, माइतीघरमोड
792ओम प्रकाश अग्रवालबारा, कलैया न.पा ६२०६०।१२।२८बारा, निजगढ
793उमेश पट्टेलपर्सा, वीरगञ्ज उ.न.पा १७२०६४।१।२३काठमाडौं
794जीतेन्द्र शाहमधेशी जनअधिकार फोरम२०६४।२।३१कोटेश्वर, काठमाडौं
795अचल वि.क. (सुमन)डुमरीया ७, रौतहट२०६१।४पुरानोबानेश्वर, बतीसपुतली, काठमाडौं
796यक्षध्वज कार्कीसुरी, दोलखा, हाल काठमाण्डौ, मैतिदेवी२०६४।६।१६सिंचाई विभाग, ललितपुर
797त्रिविक्रम भण्डारीनखुलेको२०६४।६।१७सिंचाई विभाग, ललितपुर
798देबेन्द्र कुँवरनखुलेको२०६४।६।१८सिंचाई विभाग, ललितपुर
799जनार्दन पौडेलगणेशस्थान ८, खारे, नुवाकोट२०६४।५।१८गणेशस्थान ८, खारे, नुवाकोट
800धनबहादुर थापारतनपुर २, बारा२०५९।४।३१सिंडोल, बारा
801रामजी कार्कीधुस्कुन १, सिन्धुपाल्चोक२०६४।८।९खाडिचौर सिन्धुपाल्चोक
802हेमशंकर मण्डल (विल्टु)नाथपट्टीभिसरभारा टोल, धनुषा २०६४।९।१५धनुषा
803दिपेन्द्र लामिछाने तिलाहार ६, पर्वत२०६२।५।१३पर्वत, तिलाहार, डिमुवा वजार
804देवेन्द्र पुरी खुर्काेट, पर्वत२०६३।१।१०पर्वत, पुलाचौर ९ भिरमुनी
805समिन वहादुर गुरुङ्ग .पान्द्रुक, गोरखा२०६१।८।२८ गोरखा, पान्द्रुक
806मन वहादुर गुरुङ्ग पेल्काचौ।र ७ ,स्याङ्गजा,२०६१।११।२८ सुनौली
807पदम प्रसाद तिवारी पंचमुल, स्याङ्गजा२०६२।६।२३ अर्घाखाची
808रुपमणि गिरी तिलाराकोट, कपिलवस्तु२०६२।३।३कपिलवस्तु, कोपवा
809राम कुमार साहनी कपिलवस्तु न.पा., कपिलवस्तु २०६१।६।३ कपिलवस्तु, कपिलवस्तु न.पा.
810राजेन्द्र प्रसाद ढकाल नवलपरासी२०६०।११।२८नवलपरासी,े भुमही
811पदम क्षेत्री नवलपरासी, सुनवल २०६३।१।१०नवलपरासी, सुनवल
812श्रवण कुमार चौधरी रामगा्रम न.पा.११ नवलपरासी२०६१।१२।२६नवलपरासी, रामनगर
813अल्लम पठानवयाघाट ९रुपन्देही २०६४।२।३१सिद्धार्र्थ न.पा.८ रुपन्देही
814विजुलादेवी कंडेलदमेक ३ वाग्लुङ्ग२०६२।४।२४दमेक ३ वाग्लुङ्ग
815हरिराम कुर्मी (चौधरी)धनकौली ३ कपिलवस्तु २०६०।७।३धनकौली कपिलवस्तु
816होली केवटकम्दी गाविस वडा नं. ९ लादियाघाट, बाँके
817वामदेव धितालबाँके
818लक्ष्मण चौधरीबाँके
819दशरथ चौधरीबाँके
820प्रेमबहादुर ओलीकोहलपुर – ५, बाँके
821लक्ष्मी अर्यालकोहलपुर – ३, बाँके
822लालबहादुर डाँगिकचनापुर – १, अघैया बाँके
823कृपाराम विश्वकर्माबाँके
824तिलक बाहोराबागेश्वरी –७ बाँके
825पर्शुराम शुक्लाहोलिया – ८ बाँके
826ईशक जो लालकटकुईंँया – १ बाँके
827विश्वनाथ केवटवेतहनी – ५ बाँके
828जिम्दार केवट
829वेचन केवट (बले(
830सरम केवट
831मुन्ना केवट
832चाँदली मनिहार
833गंजा चमार
834पप्पु यादव
835बडकाउ कवाडियापिपरहवा गाविस वडा नं. ९ बाँके
836विजय कुमार साहखाष्कुष्मा – ४ बाँके
837दिपक डाँगिखाष्कुष्मा – ४ बाँके
838चित्रबहादु भण्डारीखाष्कुष्मा – ४ बाँके
839कृष्ण परियारचपरगढी – ४ बाँके
840गणेशबहादुर बस्नेतवैजपुर – ६ बाँके
841मोहन बस्नेतवैजपुर – ६ बाँके
842ध्रुवप्रकाश श्रेष्ठकोहलपुर चप्रागढी, बाँके
843राधे खटिकभवानीया – ८ बाँके
844मध्वाप्रसाद यादवकम्दी – ८ बाँके
845रसिद खाँकटकुईंया – ५ बाँके
846बलबहादुर बुढाथोकीकम्दी – ८ बाँके
847गङ्गा के.सी.खाष्कुष्मा – ५ बाँके
848शीवकुमार वर्माबनकट्टी – ४ बाँके
849मिराज मनिहारनेपालगञ्ज – १६ , बाँके
850नन्दु खटिककम्दी – १ बाँके
851हेमन्त थापाहिरमिनिया – २ बाँके
852जयलाल महतहिरमिनिया – २ बाँके
853अफजल खाँपुरैना – ७ बाँके
854कमताप्रसाद यादवबेतहनी – ४ बाँके
855दामोदर खवास
856हुकुमबहादुर के.सी.कम्दी – ९ बाँके
857सुडुराम कोरीहिरमिनिया – २ बाँके
858सुदाराम कोरीहिरमिनिया – २ बाँके
859पुटि नाउउदयपुर – ८ बाँके
860अकबर अलिनेपालगञ्ज – ९, बाँके
861राजजल अलि शेखनेपालगञ्ज – ८, बाँके
862मिठान थारुराजपुर – ५ बर्दिंया
863तेजराम थारुराजपुर – ५ बर्दिंया
864किसिम थारुराजपुर – ५ बर्दिंया
865सुखराम थारुराजपुर – ५ बर्दिंया
866निमबहादुर थारुराजपुर – ५ बर्दिंया
867तेजबहादुर थारुराजपुर – ५ बर्दिंया
868भलुवा थारुराजपुर – ५ बर्दिंया
869मंसराम थारुराजपुर – ५ बर्दिंया
870शीवनारायण थारुराजपुर – ५ बर्दिंया
871नारायण सापकोटाराजपुर – ५ बर्दिंया
872दिलबहादुर खड्काकालिका – ४ बर्दिया
873रामकुमार थारुगुलेरिया – ६ बर्दिया
874तीर्थराज चौधरीदौलतपुर – २ बर्दिया
875गोविन्द घर्तिदौलतपुर – २ बर्दिया
876गोपाल चाधरीदौलतपुर – २ बर्दिया
877कालीबहादुर बिष्टबेलवा – ७ बर्दिया
878भीमबहादुर बिष्टबेलवा – ७ बर्दिया
879नारायण भुषालकालिका – ५ बर्दिया
880रामबाबु रेग्मीकालिका – ५ बर्दिया
881केदार खनालकालिका – ५ बर्दिया
882पदमप्रसाद तिवारीठाकुरद्वारा, बर्दिया
883रमेश बञ्जराबर्दिया राष्ट्रिय निकुञ्ज, बर्दिया
884अजय नारायण यादवगुलेरिया – ४ बर्दिया
885धनेष बञ्जरागुलेरिया – ४ बर्दिया
886पन्नालाल बञ्जरागुलेरिया, बर्दिया
887धर्मराज रिजालधदवार – ३ बर्दिया
888भीमराज श्रीवास्तवजमुनी – ७ बर्दिया
889रेशम डाँगिसानोश्री – ५ बर्दिया
890कृष्ण्प्रसाद अधिकारीदेउडाकला – ९ बर्दिया
891गनबहादुर थापाढोडरी – ९ बर्दिया
892रोमहर्ष विष्टमगरागढी – ४ बर्दिया
893उत्तम थारुडेउडाकला – ९ बर्दिया
894पे्रमबहादुर थारुडेउडाकला – ९ बर्दिया
895प्र.ज. निमबहादुर वि.के.गुलरिया – १ बर्दिया
896रमेश यादव (निराज)गुलरिया – २ बर्दिया
897कन्हैया चौधरीबग्नाहा – बर्दिया
898धनबहादुर रोकामिरुल, रोल्पा
899डोम्लिङ्ग लामा, सिन्धुपाल्चोकरेडियो नेपाल र हिमालय टाईम्स पत्रिका
900भीमबहादुर थापाकल्याण गाविस, सुर्खेत
901विनोद के.सी.मैनतडा गाविस, सुर्खेत
902प्रेमबहादुर कार्कीबिजौरा – ५, सुर्खेत
903बद्रीप्रसाद ज्ञवालीबदलाम्जी – ७ कुसापानी, दैलेख
904लक्ष्मी शर्माशान्ति नागरिक समाज, दैलेख
905उषाकुमारी रेग्मीनारायण नगरपालिका, दैलेख
906नैन जैसीचिउडी पुसाकोट – ६ दैलेख
907रविबहादुर खड्काचिउडी पुसाकोट – ६ दैलेख
908बलबहादुर खड्काचिउडी पुसाकोट – ६ दैलेख
909भवानीप्रसाद ज्ञवालीडाडा पराजुल – ६ दैलेख
910धनबहादुर शाहीखाँडाकवाडा – २ दैलेख
911सुरेन्द्र शाहीखाँडाकवाडा – २ दैलेख
912रणबहादुर खड्काखाँडाकवाडा – ४ दैलेख
913दीपेन्द्रबहादुर बुढाबासी, दैलेख
914जनमबहादुर शाहीसुगदिहा – १ कालीकोट
915नवराज शाहीसुगदिहा – १ कालीकोट
916उर्मिला शाहीसुगदिहा – १ कालीकोट
917दीपराज बमराम्नाकोट – ५ कालीकोट
918मनिराज बरालफुकोट – ८, कालीकोट
919धीरबहादुर बमराम्नाकोटा – २ कालीकोट
920तारा शाहीदह – ७ कालीकोट
921दिलबहादुर चलाउनेचाँदेकरञ्जी – ३ सल्यान
922रामबहादुर चलाउनेचाँदेकरञ्जी, सल्यान
923खीमबहादुर रिउलेसिजुवाल, सल्यान
924पिताबहादुर बि.के.सिजुवाल, सल्यान
925बुद्धिबहादुर बस्नेतसिजुवाल, सल्यान
926लुटबहादुर थापासिजुवाल, सल्यान
927मच्छिन्द्रबहादुर बस्नेतसिजुवाल, सल्यान
928धनेश्वर खनालबिजुवार, प्युठान
929हिरानाथ योगिबिजुवार, प्युठान
930धनीराम गिरीतुलसीपुर, दाङ्ग
931भीमसेन शाहतुलसीपुर – ११ दाङ्ग
932डिल्लीनाथ योगित्रिभुवन न.पा. – ४, दाङ्ग
933डिल्लीबहादुर के.सी.बाफिकोट – ६ रुकुम
934गोपाल के.सी.बाफिकोट – ६ रुकुम
935देवीलाल खड्कापोखरा, रुकुम
936लक्ष्मी घर्तिपोखरा, रुकुम
937कर्णबहादुर नेपालीपोखरा, रुकुम
938तोयानाथ पौडेलसोभा, रुकुम
939गोबर्धन राउतस्यालापाखा, रुकुम
940ललबहादुर बि.के.स्यालापाखा, रुकुम
941मेहनलाल बि.के.स्यालापाखा, रुकुम
942हरिगुणि मल्लस्यालापाखा – १ रुकुम
943सुनबहादुर बुढामहत – १, रुकुम
944छकबहादुर बुढाराम्नाकोट – १ रुकुम
945शशीराम के.सी.चोखाबाङ्ग – ५ रुकुम
946भक्ति पुनझुला – ७ रुकुम
947दशरथ पौडेलपिपल – ९ रुकुम
948पहलबहादुर खनालमाग्मा – २ रुकुम
949कर्सु बुढामहत – १ रुकुम
950कमल बुढाचोखाबाङ्ग – ९ रुकुम
951कसु नाथपिपल – ९ रुकुम
952बलबहादुर बुढाचुन्वाङ्ग – ७ रुकुम
953चुडामण् िसुनारचुन्वाङ्ग – १ रुकुम
954तिलक ढकालयु.पी.एस. डोल्पा आयोजना प्रमुख
955अम्बरबहादुर बुढाजिल्ला स्वास्थ कार्यालय, जाजरकोट
956अंकिता शाहखगेनाकोट, जाजरकोट
957राम विलाश राना “फुल्टु”धनगढी न.पा. – १० कैलाली२०६०।९।२४निज निवास
958बम्मन रानाधनगढी न.पा. – ६ कैलाली२०५८।२।१०निज निवास
959तेजराज विनाडीडोटी घर भै दरख –५, कैलाली२०५९।८।२६रामशिखरझाला
960लोक बहादुर टमाटा ( विशाल धामी)धनगढी न.पा – १ कैलाली२०६०।३।१४चौमाला गाविस, कैलाली
961प्रकाश ठकुरीमहेन्द्रनगर न.पा. – १ कञ्चनपुर२०६४।३।२१निज निवास
962प्रकाश बोहरादैजी – २, कन्चनपुर२०६२।७।२८निज निवास
963देवराज जैशीमंगलसेन– ६, अछाम२०६२।२।२जनाली वण्डाली
964ललित बहादुर कुँवरचण्डिका – ३, अछाम२०६२।१०।१४निज निवास
965गोपी चन्द्र उपाध्यायकोइरालाकोट, बझाङ्ग२०६२।११।३घोडा दाउना
966प्रेमसिंह धामीश्रीकेदार – ४, वैतडी२०६०।८।२८मसुरिया कैलाली
967हिक्मत सिंह महताउदयदेव – ५, वैतडी२०६४।८।३०निज निवास
968मानसिंह ठगुन्नावसन्तपुर – २, वैतडी२०६१।१०।९
969पशुपति थापा मगरसिर्सो – ९, डडेल्धुरा२०६२।८।७निज निवास

२. तत्कालीन शान्ति तथा पुर्नर्निमाण मन्त्रालयबाट तयार परिएको बेपत्ता पारिएका व्यक्तिको नामावली

सि.न.बेपत्ता व्यक्तिको नामजिल्लागाविस/नपावडा नंलिङ्ग
1 छत्रबहादुर साहीअछाम पुरुष
2 भीम बहादुर साहीअछाम पुरुष
3 मिना खड्काअर्घाखाँची वाँगी ३ महिला
4 अमरसिहं राईईलाम पुवामझुवा ८ पुरुष
5 कटकबहादुर साङपाङईलाम मंगलबारे ३ पुरुष
6 गोकुल निरौलाईलाम फाकफोक १ पुरुष
7 शुक्रराज राईईलाम आमचोक ६ पुरुष
8 उदयकुमार श्रेष्ठउदयपुर त्रियुगा नगरपालिका १ पुरुष
9 उमेश मास्केउदयपुर त्रियुगा नगरपालिका ३ पुरुष
10 किरण रायमाझीउदयपुर कटारी १ पुरुष
11 दहमान राईउदयपुर आँपटार २ पुरुष
12 प्रकाश तामाङउदयपुर कटुञ्जे ववला ७ पुरुष
13 बुद्धि बहादुर केप्छाकी मगर (बिष्णु)उदयपुर रौता ५ पुरुष
14 मन कुमारी कटुवालउदयपुर त्रियुगा नगरपालिका ४ महिला
15 मेघबहादुर कटुवालउदयपुर त्रिवेणी ६ पुरुष
16 यामकुमार राईउदयपुर वसाह २ पुरुष
17 रामकुमार राईउदयपुर वसाह २ पुरुष
18 लीलाराज आचार्यउदयपुर त्रियुगा नगरपालिका १ पुरुष
19 सञ्जीवकुमार राईउदयपुर वसाह २ पुरुष
20 गजराज राईओखलढुङ्गा माम्खा पुरुष
21 चक्रबहादुर कटुवालओखलढुङ्गा कुईभिर ५ पुरुष
22 दिनेश गौतम (बिश्वास)ओखलढुङ्गा पोकली १ पुरुष
23 प्रचण्ड कटुवालओखलढुङ्गा ठुलाछाप ४ पुरुष
24 प्रदिप राईओखलढुङ्गा वर्नालु पुरुष
25 भवनाथ धमलाओखलढुङ्गा वेतिनी १ पुरुष
26 राकेश खड्का (राजेन्द्र)ओखलढुङ्गा कालिकादेवि पुरुष
27 विष्णु कुमार पौडेलओखलढुङ्गा खिजिचण्डेश्वरी ८ पुरुष
28 शम्भु कटुवालओखलढुङ्गा ठुलाछाप २ पुरुष
29 हिमाल कार्कीओखलढुङ्गा भदौरे २ पुरुष
30 हेमनारायण श्रेष्ठओखलढुङ्गा गाम्नाङटार १ पुरुष
31 अर्जुन धामीकन्चनपुर दैंजी २ पुरुष
32 आकाश चौधरीकन्चनपुर पुरुष
33 किसन चौधरीकन्चनपुर पिपलाडी ६ पुरुष
34 किसन दत्त जोसीकन्चनपुर भिमदत्त नगरपालिका ८ पुरुष
35 कृष्णबहादुर चौधरीकन्चनपुर कृष्णपुर ६ पुरुष
36 खगेन्द्र चन्दकन्चनपुर श्रीपुर ५ पुरुष
37 गस्पतीकुमारी चौधरीकन्चनपुर महिला
38 गोविन्द्र प्रसाद अवस्थीकन्चनपुर झलारी ३ पुरुष
39 छविलाल सुनारकन्चनपुर देखत भुली ९ पुरुष
40 छोलेलाल चौधरीकन्चनपुर पुरुष
41 जंगबहादुर चौधरीकन्चनपुर पुरुष
42 जकुमार चौधरीकन्चनपुर देखत भुली ८ पुरुष
43 तारानाथ चौधरीकन्चनपुर पुरुष
44 दशनीकुमारी चौधरीकन्चनपुर महिला
45 देवीदत्त अवस्थीकन्चनपुर पुरुष
46 धनबहादुर तिरुवाकन्चनपुर लक्ष्मीपुर ९ पुरुष
47 धनीराम चौधरी ककन्चनपुर पुरुष
48 धनीराम चौधरी खकन्चनपुर पुरुष
49 नत्थुराम चौधरीकन्चनपुर पुरुष
50 नानु सिंह चौधरीकन्चनपुर पुरुष
51 नाराम चौधरीकन्चनपुर कृष्णपुर ९ पुरुष
52 निमबहादुर चौधरीकन्चनपुर पुरुष
53 पल्टु चौधरीकन्चनपुर पुरुष
54 प्रकाश बोहोराकन्चनपुर सुडा ७ पुरुष
55 भगीराम चौधरीकन्चनपुर पुरुष
56 माधुकुमारी चौधरीकन्चनपुर महिला
57 मानबहादुर रानाकन्चनपुर लक्ष्मीपुर ८ पुरुष
58 मिलाप रानाकन्चनपुर पुरुष
59 यमराज रानाकन्चनपुर पुरुष
60 युगराम चौधरीकन्चनपुर पुरुष
61 रमलौली कुमारी चौधरीकन्चनपुर महिला
62 राजु रानाकन्चनपुर पुरुष
63 लवबहादुर चुनारकन्चनपुर शंकरपुर ४ पुरुष
64 शर्मा धामीकन्चनपुर भिमदत्त नगरपालिका ७ पुरुष
65 शिवदत्त भट्टकन्चनपुर भिमदत्त नगरपालिका १ पुरुष
66 सिताराम चौधरीकन्चनपुर पुरुष
67 सुन्दर चौधरीकन्चनपुर पुरुष
68 सुरेन्द्र धामीकन्चनपुर सुडा ६ पुरुष
69 सुरेश रानाकन्चनपुर पुरुष
70 सुर्जन रानाकन्चनपुर पुरुष
71 हरमान चौधरीकन्चनपुर पुरुष
72 हरि सिंह चौधरीकन्चनपुर कृष्णपुर ९ पुरुष
73 कृष्ण कुमालकपिलवस्तु गजेहडा ३ पुरुष
74 तुल्सीराम शर्माकपिलवस्तु कपिलवस्तु नगरपालिका पुरुष
75 तुल्सीराम शर्मा मरासिनीकपिलवस्तु हरिहरपुर १ पुरुष
76 नन्दलाल चौहानकपिलवस्तु ७ पुरुष
77 नरिश्वर गौतमकपिलवस्तु पटना ५ पुरुष
78 बाबुलाल थारुकपिलवस्तु हथौसा ४ पुरुष
79 मुस्तफा दर्जीकपिलवस्तु कपिलवस्तु नगरपालिका १ पुरुष
80 राधेश्याम कलवारकपिलवस्तु खुरूहुरीय ७ पुरुष
81 श्रीकिसुन लोधकपिलवस्तु नन्दनगर ४ पुरुष
82 हरिराम कुर्मीकपिलवस्तु धनकौली २ पुरुष
83 अजय शाहीकाठमाण्डौ किर्तिपुर नगरपालिका ११ पुरुष
84 अर्जुन महर्जनकाठमाण्डौ किर्तिपुर नगरपालिका ५ पुरुष
85 आइते लामा (नेमा)काठमाण्डौ नाङ्गलेभारे ९ पुरुष
86 गोपी कृष्ण वाग्लेकाठमाण्डौ इचङगु नारायण ६ पुरुष
87 चन्द्र मान नेपालीकाठमाण्डौ काठमाण्डौ महानगरपालिका १७ पुरुष
88 ठाकुर प्रसाद लामिछानेकाठमाण्डौ झोरमहाकाल ९ पुरुष
89 तीर्थ वि.क.काठमाण्डौ मुलपानी ७ पुरुष
90 दिनेश कुमार लामीछानेकाठमाण्डौ महादेवस्थान ७ पुरुष
91 दिपक पोखरेलकाठमाण्डौ काठमाण्डौ महानगरपालिका ३ पुरुष
92 दिलबहादुर राई(प्रविण)काठमाण्डौ काठमाण्डौ महानगरपालिका ६ पुरुष
93 देवराज दंगालकाठमाण्डौ नाङ्गलेभारे ८ पुरुष
94 देवेन्द्र थापाकाठमाण्डौ दहचोक ६ पुरुष
95 ध्रुव नेपालकाठमाण्डौ नाङ्गलेभारे पुरुष
96 नरेश भन्ने सानोबाबु भण्डारीकाठमाण्डौ स्युचाटार ३ पुरुष
97 निश्चल नकर्मीकाठमाण्डौ महादेवस्थान ५ पुरुष
98 पिपल श्रेष्ठकाठमाण्डौ काठमाण्डौ महानगरपालिका २ पुरुष
99 बासु लाल श्रेष्ठकाठमाण्डौ काठमाण्डौ महानगरपालिका १० पुरुष
100 बुद्धिप्रसाद पोखरेलकाठमाण्डौ मुलपानी ७ पुरुष
101 भवानी विष्ट (भण्डारी)काठमाण्डौ सुनटोल ७ महिला
102 भीमराज महर्जनकाठमाण्डौ गोंगवु ३ पुरुष
103 मीना श्रेष्ठकाठमाण्डौ काठमाण्डौ महानगरपालिका ६ महिला
104 मेघनाथ(सुदर्शन) रिजालकाठमाण्डौ काठमाण्डौ महानगरपालिका १४ पुरुष
105 राजेन्द्र थापाकाठमाण्डौ किर्तिपुर नगरपालिका पुरुष
106 रामचन्द्र काफ्लेकाठमाण्डौ नखुलेको ० पुरुष
107 रेणुका दुलालकाठमाण्डौ काठमाण्डौ महानगरपालिका ५ पुरुष
108 विपिन भण्डारी (किशोर)काठमाण्डौ गोलढुङ्गा १ पुरुष
109 श्याम भट्टकाठमाण्डौ नैकाप पुरानो ७ पुरुष
110 सुचेन्द्र श्रेष्ठकाठमाण्डौ काठमाण्डौ महानगरपालिका ९ पुरुष
111 हरिशरण महर्जनकाठमाण्डौ काठमाण्डौ महानगरपालिका ३ पुरुष
112 अच्युतप्रसाद पौड्यालकाभ्रेपलान्चोक शारदा बतासे ८ पुरुष
113 इन्द्रराज पाठककाभ्रेपलान्चोक मादन कुंडारी ६ पुरुष
114 ईन्द्रबहादुर श्रेष्ठ (बावु काजी)काभ्रेपलान्चोक पांचखाल ९ पुरुष
115 उमेश सेढाईकाभ्रेपलान्चोक विर्ता देउराली पुरुष
116 कमला तामाङकाभ्रेपलान्चोक गोकुले ५ पुरुष
117 कमला शर्माकाभ्रेपलान्चोक पोखरी चौरी ७ महिला
118 काजीबाबु चौहानकाभ्रेपलान्चोक चलाल गणेशस्थान ६ पुरुष
119 कान्छा मगरकाभ्रेपलान्चोक नखुलेको ० पुरुष
120 कान्छामान ब्लोनकाभ्रेपलान्चोक मेच्छे ८ पुरुष
121 कुमार दाहालकाभ्रेपलान्चोक उग्रतारा जनागाल ९ पुरुष
122 कृष्णनाथ चिमौरियाकाभ्रेपलान्चोक मेथिनकोट २ पुरुष
123 चन्द्र प्रसाद श्रेष्ठकाभ्रेपलान्चोक शंखु पाटीचौर ८ पुरुष
124 चन्द्रकुमार ढकालकाभ्रेपलान्चोक पोखरी चौरी ९ पुरुष
125 जित बहादुर तामाङकाभ्रेपलान्चोक जैशिथोक मण्डन ५ पुरुष
126 तारामान भन्ने जोइकेबहादुर तामाङकाभ्रेपलान्चोक खहरे पांगु ३ पुरुष
127 दल बहादुर श्रेष्ठकाभ्रेपलान्चोक सल्ले भुम्लु ७ पुरुष
128 दावा तामाङकाभ्रेपलान्चोक मंगलटार ७ पुरुष
129 धन बहादुर तामाङकाभ्रेपलान्चोक ठुलोपर्सेला ३ पुरुष
130 नरेन्द्र बहादुर खड्काकाभ्रेपलान्चोक चलाल गणेशस्थान ६ पुरुष
131 नविन गौतमकाभ्रेपलान्चोक पोखरी चौरी ७ पुरुष
132 पाल्छाङ लामाकाभ्रेपलान्चोक होक्सेवजार ५ पुरुष
133 प्रकाश घिमिरेकाभ्रेपलान्चोक उग्रतारा जनागाल ६ पुरुष
134 प्रेम प्रसाद गौतमकाभ्रेपलान्चोक पोखरी चौरी ७ पुरुष
135 बिष्णु हरी गुरागाईकाभ्रेपलान्चोक वनेपा नगरपालिका ४ पुरुष
136 बुद्धि लामाकाभ्रेपलान्चोक मादन कुंडारी पुरुष
137 बुद्धिमान तामाङकाभ्रेपलान्चोक भुम्लुटार १ पुरुष
138 भीमलाल श्रेष्ठ सानु काजीकाभ्रेपलान्चोक पांचखाल ९ पुरुष
139 युवराज ढकालकाभ्रेपलान्चोक नयांगाउ देउपुर ७ पुरुष
140 रघुनाथ बडालकाभ्रेपलान्चोक मंगलटार ५ पुरुष
141 रमेश बस्नेतकाभ्रेपलान्चोक पनौती नगरपालिका ११ पुरुष
142 राज कुमार कार्कीकाभ्रेपलान्चोक चलाल गणेशस्थान ५ पुरुष
143 राजभाई रञ्जितकारकाभ्रेपलान्चोक वनेपा नगरपालिका ६ पुरुष
144 राजु फुयाँलकाभ्रेपलान्चोक च्यामराङवेसी ९ पुरुष
145 राजेन्द्रे के॰सी॰काभ्रेपलान्चोक पनौती नगरपालिका १ पुरुष
146 राम हरि परियारकाभ्रेपलान्चोक पांचखाल २ पुरुष
147 रेशम लामाकाभ्रेपलान्चोक नखुलेको ० पुरुष
148 विदुरराज शिलवालकाभ्रेपलान्चोक मेथिनकोट २ पुरुष
149 शेरबहादुर लामाकाभ्रेपलान्चोक धुसेनी सिवालय पुरुष
150 सगुन ताखाछे श्रेष्ठकाभ्रेपलान्चोक धुलिखेल नगरपालिका ३ पुरुष
151 सुर्य मान थिङकाभ्रेपलान्चोक फलामेटार ५ पुरुष
152 अमरबहादुर सहकारीकालिकोट रुप्सा पुरुष
153 कर्णबहादुर शाहीकालिकोट गेला ६ पुरुष
154 कैलि बुढाकालिकोट कुमालगाउ ८ महिला
155 गणेश बहादुर शाहीकालिकोट सीप्खाना पुरुष
156 जनकबहादुर शाहीकालिकोट जुविथा ९ पुरुष
157 जीवन्त शाहीकालिकोट पुरुष
158 तिलक रोकायाकालिकोट भर्ता ३ पुरुष
159 दानबहादुर सहकारीकालिकोट रुप्सा पुरुष
160 दीर्घबहादुर बुढाकालिकोट मुम्रा पुरुष
161 धनसुरे सार्कीकालिकोट मेहलमुडी ७ पुरुष
162 नन्दे दमाईकालिकोट सीप्खाना १ पुरुष
163 निर्मल बोगटीकालिकोट मान्माखाडाचक्र पुरुष
164 नौले कठायतकालिकोट कोटवाडा पुरुष
165 पञ्चे सार्कीकालिकोट मेहलमुडी पुरुष
166 पदमबहादुर शाहीकालिकोट राम्नाकोट पुरुष
167 पुन्ना शाहीकालिकोट पुरुष
168 पुसे दर्जीकालिकोट राम्नाकोट ७ पुरुष
169 पूर्णाबहादुर शाहीकालिकोट जुविथा ८ पुरुष
170 प्रभुलाल धमलाकालिकोट फुकोट ४ पुरुष
171 बदले लुवारकालिकोट मेहलमुडी ७ पुरुष
172 भद्रबहादुर बोगटीकालिकोट मान्माखाडाचक्र पुरुष
173 रगुजन शाहीकालिकोट राम्नाकोट पुरुष
174 रामे लोहारकालिकोट मेहलमुडी ७ पुरुष
175 लक्ष्मी प्रसाद धितालकालिकोट भर्ता १ पुरुष
176 सुनिता शाहीकालिकोट बदालकोट महिला
177 हर्क सार्कीकालिकोट पाखा ४ पुरुष
178 हस्तबहादुर शाहीकालिकोट पुरुष
179 हेमराज विष्टकालिकोट मान्माखाडाचक्र १ पुरुष
