उजूरीका आधारमा बेपत्ता व्यक्ति

 

उजूरीको आधारमा बेपत्ता व्यक्तिको नामावली


सशस्त्र द्वन्द्वको समयमा बेपत्ता पारिएको भनी यस आयोगमा दर्ता हुन आएका उजूरीहरुका आधारमा तयार गरिएको वेपत्ता पारिएका व्यक्तिहरुको नामावली देहाय बमोजिम रहेको छ । ती व्यक्तिहरुको सम्बन्धमा कुनै जानकारी/सूचना/प्रमाण भए यस आयोगको ठेगानामा उपलब्ध गराई दिनु भई आयोगको काममा सहयोग गरिदिनु हुन सर्वसाधारण/नागरिक-समाज/राजनितिक दल/ मानव अधिकारवादी संस्थाहरु/पेशागत संघ संस्थाहरु/सरकारी निकाय तथा राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय गैह्र सरकारी संघ संस्था समेतमा हार्दिक अनुरोध गरिन्छ।

सि.न.वेपत्ता व्यक्तिको नामथरजिल्ला साविकःगाविससाविकःवडास्थानीय तहवडा
1आइते कामीअछामधमाली5तुर्माखाँद गाउँपालिका8
2इन्द्रबहादुर विष्टअछामकलमबजार 7कमलबजार नगरपालिका1
3कमला दमाईअछामभटाकाटिया6रामारोशन गाउँपालिका6
4करन थापाअछामबेलाता5ढकारी गाउँपालिका4
5कर्णराज रिमालअछामढकारी 7ढकारी गाउँपालिका1
6कितै विश्वकर्माअछामवरदरदेवि3बान्नीगढ़ी गाउँपालिका3
7कृष्णबहादुर बुढाअछामहिच्मा5ढकारी गाउँपालिका3
8खन्टे दमाईअछामकमलबजार 5कमलबजार नगरपालिका8
9गगी कामीअछामदुनि 3चौरपाटी गाउँपालिका6
10गणेशबहादुर कडायतअछामसानगरपालिका 8साफेँबगर नगरपालिका5
11गणेशबहादुर शाहीअछामरहफ2तुर्माखाँद गाउँपालिका1
12चन्द्रराज पाण्डेअछामलुग्रा3चौरपाटी गाउँपालिका5
13जंगे साउँदअछामभटकाटियाँ2रामारोशन गाउँपालिका6
14झंकरबहादुर शाह र टेकबहादुर शाहअछामरामारोशन 1रामारोशन गाउँपालिका5
15टंकप्रसाद भट्टराईअछाममंगलसेन5मंगलसेन नगरपालिका5
16टंकप्रसाद भण्डारी (कालु )अछामढकारी 6ढकारी गाउँपालिका1
17टेकबहादुर साउदअछामघोडासैन5कमलबजार नगरपालिका10
18टेकेन्द्रप्रसाद खनालअछामभटाकाटिया7रामारोशन गाउँपालिका6
19तगते सुनारअछामजनालीकोट5बान्नीगढ़ी गाउँपालिका2
20तेजबहादुर रावलअछाममंगलसैन 9मंगलसेन नगरपालिका9
21दिलिपबहादुर ठकुल्लाअछामबरदादेवी 1बान्नीगढ़ी गाउँपालिका3
22धाङ्गणे दमाईअछामजालपादेवी 5साफेँबगर नगरपालिका2
23धौलु जैसीअछामवारला2पञ्चदेव विनाय नगरपालिका8
24ध्वज सार्कीअछामबानातोली6मंगलसेन नगरपालिका12
25नरेन्द्रराज तिमिल्सेनाअछामकुईका 1कमलबजार नगरपालिका5
26नेत्रप्रसाद न्यौपानेअछामबाटुलासैन6रामारोशन गाउँपालिका4
27नेत्रबहादुर विष्टअछामकमलबजार5कमलबजार नगरपालिका8
28पदमबहादुर सेटीअछामबरदादेवी 4बान्नीगढ़ी गाउँपालिका3
29पदमराज भण्डारीअछामकमलबजार 3कमलबजार नगरपालिका9
30पिंकी वजगाईअछाममुली2कमलबजार नगरपालिका1
31पिडाकीकुमार भुलअछामचाफामाण्डौ6रामारोशन गाउँपालिका2
32प्रेमप्रसाद भण्डारीअछाममंगलसेन6मंगलसेन नगरपालिका6
33बजिरसिंह खत्रीअछामबान्नीगढी जयगढ 5बान्नीगढ़ी गाउँपालिका5
34बजिरसिंह बोहोराअछामकलमबजार 2कमलबजार नगरपालिका7
35भक्तराज खतिवडाअछामकमलबजार3कमलबजार नगरपालिका9
36भाने रावलअछामखप्तड 5साफेँबगर नगरपालिका12
37मंगल वि.क.अछामभैरभस्थान 4तुर्माखाँद गाउँपालिका3
38मदनबहादुर शाहअछामसाँफे बगर 1साफेँबगर नगरपालिका1
39मन्दिरे दमाईअछामरामरोशन3रामारोशन गाउँपालिका5
40महेन्द्र कडाराअछामसाँफे बगर 9साफेँबगर नगरपालिका6
41मानबहादुर बुढाअछामढकरी 4ढकारी गाउँपालिका1
42मानबहादुर सावदअछामसिउडी6चौरपाटी गाउँपालिका1
43मिठु कामीअछाममंगसेन4मंगलसेन नगरपालिका4
44मिठुबहादुर बोगटीअछाममार्कु सन्निकोट5चौरपाटी गाउँपालिका7
45मिनबहादुर कुँवरअछामकालागाँउ9मंगलसेन नगरपालिका14
46रुप लोहारअछामपायल 9चौरपाटी गाउँपालिका4
47लालबहादुर कामीअछामढुङ्गाचाल्ना 8ढकारी गाउँपालिका7
48लालबहादुर खड्काअछामगाजरा 2बान्नीगढ़ी गाउँपालिका1
49लालबहादुर थापाअछामढकरी 9ढकारी गाउँपालिका1
50लोगेबहादुर परियारअछामबरदादेवी 7बान्नीगढ़ी गाउँपालिका3
51शिवराज देवकोटा (शिखर)अछामतोषी3तुर्माखाँद गाउँपालिका7
52शैलेन्द्र शाहअछामठाँटी 2मेल्लेख गाउँपालिका3
53सन्तोष बोगटीअछाममंगलसेन2मंगलसेन नगरपालिका2
54सुरतबहादुर विष्टअछामकमलबजार5कमलबजार नगरपालिका8
55हिम्मतबहादुर शाहीअछामनाडा4तुर्माखाँद गाउँपालिका5
56होजे मिझारअछामतिमिल्सैन5बान्नीगढ़ी गाउँपालिका4
57ईश्वरीप्रसाद गैरेअर्घाखाँचीनिगालीपटौटी6पाणिनी गाउँपालिका4
58कृष्णप्रसाद भुषालअर्घाखाँचीमालारानी गा.पा.5मालारानी गाउँपालिका5
59गोकर्ण बन्जाडेअर्घाखाँचीअर्घाँतोष5छत्रदेव गाउँपालिका8
60नारायण मुखियाअर्घाखाँचीसन्धीखर्क2सन्धिखर्क नगरपालिका2
61नेत्रप्रसाद पाण्डेअर्घाखाँचीठुलापोखरा9छत्रदेव गाउँपालिका6
62बावुराम बन्जाडेअर्घाखाँचीमरेङ्ग7छत्रदेव गाउँपालिका8
63भरतराज भण्डारीअर्घाखाँचीशुवर्णखाल0शितगंगा नगरपालिका1
64मिना खड्काअर्घाखाँचीबागी 3मालारानी गाउँपालिका5
65रेमलाल खनालअर्घाखाँचीमालारानी गा.पा.3मालारानी गाउँपालिका3
66विष्णुप्रसाद अधिकारीअर्घाखाँचीहशपुर2मालारानी गाउँपालिका8
67विष्णुप्रसाद भुषालअर्घाखाँचीसन्धिखर्क5सन्धिखर्क नगरपालिका5
68सुरेन्द्र भट्टराईअर्घाखाँचीसिद्धारा6शितगंगा नगरपालिका11
69हेमराज परियारअर्घाखाँचीसुवर्णखाल7शितगंगा नगरपालिका1
70अगमसिह राईइलामपुवामझुवा8इलाम नगरपालिका3
71अनिल देउलाइलामइलाम2इलाम नगरपालिका7
72कटकबहादुर साङ्गपाङ्ग राईइलाममगलबारे3देउमाई नगरपालिका2
73कुमार फियाक लिम्बुइलामसोयाङ्ग6माईजोगमाई गाउँपालिका5
74गणेश राईइलामसुम्बेकद2इलाम नगरपालिका2
75गुणराज मिश्रइलामलक्ष्मीपुर9सुर्योदय नगरपालिका 13
76गोकुलबहादुर निरौलाइलामफाकफोक1फाकफोकथुम गाउँपालिका1
77चन्द्रबहादुर शाहइलामइलाम 2इलाम नगरपालिका7
78चिरन्जिवि लामिछानेइलामइलाम नगरपालिका7इलाम नगरपालिका8
79टेकराज लिम्बुइलामशान्तिडाँडा2देउमाई नगरपालिका6
80डिल्लीराम मादेनइलामबाझो8माङ्सेबुङ गाउँपालिका3
81दाताराम दंगालइलामचुलाचुली7चुलाचुली गाउँपालिका4
82नरायणप्रसाद भट्टराईइलामजमुना 9सन्दकपुर गाउँपालिका5
83निरबहादुर रिजालइलामजिर्मले4रोङ गाउँपालिका6
84पदमप्रसाद चापागाईइलामदेनगरपालिका3देउमाई नगरपालिका4
85प्रमोदप्रसाद चापागाईइलामदेउमाई3देउमाई नगरपालिका4
86मिलन राईइलामइलाम नगरपालिका4इलाम नगरपालिका9
87शुक्रराज राई (शुक)इलामशान्तिडाँडा3देउमाई नगरपालिका6
88शुर्यबहादुर बराइलीइलामचमैता 7फाकफोकथुम गाउँपालिका6
89सुकराज राईइलामआमचोक4फाकफोकथुम गाउँपालिका3
90हर्कध्वज राईइलामजोगमाई2माईजोगमाई गाउँपालिका2
91उत्तरकुमारी कटुवाल (गंगा)उदयपुरत्रिवेणी 6त्रियुगा नगरपालिका2
92कमलबहादुर कामीउदयपुरसोरुङ्ग छविसे2कटारी नगरपालिका10
93कर्णबहादुर श्रेष्ठउदयपुरसिरिसे8कटारी नगरपालिका8
94केशरमान नेपालीउदयपुरलाफागाँउ5रौतामाई गाउँपालिका 3
95गोपाल ढकालउदयपुरत्रियुगा न.पा7त्रियुगा नगरपालिका3
96चित्रकुमार फुवेल (हरी)उदयपुरसुन्दरपुर4चौदण्डीगढी नगरपालिका 5
97चुडामणी घिमिरेउदयपुररिस्कु6कटारी नगरपालिका6
98दिलप्रसाद आचार्यउदयपुरपंचावती 4उदयपुरगढी गाउँपालिका 6
99दुखि अधिकारीउदयपुरकटारी10कटारी नगरपालिका5
100दुर्गबहादुर राईउदयपुरलाफागाँउ5रौतामाई गाउँपालिका 3
101धानबहादुर सुनुवारउदयपुरमयाखु8कटारी नगरपालिका13
102नारायणप्रसाद बन्जाराउदयपुरहडिया7चौदण्डीगढी नगरपालिका 10
103नैनबहादुर श्रेष्ठउदयपुरभलायडाँडा4उदयपुरगढी गाउँपालिका 8
104प्रकाश तामाङ्ग(लोकबहादुर वाईवा)उदयपुरकटुन्जे बबला7वेलका नगरपालिका6
105बद्रि राईउदयपुरत्रियूगा 2त्रियुगा नगरपालिका11
106बुद्धिबहादुर केप्छाकी मगरउदयपुरत्रियुगा 11त्रियुगा नगरपालिका6
107भक्तबहादुर भुजेलउदयपुरकटारी10कटारी नगरपालिका5
108भिमप्रसाद आचार्यउदयपुरसुन्दरपुर5चौदण्डीगढी नगरपालिका 5
109भोजराज पौडेलउदयपुरत्रियूगा 9त्रियुगा नगरपालिका5
110मनकुमारी कटुवालउदयपुरत्रियूगा 4त्रियुगा नगरपालिका13
111मनोज पाण्डेउदयपुरपंचावती 3उदयपुरगढी गाउँपालिका 5
112मेघबहादुर कटुवालउदयपुरकटारी4कटारी नगरपालिका2
113रत्नप्रसाद खतिवडाउदयपुरतपेश्वरी 1वेलका नगरपालिका2
114राधाकुमारी कार्कीउदयपुरबर्रे3उदयपुरगढी गाउँपालिका 2
115लिला श्रेष्ठउदयपुरबोक्से पानी ट्याङ्की0त्रियुगा नगरपालिका10
116लिलाप्रसाद आचार्यउदयपुरत्रियुगा 1त्रियुगा नगरपालिका10
117विदुर कार्कीउदयपुरनेपालटार 1रौतामाई गाउँपालिका 1
118विनोद पोखरेलउदयपुरजोगिदह 9त्रियुगा गाउँपालिका 2
119शान्तिराम दाहालउदयपुरसुन्दरपुर5चौदण्डीगढी नगरपालिका 5
120सन्तोष दाहालउदयपुरबेलटार बसाहा4चौदण्डीगढी नगरपालिका7
121अम्मरबहादुर तामाङ्गओखलढुंगाफुलवारी 1चम्पादेवी गाउँपालिका 6
122अरुण सुनुवारओखलढुंगाकुटुन्जे 5सुनकोशी गाउँपालिका 9
123एकवल्लभ खत्रीओखलढुंगाठूलाछाप5सिद्धिचरण नगरपालिका 2
124केदार खड्काओखलढुंगासि.न.पा.6सिद्धिचरण नगरपालिका 9
125गजराज राईओखलढुंगामाम्खा 5चिशंखुगढी गाउँपालिका 8
126घनश्याम दाहालओखलढुंगाप्राप्चा6मोलुङ गाउँपालिका 5
127चक्रबहादुर कटुवालओखलढुंगाकुईभिर 5चिशंखुगढ गाउँपालिका 1
128दानबहादुर कार्कीओखलढुंगाठुलाछाप2सिद्धिचरण नगरपालिका 2