180 आनन्द आचार्यकास्की सार्दिखोला १ पुरुष
181 ऋषिराम लामिछानेकास्की रिभान ७ पुरुष
182 ओमबहादुर तामाङकास्की ल्वाङघलेल ४ पुरुष
183 खिमबहादुर गुरुङकास्की मिजुरेडाँडा पुरुष
184 चमनलाल बरालकास्की पोखरा उप महानगरपालिका १० पुरुष
185 टंक शर्माकास्की लेखनाथ नगरपालिका १२ पुरुष
186 टिका वि.क.कास्की लुम्ले १ महिला
187 देवराज वस्ताकोटीकास्की लेखनाथ नगरपालिका ४ पुरुष
188 नेत्रप्रसाद बरालकास्की सिल्दजुरे ४ पुरुष
189 पूर्ण पौडेलकास्की पोखरा उप महानगरपालिका ८ पुरुष
190 प्रदिप खनालकास्की थुम्की ५ पुरुष
191 फणिन्द्र सिंखडाकास्की ४ पुरुष
192 राजुराम पौडेलकास्की सल्यान ९ पुरुष
193 शिवप्रसाद पराजुलीकास्की लेखनाथ नगरपालिका २ पुरुष
194 सन्तोषराज रानाभाटकास्की कालिका २ पुरुष
195 सोमबहादुर बि.क.कास्की लेखनाथ नगरपालिका १२ पुरुष
196 हरीप्रसाद पौडेलकास्की कास्कीकोट २ पुरुष
197 होमबहादुर गुरुङकास्की मिजुरेडाँडा पुरुष
198 अंमर बहादुर रोकायाकैलाली टिकापुर नगरपालिका ४ पुरुष
199 आशाराम चौधरीकैलाली पवेरा ६ पुरुष
200 करन सिं घर्तीमगरकैलाली मोहन्याल ५ पुरुष
201 कान्छी चौधरीकैलाली रतनपुर ६ महिला
202 कुमारी दमाईकैलाली मसुरिया १ महिला
203 गणेश बमकैलाली निगाली ६ पुरुष
204 गणेशबहादुर शाहीकैलाली बलिया ५ पुरुष
205 गोपिलाल इमोटाकैलाली थापापुर ६ पुरुष
206 जगत नाथ योगीकैलाली सुगरखाल २ पुरुष
207 जानकी कुमारी चौधरीकैलाली नारायणपुर ८ महिला
208 झलक बहादु्र सुनारकैलाली मसुरिया ४ पुरुष
209 तिर्थराम चौधरीकैलाली नारायणपुर ६ पुरुष
210 तोयराज विनाडीकैलाली रामशिखरझाला ७ पुरुष
211 दल बहादु्र चौधरीकैलाली धनगढी नगरपालिका ३ पुरुष
212 देशराज चौधरीकैलाली जोशीपुर पुरुष
213 धनबहादुर बुढाकैलाली रामशिखरझाला ८ पुरुष
214 नारायण चौधरीकैलाली नखुलेको ० पुरुष
215 पदम राज पनेरुकैलाली धनगढी नगरपालिका २ पुरुष
216 परमानन्द भट्टकैलाली धनगढी नगरपालिका ४ पुरुष
217 पुष्कर भट्टकैलाली धनगढी नगरपालिका १३ पुरुष
218 प्रसादी डगौराकैलाली भजनी ७ पुरुष
219 भुपेन्द्र मल्लकैलाली बलिया ५ पुरुष
220 भोजराज भट्टकैलाली धनगढी नगरपालिका १३ पुरुष
221 मंगल बहादु्र शाहीकैलाली साँडेपानी ४ पुरुष
222 मीनबहादुर प्रजामगरकैलाली पण्डौन ५ पुरुष
223 लक्ष्मी प्रसाद चौधरीकैलाली हसुलिया ९ पुरुष
224 लक्ष्मी राम चौधरीकैलाली थापापुर ४ पुरुष
225 लाल बहादु्र थापाकैलाली धनगढी नगरपालिका १२ पुरुष
226 वलीराम न्यौपानेकैलाली नारायणपुर ९ पुरुष
227 विनोद कुमार चौधरीकैलाली उदासीपुर ७ पुरुष
228 शेष कान्त चौधरीकैलाली हसुलिया ५ पुरुष
229 सन्धुराम चौधरीकैलाली धनगढी नगरपालिका ६ पुरुष
230 हर्क सिहं विष्टकैलाली धनगढी नगरपालिका १२ पुरुष
231 प्रतापलाल परियारखोटाङ हौचुर ५ पुरुष
232 प्रदिप राईखोटाङ नखुलेको ० पुरुष
233 मैना राईखोटाङ वुईपा ७ महिला
234 राजु राईखोटाङ छोरम्बु ३ पुरुष
235 सन्देश राईखोटाङ वुईपा ७ पुरुष
236 ईन्द्रबहादुर घर्तिमगरगुल्मी दुविचौर २ पुरुष
237 केशव राज ज्ञवालीगुल्मी वलेटक्सार ३ पुरुष
238 गुन्ज बहादुर के.सी.गुल्मी अर्खावाङ ४ पुरुष
239 जीतबहादुर घर्तिमगरगुल्मी हाडहाडे ६ पुरुष
240 देउकी बि.क.गुल्मी ७ महिला
241 नवराज पन्थीगुल्मी तम्घास ६ पुरुष
242 भोजराज मुखियागुल्मी वस्तु १ पुरुष
243 विमल ज्ञावलीगुल्मी ग्वाघा ४ पुरुष
244 विष्णु बस्नेतगुल्मी धुर्कोटरजस्थल २ पुरुष
245 अण बहादुर थापागोरखा नखुलेको ० पुरुष
246 अशोक वि.क. (अकेला)गोरखा बोर्लाङ ७ पुरुष
247 कुमार ढकालगोरखा श्रीनाथकोट पुरुष
248 खेम बहादु्र खत्रीगोरखा खोप्लाङ ४ पुरुष
249 गिता थापा (प्रगती)गोरखा घैरुङ महिला
250 जमुना कुमाल (अमृता)गोरखा पूथ्वीनारायणा नगरपालिका १० महिला
251 ज्ञानबहादुर तमु (जीवन)गोरखा घ्याल्चोक ५ पुरुष
252 तुलबहादुर अच्छामीगोरखा छोप्राक ७ पुरुष
253 तोयानाथ न्यौपानेगोरखा खोप्लाङ २ पुरुष
254 दिपक न्यौपाने (मुक्तिदिप)गोरखा खोप्लाङ १ पुरुष
255 दिपेन्द्र पन्तगोरखा गाईखुर १ पुरुष
256 निर्मला मरहठ्ठा (सिर्जना)गोरखा आँपपिपल महिला
257 पुष्पराज देवकोटा (जनक)गोरखा आँपपिपल १ पुरुष
258 पूर्णचन्द्र आचार्य (पुष्प)गोरखा खोप्लाङ २ पुरुष
259 बाबुराम कुमाल (ठाकुर)गोरखा छोप्राक ४ पुरुष
260 भिमसेन धितालगोरखा पन्द्रुङ ७ पुरुष
261 मानबहादुर अधिकारीगोरखा हंशपुर ५ पुरुष
262 मिजा कुमाल (निरु)गोरखा च्याङ्ली ४ महिला
263 राजु गुरुङ (विजय)गोरखा खोप्लाङ पुरुष
264 राजेन्द्र ढकाल (चेतन)गोरखा हर्मी ८ पुरुष
265 रामबहादुर घिमिरे (प्रविण)गोरखा गाईखुर ७ पुरुष
266 लिला खनाल (बिन्दु)गोरखा वुङकोट महिला
267 शंकर गिरीगोरखा मिरकोट ३ पुरुष
268 संजय ढकाल (आकाश)गोरखा बगुवा ७ पुरुष
269 सन्तोष राज पाण्डेगोरखा खोप्लाङ ६ पुरुष
270 सारदाप्रसाद अधिकारीगोरखा हंशपुर १ पुरुष
271 सुवर्ण पौडेल (सञ्जय)गोरखा पालुङटार १ पुरुष
272 कर्णबहादुर तामाङचितवन पिप्ले ६ पुरुष
273 कुमार थापामगरचितवन चैनपुर २ पुरुष
274 खेमबहादुर बि.क.चितवन पटिहानी ८ पुरुष
275 खेमलाल आचार्यचितवन भरतपुर नगरपालिका १० पुरुष
276 गिरेन्द्रकुमार श्रेष्ठचितवन मंगलपुर ९ पुरुष
277 ज्ञानेन्द्र त्रिपाठीचितवन रत्ननगर नगरपालिका १३ पुरुष
278 ताराराज ढकालचितवन पटिहानी २ पुरुष
279 दण्डपाणी न्यौपानेचितवन गीतानगर ३ पुरुष
280 दिपक तामाङचितवन जुटपानी ३ पुरुष
281 नारायण रेग्मीचितवन गर्दी ८ पुरुष
282 प्रकृति ढुङ्गानाचितवन भरतपुर नगरपालिका १० महिला
283 प्रेम लामा थिङचितवन लोथर १ पुरुष
284 फणिन्द्र सिटौलाचितवन पिठुवा ७ पुरुष
285 बासुदेव अर्यालचितवन कठार ८ पुरुष
286 बुद्धि पाण्डेचितवन जुटपानी १ पुरुष
287 भोजराज गिरीचितवन भरतपुर नगरपालिका २ पुरुष
288 भोलाराज सेढाईचितवन भण्डारा ५ पुरुष
289 मंगल वि.क.चितवन मंगलपुर ३ पुरुष
290 माधवराज ढकालचितवन पटिहानी १ पुरुष
291 रत्नकुमार तामाङचितवन पिप्ले ६ पुरुष
292 राजन न्यौपानेचितवन मंगलपुर ५ पुरुष
293 राजु लामा थिङचितवन लोथर १ पुरुष
294 रामजी चौधरीचितवन रत्ननगर नगरपालिका ५ पुरुष
295 रुपक अधिकारीचितवन पिठुवा ९ पुरुष
296 विष्णुप्रसाद बास्तोलाचितवन कल्याणपुर ८ पुरुष
297 शिवप्रसाद दाहालचितवन लोथर १ पुरुष
298 शिवप्रसाद दाहालचितवन वगौडा ८ पुरुष
299 हरिबाहदुर तामाङचितवन पिप्ले ६ पुरुष
300 हर्कबहादुर खड्काचितवन भरतपुर नगरपालिका २ पुरुष
301 अमर बुढाजाजरकोट डाडागाउ २ पुरुष
302 ईन्द्रबहादुर बस्नेतजाजरकोट सकला ५ पुरुष
303 कुशबहादुर शाहीजाजरकोट लह ८ पुरुष
304 गणेशबहादुर खड्काजाजरकोट लह ८ पुरुष
305 चन्द्रा रोकायजाजरकोट थालारैकर ९ महिला
306 झुपलाल गौतमजाजरकोट डाडागाउ ५ पुरुष
307 तुलसा दमाईजाजरकोट खलङ्गा ८ महिला
308 धनबहादुर वि.क.जाजरकोट खलङ्गा ७ पुरुष
309 पूर्णबहादुर सिंहजाजरकोट ढिमे ७ पुरुष
310 भद्रविर रानाजाजरकोट खलङ्गा ८ पुरुष
311 भुमिलाल बस्नेतजाजरकोट खलङ्गा ९ पुरुष
312 रतनबहादुर कामीजाजरकोट रग्दा ४ पुरुष
313 रमेश भण्डारीजाजरकोट नायकवाडा ५ पुरुष
314 रामप्रसाद आचार्यजाजरकोट जगतिपुर पुरुष
315 रामबहादुर शाहीजाजरकोट दह ७ पुरुष
316 लिला बुडाथोकीजाजरकोट खलङ्गा ९ महिला
317 विरेन्द्र प्रसाद के.सी.जाजरकोट सुवानाउली ४ पुरुष
318 काली बहादुर बस्नेतजुम्ला मालिकाठांटा २ पुरुष
319 तिर्थ राज खत्रीजुम्ला कार्तिकस्वामी ५ पुरुष
320 धनजित सुनारजुम्ला कुंडारी ४ पुरुष
321 परिमल सुनारजुम्ला कुंडारी ४ पुरुष
322 प्रविण शाहीजुम्ला चन्दननाथ १ पुरुष
323 विष्णु गिरीजुम्ला गर्ज्याङकोट ३ पुरुष
324 सर्जनबहादुर शाहीजुम्ला बडकी १ पुरुष
325 घनश्याम गौतमझापा वैगुनधुरा ६ पुरुष
326 चतुरमान राजवंशीझापा हल्दीवारी २ पुरुष
327 चैतन्य मेचेझापा जलथल ५ पुरुष
328 तारा रिजालझापा गौरादह ३ महिला
329 धिरेन्द्र बसनेत (विशाल)झापा दमक नगरपालीका १ पुरुष
330 पुष्पराज बस्नेत (सागर)झापा दमक नगरपालीका १ पुरुष
331 भवानी प्रसाद खनालझापा खुदुनावारी ९ पुरुष
332 मिश्री धिमालझापा बुधवारे ७ महिला
333 रमेश कुमार ढुङ्गेलझापा सुरूङ्गा ९ पुरुष
334 राजु मेचेझापा गोलधाप २ पुरुष
335 राजेन्द्र घिमिरेझापा राजगढ ५ पुरुष
336 राम बहादुर बुढाथोकीझापा पाँचगाछी ३ पुरुष
337 रोजिना सुवेदी (घना)झापा वाहुनडागी ५ महिला
338 शान्तीराम भट्टराईझापा वैगुनधुरा ९ पुरुष
339 संगीता बस्नेतझापा सुरूङ्गा ९ महिला
340 सम्झना आधिकारीझापा सुरूङ्गा ३ महिला
341 सुरेश पोखरेलझापा सुरूङ्गा १ पुरुष
342 हेम लाल सुवेदीझापा दमक नगरपालीका १ पुरुष
343चुडामणि चौलागाई (राजेन्द्र)झापा गोलधाप ४ पुरुष
344 ईन्द्रबहादुर कठायतडडेलधुरा मष्टमाण्डौ ७ पुरुष
345 धनबहादुर बोहराडडेलधुरा जोगबुढा ४ पुरुष
346 मानबहादुर साउदडडेलधुरा नखुलेको ० पुरुष
347 अमर बहादुर ओलीडोटी सरस्वतीनगर ८ पुरुष
348 कविराम थापाडोटी लक्ष्मीनगर ७ पुरुष
349 देवी कुमारी आचार्यडोटी घाङ्गल १ महिला
350 नर बहादुर घर्ती मगरडोटी बर्छैनी ८ पुरुष
351 अचित थापातनहुँ मनपाङ ६ पुरुष
352 ईश्वर काफ्लेतनहुँ जामुने ८ पुरुष
353 उदयराज न्यौपानेतनहुँ व्यास नगरपालिका १ पुरुष
354 कल्पना पन्त (रिमा)तनहुँ घांसीकुवा महिला
355 कामराज थापा (सुदिप)तनहुँ माझकोट १ पुरुष
356 केशव सिंह ठकुरी (कुसुम)तनहुँ वरभंज्याङ्ग ६ पुरुष
357 चिजा बि.क. (बिना)तनहुँ रिस्ती १ महिला
358 दिलबहादुर लम्सालतनहुँ दुलेगौडा ६ पुरुष
359 दिलिपचन्द्र हड्खालेतनहुँ व्यास नगरपालिका १ पुरुष
360 नारायणप्रसाद पण्डित (कल्पित)तनहुँ मिर्लुङ २ पुरुष
361 पार्वती पौडेल (नमुना)तनहुँ भानु ५ महिला
362 बसन्त राज पोखरेलतनहुँ व्यास नगरपालिका १ पुरुष
363 मधुमालती लम्साल (सुष्मा)तनहुँ किहुं २ महिला
364 रामचन्द्र मिश्र (अरुण)तनहुँ भानु १ पुरुष
365 रेशमलाल दमै भन्ने अरुण नेपालीतनहुँ जामुने ५ पुरुष
366 विजया बुढाथोकी (नीता)तनहुँ भानु ५ महिला
367 शंकर गिरीतनहुँ व्यास नगरपालिका ५ पुरुष
368 श्रीराम घिमिरे (शिव)तनहुँ खैरेनीटार ८ पुरुष
369 सरस्वती अधिकारी (वर्षा)तनहुँ घांसीकुवा महिला
370 डिल्लीराम चापागाईताप्लेजुङ फुङलिङ २ पुरुष
371 दिल कुमार गुरुङ्गताप्लेजुङ खोकलिङ ८ पुरुष
372 काशीनाथ गौतमताप्लेजुङ फुङलिङ ९ पुरुष
373 प्रकाश शेर्पाताप्लेजुङ फुलवारी ३ पुरुष
374 भेषराज लिम्बुताप्लेजुङ सुरुमखिम ४ पुरुष
375 सुभकर लिम्बुताप्लेजुङ इखाबु ९ पुरुष
376 प्रेम ढकालतेह्रथुम पौठाक ५ पुरुष
377 राजकुमार खड्कातेह्रथुम ओख्रे ५ पुरुष
378 अम्मरसिंह सार्कीदाङ हांसीपुर ८ पुरुष
379 आन्दोलन चौधरीदाङ राजपुर ६ पुरुष
380 उत्तरकुमार श्रेष्ठदाङ तुल्सीपुर नगरपालिका ६ पुरुष
381 उदयराम चौधरीदाङ वेला २ पुरुष
382 उसित कुमार चौधरीदाङ डुरुवा ९ पुरुष
383 ओमबहादुर वलीदाङ फुलवारी ४ पुरुष
384 ओवीराज डाँगीदाङ उरहरी ४ पुरुष
385 कुहिरा चौधरीदाङ डुरुवा ५ पुरुष
386 कृष्णबहादुर मल्लदाङ तुल्सीपुर नगरपालिका ६ पुरुष
387 केदारनाथ चौधरीदाङ वेला २ पुरुष
388 कैलाशबहादुर डाँगीदाङ टरीगाउँ ३ पुरुष
389 खिमबहादुर पुनदाङ वेला २ पुरुष
390 खिमबाहदुर चौधरीदाङ वेला पुरुष
391 खिमलाल गैरेदाङ पवननगर ४ पुरुष
392 खुशल पुनदाङ लक्ष्मीपुर ७ पुरुष
393 खुसीराम चौधरीदाङ डुरुवा ५ पुरुष
394 खुसीराम चौधरीदाङ हेकुली ९ पुरुष
395 खोपीराम चौधरीदाङ उरहरी ३ पुरुष
396 गिरीराज पोख्रेलदाङ गोवर्डिहा ७ पुरुष
397 गीता घर्तीदाङ गोवर्डिहा ९ महिला
398 घनश्याम के॰सी॰दाङ हापुर ६ पुरुष
399 चनाकु चौधरीदाङ डुरुवा ५ पुरुष
400 चन्द्रबहादुर चौधरीदाङ ढिकपुर ८ पुरुष
401 चमकलाल चौधरीदाङ डुरुवा ५ पुरुष
402 चित्रबहादुर वि.क.दाङ तुल्सीपुर नगरपालिका ८ पुरुष
403 छटकबहादुर चौधरीदाङ वेला २ पुरुष
404 छटकलाल चौधरी (नारायण)दाङ हेकुली ३ पुरुष
405 छविलाल बुढाथोकीदाङ डुरुवा ५ पुरुष
406 जंगबहादुर के॰सी॰दाङ धनौरी ६ पुरुष
407 जगिर चौधरीदाङ डुरुवा ५ पुरुष
408 जानपुरा घर्तीमगरदाङ तुल्सीपुर नगरपालिका ८ महिला
409 जितबहादुर घर्तीदाङ तुल्सीपुर नगरपालिका १० पुरुष
410 जीवन चौधरीदाङ तुल्सीपुर नगरपालिका २ पुरुष
411 जुना चौधरीदाङ गोवर्डिहा ८ महिला
412 ज्ञानु चौधरीदाङ वेला २ महिला
413 टिकाराम चौधरीदाङ ढिकपुर ५ पुरुष
414 टेकबहादुर ओलीदाङ पवननगर ७ पुरुष
415 टेकबहादुर वि.क.दाङ राजपुर ९ पुरुष
416 टोपेन्द्रप्रसाद शर्मादाङ नारायणपुर १ पुरुष
417 डिलबहादुर वि.क.दाङ हलवार ९ पुरुष
418 डिल्लीराम सुवेदीदाङ लक्ष्मीपुर ४ पुरुष
419 डेवरे चौधरीदाङ हलवार ३ पुरुष
420 तेजबहादुर वलीदाङ पंचकुले ९ पुरुष
421 थानेश्वर आचार्यदाङ तुल्सीपुर नगरपालिका २ पुरुष
422 दिपककुमार चौधरीदाङ सिसहनिया ४ पुरुष
423 दिलबहादुर घर्तीदाङ तुल्सीपुर नगरपालिका ८ पुरुष
424 दिलबहादुर नेपालीदाङ हांसीपुर ९ पुरुष
425 दुर्गा पुनदाङ काभ्रे ५ पुरुष
426 धन बहादुर वि.क.दाङ पुरन्धारा ३ पुरुष
427 धनवीर चौधरीदाङ ढिकपुर ९ पुरुष
428 धनिराम चौधरीदाङ वेला २ पुरुष
429 नन्दबहादुर के.सी.दाङ गोवर्डिहा ९ पुरुष
430 नरबहादुर घर्तीदाङ सैघा २ पुरुष
431 निमलाल वि.क.दाङ राजपुर ६ पुरुष
432 निरज थारु (चौधरी)दाङ सिसहनिया ४ पुरुष
433 निर्मलकुमार रावतदाङ गोवर्डिहा ९ पुरुष
434 प्रेमबहादुर नेपालीदाङ वेला २ पुरुष
435 बलदेव चौधरीदाङ गोवर्डिहा ७ पुरुष
436 बलबहादुर कवंर योगीदाङ हापुर ६ पुरुष
437 बविता चौधरीदाङ हापुर ७ पुरुष
438 बाबुराम चौधरीदाङ विजौरी ६ पुरुष
439 बुद्धिराम चौधरीदाङ उरहरी ३ पुरुष
440 भिमबहादुर चौधरीदाङ वेला २ पुरुष
441 ममना न्यौपानेदाङ लक्ष्मीपुर ६ महिला
442 माधव भण्डारीदाङ श्रीगाउ ४ पुरुष
443 मानबहादुर चौधरी (अमृत)दाङ गोल्टाकुरी ४ पुरुष
444 मानबहादुर थारुदाङ गोल्टाकुरी ४ पुरुष
445 माया चौधरीदाङ गोवर्डिहा ८ पुरुष
446 मोहन ओलीदाङ बाघमारे ५ पुरुष
447 मोहन वि.क.दाङ गोल्टाकुरी ५ पुरुष
448 युवराज डाँगीदाङ पवननगर ६ पुरुष
449 रघुविर चौधरीदाङ मानपुर ३ पुरुष
450 रमेश थापा क्षेत्रीदाङ हापुर ९ पुरुष
451 रामकली चौधरीदाङ तुल्सीपुर नगरपालिका ३ पुरुष
452 रामपुरा घर्तीदाङ तुल्सीपुर नगरपालिका ८ पुरुष
453 रामबहादुर चौधरीदाङ हेकुली ३ पुरुष
454 राहुल डाँगीदाङ हेकुली ४ पुरुष
455 राहुल डाँगीदाङ हेकुली ४ पुरुष
456 रुद्रबहादुर पुनमगरदाङ स्यूजा ७ पुरुष
457 रुपसिहं चौधरीदाङ श्रीगाउ ४ पुरुष
458 रेवती चौधरीदाङ सोनपुर ४ पुरुष
459 रेशम घर्तीदाङ विजौरी ६ पुरुष
460 रेशमसिंह वलीदाङ हलवार १ पुरुष
461 रोसनी रावतदाङ गोवर्डिहा ९ महिला
462 लक्ष्मण चौधरीदाङ श्रीगाउ ५ पुरुष
463 लक्ष्मण चौधरीदाङ डुरुवा ७ पुरुष
464 लिला पुनदाङ लक्ष्मीपुर ७ महिला
465 लिलाधर पुनदाङ स्यूजा ३ पुरुष
466 लेखबहादुर विष्टदाङ डुरुवा ६ पुरुष
467 लेवबहादुर विष्टदाङ डुरुवा ७ पुरुष
468 लोकप्रसाद शर्मादाङ नारायणपुर १ पुरुष
469 वासुदेव पौडेलदाङ लालमटिया ३ पुरुष
470 विकास बोहोरादाङ नारायणपुर ४ पुरुष
471 विरजु चौधरीदाङ तुल्सीपुर नगरपालिका २ पुरुष
472 विरबहादुर थापादाङ विजौरी ८ पुरुष
473 विष्णु दमैदाङ हापुर १ पुरुष
474 वेदबहादुर पुनदाङ सिसहनिया पुरुष
475 शंकरप्रसाद चौधरीदाङ राजपुर ८ पुरुष
476 शरद चौधरीदाङ विजौरी ६ पुरुष
477 शसिराम के.सी.दाङ विजौरी ८ पुरुष
478 शिवकुमार भण्डारीदाङ वेला ४ पुरुष
479 शुशिल कुमार घिमिरेदाङ लक्ष्मीपुर ६ पुरुष
480 श्यामकुमार चौधरीदाङ डुरुवा ७ पुरुष
481 श्यामकुमार चौधरीदाङ डुरुवा ६ पुरुष
482 सुवास के॰सी॰दाङ फुलवारी ६ पुरुष
483 सोमराज चौधरीदाङ डुरुवा ५ पुरुष
484 सोहनलाल चौधरीदाङ डुरुवा ५ पुरुष
485 सोहनलाल चौधरीदाङ डुरुवा ५ पुरुष
486 हरिराम चौधरीदाङ हेकुली ३ पुरुष
487 हरिराम चौधरीदाङ हेकुली ३ पुरुष
488 हरिलाल चौधरीदाङ फुलवारी ७ पुरुष
489 हरिलाल चौधरीदाङ वेला २ पुरुष
490 हिराबहादुर सारुदाङ हांसीपुर ४ पुरुष
491 कमलराज जोसीदार्चुला लटीनाथ ७ पुरुष
492 कल्यानसिहं धामीदार्चुला नखुलेको ० पुरुष
493 जनसिहं कुवरदार्चुला सुनसेरा ५ पुरुष
494 तारा चन्ददार्चुला खरकडा १ पुरुष
495 भिमसिंह नगरीदार्चुला दत्तु ४ पुरुष
496 अम्मरबहादुर साउददैलेख नेपा ६ पुरुष
497 कलमबहादुर बि.क.दैलेख विन्ध्यवासिनी ८ पुरुष
498 किमबहादुर रावतदैलेख सल्लेरी २ पुरुष
499 चन्द्रबहादुर रानादैलेख तोली ५ पुरुष
500 जगबहादुर वलामीदैलेख चौराठा ८ पुरुष
501 झलकबहादुर श्रेष्ठदैलेख नारायण नगरपालिका १ पुरुष
502 देबे नेपालीदैलेख चौराठा ७ पुरुष
503 धनबहादुर गुरुङ्गदैलेख सल्लेरी १ पुरुष
504 भक्तबहादुर दर्लामीदैलेख कासीकांध १ पुरुष
505 यामबहादुर गुरुङ्गदैलेख सल्लेरी ४ पुरुष
506 रविन्द्रनाथ योगीदैलेख पादुका ३ पुरुष
507 लक्ष्मी प्रशाददैलेख नारायण नगरपालिका ३ पुरुष
508 ललित अधिकारीदैलेख रानीवन १ पुरुष
509 विष्णु आचार्यदैलेख चामुण्डा ६ पुरुष
510 शेरबहादुर नेपालीदैलेख अवलपराजुल २ पुरुष
511 हर्कबहादुर बि.सी.दैलेख पिलाडी ४ पुरुष
512 असिम सविकोटीदोलखा सुस्पाक्षमावती पुरुष
513 इन्द्र प्रसाद उपाध्याय आचार्यदोलखा लामावगर ९ पुरुष
514 कुमार भुजेलदोलखा वोच २ पुरुष
515 पुरुषोत्तम बस्नेतदोलखा भिमेश्वर नगरपालिका ८ पुरुष
516 रुद्र प्रसाद आचार्यदोलखा लादुक ५ पुरुष
517 शंकर भण्डारीदोलखा ध्याङसुकाठोकर ७ पुरुष
518 शान्तिराम कार्कीदोलखा काटाकुटी ६ पुरुष
519 सानो कान्छा मगरदोलखा मेलुङ २ पुरुष
520 हरि भन्ने छत्र बहादुर कामीदोलखा जुगु २ पुरुष
521 हरिबहादुर खड्कादोलखा काब्रे ४ पुरुष
522 हस्तबिर श्रेष्ठदोलखा भिमेश्वर नगरपालिका २ पुरुष
523 ईन्द्र बहादुर बस्नेतधनकुटा डाडाबजार १ पुरुष
524 जय कुमार राई (श्याम कुमार)धनकुटा आहाले २ पुरुष
525 दिल बहादुर माखराधनकुटा डाँडागाउँ ९ पुरुष
526 पुष्पराज राईधनकुटा छिन्ताङ ८ पुरुष
527 बम बहादुर मगरधनकुटा डाडाबजार ८ पुरुष
528 बुद्धिलाल राईधनकुटा नखुलेको ० पुरुष
529 रमेश गुरागांईधनकुटा फलाँटे १ पुरुष
530 राम प्र. राईधनकुटा छिन्ताङ ६ पुरुष
531 विर बहादुर तामाङ्गधनकुटा वेलहारा १ पुरुष
532 हरि बहादुर कार्कीधनकुटा घोर्लीखर्क १ पुरुष
533 ??????? ????धनुषा नखुलेको पुरुष
534 ??????? ????धनुषा नखुलेको पुरुष
535 ??????? ????धनुषा नखुलेको पुरुष
536 ??????? ????धनुषा नखुलेको पुरुष
537 अमर वि.क.धनुषा पटेर्वा १ पुरुष
538 दुर्गेश लाभधनुषा जनकपुर नगरपालिका १० पुरुष
539 प्रमोद नारायण मण्डलधनुषा जनकपुर नगरपालिका १ पुरुष
540 राम सुन्दर यादवधनुषा ठांढी झिंझा २ पुरुष
541 सञ्जीवकुमार कर्णधनुषा जनकपुर नगरपालिका १ पुरुष
542 सुरेश ठाकुरधनुषा जनकपुर नगरपालिका १० पुरुष
543 अमृत कँडेलधादिङ वेनीघाट २ पुरुष
544 ईन्द्रबहादुर अर्यालधादिङ थाक्रे ३ पुरुष
545 उषा तामाङ्गधादिङ छत्रेदेउराली ७ महिला
546 ओपबहादुर तामाङधादिङ बैरेनी ४ पुरुष
547 केदार कुवँरधादिङ जीवनपुर ४ पुरुष
548 खिलप्रसाद पौडेलधादिङ धुवांकोट १ पुरुष
549 गोपालप्रसाद मिजारधादिङ केवलपुर ८ पुरुष
550 दिपक सुवेदीधादिङ केवलपुर ६ पुरुष
551 दिवाकर लुइँटेलधादिङ छत्रेदेउराली ५ पुरुष
552 नवराज थापाधादिङ थाक्रे २ पुरुष
553 नानीराम काफ्लेधादिङ नौविसे १ पुरुष
554 बे बहादु्र तामाङधादिङ सेमजोङ २ पुरुष
555 बैकुण्ठ भुजेलधादिङ जीवनपुर ९ पुरुष
556 माधव अधिकारीधादिङ मार्पाक ७ पुरुष
557 मुकुन्द सेढाईधादिङ जीवनपुर ६ पुरुष
558 राजकुमार मानन्धरधादिङ जीवनपुर ९ पुरुष
559 राजेन्द्र बरामधादिङ वेनीघाट २ पुरुष
560 रामप्रसाद आचार्यधादिङ नौविसे १ पुरुष
561 रामहरि रुपाखेतीधादिङ पिडा ४ पुरुष
562 लीलाबहादुर पाण्डेधादिङ गजुरी २ पुरुष
563 विदुर रेग्मीधादिङ जीवनपुर २ पुरुष
564 शिव सापकोटाधादिङ जीवनपुर १ पुरुष
565 श्यामप्रसाद रुपाखेतीधादिङ केवलपुर ४ पुरुष
566 सिताराम बरालधादिङ किरान्चोक १ पुरुष
567 सुचन्द्र भण्डारीधादिङ अगिन्चोक १ पुरुष
568 सुवास भण्डारीधादिङ अगिन्चोक १ पुरुष
569 हरिप्रसाद आचार्यधादिङ नौविसे १ पुरुष
570 हरिप्रसाद लुइँटेलधादिङ नौविसे २ पुरुष
571 हरिशरण थापाधादिङ थाक्रे ९ पुरुष
572 कृष्ण प्रसाद श्रेष्ठनवलपरासी प्रगतीनगर ३ पुरुष
573 कृष्णप्रसाद रिमालनवलपरासी गौडाकोट ३ पुरुष
574 गंगा के॰सी॰नवलपरासी दुम्किबास ५ महिला
575 जानकी रानाभाटनवलपरासी प्रगतीनगर ३ महिला
576 जितबहादुर वि॰क॰नवलपरासी दुम्किबास ६ पुरुष
577 जुन सोती मगरनवलपरासी घुर्कोट ८ महिला
578 टिका रानाभाटनवलपरासी प्रगतीनगर ३ महिला
579 धर्म पराजुलीनवलपरासी रुचाङ ९ पुरुष
580 पदम बहादुर परियारनवलपरासी मुकुन्दपुर ८ पुरुष
581 परिक्षित रेग्मीनवलपरासी मुकुन्दपुर ७ पुरुष
582 प्रकाश चन्द्र गैतमनवलपरासी सुनवल ३ पुरुष
583 बैजनाथ चौधरीनवलपरासी अमरौट ७ पुरुष
584 राजुराम पौडेलनवलपरासी माकर १ पुरुष
585 रामलाल भट्टराईनवलपरासी शिवमन्दिर ८ पुरुष
586 रुपनारायण थारुनवलपरासी कोल्हुवा ५ पुरुष
587 विरेन्द्र के.सी.नवलपरासी ७ पुरुष
588 हिरालाल कँडेलनवलपरासी गौडाकोट १ पुरुष
589 अर्जुन पोखरेलनुवाकोट थानापती ९ पुरुष
590 अर्जुनलाल श्रेष्ठनुवाकोट सुन्दरादेवी १ पुरुष
591 कान्छा तामाङ्गनुवाकोट महाकाली १ पुरुष
592 केदार नेपालीनुवाकोट थप्रेक ३ पुरुष
593 कौशिल्या पोखरेलनुवाकोट थानापती ९ पुरुष
594 देवीप्रसाद ढुङ्गेलनुवाकोट कुमरी ४ पुरुष
595 नवराज तामाङ्गनुवाकोट बागेश्वरी ९ पुरुष
596 प्रकाश ढुङ्गेलनुवाकोट कुमरी ४ पुरुष
597 प्रकाश तामाङनुवाकोट थप्रेक २ पुरुष
598 युद्धनाथ नेपालनुवाकोट बागेश्वरी ७ पुरुष
599 योग कुमार न्यौपानेनुवाकोट फिकुरी ४ पुरुष
600 रत्न प्रसाद पनेरुनुवाकोट विदुर नगरपालिका ४ पुरुष
601 राजन बजगाईनुवाकोट चाउथे ४ पुरुष
602 राजाराम भण्डारीनुवाकोट थानसिङ्ग २ पुरुष
603 राजेन्द्र लामिछानेनुवाकोट भद्रुटार ३ पुरुष
604 रामचन्द्र भण्डारीनुवाकोट थानसिङ्ग २ पुरुष
605 रामप्रसाद रिमालनुवाकोट गोर्स्याङ ९ पुरुष
606 रामबहादुर परियारनुवाकोट नर्जामण्डप ८ पुरुष
607 रामेश्वर मुडभरीनुवाकोट कुमरी ४ पुरुष
608 लेखनाथ पौडेलनुवाकोट थानसिङ्ग ८ पुरुष
609 विजया उत्प्रेतीनुवाकोट थानसिङ्ग ७ पुरुष
610 विपुल तामाङनुवाकोट थानापती ९ पुरुष
611 श्याम बहादुर मिजारनुवाकोट तुप्चे ८ पुरुष
612 सन्तोष अधिकारीनुवाकोट बागेश्वरी ६ पुरुष
613 हरि नेपालीनुवाकोट तारुका २ पुरुष
614 हीराबहादुर रोक्कनुवाकोट ककनी ५ पुरुष
615 अनिल पौडेलपर्वत ठुलीपोखरी ९ पुरुष
616 बेलबहादुर क्षेत्रीपर्वत पाङ ९ पुरुष
617 ईन्द्र बहादुर गुरुङपर्सा विरुवागुठी ५ पुरुष
618 कृष्णप्रसाद प्याकुरेलपर्सा विरुवागुठी ५ पुरुष
619 गुरुप्रसाद बुर्लाकोटीपर्सा बगवन्ना ७ पुरुष
620 जगन्नाथ नेपालपर्सा नखुलेको ० पुरुष
621 बसन्त भण्डारीपर्सा ठोरी १ पुरुष
622 विनोद कुमार गिरीपर्सा वागेश्वरी तितराना २ पुरुष
623 डोलेश्वर लिम्बुपाँचथर श्यावरुम्वा ४ पुरुष
624 पदम राईपाँचथर प्राङबुङ ४ पुरुष
625 ध्रुव बहादुर थापापाल्पा वन्दीपोखरा ९ पुरुष
626 मिन बहादुर कार्कीपाल्पा मुझुङ १ पुरुष
627 शिव बहादुर गोदारपाल्पा वन्दीपोखरा ५ पुरुष
628 शिवराज पाण्डेपाल्पा चिदीपानी ७ पुरुष
629 सूर्य बहादुर दमाईपाल्पा खस्यौली २ पुरुष
630 कुमारी वि.क.प्युठान गोठिवाङ ३ महिला
631 कोसल गिरीप्युठान तोरवाङ्ग १ पुरुष
632 क्वारी कामीप्युठान भिंग्री ८ पुरुष
633 गणेश बहादुर बस्नेतप्युठान रम्दी ८ पुरुष
634 गिरबहादुर के॰सी॰प्युठान मरन्ठाना ६ पुरुष
635 गोपाल दास श्रेष्ठप्युठान दाखाक्वाडी ६ पुरुष
636 चुमान सिंह रावलप्युठान भिंग्री २ पुरुष
637 दुर्ग बहादुर बस्नेतप्युठान रम्दी ८ पुरुष
638 निशाना बाठामगरप्युठान तिराम ९ महिला
639 भैराम बाठा मगरप्युठान तिराम ९ पुरुष
640 भैराम बाठा मगरप्युठान तिराम ९ पुरुष
641 राम बहादुर विष्टप्युठान दाखाक्वाडी ७ पुरुष
642 राम बहादुर सुनारप्युठान भिंग्री ८ पुरुष
643 सुशिला थापाप्युठान खैरा ९ महिला
644 नवराज खड्काबझाङ्ग पाटादेवल पुरुष
645 पटिङ्गो गुरुधामीबझाङ्ग भामचौर ६ पुरुष
646 रामचन्द्र खड्काबझाङ्ग हेमन्तवाडा ४ पुरुष
647 अजय कुमार शाहबर्दिया बगनाह ९ पुरुष
648 अनिता बिश्वकर्माबर्दिया ताराताल ५ महिला
649 अन्तराम थारुबर्दिया मानपुरटपरा ९ पुरुष
650 अमरबहादुर बि.सी.बर्दिया ठाकुरद्धारा ४ पुरुष
651 अर्जुन बोहराबर्दिया ढोढरी ९ पुरुष
652 असरानी थारुबर्दिया बगनाह २ महिला
653 अहंगु थारुबर्दिया बगनाह ९ पुरुष
654 आनन्द परियारबर्दिया बेलवा ७ पुरुष
655 आशारम चौधरीबर्दिया मनाउ ५ पुरुष
656 आशारानी थारुबर्दिया नेउलापुर ९ महिला
657 उत्तर भरिया थारुबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
658 कमला चौधरीबर्दिया मनाउ ८ पुरुष
659 कमला लामिछानेबर्दिया खैरीचन्दनपुर ९ महिला
660 करन थारुबर्दिया ढोढरी ९ पुरुष
661 करमप्रसाद थारुबर्दिया बनियाभार ९ पुरुष
662 कलपती थरुनीबर्दिया मोतीपुर २ महिला
663 कलराम थारुबर्दिया मोतीपुर ५ पुरुष
664 कलापती थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा १ पुरुष
665 कलिराम थारुबर्दिया मोतीपुर २ पुरुष
666 कल्लु थारुबर्दिया बगनाह ७ पुरुष
667 कालीचरण थारुबर्दिया बनियाभार ७ पुरुष
668 कालीराम थारुबर्दिया महमदपुर ८ पुरुष
669 कालुराम थारुबर्दिया नयांगाउं १ पुरुष
670 किरण आयार्यबर्दिया खैरीचन्दनपुर १ पुरुष
671 कुलप्रसाद थारुबर्दिया पाताभार ९ पुरुष
672 कृष्ण थारुबर्दिया महमदपुर ९ पुरुष
673 कृष्ण न्यौपानेबर्दिया खैरीचन्दनपुर ९ पुरुष
674 कृष्णप्रसाद चौधरीबर्दिया मोतीपुर ७ पुरुष
675 केशव कुमार थारुबर्दिया पशुपतिनगर ८ पुरुष
676 केशव चौधरीबर्दिया खैरीचन्दनपुर २ पुरुष
677 केशवबहादुर बस्नेतबर्दिया नेउलापुर ४ पुरुष
678 क्रिमलाल चौधरीबर्दिया खैरीचन्दनपुर ५ पुरुष
679 खड्कबहादुर सापकोटाबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
680 खुशीराम थारुबर्दिया बगनाह ६ पुरुष
681 गंगाराम ओलीबर्दिया बेलवा ७ पुरुष
682 गणेश गौतमबर्दिया गुलरिया नगरपालिका ६ पुरुष
683 गणेशबहादुर चौधरीबर्दिया पाताभार २ पुरुष
684 गणेशबहादुर बैरागीबर्दिया नेउलापुर ४ पुरुष
685 गयाराम थारुबर्दिया गोला ५ पुरुष
686 गीता चौधरीबर्दिया मोतीपुर ७ महिला
687 गोपाल चौधरीबर्दिया बदालपुर ४ पुरुष
688 गोमती थारुबर्दिया सूर्यपटुवा ५ महिला
689 घनश्याम चौधरीबर्दिया मनाउ ८ पुरुष
690 चन्दबहादुर थारुबर्दिया शिवपुर ९ पुरुष
691 चन्दलाल लामीछानेबर्दिया बगनाह १ पुरुष
692 चन्द्र बहादुर थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा १ पुरुष
693 चमारी थारुबर्दिया धधवार ७ महिला
694 चिल्लु थारुबर्दिया मनाउ ८ पुरुष
695 चुलवा थारुबर्दिया मगरागढी १ पुरुष
696 चेनराम भन्टेबर्दिया गोला १ पुरुष
697 चैतेलाल चौधरीबर्दिया धधवार ८ पुरुष
698 छलराम थारुबर्दिया मोतीपुर ५ पुरुष
699 छुनुवा थारुबर्दिया खैरीचन्दनपुर ८ पुरुष
700 जंगु थारुबर्दिया मगरागढी ५ पुरुष
701 जगतकुमार थारुबर्दिया मोतीपुर ७ पुरुष
702 जगतप्रसाद थारुबर्दिया मनाउ ९ पुरुष
703 जगतबहादुर भण्डारीबर्दिया शिवपुर २ पुरुष
704 जगतराम थारुबर्दिया मगरागढी ५ पुरुष
705 जगना थारुबर्दिया मगरागढी ५ पुरुष
706 जगबहादुर वलीबर्दिया सानोश्री ६ पुरुष
707 जनक थारुबर्दिया पाताभार २ पुरुष
708 जनकप्रसाद उपाध्यायबर्दिया डेउढाकला ३ पुरुष
709 जनकबहादुर चौधरीबर्दिया पाताभार २ पुरुष
710 जनकबहादुर थारुबर्दिया बनियाभार ५ पुरुष
711 जनकिया चौधरीबर्दिया पाताभार ४ पुरुष
712 जयराम थारुबर्दिया नयांगाउं १ पुरुष
713 जानकी थारुबर्दिया महमदपुर ९ महिला
714 जिल्ला सन्देश थारुबर्दिया मगरागढी १ पुरुष
715 जीउलाल थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा ९ पुरुष
716 जीतबहादुर थारुबर्दिया नेउलापुर ३ पुरुष
717 जीबहादुर थारुबर्दिया मगरागढी ८ पुरुष
718 ज्याती बैध्य थारुबर्दिया पाताभार ६ पुरुष
719 टेकनाथ योगीबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
720 टेङ्गनी थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा ९ महिला
721 टेटराम थारुबर्दिया मगरागढी ५ पुरुष
722 टोप बहादुर शाहबर्दिया पशुपतिनगर १ पुरुष
723 टोपबहादुर थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा ६ पुरुष
724 ठकुरप्रसाद थारुबर्दिया पशुपतिनगर ८ पुरुष
725 तिर्थबहादुर थापाबर्दिया डेउढाकला ३ पुरुष
726 तिलकबहादुर चन्दबर्दिया मानपुरटपरा २ पुरुष
727 तिलकराम लामीछानेबर्दिया ताराताल ३ पुरुष
728 तुलसी पाठकबर्दिया गुलरिया नगरपालिका ९ पुरुष
729 तुलसीराम थारुबर्दिया मोतीपुर ५ पुरुष
730 तुलाराम रेग्मीबर्दिया गुलरिया नगरपालिका ५ पुरुष
731 तेजबहादुर थारुबर्दिया धधवार ७ पुरुष
732 दरबारी थारुबर्दिया मोतीपुर ५ पुरुष
733 दशुराम थारुबर्दिया बगनाह ६ पुरुष
734 दिपक चन्द ठकुरीबर्दिया बगनाह ७ पुरुष
735 दिपक रोका क्षेत्रीबर्दिया ताराताल ७ पुरुष
736 दिलराज योगीबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
737 दुर्गा ओलीबर्दिया बेलवा ७ पुरुष
738 दुर्गानाथ योगीबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
739 दुर्गाबहादुर सापकोटाबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
740 दुस्पति थारुबर्दिया सूर्यपटुवा ४ महिला
741 धनबहादुर कामीबर्दिया सूर्यपटुवा ३ पुरुष
742 धनिराम थारुबर्दिया मनाउ ८ पुरुष
743 धनीराम थारुबर्दिया धधवार ७ पुरुष
744 धर्मप्रकाश थारुबर्दिया पशुपतिनगर २ पुरुष
745 धामु चौधरीबर्दिया बगनाह ७ पुरुष
746 नन्दबहादुर सुनारबर्दिया जमुनी ७ पुरुष
747 नरबहादुर रानामगरबर्दिया मगरागढी २ पुरुष
748 नसिध्वज शाहबर्दिया पशुपतिनगर १ पुरुष
749 निमप्रसाद न्यौपानेबर्दिया भिम्मापुर ८ पुरुष
750 निरज भन्ने रमेश यादवबर्दिया गुलरिया नगरपालिका २ पुरुष
751 निर्मल थारुबर्दिया मनाउ ९ पुरुष
752 निर्मला योगीबर्दिया सूर्यपटुवा ४ महिला
753 निल प्रसाद योगीबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
754 नेपाली कुमारी थारुबर्दिया भिम्मापुर ७ महिला
755 पतिराम थारुबर्दिया खैरीचन्दनपुर २ पुरुष
756 पतीराम थारुबर्दिया मोतीपुर ७ पुरुष
757 पदम बहादुर थापाबर्दिया नेउलापुर १ पुरुष
758 पल्टा थारुबर्दिया बेलवा ७ पुरुष
759 पवन कुमार चौधरीबर्दिया मोतीपुर ७ पुरुष
760 पुनाराम थारुबर्दिया पशुपतिनगर २ पुरुष
761 पुर्णिमा थारुबर्दिया बनियाभार ९ महिला
762 प्रदेशनी थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा १ महिला
763 प्रेमकुमार थारुबर्दिया महमदपुर ८ पुरुष
764 प्रेमदेव गिरीबर्दिया पाताभार ६ पुरुष
765 प्रेमप्रकाश थारुबर्दिया मनाउ ८ पुरुष
766 प्रेमबहादुर चन्दबर्दिया मानपुरटपरा २ पुरुष
767 फक्लु थारुबर्दिया मानपुरटपरा २ पुरुष
768 फहारे थारुबर्दिया बदालपुर ९ पुरुष
769 फिरु थारुबर्दिया डेउढाकला ९ पुरुष
770 फुलराम चौधरीबर्दिया मानपुरटपरा ८ पुरुष
771 बगाले थारुबर्दिया बदालपुर ९ पुरुष
772 बन्धु थारुबर्दिया नेउलापुर ४ महिला
773 बमबहादुर शाहीबर्दिया डेउढाकला ३ पुरुष
774 बलबहादुर चौधरीबर्दिया बगनाह ७ पुरुष
775 बलीराम थारुबर्दिया महमदपुर ६ पुरुष
776 बल्लु चौधरीबर्दिया नेउलापुर ४ पुरुष
777 बसन्ती थारुबर्दिया सूर्यपटुवा ५ महिला
778 बसुन्तु थारुबर्दिया बदालपुर ९ पुरुष
779 बाँधु थारुबर्दिया मोतीपुर ५ पुरुष
780 बाबुराम थारुबर्दिया मोतीपुर ५ पुरुष
781 बालकृष्ण थारुबर्दिया मगरागढी ९ पुरुष
782 बासुदेव शर्माबर्दिया मगरागढी ६ पुरुष
783 बिष्णु थारुबर्दिया मनाउ ५ पुरुष
784 बीरवल थारुबर्दिया मगरागढी २ पुरुष
785 बुद्धि थारुबर्दिया मोतीपुर ७ पुरुष
786 बुद्धिमाया सापकोटाबर्दिया सोरहवा २ महिला
787 बुद्धिराम थारुबर्दिया मानपुरटपरा ४ पुरुष
788 बुधनी थारुबर्दिया सूर्यपटुवा ९ महिला
789 बेद प्रसाद पाण्डेबर्दिया ढोढरी ९ पुरुष
790 बैजनाथ थारुबर्दिया गुलरिया नगरपालिका ११ पुरुष
791 भगराम थारुबर्दिया मोतीपुर २ पुरुष
792 भगौतीप्रसाद चौधरीबर्दिया खैरीचन्दनपुर २ पुरुष
793 भरत चौधरीबर्दिया सूर्यपटुवा ९ पुरुष
794 भवनकुमार चौधरीबर्दिया मोतीपुर ७ पुरुष
795 भवानीप्रसाद धमलाबर्दिया दौलतपुर ९ पुरुष
796 भागीराम थारुबर्दिया खैरीचन्दनपुर ३ पुरुष
797 भिमबहादुर चौधरीबर्दिया धधवार ३ पुरुष
798 भिमबहादुर बि.क.बर्दिया गुलरिया नगरपालिका ६ पुरुष
799 भुपेन्द्र के.सी.बर्दिया ठाकुरद्धारा ४ पुरुष
800 भूखलाल थारुबर्दिया मोतीपुर ७ पुरुष
801 भोकारा थारुबर्दिया नेउलापुर २ पुरुष
802 भोजराज थापाबर्दिया शिवपुर १ पुरुष
803 मङ्ग्रु थारुबर्दिया बदालपुर ४ पुरुष
804 मन्जुकुमाल थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा ४ महिला
805 महेश थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा ३ पुरुष
806 महेश थारुबर्दिया बदालपुर ९ पुरुष
807 महेश लामिछानेबर्दिया ताराताल ३ पुरुष
808 मान बहादुर चौधरीबर्दिया शिवपुर ९ पुरुष
809 मान बहादुर बुढाबर्दिया नेउलापुर ५ पुरुष
810 मानबहादुर वलीबर्दिया कालिका ८ पुरुष
811 मानबहादुर साउदबर्दिया मगरागढी ९ पुरुष
812 मासुर थारुबर्दिया बगनाह ८ पुरुष
813 मुन्नालाल यादवबर्दिया गुलरिया नगरपालिका ३ पुरुष
814 मोतीराम थारुबर्दिया बदालपुर ३ पुरुष
815 मोहन चौधरीबर्दिया मनाउ ८ पुरुष
816 यज्ञबहादुर रावलबर्दिया बेलवा ३ पुरुष
817 युवराज भण्डारीबर्दिया गोला ७ पुरुष
818 रजनीकुमारी थारुबर्दिया सूर्यपटुवा ४ महिला
819 राजकुमार चौधरीबर्दिया धधवार ४ पुरुष
820 राजकुमार थारुबर्दिया मानपुरटपरा ८ पुरुष
821 राजदेव मण्डलबर्दिया मगरागढी १ पुरुष
822 राजनकुमार चौधरीबर्दिया धधवार ८ पुरुष
823 राजबहादुर थारुबर्दिया धधवार ७ पुरुष
824 राजु चौधरीबर्दिया पाताभार ८ पुरुष
825 राजु थारुबर्दिया मगरागढी ४ पुरुष
826 राजु बादीबर्दिया धधवार ६ पुरुष
827 राजेन्द्र राज भारतीबर्दिया सानोश्री ६ पुरुष
828 राधुलाल थारुबर्दिया मनाउ ८ पुरुष
829 राधेश्याम थारुबर्दिया मानपुरटपरा ८ पुरुष
830 राम किसुन थारुबर्दिया मगरागढी १ पुरुष
831 राम भरोसे थारुबर्दिया मगरागढी ५ पुरुष
832 रामकरण थारुबर्दिया भिम्मापुर ७ पुरुष
833 रामकरण सुखरीयाबर्दिया मानपुरटपरा ८ पुरुष
834 रामदास थारुबर्दिया नेउलापुर ७ पुरुष
835 रामदिन थारुबर्दिया बगनाह १ पुरुष
836 रामनारायण थारुबर्दिया पशुपतिनगर ८ पुरुष
837 रामप्यारे थारुबर्दिया बेलवा ४ पुरुष
838 रामप्रसाद थारुबर्दिया मगरागढी १ पुरुष
839 रामबहादुर थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा १ पुरुष
840 रामबहादुर दहितबर्दिया ठाकुरद्धारा १ पुरुष
841 रामरती चौधरीबर्दिया गुलरिया नगरपालिका ६ पुरुष
842 रुन्च्या थारुबर्दिया मानपुरटपरा ८ पुरुष
843 रुपलाल थारुबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
844 रुपलाल थारुबर्दिया धधवार ७ पुरुष
845 रोइना थारुबर्दिया बेलवा ७ पुरुष
846 लक्ष्मण थारुबर्दिया शिवपुर ९ पुरुष
847 लक्ष्मीप्रसाद अधिकारीबर्दिया धधवार ७ पुरुष
848 लक्ष्मीराम थारुबर्दिया मोतीपुर ५ पुरुष
849 लल्लु थारुबर्दिया नेउलापुर ४ पुरुष
850 लहानु चौधरीबर्दिया मोतीपुर ७ पुरुष
851 लाल बहादु्र थारुबर्दिया ढोढरी ४ पुरुष
852 लालविहारी चौधरीबर्दिया मोतीपुर २ पुरुष
853 लिखराम थारुबर्दिया महमदपुर ८ पुरुष
854 लौटन थारुबर्दिया नयांगाउं १ पुरुष
855 लौटन थारुबर्दिया बदालपुर ९ पुरुष
856 लौटी थारुबर्दिया मनाउ ८ पुरुष
857 वसन्त चौधरीबर्दिया मगरागढी ४ पुरुष
858 विमला चौधरीबर्दिया सूर्यपटुवा ४ महिला
859 विरेन्द्र कुमार गुप्ताबर्दिया गुलरिया नगरपालिका ८ पुरुष
860 विष्णु बहादुर बुढाक्षेत्रीबर्दिया महमदपुर ८ पुरुष
861 वीर बहादुर भण्डारीबर्दिया सानोश्री २ पुरुष
862 वेदप्रसाद योगीबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
863 शंकर थारुबर्दिया खैरीचन्दनपुर ५ पुरुष
864 शनिराम थारुबर्दिया मनाउ ८ पुरुष
865 शालीकराम अर्यालबर्दिया नेउलापुर ५ पुरुष
866 शिवचरण थारुबर्दिया सोरहवा २ पुरुष
867 शिवप्रसाद थारुबर्दिया महमदपुर ८ पुरुष
868 शिवराज थारुबर्दिया शिवपुर २ पुरुष
869 शुशिला थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा १ महिला
870 शेरबहादुर चौधरीबर्दिया मोतीपुर ७ पुरुष
871 शेरसिंह थारुबर्दिया बगनाह १ पुरुष
872 श्यामबहादुर थापाबर्दिया नेउलापुर ७ पुरुष
873 श्रीमोहोर सिंह बन्जाराबर्दिया गुलरिया नगरपालिका ४ पुरुष
874 श्रीराम चौधरीबर्दिया डेउढाकला ३ पुरुष
875 श्रीराम थारुबर्दिया डेउढाकला ३ पुरुष
876 श्रीराम थारुबर्दिया मगरागढी १ पुरुष
877 संजय चौधरीबर्दिया पाताभार ९ पुरुष
878 संतराम थारुबर्दिया बेलवा ४ पुरुष
879 सगुनलाल थारुबर्दिया धधवार ९ पुरुष
880 सन्चुराम थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा १ पुरुष
881 सरस्वती चौधरीबर्दिया गोला ८ पुरुष
882 सर्जुप्रसाद थारुबर्दिया बेलवा ७ पुरुष
883 सहिदलाल चौधरीबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
884 साईते थारुबर्दिया नेउलापुर ८ पुरुष
885 साकुराम थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा ७ पुरुष
886 सागर गौतमबर्दिया सानोश्री ९ पुरुष
887 साधुराम थारुबर्दिया बगनाह १ पुरुष
888 सिता जानकी थारुबर्दिया मानपुरटपरा २ महिला
889 सिताराम थारुबर्दिया पाताभार ७ पुरुष
890 सीता चौधरीबर्दिया डेउढाकला ३ महिला
891 सीता चौधरीबर्दिया मोतीपुर ७ महिला
892 सीताजानकी चौधरीबर्दिया महमदपुर ९ महिला
893 सीतापती थारुबर्दिया सोरहवा ४ महिला
894 सीताराम थारुबर्दिया मगरागढी ४ पुरुष
895 सुकै लोनियाबर्दिया गुलरिया नगरपालिका २ पुरुष
896 सुखलिया थारुबर्दिया मनाउ ३ पुरुष
897 सुमित्रा चौधरीबर्दिया ठाकुरद्धारा ३ महिला
898 सुरेश ओलीबर्दिया बनियाभार १ पुरुष
899 सूर्य बहादुर थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा १ पुरुष
900 सोभाराम थारुबर्दिया ढोढरी ८ पुरुष
901 सोमप्रसाद चौधरीबर्दिया मानपुरटपरा ५ पुरुष
902 सोमप्रसाद थारुबर्दिया पाताभार ६ पुरुष