129दानबहादुर राईओखलढुंगाउबु1मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका 3
130दिनेश गौतमओखलढुंगापोकली2लिखु गाउँपालिका 9
131दिलबहादुर राईओखलढुंगारुम्जाटार1भुम्लु गाउँपालिका1
132दिलिपकुमार रोका क्षेत्रीओखलढुंगारजनी 4खिजीदेम्वा गाउँपालिका 1
133प्रचण्ड कट्वालओखलढुंगाठुलाछाप4सिद्धिचरण नगरपालिका 2
134प्रदिप राईओखलढुंगासिद्धिचरण न.पा.1सिद्धिचरण नगरपालिका 5
135बालकुमार नेपाल विकुलओखलढुंगापोकली 2लिखु गाउँपालिका 9
136भवनाथ धमला र रेवकला धमलाओखलढुंगावेतिनी9सिद्धिचरण नगरपालिका 10
137मिना श्रेष्ठओखलढुंगाकालिकादेवी 8चम्पादेवी गाउँपालिका 3
138राकेश खड्का (राजेन्द्र)ओखलढुंगाकालिकादेवी 8चम्पादेवी गाउँपालिका 3
139रामजी कार्कीओखलढुंगासिनगरपालिका5सिद्धिचरण नगरपालिका 12
140रोहित भट्टराईओखलढुंगाठुलाछाप8सिद्धिचरण नगरपालिका 2
141विष्णुकुमार पौडेलओखलढुंगासिनगरपालिका6सिद्धिचरण नगरपालिका 9
142शम्भु कटवालओखलढुंगाठुलाछाप1सिद्धिचरण नगरपालिका 2
143सिताराम कार्कीओखलढुंगाठुलाछाप2सिद्धिचरण नगरपालिका 2
144हेमनारायण श्रेष्ठओखलढुंगागाम्नाङ्गटार6लिखु गाउँपालिका 7
145अमरबहादुर सुनारकञ्चनपुरवाइसे विचुवा9पुनर्वास नगरपालिका 11
146अर्जुन धामीकञ्चनपुरझलारी पिपलाडी7शुक्लाफाँटा नगरपालिका 7
147इस्वरीदत्त जोशीकञ्चनपुरभिमदत्त11भीमदत नगरपालिका 11
148करण दमाईकञ्चनपुरझलारी नगरपालिका11शुक्लाफाँटा नगरपालिका 11
149कल्लु रानाकञ्चनपुरदेखतभुली7लालझाडी गाउँपालिका 4
150कालुराम डगौराकञ्चनपुरबेलौरी न.पा.4बेलौरी नगरपालिका 3
151कालुसिंह धानुककञ्चनपुरभीमदत्त8भीमदत नगरपालिका 8
152किशन चौधरीकञ्चनपुरकृष्णपुर4कृष्णपुर नगरपालिका 4
153कृष्णप्रसाद दुलालकञ्चनपुरपुनरवास6पुनर्वास नगरपालिका 6
154कृष्णबहादुर चौधरीकञ्चनपुरदेखतभुली6शुक्लाफाँटा नगरपालिका 12
155खगेन्द्र चन्दकञ्चनपुरबेदकोट10बेदकोट नगरपालिका 9
156गजपति चौधरीकञ्चनपुरबेलौरी6बेलौरी नगरपालिका 4
157गोपालसिंह बोहोराकञ्चनपुरबेलौरी4बेलौरी नगरपालिका 3
158चन्नरी नेपालीकञ्चनपुरकृष्णपुर2कृष्णपुर नगरपालिका 2
159छविलाल सुनुवारकञ्चनपुरदेखतमुली9कृष्णपुर नगरपालिका 3
160छोटेलाल चौधरीकञ्चनपुरबेलौरी7बेलौरी नगरपालिका 5
161जंगबहादुर चन्दकञ्चनपुरभिमदत्त18भीमदत नगरपालिका 18
162जंगबहादुर चौधरीकञ्चनपुरबेलौरी7बेलौरी नगरपालिका 5
163जगत दमाईकञ्चनपुरझलारी नगरपालिका11शुक्लाफाँटा नगरपालिका 11
164जनकबहादुर सिंहकञ्चनपुरकृष्णपुर 4कृष्णपुर नगरपालिका 4
165जुगराम चौधरीकञ्चनपुरकृष्णपुर9कृष्णपुर नगरपालिका 6
166जोगी रानाकञ्चनपुरवेदकोट 6वेदकोट नगरपालिका 6
167ज्ञानसिंह चौधरीकञ्चनपुरदेखतमुली9कृष्णपुर नगरपालिका 3
168टेकबहादुर मल्लकञ्चनपुरश्रीपुरबेलौरी5बेलौरी नगरपालिका 6
169तारानाथ चौधरीकञ्चनपुरकृष्णपुर9कृष्णपुर नगरपालिका 6
170तिर्थराज चौधरीकञ्चनपुरझलारी पिपलाडी8शुक्लाफाँटा नगरपालिका 8
171दशनीकुमारी चौधरीकञ्चनपुरबेलौरी6बेलौरी नगरपालिका 4
172दिपेन्द्रबहादुर ऐरकञ्चनपुरझलारी पिपलाडी9शुक्लाफाँटा नगरपालिका 9
173दिर्घराज गिरीकञ्चनपुरबेलडाडी 6बेलडाँडी गाउँपालिका 3
174धनबहादुर तिरुवाकञ्चनपुरबेलौरी4बेलौरी नगरपालिका 3
175धनबहादुर दाहालकञ्चनपुरभिमदत्त 18भीमदत नगरपालिका 18
176धनिराम चौधरीकञ्चनपुरबेलौरी6बेलौरी नगरपालिका 4
177नत्थुराम चौधरी कञ्चनपुरबेलौरी7बेलौरी नगरपालिका 5
178नवराज नाथ कञ्चनपुरकृष्णपुर 2कृष्णपुर नगरपालिका 2
179नवराज मिश्राकञ्चनपुरभिमदत्त नगरपालिका10भीमदत नगरपालिका 10
180निमबहादुर चौधरीकञ्चनपुरबेलौरी9बेलौरी नगरपालिका 7
181पदम नाथकञ्चनपुरकिष्णपुर2कृष्णपुर नगरपालिका 2
182परमलौरी चौधरीकञ्चनपुरदेखतभुली9कृष्णपुर नगरपालिका 3
183पुनाराम चौधरीकञ्चनपुरकृष्णपुर9कृष्णपुर नगरपालिका 6
184प्यारेलाल रानाकञ्चनपुरबेलौरी11बेलौरी नगरपालिका 8
185प्रकाश चौधरीकञ्चनपुरझलारी पिपलाडी3शुक्लाफाँटा नगरपालिका 3
186प्रकाशबहादुर बोहोराकञ्चनपुरबेदकोट1बेदकोट नगरपालिका 1
187प्रेम चन्दकञ्चनपुरभिमदत्त 5भीमदत नगरपालिका 5
188बलदेव धानुककञ्चनपुरबेदकोट5बेदकोट नगरपालिका 5
189बालकृष्ण रिजालकञ्चनपुरबेलौरी 6बेलौरी नगरपालिका 4
190बिना मगरकञ्चनपुरकालिका5
191भगिरथसिंह भण्डारीकञ्चनपुरकृष्णपुर3कृष्णपुर नगरपालिका 4
192भागिराम चौधरीकञ्चनपुरबेलौरी6बेलौरी नगरपालिका 4
193भानसिंह कार्कीकञ्चनपुरभिमदत्त15भीमदत नगरपालिका 15
194मंगु डगौराकञ्चनपुरझनगरपालिका9शुक्लाफाँटा नगरपालिका 9
195मधुकुमारी चौधरीकञ्चनपुरझलारी पिपलाडी3शुक्लाफाँटा नगरपालिका 3
196मानबहादुर रानाकञ्चनपुरबेलौरी2बेलौरी नगरपालिका 2
197मानबहादुर साउदकञ्चनपुरमुसेपानी7बेदकोट नगरपालिका 6
198मोहन डगौराकञ्चनपुरझलारीपिपलाडी9शुक्लाफाँटा नगरपालिका 9
199रगविर भट्टकञ्चनपुरबेदकोट4बेदकोट नगरपालिका 4
200राइभान धामीकञ्चनपुरवेदकोट 7वेदकोट नगरपालिका 7
201राजकुमार चौधरीकञ्चनपुरशंकरपुर8लालझाडी गाउँपालिका 3
202राजु पुनकञ्चनपुरभि.न.पा.4भीमदत नगरपालिका 4
203राजु रानाकञ्चनपुरदेखतमुली8लालझाडी गाउँपालिका 5
204राजेन्द्रप्रसाद जोशीकञ्चनपुरभिनगरपालिका10भीमदत नगरपालिका 10
205रामचन्द्र भट्टकञ्चनपुरबेतकोट7बेदकोट नगरपालिका 7
206रामदत्त भट्टकञ्चनपुरभिमदत्त5भीमदत नगरपालिका 5
207रामबहादुर कुँबरकञ्चनपुरभिनगरपालिका14भीमदत नगरपालिका 14
208रामलाल चौधरीकञ्चनपुरझनगरपालिका8शुक्लाफाँटा नगरपालिका 8
209लक्षी दमाईकञ्चनपुरबेतकोट3बेदकोट नगरपालिका 3
210लल्टु डगौराकञ्चनपुरकृष्णपुर5कृष्णपुर नगरपालिका 5
211विपतराम चौधरीकञ्चनपुरबेलौरी 3बेलौरी नगरपालिका 2
212शिवदत्त भट्टकञ्चनपुरभिमदत्त2भीमदत नगरपालिका 2
213सन्तराम थारुकञ्चनपुरबेलौरी14बेलौरी नगरपालिका 10
214सरजु रानाकञ्चनपुरबेतकोट12बेदकोट नगरपालिका 10
215सरदमित भण्डारीकञ्चनपुरकृष्णपुर3कृष्णपुर नगरपालिका 4
216सिताराम चौधरीकञ्चनपुरझलारी पिपलाडी8शुक्लाफाँटा नगरपालिका 8
217सुन्दरलाल चौधरीकञ्चनपुरझलारी पिपलाडी3शुक्लाफाँटा नगरपालिका 3
218सुरेश रानाकञ्चनपुरबेतकोट12बेदकोट नगरपालिका 10
219सेमराज रानाकञ्चनपुरदेखतमुली8लालझाडी गाउँपालिका 5
220हरिसिंह डगौराकञ्चनपुरकृष्णपुर9कृष्णपुर नगरपालिका 6
221हर्कबहादुर विष्टकञ्चनपुरपुनरवास15पुनर्वास नगरपालिका 1
222हिरमान चौधरीकञ्चनपुरकृष्णपुर4कृष्णपुर नगरपालिका 4
223किसुन लोधकपिलवस्तुनन्दनगर 4शुद्धोधन गाउँपालिका 2
224कृष्ण कुमालकपिलवस्तुबाणगंगा8बाणगंगा नगरपालिका 3
225तुलसीराम शर्मा मरासीनीकपिलवस्तुभृकुटी2बुद्धभुमी नगरपालिका 8
226तुल्सीराम भुषालकपिलवस्तुबाणगंगा11बाणगंगा नगरपालिका 5
227दयाराम नाउकपिलवस्तुकपिलबस्तु 11कपिलवस्तु नगरपालिका 3
228नन्दलाल चौहानकपिलवस्तुखूरुहुरिया7विजयनगर गाउँपालिका 6
229नरिश्वर गौतमकपिलवस्तुवाणगंगा5बाणगंगा नगरपालिका 10
230प्रेमप्रसाद पोखरेलकपिलवस्तुशिवराज 6शिवराज नगरपालिका 5
231बावुलाल थारुकपिलवस्तुबाणगंगा7बाणगंगा नगरपालिका 11
232ब्रम्हानन्द पासीकपिलवस्तुडुमरा3मायादेवी गाउँपालिका 6
233भोजराज चुदालीकपिलवस्तुवाणगंगा13बाणगंगा नगरपालिका 7
234युवराज भुषालकपिलवस्तुभृकुटी नगरपालिका7बुद्धभुमी नगरपालिका 4
235राजाराम यादव (राजु)कपिलवस्तुभृकुटी नगरपालिका5बुद्धभुमी नगरपालिका 9
236राजु भन्ने गुणराम वि.के.कपिलवस्तुबाणगंगा7बाणगंगा नगरपालिका 11
237राधेश्याम कलवारकपिलवस्तुखुरुहुरिया7विजयनगर गाउँपालिका 6
238वजरंग शरण मिश्र (विनोदकपिलवस्तुलालपुर7शिवराज नगरपालिका 10
239श्री भन्ने शेरप्रसाद अधिकारीकपिलवस्तुनिग्लिहवा2कपिलवस्तु नगरपालिका 9
240सन्तोष थारुकपिलवस्तुबाणगंगा7बाणगंगा नगरपालिका 11
241सोमई चौधरीकपिलवस्तुकोपवा7भृकुटी नगरपालिका8
242हरिराम कुर्मीकपिलवस्तुधनकौली 2बुद्धभुमी नगरपालिका 10
243अर्जुन महर्जनकाठमाडौंकिर्तिपुर33किर्तिपुर नगरपालिका 3
244उद्धब सिंह खड्काकाठमाडौंकामनगरपालिका3का म पा 3
245उद्धबप्रसाद आचार्यकाठमाडौंछैमले 6
246कृष्णप्रसाद पौडेलकाठमाडौंचावहिल0
247कृष्णप्रसाद प्याकुरेलकाठमाडौंधोवीधारा33
248गोपिकृष्ण वाग्लेकाठमाडौंनागर्जुन2नागार्जुन नगरपालिका 2
249चन्द्रमान नेपालीकाठमाडौंकाठमाडौ17का म पा 17
250जिवन भण्डारी क्षेत्रीकाठमाडौंकाठमाण्डौ35का म पा 32
251ठाकुरप्रसाद लामिछानेकाठमाडौंटोखा2टोखा नगरपालिका 1
252तिर्थ विश्वकर्माकाठमाडौंकागेश्वरी9कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका 6
253दिनेशकुमार लामिछानेकाठमाडौंचन्द्रागिरी 10चन्द्रागिरी नगरपालिका 7
254देवबहादुर महर्जनकाठमाडौंकिर्तीपुर न.पा15किर्तिपुर नगरपालिका 6
255देविराज दङ्गालकाठमाडौंनाग्लेभारे 8गोकर्णेश्वर नगरपालिका6
256देवेन्द्र थापाकाठमाडौंदहचोक 2चन्द्रागिरी नगरपालिका 1
257धुब्र नेपालकाठमाडौंनाङ्ले भारे 1गोकर्णेश्वर नगरपालिका6
258धुर्वप्रसाद दाहालकाठमाडौंनाङलेभारे 5गोकर्णेश्वर नगरपालिका6
259निमानुर्पु लामाकाठमाडौंसंकरापुर 3शङ्खरापुर नगरपालिका 2