903 हरिचरण थारुबर्दिया मोतीपुर २ पुरुष
904 हरिप्रसाद थारुबर्दिया सूर्यपटुवा ४ पुरुष
905 हरिप्रसाद थारुबर्दिया बगनाह २ पुरुष
906 हरिबहादुर थारुबर्दिया धधवार ८ पुरुष
907 हरिराम थारुबर्दिया मगरागढी ५ पुरुष
908 हिकमत कुमार थारुबर्दिया गुलरिया नगरपालिका ६ पुरुष
909 हिरामणी थारुबर्दिया ठाकुरद्धारा १ पुरुष
910 हिरासिंह बाठामगरबर्दिया डेउढाकला ३ पुरुष
911 हुकमदास थारुबर्दिया बनियाभार ९ पुरुष
912 हुकुमबहादुर शाहीबर्दिया ठाकुरद्धारा ४ पुरुष
913 अग्रीम ॰बाँके सोनपुर पुरुष
914 अजोधिया गोडियाबाँके गंगापुर ४ पुरुष
915 अमरनाथ अधिकारीबाँके सीतापुर पुरुष
916 ईश्वरी सुवेदीबाँके कोहलपुर महिला
917 कमल खड्काबाँके बिनौना पुरुष
918 कमल दाहालबाँके बनकटवा पुरुष
919 कमानसिंह पुनबाँके कोहलपुर ४ पुरुष
920 कर्णबहादुर चौधरीबाँके नौवस्ता ८ पुरुष
921 कृष्णबहादुर सुनारबाँके नौवस्ता ३ पुरुष
922 खिमा चन्दबाँके बैजापुर ५ महिला
923 खुसीराम थारुबाँके बिनौना ४ पुरुष
924 गंगाधरी देवकोटाबाँके कोहलपुर ४ महिला
925 गगन घर्तिबाँके कोहलपुर ६ पुरुष
926 घनश्याम थारुबाँके पुरुष
927 घनश्याम शाहीबाँके महादेवपुरी पुरुष
928 चन्द्रबहादुर बि.क.बाँके कोहलपुर ३ पुरुष
929 चन्द्रबहादुर रानाबाँके कोहलपुर २ पुरुष
930 चन्द्र्बहादुर रानाबाँके कोहलपुर २ पुरुष
931 चिकना थारुबाँके कोहलपुर पुरुष
932 चुलुवा थारुबाँके कचनापुर पुरुष
933 चोगाली थारुबाँके चिसापानी पुरुष
934 छवीलाल डि॰सी॰बाँके बैजापुर ८ पुरुष
935 जंगबहादुर गिरीबाँके नेपालग‌‌ंज नगरपालिका पुरुष
936 जगत ढुंगानाबाँके रझेना पुरुष
937 जगबीर पुनमगरबाँके कोहलपुर ४ पुरुष
938 जनक बहादुर खत्रीबाँके बनकटवा ९ पुरुष
939 जमिल अहमद खाँबाँके रनियापुर ३ पुरुष
940 जीतबहादुर पुनमगरबाँके कोहलपुर ४ पुरुष
941 जुगराम थारुबाँके कोहलपुर पुरुष
942 जुनकुमारी घर्तीमगरबाँके फत्तेपुर ८ महिला
943 जोगीराम थारुबाँके बैजापुर पुरुष
944 टेकबहादुर बि.क.बाँके कोहलपुर ३ पुरुष
945 डम्बर रानाभाटबाँके बागेश्वरी २ पुरुष
946 ताराबहादुर थापाबाँके नेपालग‌‌ंज नगरपालिका पुरुष
947 त्रिभुवन गिरीबाँके बनकट्टी पुरुष
948 दमन्ती पुनबाँके बागेश्वरी २ महिला
949 दलबहादुर घर्तीबाँके फत्तेपुर ८ पुरुष
950 दिपक ॰बाँके कोहलपुर पुरुष
951 दिलबहादुर बागवानबाँके ईन्द्रपुर पुरुष
952 देवीप्रसाद अधिकारीबाँके कोहलपुर ३ पुरुष
953 धनकुमारी डागीबाँके खासकुश्मा ४ महिला
954 धनबहादुर बि.क.बाँके कोहलपुर ३ पुरुष
955 धनाकुमारी चौधरीबाँके नौवस्ता ७ महिला
956 ध्रुव श्रेष्ठबाँके कोहलपुर ४ पुरुष
957 नरबहादुर बुढाबाँके कोहलपुर ६ पुरुष
958 नवराज पौडेलबाँके नौवस्ता ४ पुरुष
959 निमबहादुर कुसारीबाँके फत्तेपुर १ पुरुष
960 निमबहादुर भण्डारीबाँके रझेना ४ पुरुष
961 निराज चौधरीबाँके बेलभार पुरुष
962 निर्मल चौधरीबाँके नेपालग‌‌ंज नगरपालिका पुरुष
963 परशुराम वलीबाँके बिनौना १ पुरुष
964 पवनकुमार थारुबाँके रझेना २ पुरुष
965 पवित्रा वलीबाँके महादेवपुरी २ महिला
966 पहाडीया थारुबाँके शम्सेरगञ्ज ३ पुरुष
967 पारस खड्काबाँके खासकुश्मा १ पुरुष
968 पेन्टा बि.क.बाँके कोहलपुर ३ पुरुष
969 प्रतिमा गौतमबाँके सीतापुर ४ महिला
970 प्रविन शाहीबाँके नेपालग‌‌ंज नगरपालिका १६ पुरुष
971 प्रशुराम शुक्लाबाँके होलिया ८ पुरुष
972 प्रेम बि.क.बाँके कोहलपुर ४ पुरुष
973 प्रोमिस श्रेष्ठबाँके कोहलपुर पुरुष
974 फुलराज चौधरीबाँके नौवस्ता ८ पुरुष
975 बर्मादिन गोडियाबाँके फत्तेपुर ९ पुरुष
976 बलबहादुर बुढाथोकीबाँके कम्दी ९ पुरुष
977 बलराम वलीबाँके महादेवपुरी ७ पुरुष
978 बालाराम वलीबाँके महादेवपुरी २ पुरुष
979 बिहारी गोडियाबाँके गंगापुर ४ पुरुष
980 बीरबहादुर पुनबाँके कोहलपुर ४ पुरुष
981 बीरबहादुर बुढामगरबाँके बिनौना ४ पुरुष
982 बैजु थारुबाँके बैजापुर ७ पुरुष
983 भंगी थारुबाँके रझेना ६ पुरुष
984 भकबहादुर चौधरीबाँके नौवस्ता ८ पुरुष
985 भगवती थारुबाँके शम्सेरगञ्ज ३ पुरुष
986 भागी राम थारुबाँके फत्तेपुर ७ पुरुष
987 भिमलाल कामीबाँके गंगापुर ४ पुरुष
988 भुपेन्द्र उप्रेतीबाँके कोहलपुर ४ पुरुष
989 मदन थारुबाँके नखुलेको ० पुरुष
990 मनबहादुर घर्तिबाँके फत्तेपुर ८ पुरुष
991 मनोज रोकायबाँके महादेवपुरी पुरुष
992 महेन्द्र विक्रम ओलीबाँके कोहलपुर २ पुरुष
993 मीना चौधरीबाँके बनकटवा महिला
994 मोहन ओलीबाँके महादेवपुरी ५ पुरुष
995 मोहमद जाकिर शेखबाँके सोनपुर ९ पुरुष
996 यज्ञबहादुर कामीबाँके कोहलपुर ३ पुरुष
997 यज्ञबहादुर बुढाबाँके कोहलपुर ६ पुरुष
998 युवराज गिरीबाँके रझेना १ पुरुष
999 रंजित बि॰क॰बाँके कोहलपुर ४ पुरुष
1000 रमेश घर्तीबाँके बेलभार २ पुरुष
1001 रसीक खाबाँके कठकुइया ५ पुरुष
1002 राजकुमार थारुबाँके शम्सेरगञ्ज ३ पुरुष
1003 राजबहादुर थारुबाँके नौवस्ता ८ पुरुष
1004 राजाराम थारुबाँके नौवस्ता ७ पुरुष
1005 राजेश चौधरीबाँके कोहलपुर पुरुष
1006 राधे खटिकबाँके भवानिपुर पुरुष
1007 रामकुमारे थारुबाँके कोहलपुर ४ पुरुष
1008 रामप्रसाद चोधरीबाँके शम्सेरगञ्ज ८ पुरुष
1009 रामप्रसाद पोखरेलबाँके कोहलपुर ३ पुरुष
1010 रामबहादुर बि॰क॰बाँके नौवस्ता ३ पुरुष
1011 राममिलन बाल्मीकीबाँके कोहलपुर ३ पुरुष
1012 रामसरण यादवबाँके बेलहरी पुरुष
1013 लक्ष्मीप्रसाद भट्टराईबाँके कोहलपुर ४ पुरुष
1014 लालबहादुर थापाबाँके नेपालग‌‌ंज नगरपालिका पुरुष
1015 लालविर चौधरीबाँके बैजापुर पुरुष
1016 विद्रोहि चौधरीबाँके कोहलपुर ८ पुरुष
1017 विनोद ॰बाँके सोनपुर पुरुष
1018 विष्णु थारुबाँके फत्तेपुर ७ पुरुष
1019 विष्णुबहादुर के॰सी॰बाँके कम्दी ९ पुरुष
1020 विष्णुबहादुर के॰सी॰बाँके कम्दी ९ पुरुष
1021 शालिकराम चौधरीबाँके फत्तेपुर ७ पुरुष
1022 शिवकुमार शर्माबाँके बनकट्टी ४ पुरुष
1023 सवितराम थारुबाँके पुरुष
1024 सागर अलीबाँके नरैनापुर ३ पुरुष
1025 सितला रानाबाँके मटेहिया ५ महिला
1026 सीताराम थारुबाँके नौवस्ता ८ पुरुष
1027 सुनिता सापकोटाबाँके कोहलपुर ४ महिला
1028 सूर्य शाहबाँके नौवस्ता पुरुष
1029 सोभाराम पुनबाँके बैजापुर ९ पुरुष
1030 हरिभक्त भट्टराईबाँके कचनापुर पुरुष
1031 हरिराम कुर्मीबाँके बेलहरी ४ पुरुष
1032 हरिलाल थारुबाँके बैजापुर ३ पुरुष
1033 हिक्मत विष्टबाँके कोहलपुर ३ पुरुष
1034 अनिता बि.क.बाग्लुङ नरेठांटी २ पुरुष
1035 कुलबहादुर खत्रीबाग्लुङ बोङ्गादोभान ९ पुरुष
1036 गंगाबहादुर पुन मगरबाग्लुङ बोङ्गादोभान ८ पुरुष
1037 गणेश बहादुर के.सी.बाग्लुङ राङखानी ७ पुरुष
1038 गोरीकला बि.क.बाग्लुङ बोङ्गादोभान ८ महिला
1039 गौसरी बि.क.बाग्लुङ बोवाङ ९ महिला
1040 डिलमाया बि.क.बाग्लुङ लेखानी ३ महिला
1041 ढकबहादुर बस्नेतबाग्लुङ नरेठांटी १ पुरुष
1042 तुलसीराम कडेलबाग्लुङ पैयुथन्थाप ८ पुरुष
1043 तेजीन्द्र दर्लामीमगरबाग्लुङ मल्म १ पुरुष
1044 दुर्गा बहादुर साहनीबाग्लुङ हटिया ३ पुरुष
1045 नरेश छत्यालबाग्लुङ तमान ७ पुरुष
1046 प्रमिला बि.क.बाग्लुङ बोङ्गादोभान ८ महिला
1047 बिजुला देवी कडेलबाग्लुङ दमेक ३ महिला
1048 भवानी प्रशाद शर्माबाग्लुङ पैयुथन्थाप ६ पुरुष
1049 भिम कुमारी गोचनबाग्लुङ तारा १ महिला
1050 मिलन भण्डारीबाग्लुङ हटिया ६ पुरुष
1051 योगेन्द्र देव भट्टबाग्लुङ बाग्लुङ नगरपालिका ५ पुरुष
1052 रन बहादुर सिउठानीबाग्लुङ बोङ्गादोभान २ पुरुष
1053 रामबहादुर बि.क.बाग्लुङ दर्लिङ २ पुरुष
1054 वाजेन्द्र घर्तिमगरबाग्लुङ तारा ७ पुरुष
1055 सुरेश वि.क.बाग्लुङ बाग्लुङ नगरपालिका ७ पुरुष
1056 सूर्यप्रकाश शर्माबाग्लुङ बाग्लुङ नगरपालिका २ पुरुष
1057 हेमलाल खत्रीबाग्लुङ बोङ्गादोभान ९ पुरुष
1058 डुबबहादुर जर्गा मगरबारा डुमरवाना १ पुरुष
1059 दुर्गाहजारा दुसादबारा छातापिप्रा २ पुरुष
1060 धनबहादुर थापाबारा रतनपुरी २ पुरुष
1061 महेश कार्कीबारा रतनपुरी पुरुष
1062 रमेश जर्धामगरबारा डुमरवाना पुरुष
1063 रामानन्द सहनीबारा वनौली पुरुष
1064 विष्णुप्रसाद गौतमबारा डुमरवाना ८ पुरुष
1065 सन्तोष कुमार साहबारा तेलकुवा १ पुरुष
1066 उमाकान्त भट्टबैतडी भौनेली २ पुरुष
1067 करविर. भट्टबैतडी भौनेली ६ पुरुष
1068 कविराज भट्टबैतडी भौनेली ९ पुरुष
1069 खेमराज भट्टबैतडी दशरथचन्द नगरपालिका ९ पुरुष
1070 गोमती जोसीबैतडी सित्तड ७ महिला
1071 चन्द्रा बोगटीबैतडी दशरथचन्द नगरपालिका २ महिला
1072 जंगबहादुर चन्दबैतडी हटैराज ६ पुरुष
1073 जयराज भट्टराईबैतडी सकार ४ पुरुष
1074 दुर्गादत्त भट्टबैतडी गुरूखोला ४ पुरुष
1075 देवबहादुर चन्दबैतडी रोडादेवल ६ पुरुष
1076 देवसिंह खत्रीबैतडी भुवनेश्‍वर १ पुरुष
1077 धनी नाथबैतडी दुर्गाभवानी २ पुरुष
1078 नरबहादुर चन्दबैतडी बासुलिङ्ग ७ पुरुष
1079 नैनसिंह कार्कीबैतडी सित्तड ७ पुरुष
1080 प्रेम विष्टबैतडी बासुलिङ्ग ३ पुरुष
1081 बसन्ती एरीबैतडी बासुलिङ्ग ९ महिला
1082 बहादुर महरबैतडी बासुलिङ्ग १ पुरुष
1083 मनोज बोगटीबैतडी दशरथचन्द नगरपालिका २ पुरुष
1084 महाविर चन्द्रबैतडी भौनेली ९ पुरुष
1085 मिनबहादुर विष्टबैतडी भुवनेश्‍वर ७ पुरुष
1086 मोहन महरबैतडी बासुलिङ्ग २ पुरुष
1087 रमेशबहादुर चन्दबैतडी महाकाली ६ पुरुष
1088 राम नाथबैतडी दुर्गाभवानी २ पुरुष
1089 रामदत्त भट्टबैतडी भौनेली ६ पुरुष
1090 लक्ष्मण चन्दबैतडी भौनेली ९ पुरुष
1091 लोकचन्द्र चन्दबैतडी बासुलिङ्ग ७ पुरुष
1092 विष्णुबहादुर चन्दबैतडी दुर्गास्थान २ पुरुष
1093 सुन्दर एरीबैतडी बासुलिङ्ग ८ पुरुष
1094 सेरुवा भुलबैतडी गुरूखोला ४ पुरुष
1095 कृष्ण प्याकुरेलभक्तपुर नखुलेको ० पुरुष
1096 गंगाराम श्रेष्ठभक्तपुर नखुलेको ० पुरुष
1097 जीवन बखुन्जेभक्तपुर कटुन्जे १ पुरुष
1098 दुर्गा विसंखेभक्तपुर नखुलेको ० पुरुष
1099 धीरज डंगोलभक्तपुर नखुलेको ० पुरुष
1100 बद्रिनारायण त्वायनाभक्तपुर भक्तपुर नगरपालिका ४ पुरुष
1101 राजन डंगोलभक्तपुर भक्तपुर नगरपालिका १७ पुरुष
1102 वासुदेव चुवालभक्तपुर कटुन्जे ६ पुरुष
1103 सतयनाराण प्रजापतीभक्तपुर भक्तपुर नगरपालिका २ पुरुष
1104 इन्द्र राईभोजपुर पुरुष
1105 गम्भीर योञ्जनभोजपुर वोखिम ८ पुरुष
1106 चन्द्र शाहीभोजपुर पुरुष
1107 जग्गनाथ पराजुलीभोजपुर आम्तेक १ पुरुष
1108 दिर्घराज ढकालभोजपुर याकु ७ पुरुष
1109 देशभक्त चापागाईभोजपुर नेपाले डाँडा ७ पुरुष
1110 धर्मबहादुर तामाङ्गभोजपुर नागी १ पुरुष
1111 नवीन राईभोजपुर नागी ६ पुरुष
1112 लोकेन्द्र दहालभोजपुर पुरुष
1113 सन्तोष राईभोजपुर पुरुष
1114 अमृत दर्नालमकवानपुर हटिया ४ पुरुष
1115 अर्जुन रखाल मगर (सविन)मकवानपुर वेतिनी २ पुरुष
1116 कृष्णबहादुर तामाङमकवानपुर मनहरी ३ पुरुष
1117 ज्ञानेन्द्र कालाखेतीमकवानपुर मनहरी ४ पुरुष
1118 देशिक भुलनमकवानपुर मकवानपुरगढी २ पुरुष
1119 नोमनाथ लामिछानेमकवानपुर हेटौडा नगरपालिका ६ पुरुष
1120 मलम लामा (मोलम)मकवानपुर वसामाडी पुरुष
1121 रंजित दर्नालमकवानपुर हटिया ४ पुरुष
1122 राजेन्द्र चौरेलमकवानपुर धियाल ९ पुरुष
1123 वविता पाख्रिनमकवानपुर राईगाउं महिला
1124 श्रीराम लामिछानेमकवानपुर ठिङ्गन ६ पुरुष
1125 सन्तबहादुर वाईवामकवानपुर मकवानपुरगढी ३ पुरुष
1126 सुकराम वि.क.मकवानपुर फापरवारी २ पुरुष
1127 सुकलाल थिङमकवानपुर पदमपोखरी ३ पुरुष
1128 सुसन्त भन्ने अक्कल पहेंलीमकवानपुर हर्नामाडी ३ पुरुष
1129 भाग्यनारायण यादवमहोत्तरी खैरवनी ६ पुरुष
1130 राजेन्द्र मण्डलमहोत्तरी खैरवनी ६ पुरुष
1131 रामदेव यादवमहोत्तरी खैरवनी ६ पुरुष
1132 रौश्नर कुमार मिश्रमहोत्तरी जलेश्वर नगरपालिका १२ पुरुष
1133 विन्देश्वर यादवमहोत्तरी खैरवनी ६ पुरुष
1134 शिहेश्वर यादवमहोत्तरी खैरवनी ६ पुरुष
1135 सुरेन्द्र मण्डलमहोत्तरी खैरवनी ६ पुरुष
1136 हिरा देवी नेपालीमुगु धैनकोट ४ महिला
1137 अजित खवासमोरङ नखुलेको ० पुरुष
1138 अर्जुन खवासमोरङ नखुलेको ० पुरुष
1139 ईन्द्रबहादुर राईमोरङ वाहुनी १ पुरुष
1140 किसन लाल थारुमोरङ तेतरिया ४ पुरुष
1141 कुवेर आपागाईमोरङ उर्लावारी २ पुरुष
1142 खेमराज सरदारमोरङ नखुलेको ० पुरुष
1143 गोपाल दंगालमोरङ गोबिन्दपुर १ पुरुष
1144 चन्द्र शाहीमोरङ नखुलेको ० पुरुष
1145 चन्द्रबहादुर शाहीमोरङ पथरी ३ पुरुष
1146 टंक लामामोरङ गोबिन्दपुर १ पुरुष
1147 तिलक के.सी.मोरङ ईटहरा ६ पुरुष
1148 दातराम तिमिल्सेनामोरङ शनिश्चरे १ पुरुष
1149 देव लाल चौधरीमोरङ तेतरिया ४ पुरुष
1150 नन्दि केशर अधिकारीमोरङ ईन्द्रपुर ७ पुरुष
1151 नवराज लिम्बुमोरङ सिसवनि वडहरा पुरुष
1152 पानालाल पासवानमोरङ दादरवैरिया पुरुष
1153 भवानी भट्टराईमोरङ नखुलेको ० महिला
1154 मिना लिम्बूमोरङ ईटहरा ६ महिला
1155 यमबहादुर ठाडामगरमोरङ शनिश्चरे १ पुरुष
1156 राजन राईमोरङ नखुलेको ० पुरुष
1157 लक्ष्मी खतिवडामोरङ हसनदह महिला
1158 विष्णुकान्त पन्तमोरङ विराटनगर उप महानगरपालिका ११ पुरुष
1159 हरिसिंह क्षेत्रीमोरङ विराटनगर उमनपा २२ पुरुष
1160 हरी कार्कीमोरङ सिजुवा पुरुष
1161 हिमाल काजी कार्कीमोरङ विराटनगर उमनपा ६ पुरुष
1162 दिलबहादुर थापाम्याग्दी बरंजा २ पुरुष
1163 रणबहादुर पुर्जाम्याग्दी नखुलेको ० पुरुष
1164 नरेन्द्र बहादुर तामाङरसुवा धैवुङ्ग (जीवजीवे निलकण्ठ) ३ पुरुष
1165 राजकुमार आचार्यरसुवा नखुलेको ० पुरुष
1166 ईश्वरकुमार लामारामेछाप राकाथुम ६ पुरुष
1167 उपेन्द्र गुरागाइरामेछाप प्रिति ६ पुरुष
1168 ओमबहादुर कामीरामेछाप नखुलेको ० पुरुष
1169 खडकबहादुर रावतरामेछाप सैपु १ पुरुष
1170 चन्द्र बहादुर भुजेलरामेछाप पकरवास ५ पुरुष
1171 जमुना कार्कीरामेछाप गोठगाउ ७ महिला
1172 टीकाराम वि.क.रामेछाप हिमागंगा ६ पुरुष
1173 डण्डुप्रसाद तिवारीरामेछाप लखनपुर ३ पुरुष
1174 दिलबहादुर थापा (कपिल)रामेछाप ओख्रेनी १ पुरुष
1175 पदम बहादुर सार्कीरामेछाप प्रिति ९ पुरुष
1176 पुष्पकुमार गिरीरामेछाप पुरानागाउ ६ पुरुष
1177 प्रशुन कडेलरामेछाप भटौली ५ पुरुष
1178 प्रशुन कडेलरामेछाप भटौली ५ पुरुष
1179 माधव प्रसाद घिमिरेरामेछाप वेताली २ पुरुष
1180 राजकुमार मगररामेछाप हिलेदेवी २ पुरुष
1181 राजेन्द्र खत्रीरामेछाप गेलु ५ पुरुष
1182 रामबहादुर थापामगर (शितल)रामेछाप हिलेदेवी २ पुरुष
1183 रेशमबहादुर खड्कारामेछाप नामाडी ५ पुरुष
1184 लोक बहादुर तामाङरामेछाप डडुवा १ पुरुष
1185 लोकबहादुर खडकारामेछाप नामाडी ७ पुरुष
1186 विपीनकुमार के.सी.रामेछाप वेताली ८ पुरुष
1187 सिरबहादुर मगररामेछाप ४ पुरुष
1217 कमलप्रसाद शर्मारुपन्देही गजेडी १ पुरुष
1218 काशी थापामगररुपन्देही पुरुष
1219 कृष्ण प्रसाद पौडेलरुपन्देही पर्रोहा ९ पुरुष
1220 परशुराम अर्यालरुपन्देही पजरकट्टी ९ पुरुष
1221 भुपाल पौडेल के॰सी॰रुपन्देही बुटवल नगरपालिका १३ पुरुष
1222 युवराज पाण्डे (किरण)रुपन्देही दुधराक्ष पुरुष
1223 रनबहादुर पुर्जा मगररुपन्देही पर्रोहा ४ पुरुष
1224 रमेश भट्टराईरुपन्देही नखुलेको ० पुरुष
1225 शालिक ग्राम अर्यालरुपन्देही मोतीपुर ७ पुरुष
1226 कमान सिं घर्तिमगररोल्पा कोटगाउ ६ पुरुष
1227 कमानसिं रोकारोल्पा कुरेली ८ पुरुष
1228 कर्ण बहादु्र कामीरोल्पा राङसी २ पुरुष
1229 कामी घर्तिरोल्पा उवा ८ पुरुष
1230 केशराज घर्तीमगररोल्पा कोटगाउ १ पुरुष
1231 खडगबहादुर बोहरारोल्पा झेनाम ८ पुरुष
1232 खड्कबहादुर वाठारोल्पा कोर्चावाङ ५ पुरुष
1233 खड्कसिंह वलीरोल्पा जुँगार २ पुरुष
1234 खलाने पुनमगररोल्पा फगाम ६ पुरुष
1235 गंगाराम घर्तीरोल्पा भावाङ ७ पुरुष
1236 चन्द्र बहादु्र घर्तिमगररोल्पा घर्तिगाउ २ पुरुष
1237 जयमान बुढामगररोल्पा मीरुल ६ पुरुष
1238 जितबहादुर घर्तिरोल्पा राङकोट १ पुरुष
1239 टेक परियाररोल्पा सेरम ६ पुरुष
1240 दलबहादुर गुरुङरोल्पा कोर्चावाङ ३ पुरुष
1241 दिपक बुढामगररोल्पा मीरुल ४ पुरुष
1242 दिलपुरा रोकामगररोल्पा महिला
1243 दिलबहादुर घर्तीरोल्पा सेरम ६ पुरुष
1244 दिलबहादुर घर्तीमगररोल्पा सेरम ६ पुरुष
1245 धनबहादुर रोकामगररोल्पा जेलवाङ ४ पुरुष
1246 धने सुनाररोल्पा वडाचौर ८ पुरुष
1247 नन्दबहादुर पुनरोल्पा पुरुष
1248 नलाई बुढारोल्पा जेलवाङ ४ पुरुष
1249 पुसे बुढा मगररोल्पा कुरेली १ पुरुष
1250 बलमान बुढारोल्पा नखुलेको ० पुरुष
1251 बुद्धिमान बुढा मगररोल्पा कुरेली ८ पुरुष
1252 बुद्धिराम घर्तिमगररोल्पा वडाचौर १ पुरुष
1253 भद्रकुमारी नेपालीरोल्पा कोर्चावाङ १ महिला
1254 भुममली बि.क. (डिक)रोल्पा कोर्चावाङ १ महिला
1255 मनकुमारी बुढारोल्पा ओत ५ महिला
1256 मनबहादुर पुनमगररोल्पा ओत ५ पुरुष
1257 मनिलाल घर्तीमगररोल्पा ह्वामा १ पुरुष
1258 मरिराम रोकारोल्पा खुमेल ३ पुरुष
1259 महेन्द्र इश्वर बुढा मनप्रशाद बुढारोल्पा राङकोट ८ पुरुष
1260 मान बहादुर रोकामगररोल्पा खुमेल ३ पुरुष
1261 मिनाकुमारी दमेनीरोल्पा खुमेल ६ महिला
1262 राजमिन बि.क.रोल्पा हार्जङ ७ पुरुष
1263 रामपुरा घर्तिमगररोल्पा सेरम ८ महिला
1264 रामुरा घर्तीमगररोल्पा सेरम महिला
1265 लक्षिमन बि.क.रोल्पा पाछावाङ ६ पुरुष
1266 लाटा दमाईरोल्पा कोटगाउ ४ पुरुष
1267 लाने बुढामगररोल्पा मीरुल ६ पुरुष
1268 लालमणी रोकारोल्पा पुरुष
1269 लिल बहादुर रोकारोल्पा उवा २ पुरुष
1270 लिव राज घर्तिमगररोल्पा तेवाङ ५ पुरुष
1271 वहादुर घर्तीरोल्पा सेरम ८ पुरुष
1272 विश्व कुँवररोल्पा जौलीपोखरी पुरुष
1273 श्यामप्रसाद बुढामगररोल्पा मीरुल ७ पुरुष
1274 श्रीमान रोकामगररोल्पा धवाङ ६ पुरुष
1275 सकुन्तला डागीरोल्पा जेलवाङ ८ पुरुष
1276 सालिक राम रावतरोल्पा दुवीडांडा ६ पुरुष
1277 हरी प्रसाद घर्ति मगररोल्पा ओत ५ पुरुष
1278 हस्ते पुनमगररोल्पा जैमाकसला ४ पुरुष
1279 गम्भीरा साहरौतहट नखुलेको ० महिला
1280 गिरजवा देवी विनिनरौतहट विष्णुपुर्वा मानपुर २ महिला
1281 देवीलाल पटेलरौतहट देवाही ४ पुरुष
1282 नगेन्द्र यादवरौतहट पुरुष
1283 नारायण वहादुर श्रेष्ठरौतहट डुमरिया (म) ७ पुरुष
1284 पुर्ण प्रसाद तिमल्सीनारौतहट चन्द्रनिगाहपुर ४ पुरुष
1285 प्रमोद भन्ने चेत बहादुर बस्नेतरौतहट सन्तपुर (म) ४ पुरुष
1286 मदन पौडेलरौतहट चन्द्रनिगाहपुर पुरुष
1287 मुनाप्रसाद पटेलरौतहट इनरवा २ पुरुष
1288 मेनुका सापकोटारौतहट डुमरिया (परोहा) २ महिला
1289 रमाकान्त साहरौतहट विर्तिप्रस्टोका १ पुरुष
1290 रामजनम पटेलरौतहट जेठरहिया ८ पुरुष
1291 रामबाबु पासवानरौतहट सोनरनिया ८ पुरुष
1292 रुपा सापकोटारौतहट डुमरिया (परोहा) २ महिला
1293 वसन्त कुमार न्यौपानेरौतहट चन्द्रनिगाहपुर १ पुरुष
1294 सरस्वती सापकोटारौतहट भसेडवा २ महिला
1295 हरि बहादुर ग्यालनरौतहट चन्द्रनिगाहपुर ४ पुरुष
1296 कृष्णबहादुर बस्नेतलम्जुङ्ग सूर्यपाल ५ पुरुष
1297 तिर्थराज घिमिरेलम्जुङ्ग भलायखर्क ४ पुरुष
1298 तेजबहादुर भण्डारीलम्जुङ्ग सिम्पानी ३ पुरुष
1299 तोयानाथ पोख्रेललम्जुङ्ग भलायखर्क ३ पुरुष
1300 दलबहादुर भुजेललम्जुङ्ग भारते ७ पुरुष
1301 देवराज पौडेललम्जुङ्ग जिता ९ पुरुष
1302 ध्रुवबाबु तिवारीलम्जुङ्ग चिती ८ पुरुष