260निश्चल नकर्मीकाठमाडौंचन्द्रागिरी 5चन्द्रागिरी नगरपालिका 3
261पिपल श्रेष्ठकाठमाडौंनागार्जुन 4नागार्जुन नगरपालिका 4
262बासुलाल श्रेष्ठकाठमाडौंकाठमाडौ16का म पा 16
263बुद्धिप्रसाद पोखरेलकाठमाडौंमुलपानी 96
264भिमराज महर्जनकाठमाडौंटोखा 12टोखा नगरपालिका 8
265मिना श्रेष्ठकाठमाडौंचन्दागीरी 20चन्द्रागिरी नगरपालिका 14
266राजकुमार परियारकाठमाडौंतारकेश्वर 7तारकेश्वर नगरपालिका 3
267रामहरी रुपाखेती (चट्टान)काठमाडौंचन्द्रागिरी 10चन्द्रागिरी नगरपालिका 7
268रेनुका दुलाल नेपालीकाठमाडौंचन्द्रागिरी 22चन्द्रागिरी नगरपालिका 15
269लक्ष्मण श्रेष्ठकाठमाडौंकाठमाण्डौ9का म पा 9
270विजयदेव भट्टराईकाठमाडौंकामनगरपालिका7का म पा 7
271शम्भुप्रसाद शर्मा(भण्डारी)काठमाडौंकाठमाडौ10का म पा 10
272श्यामबहादुर भट्टकाठमाडौंचन्द्रागिरी 21चन्द्रागिरी नगरपालिका 13
273सुकराम महर्जनकाठमाडौंकिर्तिपुर6किर्तिपुर नगरपालिका 3
274सुचेन्द्र श्रेष्ठकाठमाडौंसतुगंल9
275हरिशरण महर्जनकाठमाडौंचन्द्रागिरी 15चन्द्रागिरी नगरपालिका 10
276अर्जनु सापकोटा (जादु)काभ्रेपलाञ्चोकजैशीथोक4मण्डनदेउपुर नगरपालिका 10
277इन्द्रबहादुर श्रेष्ठ(बावुकाजी)काभ्रेपलाञ्चोकपाँचखाल5पाँचखाल नगरपालिका 6
278इन्द्रराज पाठककाभ्रेपलाञ्चोकमादनकुडारी6चौंरीदेउराली गाउँपालिका 7
279कमला शर्मा चौलागाईकाभ्रेपलाञ्चोकमाझीफेदा1चौंरीदेउराली गाउँपालिका 3
280काजिवावु चौहानकाभ्रेपलाञ्चोकचलाल6बेथानचोक गाउँपालिका 4
281कान्छा ब्लोनकाभ्रेपलाञ्चोकमेच्छे8तेमाल गाउँपालिका 9
282कुमार दाहालकाभ्रेपलाञ्चोकनाला9बनेपा नगरपालिका 3
283कृष्णनाथ चिमौरीयाकाभ्रेपलाञ्चोकदाप्चा कासिखण्ड6नमोबुद्ध नगरपालिका 4
284गणेशप्रसाद मैनालीकाभ्रेपलाञ्चोकचापाखोरी3 तेमाल गाउँपालिका 7
285चन्द्रकुमार ढकालकाभ्रेपलाञ्चोकपोखरीचौरी9चौंरीदेउराली गाउँपालिका 5
286चन्द्रबहादुर मगरातीकाभ्रेपलाञ्चोकसापिङ्ग4भुम्लु गाउँपालिका1
287टुलीमाया श्रेष्ठकाभ्रेपलाञ्चोकसल्मेयाकल7भुम्लु गाउँपालिका1
288टोमप्रसाद ढुङ्गानाकाभ्रेपलाञ्चोकपनौती न.पा. 11पनौती नगरपालिका 6
289तारामान लामा तामाङ्गकाभ्रेपलाञ्चोकखहरेपाँगु3रोशी गाउँपालिका 1
290दावा तामाङ लामाकाभ्रेपलाञ्चोकमंगलटार 7रोशी गाउँपालिका 9
291देवबहादुर श्रेष्ठकाभ्रेपलाञ्चोकभुम्लुसल्ले7भुम्लु गाउँपालिका5
292धुर्व खत्रीकाभ्रेपलाञ्चोकभुमिडाडा5पनौती नगरपालिका 12
293नरेन्द्र मैनालीकाभ्रेपलाञ्चोकमंगलटार6रोशी गाउँपालिका 9
294नविन गौतम आकासकाभ्रेपलाञ्चोकपोखरीचौरी7चौंरीदेउराली गाउँपालिका 5
295नारायणप्रसाद खकुरेलकाभ्रेपलाञ्चोकसर्सीउखर्क3तेमाल गाउँपालिका 1
296पाल्छाङ्ग लामाकाभ्रेपलाञ्चोकपाचखाल7पाँचखाल नगरपालिका 8
297प्रकाश घिमिरे (सुवास)काभ्रेपलाञ्चोकउग्रतारा जनागाल6बनेपा नगरपालिका 11
298प्रल्हाद घिमिरेकाभ्रेपलाञ्चोकटुकुचा6बनेपा नगरपालिका 2
299प्रेमनारायण श्रेष्ठकाभ्रेपलाञ्चोकभुम्लुटार8भुम्लु गाउँपालिका8
300बब्लु लामाकाभ्रेपलाञ्चोकबालुवापाटी देउपुर1मण्डनदेउपुर नगरपालिका 1
301बसन्तकुमार न्यौपाने काभ्रेपलाञ्चोककटुन्जेबेशी8रोशी गाउँपालिका 7
302बिमल चौलागाईकाभ्रेपलाञ्चोकपाँचखाल6पाँचखाल नगरपालिका 7
303बुद्धि लामा भन्ने ब्रुस्ली लामाकाभ्रेपलाञ्चोकमादनकुडारी2चौंरीदेउराली गाउँपालिका 7
304यज्ञबहादुर के.सी.काभ्रेपलाञ्चोकपनौती न.पा. 5पनौती नगरपालिका 7
305रघुनाथ बडालकाभ्रेपलाञ्चोकमंगलटार5रोशी गाउँपालिका 9
306रमेश बस्नेतकाभ्रेपलाञ्चोकपनौती11पनौती नगरपालिका 6
307रविन्द्र विष्टकाभ्रेपलाञ्चोकनासीकास्थान1बनेपा नगरपालिका 13
308राजकुमार कार्कीकाभ्रेपलाञ्चोकचलालगणेशस्थान5बेथानचोक गाउँपालिका 4
309राजभाई रंजितकारकाभ्रेपलाञ्चोकबनेपा6बनेपा नगरपालिका 8
310राजेन्द्र के.सी.काभ्रेपलाञ्चोकपनौती न.पा. 1पनौती नगरपालिका 5
311रामहरी चौलागाईकाभ्रेपलाञ्चोकपोखरीचौकी 1चौंरीदेउराली गाउँपालिका 5
312रामहरी परियारकाभ्रेपलाञ्चोकपाँचखाल1पाँचखाल नगरपालिका 5
313विदुर सिलवालकाभ्रेपलाञ्चोकदाप्चा काशिखण्ड6नमोबुद्ध नगरपालिका 4
314विमला वि.क. चौधरीकाभ्रेपलाञ्चोकनारायणस्थान 6तेमाल गाउँपालिका 5
315सगुन श्रेष्ठकाभ्रेपलाञ्चोकधुलीखेल 3धुलिखेल नगरपालिका 7
316सन्तोष खत्रीकाभ्रेपलाञ्चोककलौती भुमिडाँडा1पनौती नगरपालिका 12
317सानुकाजी भनिने भिमलाल श्रेष्ठकाभ्रेपलाञ्चोकपाँचखाल5पाँचखाल नगरपालिका 6
318सुनिलकुमार न्यौपानेकाभ्रेपलाञ्चोकखनालचोक 2नमोबुद्ध नगरपालिका 6