1303 रमेश पौडेल (पेशल)लम्जुङ्ग जिता ९ पुरुष
1304 राजकुमार रिमाललम्जुङ्ग चण्डीस्थान ८ पुरुष
1305 राजन घिमिरेलम्जुङ्ग ईसानेश्वर ७ पुरुष
1306 रामेश्वरी भट्टराई (साधना)लम्जुङ्ग भोटेओडार ८ महिला
1307 लीलाराज कट्टेललम्जुङ्ग चक्रतिर्थ ६ पुरुष
1308 विष्णु तिवारीलम्जुङ्ग दुराडाँडा २ पुरुष
1309 विष्णुप्रसाद अधिकारीलम्जुङ्ग भलायखर्क ३ पुरुष
1310 सीता अधिकारीलम्जुङ्ग चण्डीस्थान २ महिला
1311 सुकबहादुर परियार (अक्कल)लम्जुङ्ग चक्रतिर्थ ७ पुरुष
1312 गोपाल नगरकोटीललीतपुर छम्पी पुरुष
1313 नन्दगोपाल मालीललीतपुर ठेचो ६ पुरुष
1314 पदमनारायण नकर्मीललीतपुर बुङमती ३ पुरुष
1315 बाबुराजा मालीललीतपुर ठेचो ६ पुरुष
1316 बालकुमारी मिजारललीतपुर ललितपुर उप महानगरपालिका १५ महिला
1317 भिम गिरीललीतपुर नखुलेको ० पुरुष
1318 मिलन नेपालीललीतपुर पुरुष
1319 राजेन्द्र मालीललीतपुर ठेचो ६ पुरुष
1320 विजय भुषालललीतपुर इमाडोल ७ पुरुष
1321 गोर्खा तामाङ्गस‌खुवासभा वानेश्वर ६ पुरुष
1322 चन्द्रबहादुर कटुवालस‌खुवासभा खराङ ६ पुरुष
1323 मनमाया पुरीस‌खुवासभा स्यावुन ५ महिला
1324 विष्णुराज कार्कीस‌खुवासभा चैनपुर ५ पुरुष
1325 हरि खड्कास‌खुवासभा चैनपुर ६ पुरुष
1326 अनिता श्रेष्ठसप्तरी जोगिनिया १ ४ पुरुष
1327 ईन्द्रनारायण साहसप्तरी वनौली ८ पुरुष
1328 कारी (कुलानन्द) साहसप्तरी वोदे वर्साईन ८ पुरुष
1329 जामुन मण्डलसप्तरी कमलपुर ७ पुरुष
1330 द्वारिका तिमल्सीनासप्तरी फत्तेपुर ९ पुरुष
1331 नरसिंह चौधरी कलवारसप्तरी खोजपुर ४ पुरुष
1332 बेदन साह भन्ने राजेन्द्र शाहसप्तरी भारदह १ पुरुष
1333 राजकुमार तामाङसप्तरी राजविराज नगरपालिका ७ पुरुष
1334 राजेन्द्रप्रसाद चौधरीसप्तरी खड्कपुर ५ पुरुष
1335 राम अवतार यादवसप्तरी फकिरा ८ पुरुष
1336 रामकान्त शाह (निर्दल)सप्तरी फुल्कही ४ पुरुष
1337 विनोदकुमार साहसप्तरी फुल्कही ४ पुरुष
1338 अजय कुमार सहनीसर्लाही हजरिया ३ पुरुष
1339 गंगा राम श्रेष्ठसर्लाही हजरिया ६ पुरुष
1340 नेहरु कुमार कार्कीसर्लाही भक्तिपुर ७ पुरुष
1341 मानबहादुर लामासर्लाही बसन्तपुर पुरुष
1342 राम बहादुर कुश्वारसर्लाही हजरिया पुरुष
1343 राम विलास शरणसर्लाही हरिपुर ३ पुरुष
1344 संजय राम चमारसर्लाही सलेमपुर ८ पुरुष
1345 सन्तबिर कुश्वारसर्लाही हजरिया पुरुष
1346 हरिमोहन चौधरीसर्लाही भवानीपुर ८ पुरुष
1347 अर्जुन परियारसल्यान सिद्धेश्वरी ६ पुरुष
1348 कमल थापासल्यान कोटवारा २ पुरुष
1349 कर्ण वहादुर वि.क.सल्यान रिम ४ पुरुष
1350 गणेश दमाईसल्यान खलङ्गा ५ पुरुष
1351 गौरीलाल दमाईसल्यान सिद्धेश्वरी ६ पुरुष
1352 चोपीराम सार्कीसल्यान थारमारे ४ पुरुष
1353 जितबहादुर खड्कासल्यान पिपलानेटा ६ पुरुष
1354 जितबहादुर दमईसल्यान मर्मपरीकांडा २ पुरुष
1355 ज्ञान प्रकाश नेपालीसल्यान ३ पुरुष
1356 टिकाराम भण्डारीसल्यान डांडागाउ ७ पुरुष
1357 तिलक खत्रिसल्यान वामे ३ पुरुष
1358 तेज बहादुर कवरसल्यान दमाचौर १ पुरुष
1359 दल बहादुर बि.क.सल्यान दमाचौर ८ पुरुष
1360 दिलबहादुर खत्रिसल्यान बांझकांडा ५ पुरुष
1361 देवी लाल थापासल्यान मा‌झकांडा ८ पुरुष
1362 धन ब. कामीसल्यान काभ्रा ६ पुरुष
1363 धनबहादुर दमाईसल्यान मर्मपरीकांडा २ पुरुष
1364 धनश्याम डागीसल्यान कालिमाटीकाल्चे ९ पुरुष
1365 धने दमाईसल्यान मर्मपरीकांडा २ पुरुष
1366 नरबहादुर बुढासल्यान मुलखोला १ पुरुष
1367 निम बहादुर वलीसल्यान कोटवारा ४ पुरुष
1368 निमे बुढासल्यान देवस्थल ९ पुरुष
1369 पोखरराज बुढाथोकीसल्यान पिपलानेटा ९ पुरुष
1370 बच्चु बुढाथोकीसल्यान खलङ्गा ५ पुरुष
1371 बिरबहादुर दमईसल्यान शिवरथ ६ पुरुष
1372 बेद बहादुर बुढाथोकीसल्यान बांझकांडा ५ पुरुष
1373 बेद बहादुर बोहरासल्यान सिनवाङ २ पुरुष
1374 बेलमति राम्जलीसल्यान कालिमाटीकाल्चे २ महिला
1375 भद्र बहादुर के.सी.सल्यान ढाकाडाम १ पुरुष
1376 मेघिराम बुढाथोकीसल्यान बांझकांडा ६ पुरुष
1377 रत्न बहादुर दमाईसल्यान सिद्धेश्वरी ३ पुरुष
1378 राजकुमार बुढाथोकीसल्यान सिनवाङ २ पुरुष
1379 राजु भण्डारीसल्यान वामे ३ पुरुष
1380 रेशम बोहरासल्यान सिनवाङ ६ पुरुष
1381 विजय भण्डारीसल्यान थारमारे ७ पुरुष
1382 वेदबहादुर पुनसल्यान सिनवाङ ८ पुरुष
1383 शोभाराम राणासल्यान मर्मपरीकांडा ६ पुरुष
1384 हरिलाल परियारसल्यान कुविण्डेदह ४ पुरुष
1385 हर्क बुढाथोकीसल्यान धनवाङ २ पुरुष
1386 कुमार तामाङ भन्ने पासाङ तामाङसिन्धुपाल्चोक राम्चे २ पुरुष
1387 केशव भट्टराई (अरुण)सिन्धुपाल्चोक सिन्धुकोट ५ पुरुष
1388 गेदबहादुर बस्नेतसिन्धुपाल्चोक बतासे ७ पुरुष
1389 गोपाल विश्वकर्मासिन्धुपाल्चोक थुम्पाखर ४ पुरुष
1390 गोरबहादुर पुर्कोटीसिन्धुपाल्चोक ठूलोसिरुवारी २ पुरुष
1391 चीनबहादुर तामाङ्गसिन्धुपाल्चोक नवलपुर ६ पुरुष
1392 जय राम कार्कीसिन्धुपाल्चोक पाङग्रेटार ६ पुरुष
1393 तोकबाहादुर तामाङ्गसिन्धुपाल्चोक बाडेगाउ पुरुष
1394 दिपक राउतसिन्धुपाल्चोक बाह्रविसे ६ पुरुष
1395 दुर्गाबहादुर तामाङसिन्धुपाल्चोक राम्चे ५ पुरुष
1396 धनबहादुर श्रेष्ठसिन्धुपाल्चोक नवलपुर ७ पुरुष
1397 नक्कली माया श्रेष्ठसिन्धुपाल्चोक जेठल ६ महिला
1398 नेत्रबहादुर श्रेष्ठसिन्धुपाल्चोक स्याउले ८ पुरुष
1399 पुर्ण बहादुर तामाङसिन्धुपाल्चोक बतासे ९ पुरुष
1400 प्रिति तामाङसिन्धुपाल्चोक मानेश्वारा ३ महिला
1401 भवनाथ पौडेलसिन्धुपाल्चोक फुल्पिङकोट ४ पुरुष
1402 भोजबहादुर भारतीसिन्धुपाल्चोक कुभिण्डे ५ पुरुष
1403 माधव नेपाल (अखिल)सिन्धुपाल्चोक कुभिण्डे ७ पुरुष
1404 मैया विश्वकर्मासिन्धुपाल्चोक कुञ्चोक ६ महिला
1405 रत्न बहादु्र श्रेष्ठसिन्धुपाल्चोक इर्खु ४ पुरुष
1406 रमेश कार्कीसिन्धुपाल्चोक सेलांग ९ पुरुष
1407 राजकुमार ढकालसिन्धुपाल्चोक बाँसबारी १ पुरुष
1408 रिता थापासिन्धुपाल्चोक सेलांग ६ महिला
1409 विनोद भट्टराईसिन्धुपाल्चोक बाडेगाउ ३ पुरुष
1410 विशाल लामासिन्धुपाल्चोक सांगाचोक ४ पुरुष
1411 विष्णु प्रसाद न्यौपानेसिन्धुपाल्चोक फुल्पिङकोट ३ पुरुष
1412 साङ्गे लामासिन्धुपाल्चोक बाडेगाउ ६ पुरुष
1413 सिताराम नेपालसिन्धुपाल्चोक फुल्पिङकोट ३ पुरुष
1414 सुकमान तामाङसिन्धुपाल्चोक कुभिण्डे ३ पुरुष
1415 सुदर्शन पराजुलीसिन्धुपाल्चोक पुरुष
1416 सुरेन्द्र दहालसिन्धुपाल्चोक ठोकर्पा ९ पुरुष
1417 सोमरसिंह तामाङ्ग (समर)सिन्धुपाल्चोक मेलम्ची पुरुष
1418 स्वतन्त्र चौलागाईसिन्धुपाल्चोक भोटेचौर पुरुष
1419 हिरा तामाङसिन्धुपाल्चोक कर्थली ६ पुरुष
1420 हिराबहादुर घलेसिन्धुपाल्चोक चौतारा ४ पुरुष
1421 उमेश थापा मगरसिन्धुली वालाजोर ७ पुरुष
1422 चित्रनारायण श्रेष्ठसिन्धुली पुरुष
1423 तीर्थ पूर्छानेसिन्धुली वालाजोर ७ पुरुष
1424 तेजमान वि.क.सिन्धुली पुरुष
1425 निष्ठा तामाङसिन्धुली बस्तीपुर पुरुष
1426 रिनबहादुर गुरुङसिन्धुली तिनकन्या ८ पुरुष
1427 रुद्र विक्रम थापासिन्धुली रतनचुरा ६ पुरुष
1428 रोशन बरालसिन्धुली भुवनेश्वर ग्वाल्टार १ पुरुष
1429 विवेक ढकालसिन्धुली कमलामाई नगरपालिका ५ पुरुष
1430 विष्णु माझीसिन्धुली पुरुष
1431 शर्मिला वि॰क॰सिन्धुली क्यानेश्वर महिला
1432 श्यामवीर माझीसिन्धुली पुरुष
1433 सन्तोषी धामीसिन्धुली सिर्थौली १ पुरुष
1434 हरिबहादुर रानासिन्धुली वालाजोर २ पुरुष
1435 अजय कुमार यादवसिराहा तरेगना गोन्बिदपुर २ पुरुष
1436 अमोदकुमार भन्ने प्रमोदकुमार यादवसिराहा नखुलेको ० पुरुष
1437 उग्रनारायण यादवसिराहा भगवतीपुर ता.सु. १ पुरुष
1438 कुशेश्वर महरासिराहा सितापुर प्र.ध‍. ४ पुरुष
1439 गणपती महतोसिराहा अर्नामा २ पुरुष
1440 गणेश महतोसिराहा राजपुर ५ पुरुष
1441 गणेसी सदासिराहा राजपुर ६ पुरुष
1442 चन्देश्वरप्रसाद सिंह महतोसिराहा अर्नामा ३ पुरुष
1443 जागेश्वर सदासिराहा राजपुर ६ पुरुष
1444 धर्मनाथ मण्डलसिराहा मल्हनीया गम्हारिया ४ पुरुष
1445 परमान्नद यादवसिराहा महेशपुर पतारी ५ पुरुष
1446 फुलगेन पासवानसिराहा कल्याणपुर का.व. ५ पुरुष
1447 बिन्देश्वर महरासिराहा राजपुर ४ पुरुष
1448 भुवन महतोसिराहा बस्तिपुर ९ पुरुष
1449 भुवनेश्वर महतोसिराहा फुलकाहाकट्टी ५ पुरुष
1450 महेन्द्र शाह (हलुवाई)सिराहा गोबिन्दपुर मल्हनिया ३ पुरुष
1451 मिश्रीलाल नायकसिराहा नहरा रिगौल ४ पुरुष
1452 रघुबिर सदासिराहा राजपुर ६ पुरुष
1453 रन्जित सिंहसिराहा बस्तिपुर १ पुरुष
1454 राम कुमार साहसिराहा सिलोर्वा पछवारी ९ पुरुष
1455 रामकिशोर महरासिराहा नरहावलकवा ६ पुरुष
1456 रामखेलावान साहसिराहा रामनगर मिचैया २ पुरुष
1457 रामभगत सदासिराहा राजपुर ६ पुरुष
1458 रामलेखावन महतोसिराहा ब्रम्हानगोरछारी ९ पुरुष
1459 रामशरण नायकसिराहा भवानीपुर नालावन्जर ६ पुरुष
1460 विजय कुमार यादवसिराहा तरेगना गोन्बिदपुर २ पुरुष
1461 विनोद महतोसिराहा ब्रम्हानगोरछारी २ पुरुष
1462 शुभनारायण यादव (सुवो यादव)सिराहा हकपारा १ पुरुष
1463 शोभाकान्त साहसिराहा भवानिपुर प्र.ध. ४ पुरुष
1464 श्रीनारायण यादवसिराहा लक्ष्मीनीया ८ पुरुष
1465 श्रीराम सदासिराहा राजपुर ६ पुरुष
1466 संजय महरासिराहा राजपुर ६ पुरुष
1467 संजय सिंहसिराहा बस्तिपुर १ पुरुष
1468 सवुरी यादवसिराहा सन्हैठा १ पुरुष
1469 हरिनारायण यादवसिराहा बस्तिपुर १ पुरुष
1470 हरिबहादुर यादव (कारी यादव)सिराहा सन्हैठा ३ पुरुष
1471 उत्तमकुमार लिम्बुसुनसरी महेन्द्रनगर ४ पुरुष
1472 चिरञ्जीवी गौतमसुनसरी भादगांउ सिनुवारी ५ पुरुष
1473 जय प्रकाश पाहाडीसुनसरी भादगांउ सिनुवारी ५ पुरुष
1474 जयकुमार शाह (उमेश)सुनसरी डुम्राहा ५ पुरुष
1475 दिनेश चौधरीसुनसरी पूर्व कुसाहा ५ पुरुष
1476 दिपक वि.क.सुनसरी वक्लौरी ४ पुरुष
1477 दिपेन्द्र सापकोटासुनसरी महेन्द्रनगर २ पुरुष
1478 देवहरी रिजालसुनसरी मधेशा ५ पुरुष
1479 निरजन कुमार पाठकसुनसरी हरीपुर ३ पुरुष
1480 पुष्प भण्डारीसुनसरी ईटहरी नगरपालिका ४ पुरुष
1481 फूल कुमार बि.क.सुनसरी सिंगिया ७ पुरुष
1482 भोजराज तिमिल्सिनासुनसरी महेन्द्रनगर ९ पुरुष
1483 रण शमशेर राईसुनसरी बिष्णुपादुका ५ पुरुष
1484 रामेश्वर चौधरीसुनसरी औरावनी ३ पुरुष
1485 सि.एन. (चेतनाथ) ढंगानासुनसरी सिंगिया ९ पुरुष
1486 हरिबहादुर मगरसुनसरी महेन्द्रनगर ४ पुरुष
1487 हर्क बहादुर माझीसुनसरी महेन्द्रनगर ४ पुरुष
1488 कुलबहादुर घर्तीसुर्खेत मटेला ९ पुरुष
1489 गंगाराम वलीसुर्खेत छिन्चु १ पुरुष
1490 टेक बहादुर खत्रीसुर्खेत गढी ५ पुरुष
1491 दलविर दमाईसुर्खेत छिन्चु १ पुरुष
1492 दिपा वलीसुर्खेत पुरुष
1493 दुर्गाबहादुर वलीसुर्खेत छिन्चु १ पुरुष
1494 प्रेमबहादुर कामीसुर्खेत रामघाट ७ पुरुष
1495 प्रेमबहादुर कार्कीसुर्खेत बिजौरा ५ पुरुष
1496 भिमबहादुर खत्रीसुर्खेत सहारे ४ पुरुष
1497 मदनराज खनालसुर्खेत बाबियाचौर ८ पुरुष
1498 मानबहादुर दर्लामीसुर्खेत साटाखानी ४ पुरुष
1499 यानबहादुर खत्रीसुर्खेत खानीखोला ७ पुरुष
1500 शान्ता पोखरेल गौतमसुर्खेत वीरेन्द्रनगर नगरपालीका ११ महिला
1501 कामी दावा शेर्पासोलुखुम्बु केरुङ ३ पुरुष
1502 ग्याल्जेन शेर्पासोलुखुम्बु केरुङ ४ पुरुष
1503 जालन्धर बास्तोलासोलुखुम्बु सल्लेरी १ पुरुष
1504 पेम्वा शेर्पासोलुखुम्बु केरुङ ३ पुरुष
1505 रामकुमार कार्कीसोलुखुम्बु नेले ४ पुरुष
1506 सिताराम राईसोलुखुम्बु देउसा ५ पुरुष
1507 अनुप थापास्याङ्जा सेतीदोभान ७ पुरुष
1508 कृष्ण बहादुर अधिकारीस्याङ्जा वानेथोकदेउराली १ पुरुष
1509 ख्याम वहादुर वोहरास्याङ्जा पुतलीबजार नगरपालिका १२ पुरुष
1510 जुना बि.क.स्याङ्जा वानेथोकदेउराली ८ महिला
1511 ज्ञानबहादुर लम्सालस्याङ्जा मग्यामचिसापानी ९ पुरुष
1512 टिकाराम आलेस्याङ्जा क्याक्मी ४ पुरुष
1513 टुक वहादुर पौडेलस्याङ्जा पुतलीबजार नगरपालिका २ पुरुष
1514 डाँसीराम शर्मा लामिछानेस्याङ्जा भाटखोला ६ पुरुष
1515 पदम प्रसाद तिवरीस्याङ्जा पंचमुल १ पुरुष
1516 राजेन्द्र प्रसाद ढकालस्याङ्जा फापरथुम ३ पुरुष
1517 रेवकला तिवारीस्याङ्जा सिर्सेकोट ७ महिला
1518 रेशम भट्टराईस्याङ्जा श्रीकृष्णगण्डकी ९ पुरुष
1519 लक्ष्मण कोइरालास्याङ्जा वालिङ नगरपालिका ६ पुरुष
1520 हरिप्रसाद डुम्रेस्याङ्जा कालिकाकोट १ पुरुष
1521 धर्मजीत बुढाथोकीहुम्ला बराईगाउ ६ पुरुष
1522 प्रेम कार्कीहुम्ला ६ पुरुष

३. अन्तराष्ट्रिय रेडक्रस सोसाईटीबाट तयार परिएको बेपत्ता पारिएका व्यक्तिको नामावली

अन्तराष्ट्रिय रेडक्रस सोसाईटीबाट तयार परिएको बेपत्ता पारिएका व्यक्तिको नामावली

तयार पारिएको अन्तिम मिति २०७६ साल

बेपत्ता भएको व्यक्तिको नामलिङ्गजन्म मितिजन्म भएको जिल्लाबुवाको नामबेपत्ता भएको मितिबेपत्ता भएको स्थानबेपत्ता भएको जिल्लाप्रदेश नम्बर
शिवराम पाण्डेपुरुष--.--.२०२२थानेश्‍वर पाण्डे१८.०८.२०५७कावासोतीनवलपरासीप्रदेश नम्बर ४
अमर बहादुर रोकायापुरुष--.--.२०१८अछाममनम रोकाया१२.११.२०५८धनगढीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
कर्ण राज रिमालपुरुष१०.०५.२०३९अछामनन्द राज जैसी‍२२.१०.२०६०धकरीअछामप्रदेश नम्बर ७
गगि कामीपुरुष११.०८.२०३२अछामभाने वि क कामी०७.०७.२०५९दुनीअछामप्रदेश नम्बर ७
चन्‍द्रराज पाण्‍डेपुरुष०१.०१.२०३१अछामलाल मणि पाण्डे‍३०.१२.२०६१बुडरडोटीप्रदेश नम्बर ७
छत्र बहादुर शाहीपुरुष०२.०१.२०३६अछामलोक बहादुर शाही‍०६.०६.२०६०गरिताडअछामप्रदेश नम्बर ७
जगत बहादुर भण्डारीपुरुष१७.०२.२०३५अछामसेत बहादुर भण्डारी२७.१२.२०५८नेउलापुरबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
डबल बहादुर साउदपुरुष--.०७.२०१६अछामदल बहादुर साउद‍२२.०५.२०६१रामारोशनअछामप्रदेश नम्बर ७
दिपेन्द्र बोहोरापुरुष१७.११.२०४२अछाममीन बहादुर बोहोरा‍१५.०६.२०६०मङ्गलसेनअछामप्रदेश नम्बर ७
धन बहादुर साउदपुरुष--.--.२०४२अछामलाल बहादुर साउद२९.०२.२०५९लालबोझीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
धाङग्रे दमाईपुरुष१६.०८.२०४५अछामनवले दमाई‍१७.०९.२०६१जल्पादेवीअछामप्रदेश नम्बर ७
पदमराज न्यौपानेपुरुष--.--.‍२०४०अछामउमाकान्त न्यौपाने उपाध्याय‍२२.११.२०६१बाटुलासेनअछामप्रदेश नम्बर ७
प्रेम बहादुर कार्कीपुरुष१४.०२.२०३३अछामबाला कार्की२३.०९.२०६०पाताभारबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
पिंकी बज्‍गाईंमहिला--.--.‍२०२०अछामपदम राज रिमाल‍२५.१३.२०६०मुलीअछामप्रदेश नम्बर ७
भिम बहादुर शाहीपुरुष--.--.२०२८अछामकटक बहादुर शाही‍०६.०६.२०६०गरिताडअछामप्रदेश नम्बर ७
भोज बहादुर मिजारपुरुष--.--.२०२८अछामभैरे मिजार‍०४.०८.२०५९दिपायल सिलगढीडोटीप्रदेश नम्बर ७
मंगल वि कपुरुष१४.०१.२०३७अछामप्रसादे कामी‍१५.०१.२०६०भैरवस्थानअछामप्रदेश नम्बर ७
मदन बहादुर शाहपुरुष०३.०७.२०२४अछामदिप बहादुर शाह‍१७.१२.२०५८सौकटअछामप्रदेश नम्बर ७
शैलेन्‍द्र शाहपुरुष१४.०९.२०४२अछामरण बहादुर शाह‍१२.०३.२०६०बावलाअछामप्रदेश नम्बर ७
सन्तोष बोगटीपुरुष०२.०८.२०४०अछामजगत बहादुर बोगटी‍०३.११.२०६०बयलाअछामप्रदेश नम्बर ७
ओम प्रकाश बेलबासेपुरुष०७.०३.२०२२अर्घाखाँचीगुणाखर बेलबासे‍०९.०६.२०६०महेन्द्रकोटकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
काशिनाथ थापा मगरपुरुष१०.१२.२०३७अर्घाखाँचीओम बहादुर थापा--.१०.२०५८बुटवलरुपन्देहीप्रदेश नम्बर ५
तुल्सी राम भुसालपुरुष०८.०६.२०२४अर्घाखाँचीतेजु राम भुसाल‍१०.१०.२०५८कोपवाकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
मीना खड्कामहिला२७.११.२०४३अर्घाखाँचीऋषिराम खड्का१३.१२.२०६१सिमलपानीअर्घाखाँचीप्रदेश नम्बर ५
सुरेन्द्र भट्टराईपुरुष--.--.‍२०४१अर्घाखाँचीतोक नारायण भट्टराई‍२५.०९.२०६०शिवगढीकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
गुणराज मिश्रपुरुष११.०२.२०३२इलामखडानन्द मिश्र२७.०१.२०६१गोदकइलामप्रदेश नम्बर १
गोकुल बहादुर निरौलापुरुष०५.०५.२०३५इलामज्ञान बहादुर निरौला--.--.२०५९बागबजारकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
दल बहादुर लिम्बूपुरुष१५.११.२०२८इलामगजेन्द्र बहादुर लिम्बू‍--.०५.२०५८-बाग्लुङप्रदेश नम्बर ४
नीर बहादुर रिजालपुरुष२१.०३.२०२६इलामपदम बहादुर रिजाल१४.११.२०६०जिरमलेइलामप्रदेश नम्बर १
सम्झना अधिकारीमहिला१२.०९.२०२८इलामपुष्पलाल अधिकारी१४.०९.२०५९-झापाप्रदेश नम्बर १
खड्ग बहादुर राउतपुरुष०५.०५.२०३०उदयपुररोम बहादुर राउत०४.०२.२०५९त्रियुगउदयपुरप्रदेश नम्बर १
प्रकाश बहादुर वाईबा तामाङपुरुष१५.११.२०३२उदयपुरडिक बहादुर तामाङ२४.०९.२०६०धरानसुनसरीप्रदेश नम्बर १
प्रकाश सेन ठकुरीपुरुष१५.११.२०३६उदयपुरजगत बहादुर सेन ठकुरी१४.०८.२०६१सितापाईलाकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
गोपीकृष्‍ण वाग्लेपुरुष१६.०३.२०४०ओखलढुंगाएक राज वाग्ले२६.०५.२०५६रत्ननगरचितवनप्रदेश नम्बर ३
चक्र बहादुर कटुवालपुरुष०८.०५.२०१०ओखलढुंगाबल बहादुर कटुवाल२९.०८.२०५८-ओखलढुंगाप्रदेश नम्बर १
दिनेश गौतमपुरुष०२.१०.२०३८ओखलढुंगागणेश बहादुर गौतम--.०९.२०६०सिन्धुपाल्चोकसिन्धुपाल्चोकप्रदेश नम्बर ३
दिल बहादुर राईपुरुष२६.११.२०३१ओखलढुंगाउदय बहादुर राई०२.०३.२०५९सुकेधाराकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
दिलिप रोकापुरुष--.--.२०२५ओखलढुंगामिन बहादुर रोका०५.०५.२०५८कोटेश्वरकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
दीपक पोखरेलपुरुष--.--.२०३०ओखलढुंगादुर्गा प्रसाद पोखरेल०७.०४.२०६०-काठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
प्रचण्ड कट्वालपुरुष२५.०७.२०३९ओखलढुंगाज्ञान बहादुर कट्वाल‍१५.०८.२०५८कटारीउदयपुरप्रदेश नम्बर १
प्रदिप राईपुरुष२६.११.२०४१ओखलढुंगागौधन राई‍१५.०८.२०५८कटारीउदयपुरप्रदेश नम्बर १
बाल कुमार नेपालपुरुष२२.११.२०३४ओखलढुंगाशेर बहादुर नेपाल‍२७.०७.२०६०नवलपुरसर्लाहीप्रदेश नम्बर २
भवनाथ धमलापुरुष१५.०३.२०३७ओखलढुंगागोविन्द प्रसाद धमला‍१३.०७.२०६०चाबहिल, चुच्चेपाटीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
मेघ बहादुर कटुवालपुरुष--.--.२०१५ओखलढुंगाकर्ण सिंह कटुवाल--.--.२०५५सुनसरीसुनसरीप्रदेश नम्बर १
राकेश खड्कापुरुष१२.०९.२०३७ओखलढुंगागणेश बहादुर खड्का०५.०८.२०६१थाहिटिकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
विनोद प्रसाद पोखरेलपुरुष१४.०३.२०३१ओखलढुंगागोविन्द प्रसाद पोखरेल०४.०२.२०५९त्रियुगउदयपुरप्रदेश नम्बर १
हेम नारायण श्रेष्‍ठपुरुष१६.०३.२०३६ओखलढुंगागिरी बहादुर श्रेष्‍ठ०२.०७.२०६०धापासीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
हिमाल काजी कार्कीपुरुष२८.०७.२०३३ओखलढुंगाचक्र बहादुर कार्की‍१५.०८.२०५८कटारीउदयपुरप्रदेश नम्बर १
गसपति कुमारी चौधरीमहिला--.०४.२०३९कञ्‍चनपुरबेचन प्रसाद चौधरी‍‍२४.०८.२०५९श्रीपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
छोटेलाल चौधरीपुरुष--.--.२०४५कञ्‍चनपुरशंकर बहादुर चौधरी‍०२.०६.२०५९श्रीपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
जंग बहादुर चौधरीपुरुष--.--.२०२८कञ्‍चनपुरमणिराम चौधरी‍०२.०६.२०५९श्रीपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
जुगराम चौधरीपुरुष--.--.२०२३कञ्‍चनपुरकाली चरण चौधरी‍०२.०८.२०५९कृष्णपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
ज्ञान सिंह चौधरीपुरुष१२.०५.२०४१कञ्‍चनपुरजगतराम चौधरी‍०५.०८.२०५९देखतभुलीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
जीउधन चौधरीपुरुष१०.०१.२०३३कञ्‍चनपुरबुद्धिराम चौधरी२२.११.२०५८-कञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
तारानाथ चौधरीपुरुष२५.०८.२०३४कञ्‍चनपुरटनकराम चौधरी‍१३.०८.२०५९कृष्णपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
तिर्थराज चौधरीपुरुष०६.०५.२०४१कञ्‍चनपुरधन बहादुर चौधरी‍०७.०८.२०५९रामपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
धनराम चौधरीपुरुष०९.०७.२०४४कञ्‍चनपुरसुखलाल चौधरी‍२६.०८.२०५९श्रीपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
धनीराम चौधरीपुरुष०५.०१.२०४४कञ्‍चनपुरचिल्लुराम चौधरी‍२६.०८.२०५९श्रीपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
नठ्ठुराम चौधरीपुरुष०७.०८.२०३८कञ्‍चनपुरकाली चरण चौधरी‍‍०२.०६.२०५९श्रीपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
निम बहादुर चौधरीपुरुष१८.०७.२०३७कञ्‍चनपुरपुनाराम चौधरी‍०२.१२.२०५८शंकरपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
पुनाराम चौधरीपुरुष२४.०६.२०२८कञ्‍चनपुरमनबुझौना चौधरी‍१९.११.२०५८पिपलादीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
प्रकाश चौधरीपुरुष--.--.‍२०४५कञ्‍चनपुरचुल्हुवा चौधरी‍२९.०५.२०५९पिपलादीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
परमलौटी कुमारी चौधरीमहिला१२.०७.२०४३कञ्‍चनपुरसुन्दर प्रसाद चौधरी‍‍१३.११.२०५८देखतभुलीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
बाहादुर चौधरी डगौरापुरुष--.--.२०२४कञ्‍चनपुरबिजुल्या चौधरी डगौरा२२.११.२०५८बेलौरीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
भागीराम चौधरीपुरुष--.--.२०४१कञ्‍चनपुरचितुराम चौधरी‍२६.०८.२०५९श्रीपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
मधु कुमारी चौधरीमहिला२४.०१.२०४५कञ्‍चनपुरछेदुलाल चौधरी‍२९.०५.२०५९पिपलादीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
मान बहादुर रानापुरुष१५.११.२०१९कञ्‍चनपुरमिठ्ठु राना‍१९.०७.२०५६हसुलियाकैलालीप्रदेश नम्बर ७
मिलाप रानापुरुष१४.०२.२०३०कञ्‍चनपुररघुनन्दन राना‍१५.०७.२०५९शंकरपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
रुप सिंह डगौरापुरुष१९.०३.२०३७कञ्‍चनपुरबुझवन डगौरा‍२२.११.२०५७बेलौरीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
राज कुमार चौधरीपुरुष०३.०८.२०३८कञ्‍चनपुरसगन चौधरी‍०२.१२.२०५८शंकरपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
राजु रानापुरुष०१.१२.२०४०कञ्‍चनपुरचमरु राना‍०५.०८.२०५९देखतभुलीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
राम कृष्ण चौधरीपुरुष--.--.‍२०३४कञ्‍चनपुरराम बहादुर चौधरी‍२६.१२.२०५८शंकरपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
राम प्रसाद चौधरीपुरुष१५.०७.२०३६कञ्‍चनपुरशिवराम चौधरी‍१२.१२.२०६०खरारुकुमप्रदेश नम्बर ६
लखन डगौरापुरुष१८.०९.२०२७कञ्‍चनपुरलक्ष्मण डगौरा‍२२.११.२०५७बेलौरीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
श्यामराज रानापुरुष११.०४.२०३७कञ्‍चनपुरभानुराम राना‍१२.०५.२०५९शंकरपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
शशी कुमार डगौरापुरुष०२.०१.२०२७कञ्‍चनपुरलाटु डगौरा‍२६.१०.२०६२भीमदत्तकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
सुन्दर चौधरीपुरुष२१.०७.२०४५कञ्‍चनपुरकलंग बहादुर चौधरी‍२९.०५.२०५९पिपलादीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
सरजु रानापुरुष०५.१२.२०३६कञ्‍चनपुररामनाथ राना‍१०.०६.२०५९दैजीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
सुरेश रानापुरुष१०.०५.२०३२कञ्‍चनपुरअनिरुद्र राना‍‍१०.०६.२०५९दैजीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
सिताराम डगौरापुरुष२२.०२.२०४१कञ्‍चनपुरबाबुराम डगौरा‍०३.०६.२०५९झलरीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
हरिसिंह चौधरीपुरुष--.--.२०३५कञ्‍चनपुरधनज्यु चौधरी‍०१.१२.२०५८देखतभुलीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
कृष्ण कुमालपुरुष२०.११.२०३६कपिलवस्तुपतिराम कुमाल‍१५.११.२०५८सिमलपानीअर्घाखाँचीप्रदेश नम्बर ५
गुणराम वि.क.पुरुष१८.०४.२०४२कपिलवस्तुबल बहादुर वि.क.‍‍०९.०७.२०६१हथौसाकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
तुल्सी राम मरासिनीपुरुष--.--.‍२०४१कपिलवस्तुढुण्डीराज मरासिनी‍१७.०२.२०६१बुटवलरुपन्देहीप्रदेश नम्बर ५
नन्दलाल चौहानपुरुष--.--.‍२०३२कपिलवस्तुबिर्जय लाल चौहान‍२५.१२.२०६२तौलीहवाकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
नारायण प्रसाद थारु चौधरीपुरुष२८.११.२०३४कपिलवस्तुतुला राम थारु‍०५.०३.२०५९महेन्द्रकोटकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
बाबुलाल थारुपुरुष१७.०३.२०२१कपिलवस्तुनथ्थु थारु‍०९.०७.२०६१हथौसाकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
मुस्तफा दर्जीपुरुष--.--.‍२०१७कपिलवस्तुरहमुल्ला दर्जी‍--.०३.२०६२-कपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
लक्ष्मी परियारमहिला--.०६.२०३८कपिलवस्तुप्रेम बहादुर दर्जी‍२६.१२.२०६०दुवियाकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
लोकमणी विश्‍वकर्मापुरुष१३.०८.२०३८कपिलवस्तुमान बहादुर विश्‍वकर्मा‍--.११.२०६०भरतपुरचितवनप्रदेश नम्बर ३
श्रीकृष्ण लोधपुरुष--.--.‍२०३८कपिलवस्तुराम हरक लोध‍०५.०६.२०६०नन्द नगरकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
सन्तोष कुमार थारुपुरुष०३.०५.२०३७कपिलवस्तुरामपति थारु‍०९.०७.२०६१हथौसाकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
हरिराम चौधरीपुरुष०१.०१.२०३२कपिलवस्तुरामरस चौधरी‍०४.०७.२०६०धनकौलीकपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
हिरा कार्कीमहिला--.--.‍२०४२कपिलवस्तुभिम बहादुर कार्की‍--.१२.२०६०सिद्धराअर्घाखाँचीप्रदेश नम्बर ५
अजय शाहीपुरुष०१.११.२०३६काठमाडौंईन्द्र बहादुर शाही२१.०३.२०६१टुसालकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
अर्जुन महर्जनपुरुष२९.०३.२०२७काठमाडौंराम महर्जन११.०७.२०६०कालिमाटीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
ठाकुर प्रसाद लामिछानेपुरुष२२.०८.२०३७काठमाडौंसूर्य प्रसाद लामीछाने१४.१२.२०५८भक्तपुरभक्तपुरप्रदेश नम्बर ३
तिर्थ विश्‍वकर्मापुरुष१६.११.२०३९काठमाडौंज्ञान विश्‍वकर्मा--.११.२०६१मुलपानीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
दुर्गा बिसंखेमहिला--.--.२०४१काठमाडौंराम बहादुर न्‍यौपाने०२.०८.२०५९चाबहिलकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
देवेन्द्र थापापुरुष१५.०१.२०३३काठमाडौंराम बहादुर थापा‍०३.०५.२०५८चौकेटारकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
देवीराज दंगालपुरुष१८.०५.२०४१काठमाडौंखिल प्रसाद दंगाल०४.०८.२०६०चाबहिल, चुच्चेपाटीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
ध्रुव नेपालपुरुष१५.०९.२०३८काठमाडौंखिल प्रसाद नेपाल१६.०८.२०६१गौशलाकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
ध्रुव प्रकाश श्रेष्‍ठपुरुष१६.०६.२०२६काठमाडौंभरत मान श्रेष्‍ठ२४.०३.२०६०कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
निमा नुर्पु लामापुरुष०१.०१.२०३४काठमाडौंराम लामा०६.०७.२०६०बौद्धकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
निश्‍चल नकर्मीपुरुष१७.०२.२०३८काठमाडौंसुर्य बहादुर नकर्मी‍१७.०८.२०६०चाबहिलकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
प्रकाश शेर्पापुरुष१५.०३.२०४५काठमाडौंनिमा ग्याल्जेन शेर्पा१३.१०.२०६१सतुङ्गलकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
पिपल श्रेष्‍ठपुरुष०४.०३.२०४२काठमाडौंबाबुराम श्रेष्‍ठ नगरकोटी१०.०७.२०६०कालिमाटीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
बासुलाल श्रेष्‍ठपुरुष२२.१०.२०१४काठमाडौंविष्‍णुलाल श्रेष्‍ठ१५.०४.२०६०बदहरा दुबौलियानवलपरासीप्रदेश नम्बर ५
भिम राज महर्जनपुरुष०३.०७.२०३७काठमाडौंभिन्धो महर्जन०४.०७.२०६०धुम्बाराहीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
मीना श्रेष्‍ठमहिला२६.०८.२०३७काठमाडौंबैकुण्ठ श्रेष्‍ठ०५.०८.२०६१काठमाडौंकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
रेनुका दुलालमहिला२३.०१.२०४३काठमाडौंचन्द्र दुलाल--.०८.२०६०कोटेश्वरकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
श्‍याम भट्टपुरुष२२.०८.२०२८काठमाडौंबलराम भट्ट१८.०६.२०५८नैकाप पुरानो भंज्याङकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
सुचेन्द्र श्रेष्‍ठपुरुष१५.०५.२०३४काठमाडौंकेदार श्रेष्‍ठ२१.०८.२०६०असनचोककाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
सानोबाबु भण्‍डारीपुरुष--.--.२०२७काठमाडौंदिप बहादुर भण्डारी१०.०८.२०५८स्यूचटारकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
हरिशरण महर्जनपुरुष१५.०९.२०३८काठमाडौंहरि कृष्ण महर्जन१८.०३.२०६१सतुंगलकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
अच्‍युत प्रसाद पौडेलपुरुष११.०१.२०२१काभ्रेपलाञ्‍चोकदिननाथ पौडेल‍२८.०४.२०६०विदुरनुवाकोटप्रदेश नम्बर ३
अर्जुन बहादुर लामापुरुष१५.०६.२०१४काभ्रेपलाञ्‍चोकअवतार सिंह लामा१६.०१.२०६२दाप्चाकाभ्रेपलाञ्‍चोकप्रदेश नम्बर ३
इन्द्र बहादुर श्रेष्‍ठपुरुष१२.०५.२०३१काभ्रेपलाञ्‍चोकराम बहादुर श्रेष्‍ठ‍--.०८.२०६०सल्लाघारीभक्तपुरप्रदेश नम्बर ३
इन्द्रराज पाठकपुरुष०२.१०.२०३२काभ्रेपलाञ्‍चोकटहल बहादुर पाठक‍१९.०४.२०६१कालिमाटीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
उमेश कुमार सेढाईपुरुष०१.१०.२०३०काभ्रेपलाञ्‍चोकभिम भक्त सेढाई‍२९.०२.२०५९ठमेलकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
कमला शर्मामहिला०४.०३.२०१८काभ्रेपलाञ्‍चोकपर्मानन्द गौतम‍०७.०२.२०५६सुन्धाराकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
कुमार दाहालपुरुष०५.०४.२०३३काभ्रेपलाञ्‍चोकखडानन्द दाहाल२५.०२.२०६१नालाकाभ्रेपलाञ्‍चोकप्रदेश नम्बर ३
कृष्‍णनाथ चिमौरियापुरुष०६.१०.२०४१काभ्रेपलाञ्‍चोकपदमनाथ चिमौरिया१२.०७.२०५९नेपालगञ्जबाँकेप्रदेश नम्बर ५
कान्छामान ब्लोनपुरुष--.०७.२०३३काभ्रेपलाञ्‍चोकचन्द्र विर ब्लोन३०.०७.२०६१ललितपुरललितपुरप्रदेश नम्बर ३
चन्द्र कुमार ढकालपुरुष२५.०५.२०३७काभ्रेपलाञ्‍चोककृष्ण प्रसाद ढकाल२०६०.०७.२६ललितपुरललितपुरप्रदेश नम्बर ३
जल कुमार श्रेष्‍ठपुरुष१५.१२.२०२१काभ्रेपलाञ्‍चोकहिरालाल श्रेष्‍ठ०९.०२.२०५९पिप्लेचितवनप्रदेश नम्बर ३
तारामान तामाङपुरुष--.१२.२०२७काभ्रेपलाञ्‍चोकमान बाहदुर तामाङ१०.०८.२०६०भुरुङखेलकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
दावा लामापुरुष१६.११.२०३९काभ्रेपलाञ्‍चोकबहादुर सिंह तामाङ०५.०५.२०६०-सर्लाहीप्रदेश नम्बर २
धन बहादुर तामाङपुरुष२४.०५.२०३७काभ्रेपलाञ्‍चोकमान बहादुर तामाङ‍--.०२.२०६१कुशेश्वर दुम्जासिन्धुलीप्रदेश नम्बर ३
नविन गौतमपुरुष--.०८.२०३२काभ्रेपलाञ्‍चोकपर्मानन्द गौतम‍०७.०२.२०५६सुन्धाराकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
पदमलाल अस्थानी मगरपुरुष--.--.‍२०१६काभ्रेपलाञ्‍चोकरत्‍नलाल अस्थानी मगर०५.११.२०६०चन्द्रनिगहापुररौतहटप्रदेश नम्बर २
प्रकाश घिमिरेपुरुष१७.०२.२०३७काभ्रेपलाञ्‍चोकवेद प्रसाद घिमिरे०७.०८.२०६१कोटेश्वरकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
पूर्णमान तामाङपुरुष१९.०५.२०२४काभ्रेपलाञ्‍चोकशेर बहादुर तामाङ‍०३.०९.२०६१पनौतीकाभ्रेपलाञ्‍चोकप्रदेश नम्बर ३
पाल्साङ लामापुरुष१२.०२.२०३०काभ्रेपलाञ्‍चोकधन बहादुर लामा०२.०२.२०५६बागबजारकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
बुद्धि लामापुरुष--.--.२०२६काभ्रेपलाञ्‍चोकपञ्ज बहादुर लामा‍१३.०८.२०६०बुङमतीललितपुरप्रदेश नम्बर ३
बलराम सापकोटापुरुष०१.११.२०२५काभ्रेपलाञ्‍चोकछविलाल सापकोटा१४.०८.२०५६पाँचकलकाभ्रेपलाञ्‍चोकप्रदेश नम्बर ३
भीमलाल श्रेष्‍ठपुरुष१०.०८.२०२४काभ्रेपलाञ्‍चोकमंगल लाल श्रेष्‍ठ‍०३.०८.२०५९पाँचकलकाभ्रेपलाञ्‍चोकप्रदेश नम्बर ३
रघुनाथ बडालपुरुष१३.०४.२०३५काभ्रेपलाञ्‍चोकरुद्र प्रसाद बडाल२३.१२.२०५८कोटेश्वरकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
रमेश कुमार जर्घा मगरपुरुष१५.०२.२०४१काभ्रेपलाञ्‍चोकपदम बहादुर जर्घा मगर--.०७.२०६१ललितपुरललितपुरप्रदेश नम्बर ३
रविन्द्र विष्‍टपुरुष०१.०३.२०३४काभ्रेपलाञ्‍चोककृष्ण बहादुर विष्‍ट‍२९.०१.२०६१जोगीमाराधादिङप्रदेश नम्बर ३
राजकुमार कार्कीपुरुष--.०१.२०१९काभ्रेपलाञ्‍चोकचन्द्र बहादुर कार्की‌१८.०४.२०५७चलाल गणेशस्थानकाभ्रेपलाञ्‍चोकप्रदेश नम्बर ३
राजभाई रञ्‍जितकारपुरुष०२.०२.२०२०काभ्रेपलाञ्‍चोककृष्ण कुमार रञ्‍जितकार१०.०६.२०६२च्यासिङ खर्ककाभ्रेपलाञ्‍चोकप्रदेश नम्बर ३
सगुन श्रेष्‍ठपुरुष२९.०२.२०३५काभ्रेपलाञ्‍चोकपूर्णमान श्रेष्‍ठ१६.०९.२०१६नयाँ बानेश्वरकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
सुनिल न्यौपानेपुरुष२५.११.२०४१काभ्रेपलाञ्‍चोकभोला बहादुर न्यौपाने०५.०१.२०६२खनालथोककाभ्रेपलाञ्‍चोकप्रदेश नम्बर ३
अकल दमाईपुरुष१०.०८.२०४५कालिकोटमणि दमाई११.०५.२०६१कोटबाडाकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
अमर बहादुर सहकारीपुरुष२९.०१.२०४०कालिकोटजसे सहकारी‍१६.११.२०५८मेहल मुडिकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
किस्मता शाहीमहिला१५.०९.२०४६कालिकोटकुल बहादुर शाही‍०१.०३.२०६१साढेपानीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
गणेश बहादुर शाहीपुरुष१५.०५.२०२२कालिकोटकमर सिंह शाही१८.१२.२०५८मान्माकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
जनक बहादुर शाहीपुरुष२४.१२.२०३९कालिकोटपदम बहादुर शाही‍२६.०२.२०६०खरारुकुमप्रदेश नम्बर ५
तेज बहादुर शाहीपुरुष१२.११.२०२२कालिकोटमान बहादुर शाही‍१३.१२.२०५६स्युनाकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
दल्या सार्कीपुरुष२२.०२.२०४४कालिकोटनन्दे सार्की‍१७.११.२०५८मेहल मुडिकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
दान बहादुर सहकारीपुरुष०२.०३.२०४२कालिकोटडण्डमान सहकारी‍१५.११.२०५८रुप्साकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
धन बहादुर विष्‍टपुरुष१३.०७.२०३५कालिकोटनर बहादुर विष्‍ट१६.०९.२०५८विरेन्द्रनगरसुर्खेतप्रदेश नम्बर ६
धनसुरे दर्जीपुरुष२१.१२.२०३२कालिकोटनर दर्जी‍१७.११.२०५८मेहल मुडिकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
नन्दे दर्जी दमाईपुरुष१५.०४.२०४२कालिकोटरङ्‍गविरे दमाई‍१६.०४.२०५७सिपखानाकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
नागमोल कठायतपुरुष२८.०४.२०३९कालिकोटतुले कठायत१४.०७.२०५६लालुकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
निर्मराज बोगटीपुरुष०१.०१.२०४०कालिकोटकल बहादुर बोगटी२०.०६.२०५९मान्माकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
पञ्चे सार्कीपुरुष१०.११.२०४०कालिकोटनन्दे सार्की‍१७.११.२०५८मेहल मुडिकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
प्रभुलाल धमालापुरुष२४.०२.२०३३कालिकोटजय धमाला‍०८.०८.२०५८नेपालगञ्जबाँकेप्रदेश नम्बर ५
भद्र बहादुर बोगटीपुरुष२९.०३.२०२६कालिकोटनन्दराम बोगटी‍२५.११.२०५८मान्माकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
रघुजन शाहीपुरुष०६.०२.२०२९कालिकोटपदम बहादुर शाही‍०९.०२.२०५९बडालकोटकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
रामे लुवारपुरुष१८.०८.२०३५कालिकोटदेउमल लुवार‍१७.११.२०५८मेहल मुडिकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
विष्‍णुनाथ योगीपुरुष१५.०३.२०२६कालिकोटदर्पननाथ योगी१५.१२.२०५८महेन्द्रनगरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
सर्क बहादुर विष्‍टपुरुष०८.०५.२०३९कालिकोटदधि विष्‍ट‍--.०१.२०६१मधुमल्लमोरङप्रदेश नम्बर १
हस्त बहादुर शाहीपुरुष१४.०१.२०३९कालिकोटरनविर शाही११.०५.२०६०छिन्चुसुर्खेतप्रदेश नम्बर ६
हिक्मत विष्‍टपुरुष--.--.‍२०३६कालिकोटदान बहादुर विष्‍ट१३.०१.२०५९कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
अनिता वि कमहिला--.--.२०४१कास्की-‍२५.०५.२०६१तारातालबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
आइतसिंह पुनपुरुष१५.१२.२०३४कास्कीटेकन सिंह पुन२९.०२.२०५८सर्दिखोलाकास्कीप्रदेश नम्बर ४
आनन्द आर्चायपुरुष१४.०१.२०३६कास्कीदण्डपाणी आचार्य२२.०८.२०५८माछापुच्छ्रेकास्कीप्रदेश नम्बर ४
इश्‍वरी प्रसाद पौडेलपुरुष--.--.‍१९९९कास्कीउमानाथ पौडेल१४.०२.२०५६कुसुमबाँकेप्रदेश नम्बर ५
ऋषिराम लामिछानेपुरुष२७.०५.२०४२कास्कीदेवीलाल लामिछाने२४.०९.२०५८पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
ओम बहादुर तामाङपुरुष२१.१२.२०३१कास्कीसेते तामाङ२१.०९.२०५८ल्वाङघलेकास्कीप्रदेश नम्बर ४
कमल भुजेलपुरुष२५.०६.२०३२कास्कीखड्क बहादुर भुजेल२६.११.२०५८पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
खेम बहादुर सुनारपुरुष०५.०८.२०२४कास्कीदिल्ली सुनार०९.०६.२०६३भदौरेकास्कीप्रदेश नम्बर ४
खिम बहादुर गुरुङपुरुष०१.०९.२०३६कास्कीमनराज गुरुङ१८.०९.२०५९पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
चक्रपाणि सुवेदीपुरुष०१.१०.२०१४कास्कीगोविन्द सुवेदी२७.१०.२०६०कास्कीकोटकास्कीप्रदेश नम्बर ४
चमन लाल बरालपुरुष१५.०४.२०१५कास्कीचिन्तामणी बराल२०.०४.२०५९पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
टिका वि कमहिला१८.०७.२०४२कास्कीबल बहादुर वि क१८.०९.२०५८सारङकोटकास्कीप्रदेश नम्बर ४
नेत्र प्रसाद बरालपुरुष१७.०९.२०३६कास्कीअणनाथ बराल१९.०७.२०६०भरत पोखरीकास्कीप्रदेश नम्बर ४
नोरजङ्ग गुरुङपुरुष०१.१२.२०२८कास्कीकर्ण बहादुर गुरुङ१८.०९.२०५९पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
प्रदिप खनालपुरुष१२.०१.२०३६कास्कीचन्द्र प्रसाद खनाल०१.०७.२०६०पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
बुद्ध गुरुङपुरुष--.--.२०३८कास्कीबद्रि प्रसाद गुरुङ२९.०२.२०६३पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
भोजराज ढकालपुरुष२१.१२.२०२३कास्कीचुडामणी ढकाल२५.०५.२०५९कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
रामचन्द्र गिरीपुरुष०७.०६.२०१६कास्कीध्रुव गिरी२१.१०.२०६०कास्कीकोटकास्कीप्रदेश नम्बर ४
विनोद पौडेलपुरुष०१.०५.२०३४कास्कीकमलनाथ पौडेल२२.११.२०५८अर्थुङ्गेम्याग्दीप्रदेश नम्बर ४