319सुमन मैनालीकाभ्रेपलाञ्चोकखरेलथोक2पाँचखाल नगरपालिका 11
320हरिकृष्ण तिमिल्सिनाकाभ्रेपलाञ्चोकछत्रेबाझ6नमोबुद्ध नगरपालिका 10
321अक्कल परियारकालिकोटमान्मा4खाँडाचक्र नगरपालिका 2
322अनि शाहीकालिकोटसिउना4रास्कोट नगरपालिका 5
323अमरबहादुर सहकारीकालिकोटरुप्सा6नरहरिनाथ गाउँपालिका 6
324अम्रितबहादुर शाहीकालिकोटफोईमाहादेव9तिलागुफा नगरपालिका 3
325आदिचन्द्र न्यौपानेकालिकोटधौलाकोट6पलाता गाउँपालिका 1
326कर्णबहादुर शाहीकालिकोटगेला6महावै गाउँपालिका6
327कलबहादुर शाहीकालिकोटगेला5महावै गाउँपालिका6
328काशिराम जैसीकालिकोटसिपखाला8रास्कोट नगरपालिका 3
329कुलबहादुर विष्टकालिकोटकुमालगाँउ6नरहरिनाथ गाउँपालिका 3
330गणेशबहादुर शाहीकालिकोटसिपखाना9रास्कोट नगरपालिका 3
331जनकबहादुर शाहीकालिकोटजुविथा8तिलागुफा नगरपालिका 6
332जशबहादुर शाहीकालिकोटनानीकोट9पचालझरना गाउँपालिका 9
333जैविरे दमाईकालिकोटनानीकोट5पचालझरना गाउँपालिका 7
334टुल्की धितालकालिकोटभर्ता1कालिका गाउँपालिका3
335तिलकबहादु रोकायकालिकोटभर्तत्र3कालिका गाउँपालिका3
336दयाराम तिमिल्सिनाकालिकोटभर्ता7कालिका गाउँपालिका2
337दले सार्कीकालिकोटमेहलमुडी7सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका6
338दानबहादुर विष्टकालिकोटकोटवाडा3नरहरिनाथ गाउँपालिका 1
339दानबहादुर सहकारीकालिकोटरुप्सा3नरहरिनाथ गाउँपालिका 5
340दुर्गाबहादुर शाहीकालिकोटदह 4खाँडाचक्र नगरपालिका 6
341धनबहादुर विष्टकालिकोटकोखडा2नरहरिनाथ गाउँपालिका 2
342धिरबहादुर विष्टकालिकोटकोटवाडा3नरहरिनाथ गाउँपालिका 1
343नन्द्रे दमाईकालिकोटसिपखाला1रास्कोट नगरपालिका 2
344नागमल कठायतकालिकोटकोटवाडा3नरहरिनाथ गाउँपालिका 1
345निर्मल बोगटीकालिकोटमान्मा1खाँडाचक्र नगरपालिका 2
346पदमकला मल्लकालिकोटपाखा1खाँडाचक्र नगरपालिका 8
347पिचे सार्कीकालिकोटमेहलमुडी7सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका6
348पुर्णा शाहीकालिकोटजुविधा8तिलागुफा नगरपालिका 6
349पुसे दमाईकालिकोटरामनाकोट8पचालझरना गाउँपालिका 3
350प्रभु धमलाकालिकोटफुकोट4रास्कोट नगरपालिका 8
351बेसलपुराकुमारी शाहीकालिकोटगेला5महावै गाउँपालिका6
352भद्रबहादुर बोगटीकालिकोटमान्मा1खाँडाचक्र नगरपालिका 2
353मन्नाम उपाध्यायकालिकोटसिउना2रास्कोट नगरपालिका 4
354मानबहादुर शाहीकालिकोटफोइमाहादेव9तिलागुफा नगरपालिका 3
355मानविर नाथ योगीकालिकोटसिपखाना7रास्कोट नगरपालिका 3
356रघुजन शाहीकालिकोटरामनाकोट4पचालझरना गाउँपालिका 5
357रणबहादुर शाहीकालिकोटगेला5महावै गाउँपालिका6
358राम लुवारकालिकोटमेहलमुडी7सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका6
359लक्ष्मीप्रसाद धितालकालिकोटभर्ता1कालिका गाउँपालिका3
360लालप्रसाद चौलागाईकालिकोटसुकाटिका 2कालिका गाउँपालिका4
361विष्णुनाथ मोगीकालिकोटसिपखाना7रास्कोट नगरपालिका 3
362वृर्खबहादुर सहकारीकालिकोटरुप्सा2नरहरिनाथ गाउँपालिका 5
363सुनिता शाहीकालिकोटबढालकोट2खाँडाचक्र नगरपालिका 11
364हद्रे तिरुवाकालिकोटबदालकोट3खाँडाचक्र नगरपालिका 11
365हरिचन्द्र न्यौपानेकालिकोटपुकोट2रास्कोट नगरपालिका 9
366आइतसिंह पुन मगरकास्कीसारदीखोला 8माछापुच्छ्रे गाउँपालिका 2
367आनन्द आचार्य (साहस)कास्कीसारदीखोला1माछापुच्छ्रे गाउँपालिका 2
368ऋषिराम लामिछानेकास्कीरिभान7माछापुच्छ्रे गाउँपालिका 5
369ओमप्रसाद पुनकास्कीपोखरा 6पोखरा महानगरपालिका6
370ओमबहादुर तामाङ्गकास्कील्वाङ्गघलेल 4माछापुच्छ्रे गाउँपालिका 8
371कुलबहादुर कुँबरकास्कीढिकुरपोखरी1अन्नपूर्ण गाउँपालिका 1
372कृष्णबहादुर गोदारकास्कीपोखरा 4पोखरा महानगरपालिका4
373खिमबहादुर गुरुङ्गकास्कीमिजुरेडाडाँ3मादी गाउँपालिका8
374खेमबहादुर सुनारकास्कीलुम्ले1अन्नपूर्ण गाउँपालिका 7
375गेमलाल पौडेलकास्कीपार्चे1मादी गाउँपालिका1
376चक्रपाणी सुवेदी (चुवाई)कास्कीकास्कीकोट3पोखरा महानगरपालिका24
377चन्द्रबहादुर क्षेत्रीकास्कीलेखनाथ1पोखरा महानगरपालिका29
378चमनलाल बरालकास्कीथुमाकोडाँडा9मादी गाउँपालिका4
379चुमलाल बराल (चमनलाल)कास्कीपोखरा10पोखरा महानगरपालिका10
380टिका वि.क.कास्कीलुम्ले1अन्नपूर्ण गाउँपालिका 7
381तारा चापागाई (वृन्दा)कास्कीनिर्मलपोखरी 9पोखरा महानगरपालिका21
382देवराज बस्ताकोटीकास्कीलेखनाथ4पोखरा महानगरपालिका26
383नरजंग गुरुङ्ग(होमबहादुर)कास्कीमिजुरेडाडाँ3मादी गाउँपालिका8
384नारायण पोख्रेलकास्कीपोखरा महानगरपालिका33पोखरा महानगरपालिका33
385निलकण्ठ भट्टराईकास्कीनिर्मलपोखरी9पोखरा महानगरपालिका21
386नेत्रप्रसाद बरालकास्कीलेखनाथ12पोखरा महानगरपालिका30
387पुर्ण पौडेलकास्कीपोखरा8पोखरा महानगरपालिका8
388पुर्णबहादुर गुरुङ्गकास्कीलेखनाथ11पोखरा महानगरपालिका31
389प्रदिप खनालकास्कीथुम्की 5रूपा गाउँपालिका 1
390बुद्ध गुरुङ्ग (विष्णु गुरुङ्ग)कास्कीपोखरा 10पोखरा महानगरपालिका10
391मनबहादुर श्रेष्ठकास्कीधानद्रुक7अन्नपूर्ण गाउँपालिका 11
392मोहनबहादुर बुढाथोकीकास्कीसल्यान9अन्नपूर्ण गाउँपालिका 5
393रामचन्द्र गिरीकास्कीकास्कीकोट6पोखरा महानगरपालिका24
394विनोद पौडेलकास्कीहंसापुर 1रुपा गाउँपालिका 7
395विष्णुप्रसाद सापकोटाकास्कीलेनगरपालिका9पोखरा महानगरपालिका31
396शिला गुरुङ्गकास्कीपोखरा 18पोखरा महानगरपालिका18
397शिवप्रसाद पराजुलीकास्कीलेखनाथ2पोखरा महानगरपालिका27
398शोमबहादुर विश्वकर्माकास्कीलेखनाथ नगरपालिका13पोखरा महानगरपालिका32
399सन्तोष राई भाट(प्रताभ)कास्कीकालिका2पोखरा महानगरपालिका28
400सुजन गुरुङ्गकास्कीमिजुरेडाडा8मादी गाउँपालिका9
401हरिप्रसाद पौडेलकास्कीकास्कीकोट2पोखरा महानगरपालिका24
402अमरबहादुर रोकायाकैलालीटिकापुर 4टिकापुर नगरपालिका 4
403आशाराम चौधरीकैलालीपवेरा 6कैलारी गाउँपालिका 5
404ओमबहादुर चन्दकैलालीखैराला3चुरे गाउँपालिका 4
405कमला ओझाकैलालीचौमाला 2गौरीगंगा नगरपालिका 2
406करण सिंह घर्तिमगरकैलालीमोहन्याल5मोहन्याल गाउँपालिका 5
407कर्णबहादुर सिंहकैलालीमसुरिया9गौरीगंगा नगरपालिका 9
408कालु दमाईकैलालीदोदोधारा7बर्दगोरिया गाउँपालिका1
409काले दमाईकैलालीमुनुवा7जानकी गाउँपालिका 7
410कुमारी दमाईकैलालीमसुरिया1गौरीगंगा नगरपालिका 5
411कृष्णबहादुर महत्तराकैलालीप्रतापपुर 2लम्किचुहा नगरपालिका 9
412केशब बमकैलालीमसुरिया 5गौरीगंगा नगरपालिका 8
413कौशिल्यादेवी जोशीकैलालीअत्तरिया5गोदावरी नगरपालिका6
414खुसिराम चौधरीकैलालीधनगढी 8धनगढी उमनगरपालिका 8
415गणेशबहादुर बमकैलालीधनगढी5धनगढी उमनगरपालिका 5
416गोपाल भण्डारीकैलालीधनगढी20धनगढी उमनगरपालिका 14
417गोरखबहादुर पुन्याल कैलालीचौमाला8गौरीगंगा नगरपालिका 6
418चक्रबहादुर डगौराकैलालीभजनी त्रिशक्ति4भजनी नगरपालिका 3
419जगन्नाथ डगौराकैलालीभजनी त्रिशक्ति 4भजनी नगरपालिका 3
420जनकबहादुर विष्टकैलालीलम्किचुहा1लम्किचुहा नगरपालिका 3
421जहरिसिंह साउदकैलालीसहजपुर9चुरे गाउँपालिका 3
422डम्बरबहादुर चन्दकैलालीबेलादेवीपुर 1गोदावरी नगरपालिका9
423तिर्थराम चौधरीकैलालीनारायणपुर 6टिकापुर नगरपालिका 7
424तोयराज बिनाडीकैलालीघोडाघोडी 10घोडाघोडी नगरपालिका 4
425दिनेश विष्टकैलालीटीकापुर9टिकापुर नगरपालिका 1
426दिपकबहादुर वुढाथापाकैलालीरामशिखर झाला6घोडाघोडी नगरपालिका 4
427दुर्गाप्रसाद पौडेलकैलालीगो.न.पा.2गोदावरी नगरपालिका11
428धनबहादुर सुवेदीकैलालीपण्डौन8मोहन्याल गाउँपालिका 2
429नवलसिंह घर्तिमगरकैलालीपन्डौन7मोहन्याल गाउँपालिका 2
430परमानन्द भट्टकैलालीधनगढी4धनगढी उमनगरपालिका 4
431प्रसादी डगौराकैलालीभजनी त्रिशक्ति 5भजनी नगरपालिका 3
432बम्मन रानाकैलालीधनगढी6धनगढी उमनगरपालिका 6
433बुझिना चौधरीकैलालीचौमला3गौरीगंगा नगरपालिका 1
434भद्रबहादुर पौडेल क्षेत्रीकैलालीधनगढी नगरपालिका0धनगढी उमनगरपालिका 18
435भागिराम डगौरा र विफली डगौराकैलालीभजनी त्रिशक्ति 2भजनी नगरपालिका 5
436भीम गिरीकैलालीफुलबारी 7धनगढी उमनगरपालिका 14
437भोजबहादुर बोहराकैलालीअत्तरिया न.पा3गोदावरी नगरपालिका4
438मंगलबहादुर शाही कैलालीघोडाघोडी न.पा2घोडाघोडी नगरपालिका 2
439मानबहादुर साउदकैलालीगदरिया 7कैलारी गाउँपालिका 6
440मानबहादुर सिंहकैलालीटिकापुर न.पा9टिकापुर नगरपालिका 1
441मिरादेवी चौधरीकैलालीनारायणपुर2टिकापुर नगरपालिका 6
442यज्ञबहादुर साउदकैलालीसहजपुर 9चुरे गाउँपालिका 3
443लक्ष्मीप्रसाद चौधरीकैलालीहसुलिया 9कैलारी गाउँपालिका 1
444ललितकुमार भण्डारीकैलालीधनगढी 7धनगढी उमनगरपालिका 7
445लहानु राम चौधरीकैलालीलम्कीचुहान 11लम्किचुहा नगरपालिका 6
446विनोदकुमार चौधरीकैलालीउदासिपुर 7कैलारी गाउँपालिका 8
447विमल किशोर गिरीकैलालीमुनुवा9जानकी गाउँपालिका 7
448विशाल चौधरीकैलालीदरख7घोडाघोडी नगरपालिका 5
449विष्णुप्रसाद चौलागाईकैलालीजानकीनगर 1जानकी गाउँपालिका 2
450विष्णुबहादुर सिंहकैलालीगदरिया 3कैलारी गाउँपालिका 6