विश्‍वराज वरालपुरुष--.--.२०१७कास्कीडण्डपाणि वराल१४.०१.२०६२गैडाकोटनवलपरासीप्रदेश नम्बर ४
शिव प्रसाद पराजुलीपुरुष२७.०७.२०३६कास्कीकृष्ण प्रसाद पराजुली१८.०९.२०५८पुरन्डिभुम्दीकास्कीप्रदेश नम्बर ४
सुजन गुरुङपुरुष१४.१२.२०३५कास्कीमिन बहादुर गुरुङ२५.०३.२०६३भाचोककास्कीप्रदेश नम्बर ४
सन्तोष रानाभाटपुरुष--.--.२०४२कास्कीदिल्ली रानाभाट०५.११.२०६०लेखनाथकास्कीप्रदेश नम्बर ४
सोम बहादुर वि कपुरुष३०.०१.२०३२कास्कीमान बहादुर वि क२३.०३.२०५९पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
हरि प्रसाद पौडेलपुरुष२६.०७.२०३३कास्कीशालिग्राम पौडेल२४.०८.२०५८-कास्कीप्रदेश नम्बर ४
आशाराम चौधरीपुरुष--.--.२०४२कैलालीहेलुराम चौधरी--.०६.२०६०-कैलालीप्रदेश नम्बर ७
कमल राज चौधरीपुरुष१५.०४.२०४१कैलालीपतिराम चौधरी०१.०५.२०५९दरखकैलालीप्रदेश नम्बर ७
करणसिंह घर्ती मगरपुरुष--.--.२०१२कैलालीरामपति घर्तिमगर२१.०१.२०५९मोहन्यालकैलालीप्रदेश नम्बर ७
कुसुम कुमारी चौधरीमहिला--.--.२०४०कैलालीमहेशराम डगौरा२७.०७.२०५७जोशीपुरकैलालीप्रदेश नम्बर ७
खुशीराम डंगौरापुरुष१५.०४.२०४७कैलालीकुहिरे चौधरी०३.०८.२०६१धनगढीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
खुसीराम चौधरीपुरुष--.--.२०३९कैलालीराम कृष्ण चौधरी०५.०९.२०५८मगरागडीबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
गणेश बहादुर बमपुरुष०१.०१.२०२८कैलालीतारा सिंह बम०५.०२.२०६०निगालीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
गुरु प्रसाद कठरियापुरुष--.--.२०१७कैलालीरामश्रय थारु१४.११.२०५४नयाँ गाउँबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
जगन्नाथ डगौरापुरुष--.--.१९९४कैलालीगोकर्ण डगौरा०५.०९.२०५९भजनीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
जानकी चौधरीमहिला०७.०८.२०३९कैलालीगुरहा चौधरी०९.१२.२०५८नारायणपुरकैलालीप्रदेश नम्बर ७
तिर्थ बहादुर चौधरीपुरुष--.--.२०४१कैलालीविश्राम डंगौरा--.--.२०५७नारायणपुरकैलालीप्रदेश नम्बर ७
थमन सिंह बमपुरुष--.--.२०१४कैलालीदिर्घ सिंह बम२९.०२.२०६०रामशिखर-झालाकैलालीप्रदेश नम्बर ७
ब्रिजेन्द्र कुमार कर्णपुरुष०९.०५.२०२९कैलालीकृष्णदेव लाल कर्ण२०.०१.२०५९भजनीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
बिफनी देवी डगौरामहिला२६.०३.२०२१कैलालीजोखराम थारू२९.०२.२०५९भजनीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
भागीराम डगौरापुरुष--.--.२००८कैलालीश्रीराम डगौरा२९.०२.२०५९भजनीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
राम शरण डंगौरापुरुष--.--.२०४०कैलालीकालीराम डंगौरा०५.०९.२०५९भजनीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
रामेश्‍वर डगौरा थारूपुरुष--.--.२०१७कैलालीलालु डगौरा थारू११.११.२०५८लालबोझीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
लक्ष्मी प्रसाद चौधरीपुरुष१५.०६.२०४०कैलालीमणीराम चौधरी२४.१२.२०५९हसुलियाकैलालीप्रदेश नम्बर ७
वाँधुराम डगौरापुरुष--.--.२०२७कैलालीसोहनलाल डगौरा१३.०५.२०५९कोटा-तुल्सीपुरकैलालीप्रदेश नम्बर ७
विनोद कुमार चौधरीपुरुष०६.०६.२०२८कैलालीभागुन दत्त चौधरी२७.११.२०५८रामशिखर-झालाकैलालीप्रदेश नम्बर ७
विशाल चौधरीपुरुष०६.०८.२०३९कैलालीमोतिराम चौधरी०१.०५.२०५९दरखकैलालीप्रदेश नम्बर ७
श्रीदेवी डँगौरामहिला--.--.२०४५कैलालीजगन्‍नाथ डँगौरा१०.१०.२०५९भजनीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
श्रीराम थारुपुरुष--.--.२०३०कैलालीचौधरी बहादुर थारु१२.०७.२०५८टिकापुरकैलालीप्रदेश नम्बर ७
संटर राम डंगौरापुरुष--.--.२०१४कैलालीकान्छु कुमार डंगौरा२२.११.२०५८बेलौरीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
साबित्री चौधरीमहिला--.--.२०४०कैलालीतिलकराम चौधरी२०.०१.२०५७गडसेराडोटीप्रदेश नम्बर ७
हर्क बहादुर साउदपुरुष०४.११.२०४३कैलालीकर्ण सिंह साउद२९.०२.२०५९लालबोझीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
द्वारीका तिमिल्सिनापुरुष--.--.२०२३खोटाङदिल्लीराम तिमिल्सिना१९.११.२०५८मलेठसप्तरीप्रदेश नम्बर २
प्रताप बहादुर राईपुरुष--.--.२००७खोटाङविर्ख बहादुर राई‍--.०३.२०५८डुमरहासुनसरीप्रदेश नम्बर १
प्रतापलाल दर्जी परियारपुरुष--.--.२०३१खोटाङमझवलाल दर्जी०२.०१.२०५८दिक्तेलखोटाङप्रदेश नम्बर १
लिलाराज आचार्यपुरुष१९.०५.२०३४खोटाङबज्रलाल आचार्य१८.०९.२०६०बौद्धकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
हर्कमान माझीपुरुष--.--.२०२०खोटाङमौलविर माझी‍१४.०२.२०५९महेन्द्रनगरसुनसरीप्रदेश नम्बर १
कृष्ण बहादुर मल्लपुरुष१५.०६.२०२४गुल्मीखड्क बहादुर मल्ल०९.०९.२०६१बालाजुकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
प्रकाश चन्द्र गौतमपुरुष१७.०८.२०२१गुल्मीगिरी राज गौतम‍१५.११.२०६२-दाङप्रदेश नम्बर ५
प्रेम बहादुर वि कपुरुष२७.०८.२०२६गुल्मीगगन सिहं कामी०७.०२.२०५९फोक्सीङगुल्मीप्रदेश नम्बर ५
बुद्धिमाया सापकोटामहिला--.--.२०३८गुल्मीघनश्याम सापकोटा२६.०३.२०५९टिटिहिरियाबाँकेप्रदेश नम्बर ५
भोजराज मुखियापुरुष१५.०४.२०४४गुल्मीधन बहादुर कुमाल--.०३.२०६१-काठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
युवराज पाण्डेपुरुष--.०५.२०३७गुल्मीझविन्द्र पाण्डे‍१९.०६.२०६०कम्हरियारुपन्देहीप्रदेश नम्बर ५
विमल ज्ञवालीपुरुष१०.०६.२०३८गुल्मीनारायण प्रसाद ज्ञवाली०६.०८.२०५७नयाँ बानेश्‍वरकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
विरेन्द्र के.सी.पुरुष--.०८.२०२८गुल्मीटिका बहादुर के.सी.‍२८.०१.२०६१किर्तिपुरकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
विष्णु बहादुर बस्नेतपुरुष०१.१२.२०४१गुल्मीदेव बहादुर बस्नेत क्षेत्री‍११.०९.२०६२धुरकोटगुल्मीप्रदेश नम्बर ५
अण बहादुर थापापुरुष२३.१०.२०२६गोरखासूर्य बहादुर थापा२२.०४.२०६१काठमाडौंकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
अशोक सुनारपुरुष१२.०२.२०३७गोरखादिल बहादुर सुनार०६.०८.२०६०चाबहिलकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
कुमार ढकालपुरुष१५.११.२०३७गोरखाभुवन बहादुर ढकाल११.११.२०५५छोप्राकगोरखाप्रदेश नम्बर ४
खेम बहादुर खत्रीपुरुष१७.११.२०२४गोरखादान बहादुर खत्री२९.०९.२०५९महाराजगंजकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
खिल बहादुर थापापुरुष--.०९.२०२०गोरखाछविलाल थापा२५.०४.२०५४मनकामनागोरखाप्रदेश नम्बर ४
गीता थापा मगरमहिला१२.११.२०३२गोरखापहलमान थापा०६.०९.२०५५छोप्राकगोरखाप्रदेश नम्बर ४
गोपाल देवकोटापुरुष--.०५.२०३८गोरखारविलाल देवकोटा२६.११.२०६०मसेलगोरखाप्रदेश नम्बर ४
चन्द्र प्रसाद खनालपुरुष०२.०७.२००२गोरखागंगा प्रसाद खनाल१६.०८.२०५८हंसपुरगोरखाप्रदेश नम्बर ४
ज्ञान बहादुर गुरुङपुरुष--.--.२०२०गोरखाफौदसिङ गुरुङ०२.१०.२०५८व्यासतनहुँप्रदेश नम्बर ४
जुना ढकालमहिला--.--.२०३६गोरखाभुवन बहादुर ढकाल०९.०२.२०६०लोथरचितवनप्रदेश नम्बर ३
जमुना कुमालमहिला०१.०५.२०३८गोरखागम बहादुर कुमाल--.१०.२०६०व्यासतनहुँप्रदेश नम्बर ४
जीवन भण्डारीपुरुष२७.०९.२०२१गोरखादेवी बहादुर भण्डारी‍०२.०२.२०६२कोटेश्वरकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
तुल बहादुर नेपालीपुरुष--.--.२०३८गोरखाकेशर बहादुर नेपाली२६.०९.२०५८पृथ्वीनारायणगोरखाप्रदेश नम्बर ४
तोयानाथ न्यौपानेपुरुष--.--.‍२००६गोरखाखडानन्द न्यौपाने‍०१.१०.२०५८प्रगतिनगरनवलपरासीप्रदेश नम्बर ४
दिपक न्यौपानेपुरुष--.--.२०३०गोरखाडिल्लीराम न्यौपाने०६.११.२०६०पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
दिपेन्द्र पन्तपुरुष२२.१२.२०३५गोरखारेशम बहादुर पन्‍त२७.०६.२०६०नयाँ बजारकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
निर्मला मरहठ्ठामहिला०८.०२.२०३४गोरखानवराज मरहठ्ठा१५.०७.२०५५आँपपिपलगोरखाप्रदेश नम्बर ४
पूर्णचन्द्र आर्चायपुरुष२७.०३.२०३५गोरखाखिला शर्मा आचार्य१८.०९.२०५८रत्‍ननगरचितवनप्रदेश नम्बर ३
प्रविण खनालपुरुष१२.०१.२०३५गोरखादयाराम खनाल२३.०४.२०६२कालिकोटकालिकोटप्रदेश नम्बर ६
पुष्पराज देवकोटापुरुष१८.०४.२०३३गोरखादेवि प्रसाद देवकोटा०९.०९.२०६०कावासोतीनवलपरासीप्रदेश नम्बर ४
फणिन्द्र सिंखडापुरुष--.--.२०२५गोरखाभोदत्त सिखंडा०३.११.२०५५भरतपुरचितवनप्रदेश नम्बर ३
बुद्धिबल वि कपुरुष०१.०५.२००९गोरखानैन सिंह वि क‍१७.०८.२०५८हंसपुरगोरखाप्रदेश नम्बर ४
बाबुराम कुमालपुरुष२२.१०.२०४१गोरखाकृष्‍ण बहादुर कुमाल०६.०६.२०६१पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
भिमसेन धितालपुरुष०१.०१.२०३७गोरखाकृष्‍ण प्रसाद धिताल०५.०८.२०६१लाजिम्पाटकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
माधव प्रसाद अधिकारीपुरुष--.०५.२०१८गोरखाकुला नन्द अधिकारी१८.०८.२०५८हंसपुरगोरखाप्रदेश नम्बर ४
मान बहादुर अधिकारीपुरुष२६.०९.२०३१गोरखामुक्त बहादुर अधिकारी--.०६.२०५९बैरेनीधादिङप्रदेश नम्बर ३
मिजा कुमालमहिला--.०४.२०३५गोरखाजित बहादुर कुमाल१६.०८.२०५८ताक्लुङगोरखाप्रदेश नम्बर ४
रुपक अधिकारीपुरुष०१.११.२०३९गोरखानिल प्रसाद अधिकारी‍०४.०७.२०६०महाराजगंजकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
राजु गुरुङपुरुष२२.१०.२०३३गोरखाराम बहादुर गुरुङ--.०७.२०५५डुराडाँडालमजुङप्रदेश नम्बर ४
राजेन्द्र प्रसाद ढकालपुरुष२७.०७.२०२५गोरखाकलाधर ढकाल२४.०९.२०५५खैरेनिटारतनहुँप्रदेश नम्बर ४
राजेन्द्र रमण खनालपुरुष--.०९.२०३३गोरखानन्द प्रसाद खनाल०६.०९.२०५८आंबुखैरेनीतनहुँप्रदेश नम्बर ४
राम बहादुर घिमिरेपुरुष०६.०८.२०३३गोरखाकेशर बहादुर घिमिरे--.०७.२०५५बक्राङगोरखाप्रदेश नम्बर ४
राम श्री तामाङमहिला१२.०४.२०३४गोरखाकृष्ण बहादुर तामाङ--.०५.२०५८-गोरखाप्रदेश नम्बर ४
लिला खनालमहिला१२.०५.२०३३गोरखारुद्रलाल खनाल०९.०७.२०५९दुराडाँडालमजुङप्रदेश नम्बर ४
शंकर गिरीपुरुष०६.०३.२०३१गोरखागोरे गिरी‍२७.०५.२०६३व्यासतनहुँप्रदेश नम्बर ४
शारदा प्रसाद अधिकारीपुरुष२९.०७.२०१३गोरखातारानाथ अधिकारी३०.०८.२०५८हंसपुरगोरखाप्रदेश नम्बर ४
शिव लामिछानेपुरुष१२.०४.२०३४गोरखाअर्ण पर्साद लामिछाने--.०४.२०६०काठमाडौंकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
सञ्‍जय ढकालपुरुष३१.०४.२०४१गोरखाटिकाराम ढकाल११.११.२०५५छोप्राकगोरखाप्रदेश नम्बर ४
सन्तोषराज पाण्‍डेपुरुष१७.०८.२०४०गोरखाप्रेमराज पाण्डे२६.०२.२०६२चाबहिलकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
सुवर्ण पौडेलपुरुष२८.०६.२०३१गोरखापिताम्बर पौडेल१२.०९.२०५८आंबुखैरेनीतनहुँप्रदेश नम्बर ४
अमरनाथ अधिकारीपुरुष--.--.‍२०३०चितवनभानुभक्त अधिकारी१८.०२.२०५९बागेश्‍वरीबाँकेप्रदेश नम्बर ५
आइत बहादुर वि कपुरुष--.--.‍२०११चितवनलाल बहादुर सुनार०२.०६.२०५९गितानगरचितवनप्रदेश नम्बर ३
आनन्द प्रसाद भुषालपुरुष०६.०८.२०४२चितवनपिताम्बर भुषाल२४.०१.२०५९भरतपुरचितवनप्रदेश नम्बर ३
ईश्‍वरी प्रसाद सुवेदीपुरुष१५.०५.२०२५चितवनचमु प्रसाद सुवेदी१९.०२.२०५९बागेश्‍वरीबाँकेप्रदेश नम्बर ५
एत बहादुर थापा मगरपुरुष२३.०७.२०३१चितवननर बहादुर थापा मगर२२.०९.२०५८पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
खेम लाल आचार्यपुरुष--.०५.२०२३चितवनकुस्माकर आचार्य‍२९.११.२०६०बघावनपर्साप्रदेश नम्बर २
ज्ञानेन्द्र खरेलपुरुष२८.०८.२०३७चितवनलिलाधर खरेल११.०२.२०५९भरतपुरचितवनप्रदेश नम्बर ३
ज्ञानेन्द्र त्रिपाठीपुरुष२४.०२.२०२५चितवनडोलराज त्रिपाठी०९.०६.२०६०नयाँ बानेश्वरकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
जित बहादुर वि कपुरुष२७.०३.२०२१चितवनलोक बहादुर वि क‍२०.११.२०५८दुम्किबासनवलपरासीप्रदेश नम्बर ४
तारा गोलेपुरुष१५.१२.२०२८चितवनलाल बिर गोले०४.०६.२०५९जुटपानीचितवनप्रदेश नम्बर ३
देवी प्रसाद अधिकारीपुरुष१२.०५.२०२९चितवनलोकनाथ अधिकारी१४.०१.२०५९कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
धन प्रसाद गुरुङपुरुष--.--.२००२चितवनमंगल बहादुर गुरुङ०२.०६.२०५९गितानगरचितवनप्रदेश नम्बर ३
नारायण सापकोटापुरुष--.१२.२०१८चितवनचुडामणी सापकोटा२८.११.२०६०कालिकास्‍थानबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
निरज कंडेलपुरुष२०.०१.२०३८चितवनवामदेव कंडेल‍२३.०६.२०६०पदम पोखरी बजारमकवानपुरप्रदेश नम्बर ३
पुर्ण पौडेलपुरुष--.०९.२०३२चितवनगंगा प्रसाद पौडेल१३.०१.२०५९कालिमाटीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
भरतलाल लामापुरुष--.०४.२०२२चितवनकान्छालाल तामाङ०२.०४.२०५८भरतपुरचितवनप्रदेश नम्बर ३
माधवराज धकालपुरुष१५.१०.२०३०चितवनतोयानाथ ढकाल०६.०४.२०६१भरतपुरचितवनप्रदेश नम्बर ३
मिन कुमारी चेपाङमहिला२६.०२.२०४१चितवनसिताराम चेपाङ०७.१२.२०६१कोराकचितवनप्रदेश नम्बर ३
मिलन नेपालीपुरुष०९.०२.२०२५चितवनतिल बहादुर खवास‍०७.०२.२०५६काठमाडौंकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
राज कुमार दुलालपुरुष--.--.२०२७चितवनठक प्रसाद दुलाल०७.०१.२०५९जुटपानीचितवनप्रदेश नम्बर ३
राजन कँडेलपुरुष०२.०१.२०२२चितवनटोप बहादुर कंडेल०९.०२.२०५९पिप्लेचितवनप्रदेश नम्बर ३
लिला कण्‍ठ सुवेदीपुरुष११.०२.२०३४चितवनचन्द्र प्रसाद सुवेदी१०.१२.२०६०जुटपानीचितवनप्रदेश नम्बर ३
शिव प्रसाद दाहालपुरुष१९.०६.२०३६चितवनगुरु दत्त दाहाल१६.१०.२०५८भरतपुरचितवनप्रदेश नम्बर ३
खम्बे कामीपुरुष०७.०२.२०२३जाजरकोटहाउरो कामी२१.१२.२०५४खलङ्गाजाजरकोटप्रदेश नम्बर ६
गुमानसिंह रानापुरुष११.०१.२०३१जाजरकोटटकविर राना०१.१२.२०५५-सुर्खेतप्रदेश नम्बर ६
चन्द्र बहादुर वि कपुरुष०५.०५.२०४१जाजरकोटगोरे वि क२९.०१.२०५९कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
झुप बहादुर शाहीपुरुष२२.०३.२०४०जाजरकोटप्रेम बहादुर शाही२१.०८.२०६०वीरेन्द्रनगरसुर्खेतप्रदेश नम्बर ६
धन बहादुर वि कपुरुष--.--.‍२०१२जाजरकोटबीर बहादुर वि क१३.०१.२०५९कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
भूमि लाल बस्नेतपुरुष--.--.२०३१जाजरकोटहेमन्त बहादुर बस्नेत१५.०७.२०५५खलङ्गाजाजरकोटप्रदेश नम्बर ६
मान बहादुर सिंहपुरुष१०.०३.२०४२जाजरकोटधन बहादुर सिंह‍२५.०३.२०५७रामीडाँडाजाजरकोटप्रदेश नम्बर ६
मोतीराम मल्लपुरुष--.--.२०३२जाजरकोटवीर बहादुर मल्ल१२.१०.२०५८थलाजाजरकोटप्रदेश नम्बर ६
राम प्रसाद खनालपुरुष--.--.२००४जाजरकोटस्वर्गलाल खनाल१२.०८.२०५८खलङ्गाजाजरकोटप्रदेश नम्बर ६
लक्ष्मी प्रसाद अधिकारीपुरुष--.--.२०३५जाजरकोटप्रभाकर अधिकारी१०.१२.२०५८मगरागडीबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
विष्णु वटालापुरुष०१.०३.२०३५जाजरकोटशेर बहादुर वटाला१५.०९.२०५५खलङ्गाजाजरकोटप्रदेश नम्बर ६
वीरेन्द्र शर्मापुरुष--.--.२०४२जाजरकोटकाली बहादुर शर्मा१०.०८.२०६१राकामजाजरकोटप्रदेश नम्बर ६
शिव प्रसाद शर्मापुरुष--.१२.२०२५जाजरकोटचुडामणि शर्मा१३.११.२०५७नेपालगंजबाँकेप्रदेश नम्बर ५
शिव बहादुर सिंहपुरुष०४.०४.२०३८जाजरकोटनैन बहादुर सिंह‍१७.०९.२०६०कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
करवीर थापापुरुष--.--.२०२८जुम्लाधनहरि थापा३०.०७.२०५४ढिमेजाजरकोटप्रदेश नम्बर ६
कुल बहादुर रोकायापुरुष--.--.२०३८जुम्लाधन बहादुर रोकाया--.--.२०६०नौमुलेदैलेखप्रदेश नम्बर ६
किम बहादुर रावतपुरुष०६.०४.२०४४जुम्लाबल रावत--.--.२०६०-जुम्लाप्रदेश नम्बर ६
गणेश गौतमपुरुष--.--.२०३५जुम्लामणिचन्द्र गौतम२३.०७.२०५९दिपालगाउँजुम्लाप्रदेश नम्बर ६
चित्र प्रसाद न्यौपानेपुरुष--.--.२०२४जुम्लाधन कृष्ण न्यौपाने--.०२.२०५९हटराजबैतडीप्रदेश नम्बर ७
जनक बहादुर शाहीपुरुष--.--.२०११जुम्लाविर बहादुर शाही२४.०२.२०५९नेउलापुरबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
जय सार्कीपुरुष१५.०३.२०४०जुम्लाकालीमान सार्की--.--.२०५९हाकुजुम्लाप्रदेश नम्बर ६
तिर्थराज खत्रीपुरुष--.--.२०३८जुम्लारण बहादुर खत्री०२.०५.२०६१बेतहनीबाँकेप्रदेश नम्बर ५
धनजित वि कपुरुष१०.०६.२०३७जुम्लाबल रूप वि.क२३.०७.२०५९महतगाउँजुम्लाप्रदेश नम्बर ६
धिर बहादुर थापापुरुष--.--.२०३९जुम्लाधनहरि थापा--.०५.२०६०नेपालगंजबाँकेप्रदेश नम्बर ५
पृथी बहादुर रावलपुरुष--.--.२०२९जुम्लासार्कि रावल१८.११.२०५५कालिकाखेतुजुम्लाप्रदेश नम्बर ६
प्रकाश के सीपुरुष--.--.२०३८जुम्लाकर्णजित के सी०४.०३.२०५७नौबस्ताबाँकेप्रदेश नम्बर ५
प्रविन बहादुर शाहीपुरुष--.--.२०४२जुम्लामिन बहादुर शाही--.--.२०६०-बाँकेप्रदेश नम्बर ५
परिमल वि कपुरुष--.०९.२०३९जुम्लाहरिकेश वि क२३.०७.२०५९महत गाउँजुम्लाप्रदेश नम्बर ६
मन बहादुर रावतपुरुष--.--.२०४२जुम्लाजोगवीर रावत--.१२.२०६०खारारुकुमप्रदेश नम्बर ५
मान बहादुर बुढापुरुष०८.०६.२०२७जुम्लापरिलाल बुढा१०.०१.२०६१नाराकोटजुम्लाप्रदेश नम्बर ६
हरि प्रसाद पाण्डेपुरुष--.--.‍२०१७जुम्लाध्रुव प्रसाद पाण्डे--.१०.२०५५कालिकाखेतुजुम्लाप्रदेश नम्बर ६
घना सुवेदीमहिला२८.०४.२०३५झापाराम भक्त सुवेदी१४.०९.२०५९-झापाप्रदेश नम्बर १
चैतन्य मेचेपुरुष--.--.२०२४झापाकालु मेचे१५.०५.२०६०जलथलझापाप्रदेश नम्बर १
चतुरमान सिंह राजवंशीपुरुष--.--.२०२४झापापतलो राजवंशी‍१३.०९.२०५९-झापाप्रदेश नम्बर १
जगन्नाथ बाँस्कोटापुरुष११.०७.२०३७झापाडिल्लीराम बाँस्कोटा२९.१२.२०६०रबीपाँचथरप्रदेश नम्बर १
तारा रिजालपुरुष--.--.२०३३झापाजय प्रसाद रिजाल१४.०९.२०५९-झापाप्रदेश नम्बर १
मिश्री धिमालपुरुष१५.०२.२०२३झापानापीलाल धिमाल१४.०९.२०५९-झापाप्रदेश नम्बर १
रमेश कुमार ढुंगेलपुरुष--.--.२०४०झापायुवराज ढुंगेल२८.०३.२०६२चाबाहीलकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
राज कुमार मेचेपुरुष--.--.२०४२झापाबुलीचन मेचे२२.०५.२०६०हरैचामोरङप्रदेश नम्बर १
राजेन्द्र घिमिरेपुरुष१५.०५.२०४१झापारत्न बहादुर घिमिरे२२.०५.२०६०हरैचामोरङप्रदेश नम्बर १
राजेन्द्र चौलागाईपुरुष१०.०३.२०३०झापाराम चन्द्र चौलागाई०४.०४.२०६१जोरपाटीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
सुरेश कुमार पोखरेलपुरुष१४.०७.२०२९झापापुष्पराज पोखरेल१४.०९.२०५९-झापाप्रदेश नम्बर १
हेमलाल सुवेदीपुरुष२९.०६.२०१४झापाखडानन्द सुवेदी२०.०९.२०६०दमकझापाप्रदेश नम्बर १
दम्मा धामीमहिला--.--.‍२०४२डडेलधुराजयदेव धामी‍--.०४.२०६०जोगबुढाडडेलधुराप्रदेश नम्बर ७
दुर्गा दत्त जोशीपुरुष०१.०४.२०२४डडेलधुराकाशीदत्त जोशी१२.०२.२०५९बगरकोटडडेलधुराप्रदेश नम्बर ७
मान बहादुर विष्‍टपुरुष०५.०२.२०४०डडेलधुराधनजीत विष्‍ट०१.०६.२०६०आलीतालडडेलधुराप्रदेश नम्बर ७
मान बहादुर साउदपुरुष११.११.२०३४डडेलधुरालाल सिंह साउद‍२९.०२.२०५९दामाचौरसल्यानप्रदेश नम्बर ६
कुमारी दमाईमहिला०६.०६.२०४६डोटीगगने दमाई०८.०६.२०५९मसुरीयाकैलालीप्रदेश नम्बर ७
कविराम थापापुरुष--.--.‍२०३४डोटीचन्द्र बहादुर थापा‍--.०५.२०६१लक्ष्मीनगरडोटीप्रदेश नम्बर ७
गंगा राम सार्कीपुरुष--.--.२०२३डोटीबल बहादुर सार्की‍२०.०१.२०५९घांगलडोटीप्रदेश नम्बर ७
तोयाराज विनाडीपुरुष--.--.२०३४डोटीपदमराज विनाडी२९.०८.२०५९रामशिखरझालाकैलालीप्रदेश नम्बर ७
नर बहादुर घर्ती मगरपुरुष--.--.२०३६डोटीखगेन्द्र घर्तिमगर‍०१.०६.२०६२सुखडकैलालीप्रदेश नम्बर ७
भक्त बहादुर थापापुरुष--.--.२०२४डोटीधोज बहादुर थापा‍११.०२.२०६१लक्ष्मीनगरडोटीप्रदेश नम्बर ७
मान बहादुर सार्कीपुरुष--.--.२०२८डोल्पालगुने सार्कि‍०२.११.२०५८कालिकाडोल्पाप्रदेश नम्बर ६
राम बहादुर बोहरापुरुष--.--.२०३४डोल्पापैले बोहरा‍०२.११.२०५८कालिकाडोल्पाप्रदेश नम्बर ६
लोक बहादुर डाँगीपुरुष--.--.२०३६डोल्पाहस्त डाँगी‍--.०४.२०५७नेपालगंजबाँकेप्रदेश नम्बर ५
अचित थापा मगरपुरुष२२.१२.२०२६तनहुँलिख बहादुर थापा०१.०१.२०५९व्यासतनहुँप्रदेश नम्बर ४
अरुण नेपालीपुरुष--.०७.२०३०तनहुँदेवराज नेपाली‍०९.०३.२०६१पुतलीसडककाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
ईश्‍वरराज काफ्लेपुरुष१०.११.२०२७तनहुँदुर्गानाथ काफ्ले१७.०६.२०६०लेखनाथकास्कीप्रदेश नम्बर ४
उदय राज न्यौपानेपुरुष१८.०१.२०३०तनहुँकृष्ण राज न्यौपाने‍२३.०६.२०५७व्यासतनहुँप्रदेश नम्बर ४
कल्पना पन्तमहिला१८.०६.२०३३तनहुँशुक्र बहादुर पन्त२२.०८.२०५५घाँसीकुवातनहुँप्रदेश नम्बर ४
केशव राज सिंहपुरुष१८.०८.२०३१तनहुँचक्रराज सिंह ठकुरी१९.०७.२०६०भरत पोखरीकास्कीप्रदेश नम्बर ४
कामराज थापापुरुष०७.०२.२०४०तनहुँदल बहादुर थापा२९.०९.२०५५रानीपोखरीतनहुँप्रदेश नम्बर ४
डण्डपानी न्यौपानेपुरुष१३.१२.२००२तनहुँबुद्धिसागर न्यौपाने०७.०२.२०५६काठमाडौंकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
त्रिभुवन गिरीपुरुष०१.०२.२०३६तनहुँलक्ष्मण गिरी०३.०९.२०५८कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
दिल बहादुर लम्सालपुरुष०१.०१.२००२तनहुँहरि प्रसाद लम्साल१४.०४.२०५९पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
नारायण प्रसाद पण्डितपुरुष१९.०९.२०३१तनहुँपशुपति पण्डित०१.०१.२०५६वरभञ्ज्याङतनहुँप्रदेश नम्बर ४
प्रशुराम खनालपुरुष--.--.२०२७तनहुँटिकाराम खनाल‍१९.१०.२०६०-बर्दियाप्रदेश नम्बर ५
पार्वती पौडेलमहिला२३.१२.२०३६तनहुँओम प्रसाद पौडेल२९.१२.२०६०पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
बसन्त पोखरेलपुरुष१५.१२.२०३२तनहुँशिव प्रसाद पोखरेल२९.०८.२०५५व्यासतनहुँप्रदेश नम्बर ४
बसन्त भण्डारीपुरुष--.--.२०१९तनहुँमेघनाथ भण्डारी‍१०.१०.२०६०-पर्साप्रदेश नम्बर २
मधुमालती लम्सालमहिला१५.०१.२०१८तनहुँकृष्ण प्रसाद लम्साल०१.०१.२०५६बरभञ्‍ज्‍याङतनहुँप्रदेश नम्बर ४
रामचन्द्र मिश्रपुरुष२५.११.२०२८तनहुँशिखरनाथ मिश्र२९.०९.२०५५रतनपुरनवलपरासीप्रदेश नम्बर ४
लोक राज जोशीपुरुष२५.०८.२०३३तनहुँशम्भुराज जोशी०९.०५.२०५९भोटेओढारलमजुङप्रदेश नम्बर ४
विजया बुढाथोकीमहिला१८.०६.२०३६तनहुँविष्णु हरि बुढाथोकी०२.१२.२०६०दमौलीतनहुँप्रदेश नम्बर ४
श्रीराम घिमिरेपुरुष२२.०३.२०३३तनहुँनिलकण्ठ घिमिरे०१.०१.२०५६वरभञ्ज्याङतनहुँप्रदेश नम्बर ४
सरस्वती अधिकारीमहिला०७.१०.२०२६तनहुँकृष्ण बहादुर अधिकारी२२.०८.२०५५घाँसीकुवातनहुँप्रदेश नम्बर ४
किरण लिम्बूपुरुष२६.११.२०४४ताप्लेजुङमित्र बहादुर लिम्बू०५.०५.२०६३नांखोल्याङताप्लेजुङप्रदेश नम्बर १
चिरञ्‍जीवी गौतमपुरुष--.११.२००६ताप्लेजुङविलास गौतम‍१४.०२.२०५९बक्लौरीसुनसरीप्रदेश नम्बर १
जित बहादुर तामाङपुरुष१०.०५.२००३ताप्लेजुङपासाङ तामाङ१०.०७.२०६३फुङलिङताप्लेजुङप्रदेश नम्बर १
नवराज लिम्बुपुरुष--.--.२०३६ताप्लेजुङअमृत बहादुर लिम्बु२२.०५.२०६०मृगौलियामोरङप्रदेश नम्बर १
मन कुमारी राईमहिला२६.११.२०४४ताप्लेजुङधन बहादुर राई०२.०२.२०६२उदयपुरताप्लेजुङप्रदेश नम्बर १
लोक बहादुर साम्सोहाङपुरुष१७.११.२०२७ताप्लेजुङनर बहादुर साम्सोहाङ२६.०६.२०६०सिकैचाताप्लेजुङप्रदेश नम्बर १
वीर बहादुर सुनुवारपुरुष--.--.२०३४ताप्लेजुङलक्षि बहादुर सुनुवार१३.०३.२०६०अमरपुरपाँचथरप्रदेश नम्बर १
शान्तिराम भट्टराईपुरुष१८.०८.२०२६ताप्लेजुङरुद्र प्रसाद भट्टराई०५.०८.२०६०जोरपाटीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
संगीता बस्नेतमहिला१५.०३.२०२८ताप्लेजुङविर बहादुर बस्नेत१७.०८.२०५५फाकुम्बाताप्लेजुङप्रदेश नम्बर १
चन्द्र बहादुर लिम्बूपुरुष--.--.२०२६तेह्रथुमजित बहादुर लिम्बू१७.०७.२०६०मौवापाँचथरप्रदेश नम्बर १
दाताराम तिमिल्सिनापुरुष२७.१०.२०२७तेह्रथुमतिल प्रसाद तिमिल्सिना११.०६.२०६०विराटनगरमोरङप्रदेश नम्बर १
धिरेन्द्र बस्नेतपुरुष१७.१०.२०४१तेह्रथुमभिम बहादुर बस्नेत२५.०८.२०६०जोरपाटीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
पुण्य प्रसाद दाहालपुरुष०५.१२.२०२१तेह्रथुमभवानी प्रसाद दाहाल२७.०८.२०६२डंग्रहामोरङप्रदेश नम्बर १
पुष्पराज बस्नेतपुरुष२१.०८.२०३४तेह्रथुमभिम बहादुर बस्नेत१९.०८.२०६०कालीमाटीकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
राज कुमार खड्कापुरुष--.--.२०३८तेह्रथुमलिलम बहादुर खड्का‍२४.०६.२०६०ओखरेतेह्रथुमप्रदेश नम्बर १
अमरसिंह सार्कीपुरुष--.--.२००९दाङबहादुर सिंह सार्की२७.१०.२०५८हांसिपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
आन्दोलन चौधरीपुरुष१४.०१.२०४०दाङरङ बहादुर चौधरी०९.०२.२०५९घोराहीदाङप्रदेश नम्बर ५
उदयराम चौधरीपुरुष--.--.२०२५दाङगंगाराम चौधरी०६.०१.२०५९कठबेरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
ओविराज डाँगीपुरुष०८.१२.२०३६दाङगेहेन्द्र बहादुर डाँगी१२,१०,२०५८देउरालीकास्कीप्रदेश नम्बर ४
केदारनाथ चौधरीपुरुष--.--.‍२०३०दाङओमभक्त चौधरी०६.०१.२०५९कठबेरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
कमला लामिछानेमहिला--.--.‍२०१२दाङभुवनेश्‍वर गौतम०३.०७.२०५९खैरी-चन्दनपुरबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
कुलपती भण्डारीपुरुष२६.१०.२०३१दाङचन्द्र प्रसाद भण्डारी०५.०३.२०५९कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
कुहिरा चौधरीपुरुष--.--.‍२०२९दाङमान बहादुर चौधरी२१.०५.२०५९डुरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
किरण गिरीमहिला०६.०९.२०३८दाङयज्ञ बहादुर गिरी०९.०२.२०५९घोराहीदाङप्रदेश नम्बर ५
कोदुलाल चौधरीपुरुष--.--.‍२०१३दाङकन्तुलाल चौधरी०६.०७.२०६०बिजौरीदाङप्रदेश नम्बर ५
खुसीराम चौधरीपुरुष०५.०१.२०४४दाङसल्टैया चौधरी२१.०५.२०५९डुरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
खिमलाल गैरेपुरुष--.०३.२०२४दाङधर्मलाल गैरे०३.०८.२०५९पवननगरदाङप्रदेश नम्बर ५
खोपीराम चौधरीपुरुष०४.०२.२०३६दाङखिमलाल चौधरी११.०१.२०५९उरहरीदाङप्रदेश नम्बर ५
गणेश थापापुरुष--.--.‍२०३०दाङसूर्य बहादुर थापा१५.०२.२०५९घोराहीदाङप्रदेश नम्बर ५
गिरीराज शर्मापुरुष२९.०१.२०४२दाङचुडामणि शर्मा१०.०८.२०६०गोबरडिहादाङप्रदेश नम्बर ५
गीता घर्ती मगरमहिला०१.०४.२०४१दाङजीत बहादुर गर्ती मगर०९.०२.२०५९घोराहीदाङप्रदेश नम्बर ५
घनश्याम चौधरीपुरुष१३.०१.२०२६दाङजनकलाल चौधरी०१.०२.२०५९सतवरियादाङप्रदेश नम्बर ५
चटक लाल चौधरीपुरुष--.--.‍२०३३दाङरुप लाल चौधरी थारू०३.११.२०५८तुलसीपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
चनाकु चौधरीपुरुष०२.०१.२०२८दाङजोखुराम चौधरी२१.०५.२०५९डुरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
ज्ञानी कुमारी चौधरीमहिला१९.१२.२०४२दाङजिउरखन चौधरी०९.०२.२०५९घोराहीदाङप्रदेश नम्बर ५
जनकतेरा चौधरीपुरुष--.--.२०३६दाङखुसीरामतेरा चौधरी०५.०९.२०५८मगरागडीबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
जागिराम चौधरीपुरुष--.--.‍२०३८दाङकृष्णराम चौधरी२१.०५.२०५९डुरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
टेक बहादुर वलीपुरुष०७.०६.२०३२दाङभागीराम वली२४.०१.२०६३पञ्‍चकुलेदाङप्रदेश नम्बर ५
टेक बहादुर वि कपुरुष--.--.‍२०२७दाङसौरीलाल वि क१३.१०.२०५८राजपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
ठगिराम चौधरीपुरुष२२.०३.२०३४दाङकल्लु चौधरी०२.०२.२०५९सतवरियादाङप्रदेश नम्बर ५
दुर्गा बहादुर पुन मगरपुरुष--.--.२०४०दाङगुरु बहादुर पुन मगर--.१०.२०५८काभ्रेदाङप्रदेश नम्बर ५
दुर्गा बहादुर सापकोटापुरुष०१.०४.२००६दाङलोक बहादुर सापकोटा०७.०१.२०५९सूर्यपटुवाबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
दशनी कुमारी चौधरीमहिला--.--.२०३७दाङकालुराम चौधरी‍२४.०८.२०५९श्रीपुरकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
दिलाराम दमाईपुरुष--.--.‍२०३३दाङजागेश्‍वर दमाई--.--.२०५७हांसिपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
धन कुमारी चौधरीमहिला--.--.‍२०४५दाङदयाराम चौधरी--.०७.२०६१तुलसीपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
धनविर चौधरीपुरुष१३.०२.२०३४दाङबुझौना चौधरी२६.०६.२०६०घोराहीदाङप्रदेश नम्बर ५
धनीराम चौधरीपुरुष--.--.‍२०३५दाङकालीराम चौधरी०६.०१.२०५९कठबेरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
नर बहादुर घर्तीपुरुष३०.१२.२०३८दाङगन बहादुर घर्ती‍--.०५.२०५८-दाङप्रदेश नम्बर ५
निमलाल वि कपुरुष०८.११.२०२५दाङहिरालाल वि क१५.०२.२०५८राजपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
निमा शर्मामहिला०५.०२.२०४१दाङगिरीराज शर्मा--.११.२०६०-कपिलवस्तुप्रदेश नम्बर ५
निरज चौधरीपुरुष२५.११.२०३९दाङपदम नारायण चौधरी१३.०२.२०५८फूलवारीदाङप्रदेश नम्बर ५
निर्मल रावतपुरुष०२.०३.२०४०दाङविष्‍णु बहादुर रावत क्षेत्री०२.०९.२०५८सोनपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
निल प्रसाद योगीपुरुष--.--.२०१७दाङशिवदास योगी२०.०३.२०५९ठाकुरद्वाराबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
प्रताप शाहपुरुष१७.०९.२०३६दाङकृष्‍ण बहादुर शाह२५.०९.२०५८तुलसीपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
प्रेम बहादुर दमाईपुरुष१६.१२.२०१८दाङसोमन्ते दमाई०६.०१.२०५९कठबेरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
बृजु चौधरीपुरुष--.--.‍२०३३दाङलबरु चौधरी१९.१२.२०५८घोराहीदाङप्रदेश नम्बर ५
बुद्धीराम चौधरीपुरुष--.--.‍२०२६दाङगोपीराम चौधरी१८.०२.२०५९उरहरीदाङप्रदेश नम्बर ५
बुद्धीराम चौधरीपुरुष०७.११.२०२३दाङकल्लु चौधरी०२.०२.२०५९सतवरियादाङप्रदेश नम्बर ५
बल बहादुर योगीपुरुष--.--.२०३३दाङकमारा योगी१५.०८.२०५९घोराहीदाङप्रदेश नम्बर ५
बाबुराम चौधरीपुरुष२५.०५.२०४२दाङमाघुराम चौधरी०२.०२.२०५८नारायणपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
भिम बहादुर चौधरीपुरुष--.--.‍२०३५दाङसन्तुराम चौधरी०६.०१.२०५९कठबेरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
भिमसेन बहादुर शाहपुरुष१९.०३.२०१९दाङतेज बहादुर शाह२५.०९.२०५८तुलसीपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
मञ्जु चौधरीमहिला--.--.‍२०३८दाङमन बुझौना चौधरी०१.०२.२०५९हापुरदाङप्रदेश नम्बर ५
मान बहादुर चौधरीपुरुष१५.१२.२०२८दाङगुरीलाल चौधरी१२.०८.२०६०नेपालगंजबाँकेप्रदेश नम्बर ५
माया चौधरीमहिला०९.०९.२०४१दाङभरत चौधरी२३.०२.२०५८बेलादाङप्रदेश नम्बर ५
मिना चौधरीमहिला१५.१२.२०४०दाङगङ्गा चौधरी०१.०२.२०५९बिजौरीदाङप्रदेश नम्बर ५
युवराज शर्मापुरुष२१.०५.२०१०दाङजिवराज उपाध्याय१५.१०.२०५८सैघादाङप्रदेश नम्बर ५
रुक बहादुर पुनपुरुष--.--.‍२०४२दाङफाल सिंह पुन२४.१०.२०५८स्यूजादाङप्रदेश नम्बर ५
रघुपति चौधरीपुरुष--.--.‍२०१९दाङतिलकराम चौधरी१८.१२.२०५८मानपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
रेवती चौधरीपुरुष०९.०६.२०४१दाङछेदु चौधरी०९.०८.२०६०सोनपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
राम चरण चौधरीपुरुष--.--.२०३२दाङराम चौधरी०१.११.२०५८लालबोझीकैलालीप्रदेश नम्बर ७
राम बहादुर चौधरीपुरुष१७.०९.२०३९दाङमन्कु चौधरी२९.०२.२०६९तुलसीपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
रामकली चौधरीमहिला०७.०९.२०३५दाङराम प्रसाद चौधरी०३.०१.२०५९घोराहीदाङप्रदेश नम्बर ५
राहुल डाँगीपुरुष१५.०५.२०४४दाङउपेन्द्र बहादुर डाँगी२२.१२.२०६०वीरेन्द्रनगरसुर्खेतप्रदेश नम्बर ६
रोशनी रावत थापामहिला०६.१२.२०३८दाङमुरली मनोहर थापा०९.०२.२०५९घोराहीदाङप्रदेश नम्बर ५
लक्ष्मण चौधरीपुरुष--.--.‍२०१६दाङइश्‍वरलाल चौधरी२१.०५.२०५९डुरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
लक्ष्मण चौधरीपुरुष--.--.‍२०३२दाङसोङ्ग्रु चौधरी२०.०२.२०६९श्रीगाउँदाङप्रदेश नम्बर ५
लक्ष्मण थारुपुरुष१४.०१.२०३४दाङधनीराम थारु२४.११.२०५८शीवपुरबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
वेद प्रसाद योगीपुरुष०१.०९.२०१३दाङकालिराम योगी०८.०५.२०५५शीवपुरबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
वलदेव चौधरीपुरुष--.--.‍२०३६दाङलक्ष्मण चौधरी०२.०९.२०५८सोनपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
विर बहादुर थापापुरुष२६.०३.२०३८दाङराम बहादुर थापा१५.०१.२०५९बिजौरीदाङप्रदेश नम्बर ५
श्याम कुमार चौधरीपुरुष२५.०१.२०२६दाङटेक बहादुर चौधरी२१.०५.२०५९डुरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
शरद चौधरीपुरुष१२.०७.२०३९दाङहुमलाल चौधरी०२.०२.२०५८नारायणपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
शारदा कुमारी वलीमहिला२३.०३.२०४२दाङरुद्र बहादुर वली१४.०३.२०६१कम्दीबाँकेप्रदेश नम्बर ५
शिव कुमार भण्डारीपुरुष०८.०५.२०१७दाङसिद्धीमान भण्डारी२६.०४.२०५७सतवरियादाङप्रदेश नम्बर ५
शोभा राम पुनपुरुष०१.०९.२०२८दाङडण्डिराम पुन१७.०७.२०६०कुसुमबाँकेप्रदेश नम्बर ५
सगुन लाल चौधरीपुरुष--.--.२००७दाङआशाराम चौधरी१२/०८/२०५८धधवारबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
स्याना चौधरीपुरुष--.--.‍२०४३दाङप्रदेसु चौधरी१८.०८.२०५९रामेछापरामेछापप्रदेश नम्बर ३
सिता चौधरीमहिला--.--.‍२०४६दाङरामदास थारु०१.०२.२१०५९हापुरदाङप्रदेश नम्बर ५
सिताराम थारुपुरुष--.--.‍२०४२दाङपतिराम थारु१९.०४.२०५९कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
सोमराज चौधरीपुरुष२७.११.२०३५दाङटिकाराम चौधरी२१.०५.२०५९डुरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
सोहनलाल चौधरीपुरुष०१.०४.२०२०दाङधनीराम चौधरी२१.०५.२०५९डुरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
हुकुमदास चौधरीपुरुष--.--.२०१८दाङराम सिंह चौधरी१९.०२.२०५९बागेश्‍वरीबाँकेप्रदेश नम्बर ५
हरिलाल चौधरीपुरुष--.--.२०४४दाङरामलाल चौधरी०६.०१.२०५९कठबेरुवादाङप्रदेश नम्बर ५
हरीराम चौधरीपुरुष०६.१०.२०३८दाङमोहनलाल चौधरी२९.०२.२०५९तुलसीपुरदाङप्रदेश नम्बर ५
हिरमान चौधरीपुरुष२७.०७.२०२५दाङदुवाली डंगौरा‍१३.११.२०५८देखतभुलीकञ्‍चनपुरप्रदेश नम्बर ७
हिरा बहादुर सारु मगरपुरुष०४.०२.२०३४दाङहोम बहादुर सारु मगर--.०२.२०६०काठमाडौंकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
अर्जुन सिंह धामीपुरुष१०.०४.२०४०दार्चुलाजय देव धामी--.--.२०५७नेपालगञ्जबाँकेप्रदेश नम्बर ५
मदन सिंह धामीपुरुष०४.०१.२०३४दार्चुलाधन सिंह धामी०६.०७.२०५९अमरगढीडडेलधुराप्रदेश नम्बर ७
रमेश बहादुर पालपुरुष२४.०१.२०३४दार्चुलाखडक बहादुर पाल‍०४.०६.२०५६-काठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
अम्माकली नेपालीमहिला१५.११.२०३८दैलेखकरविर नेपाली‍२०.०९.२०६१नारायणदैलेखप्रदेश नम्बर ६
उदयराम रेग्मीपुरुष२४.१२.२०२९दैलेखकृपाराम रेग्मी‍२०.०५.२०६२नारायणदैलेखप्रदेश नम्बर ६
कलम बहादुर तिरुवापुरुष०६.०६.२०४०दैलेखपदम सिंह तिरुवा०५.०९.२०६१रानीमत्तादैलेखप्रदेश नम्बर ६
चक्र बहादुर शाहीपुरुष३०.०३.२०४०दैलेखनर बहादुर शाही११.०६.२०६०विराटनगरमोरङप्रदेश नम्बर १
चन्द्र बहादुर घर्तीपुरुष०५.०८.२०१९दैलेखलाल बहादुर घर्ती‍०६.०९.२०६२खजुराबाँकेप्रदेश नम्बर ५
चन्द्र बहादुर तरामीपुरुष--.--.‍२०३३दैलेखभक्तवीर तरामी--.०८.२०६१-स्याङजाप्रदेश नम्बर ४
चन्द्र बहादुर रानापुरुष--.--.‍२०३०दैलेखअमरसिंह राना१२.०२.२०५९बगनाहाबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
ज्ञान बहादुर नेपालीपुरुष३१.१२.२००३दैलेखखड्के वादी२०.०५.२०६१धधवारबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
दिप बहादुर चन्दपुरुष१०.११.२०३९दैलेखधन बहादुर चन्द१०.०१.२०५९मगरागडीबर्दियाप्रदेश नम्बर ५
दिल बहादुर वि कपुरुष--.--.२०२१दैलेखकालु कामी‍२०.०२.२०५६नारायणदैलेखप्रदेश नम्बर ६
पदम बहादुर थापापुरुष--.--.२०१६दैलेखधिरज बहादुर थापा‍०६.०५.२०६२दशरथपुरसुर्खेतप्रदेश नम्बर ६
पदम बहादुर थापा मगरपुरुष--.--.२०२६दैलेखकविराम थापामगर२४.०२.२०५९-बर्दियाप्रदेश नम्बर ५
मान बहादुर खड्कापुरुष१२.०८.२०२९दैलेखलोक बहादुर खड्का‍२२.०७.२०५९कट्टीदैलेखप्रदेश नम्बर ६
राजेन्द्र रावतपुरुष--.०७.२०४१दैलेखजंग बहादुर रावत--.०६.२०६२छिन्छुसुर्खेतप्रदेश नम्बर ६
राम बहादुर खड्कापुरुष०१.०१.२०३६दैलेखभिम बहादुर खड्का‍३१.०१.२०६१चितवनचितवनप्रदेश नम्बर ३
लक्ष्मी प्रसाद अधिकारीपुरुष१५.०१.२०२८दैलेखमणिराम अधिकारी२३.११.२०५८कोहलपुरबाँकेप्रदेश नम्बर ५
वलीराम जैसीपुरुष१८.०१.२०४१दैलेखलिलाराम जैसी--.०१.२०६२कुसापानीदैलेखप्रदेश नम्बर ६
विर्मा नेपालीमहिला०२.०६.२०४१दैलेखकृपा दमाई‍०४.०९.२०५८नारायणदैलेखप्रदेश नम्बर ६
विष्णु प्रसाद आचार्यपुरुष१३.११.२०२९दैलेखराम प्रसाद आचार्य‍२९.०७.२०५९चिसापानीबाँकेप्रदेश नम्बर ५
शेर बहादुर नेपाली दमाईपुरुष०५.१०.२०३९दैलेखलाल बहादुर दमाई‍--.०३.२०५९-कास्कीप्रदेश नम्बर ४
सूर्य प्रसाद उपाध्यायपुरुष--.०७.२०२९दैलेखनन्द प्रसाद उपाध्याय‍३०.०५.२०६०महादेवपूरीबाँकेप्रदेश नम्बर ५
इन्द्र प्रसाद आचार्यपुरुष०४.११.२०३१दोलखाअच्युत प्रसाद आचार्य‍२१.०५.२०५७पोखराकास्कीप्रदेश नम्बर ४
कमल बहादुर दाहालपुरुष१२.०५.२०२३दोलखाभीम बहादुर दाहाल१७.०९.२०५८बनकटवाबाँकेप्रदेश नम्बर ५
कुमार भुजेलपुरुष२५.०१.२०३२दोलखाझलक बहादुर भुजेल‍०१.१०.२०५१जिरीदोलखाप्रदेश नम्बर ३
किरण कुमार तामाङपुरुष१७.०४.२०३७दोलखापदम बहादुर तामाङ०९.०५.२०६१लाजिम्पाटकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
भुपेन्द्र उप्रेतीपुरुष१२.०५.२०२२दोलखानील प्रसाद उप्रेती२३.०८.२०६०नेपालगंजबाँकेप्रदेश नम्बर ५
शान्तिराम कार्कीपुरुष१२.१२.२०३१दोलखाहरि बहादुर कार्की३०.०३.२०५८काठमाडौंकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
इन्द्र बहादुर बस्नेतपुरुष०१.०१.२०२३धनकुटाकृष्‍ण बहादुर बस्नेत२६.०४.२०६१-धनकुटाप्रदेश नम्बर १
जय कुमार राईपुरुष०९.११.२०२८धनकुटाचतुरमान राई‍२३.०५.२०६२अहालेधनकुटाप्रदेश नम्बर १
विजय कुमार राईपुरुष०२.०४.२०२८धनकुटातिलक प्रसाद राई०६.११.२०६१कालिमाटिकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
विर बहादुर तामाङपुरुष१३.०८.२०२५धनकुटाइर बहादुर तामाङ१६.१०.२०६१बेलहराधनकुटाप्रदेश नम्बर १
सन्तोष वि कपुरुष१२.०१.२०४३धनकुटाशहविर वि क१०.०४.२०५७मुडेबासधनकुटाप्रदेश नम्बर १
अमर वि कपुरुष--.--.२०३३धनुषातुलाराम वि क‍०५.०८.२०६१काठमाडौंकाठमाडौंप्रदेश नम्बर ३
मनोज कुमार दत्तपुरुष--.--.२०२०धनुषाउग्रनारायण दत्त‍२४.०६.२०६०जनकपुरधनुषाप्रदेश नम्बर २
राजदेव मण्डलपुरुष--.--.२०१४धनुषाराजेन्द्र प्रसाद मण्डल१४.०६.२०५९मगरागडीबर्दियाप्रदेश नम्बर ५