451शिवबहादुर रानाकैलालीधुङयाघाट9कृष्णपुर नगरपालिका 9
452श्रीदेवी डगौराकैलालीभजनी त्रिशक्ति 4भजनी नगरपालिका 3
453सन्तोष तिरुवाकैलालीगोदावरी 6गोदावरी नगरपालिका12
454सुनिल गिरी र सुरेन्द्र गिरीकैलालीबलिया 8लम्किचुहा नगरपालिका 2
455सुमित्राकुमारी कामीकैलालीगोदावरी 3गोदावरी नगरपालिका10
456हेमराज जोशीकैलालीघोडाघोडी 13घोडाघोडी नगरपालिका 5
457उदयबहादुर खड्काखोटाङ्गचिसापानी4जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका5
458उपेन्द्र परियारखोटाङ्गचिसापानी 1जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका5
459चन्द्रा राईखोटाङ्गकाहुले 3जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका3
460जगतबहादुर मगरखोटाङ्गलामिडाँडा गा.पा.4लामिडाँडा गाउँपालिका3
461जनकलाल खतिवडाखोटाङ्गरुम न.पा.3रुम नगरपालिका3
462तेजबहादुर मगरखोटाङ्गलामिडाँडा गा.पा.4लामिडाँडा गाउँपालिका3
463दिलकुमार राईखोटाङ्गबतासे 9दिप्रुङ गाउँपालिका 4
464प्रतापलाल दर्जी (परियार)खोटाङ्गहौचुर5लामिडाँडा गाउँपालिका6
465राजु राईखोटाङ्गछोरम्बु 3दिप्रुङ गाउँपालिका 3
466लबकुमार दाहालखोटाङ्गदिक्तेल 6रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका 2
467इन्द्रबहादुर घर्तिमगर गुल्मीरेसुङ्गा न.पा.13रेसुङ्गा नगरपालिका 11
468कमलराज ढकालगुल्मीखड्गकोट 2कालीगण्डकी गाउँपालिका 6
469केन्द्रबहादुर श्रेत्रीगुल्मीहर्राचौर8चन्द्रकोट गाउँपालिका3
470केशवराज ज्ञवालीगुल्मीबलेटक्सार3रुरु गाउँपालिका 4
471गुनबहादुर दर्जीगुल्मीतुराङ्ग1चन्द्रकोट गाउँपालिका8
472गुन्जबहादुर खत्रीगुल्मीमालिका गा.पा.4मालिका गा.पा.4
473टेकबहादुर पाण्डेगुल्मीविरवास 3गुल्मीदरबार गाउँपालिका 4
474ताराबहादुर रानागुल्मीहाडहाडे6धुर्कोट गाउँपालिका 3
475थम्मनबहादुर बस्नेतगुल्मीरेसुङ्गा नापा4रेसुङ्गा नगरपालिका 4
476दिपक गुरुङ्गगुल्मीअर्वेनी1कालीगण्डकी गाउँपालिका 2
477देउकी सुनार गुल्मीमालिका गा.पा.6मालिका गा.पा.6
478देबबहादुर प्वाँरेगुल्मीविरवास7गुल्मीदरबार गाउँपालिका 4
479नरबहादुर कार्कीगुल्मीहरेवा8चन्द्रकोट गाउँपालिका6
480नवराज पन्थीगुल्मीरेसुङ्गा नगरपालिका तम्घास10रेसुङ्गा नगरपालिका 9
481प्रेमबहादुर वि.क.गुल्मीफोक्सिन4कालीगण्डकी गाउँपालिका 5
482भोजबहादुर मुखियागुल्मीधुर्कोट बस्तु 1धुर्कोट गाउँपालिका 6
483यज्ञमुर्ती ज्ञवालीगुल्मीरुरु8रुरु गाउँपालिका 1
484रमेशकुमार रजालीगुल्मीविरवास 3गुल्मीदरबार गाउँपालिका 4
485रामबहादुर पुनगुल्मीभार्से7सत्यवती गाउँपालिका 8
486लक्ष्मण मरासिनीगुल्मीरेसुङ्गा नगरपालिका 10रेसुङ्गा नगरपालिका 9
487लालप्रसाद भण्डारीगुल्मीजोहाङ्ग3 सत्यवती गाउँपालिका 6
488विमल ज्ञवालीगुल्मीग्वादी4रुरु गाउँपालिका 2
489विष्णुबहादुर बस्नेतगुल्मीधुर्कोट रजस्थल2धुर्कोट गाउँपालिका 6
490शेरबहादुर थापागुल्मीरेसुङ्गा नगरपालिका 2रेसुङ्गा नगरपालिका 2
491अणबहादुर थापागोरखागोरखा नगरपालिका5गोरखा नगरपालिका 7
492अशोक अकेला सुनारगोरखाबोलिङ्ग5धार्चे गाउँपालिका 3
493कुमार ढकालगोरखाश्रीनाथकोट2सिरानचोक गाउँपालिका 7
494कुमार भन्ने सुकबहादुर रम्तेलगोरखाआरुपोखरी4आरुघाट गाउँपालिका 8
495खिलबहादुर थापागोरखासिलिङ्गकोट9शहिद लखन गाउँपालिका 3
496खेमबहादुर खत्रीगोरखाखोप्लाङ4पालुङटार नगरपालिका 1
497गिता थापामगरगोरखाधौरङ्ग, तिनघरे9शहिद लखन गाउँपालिका 9
498गिरबहादुर भट्टगोरखापलुङ्टार 2पालुङटार नगरपालिका 7
499गोपाल देवकोटागोरखामसेल6भिमसेन गाउँपालिका 1
500चन्द्रप्रसाद खनालगोरखाहंसपुर2अजिरकोट गाउँपालिका 3
501ज्ञानबहादुर गुरुङ्गगोरखाघ्याल्चोक5गण्डकी गाउँपालिका 7
502टेकबहादुर गुरुङ्गगोरखाजौवारी 6सिरानचोक गाउँपालिका 8
503तुलबहादुर नेपालीगोरखाछोप्राक7सिरानचोक गाउँपालिका 4
504दिपकचन्द्र न्यौपानेगोरखाखोप्लान2पालुङटार नगरपालिका 2
505दिपेन्द्र पन्तगोरखापालुङ्टार 5पालुङटार नगरपालिका 6
506नारायणबहादुर बस्नेतगोरखाआँपपिपल7पालुङटार नगरपालिका 12
507निर्मला मरहट्ठागोरखापालुङ्गटार12पालुङटार नगरपालिका 2
508पुर्णचन्द्र आचार्यगोरखाखोप्लाङ2पालुङटार नगरपालिका 2
509पुष्पराज देवकोटागोरखामिरकोट8पालुङटार नगरपालिका 9
510फडिन्द्र सिंहखडागोरखाधावा4भिमसेन गाउँपालिका 4
511बावुकाजी थापागोरखापालुङ्गटार12पालुङटार नगरपालिका 2
512बावुराम कुमालगोरखाछोप्राक9सिरानचोक गाउँपालिका 4
513बावुराम देवकोटा (संकल्प)गोरखादर्वुङ्ग5गण्डकी गाउँपालिका 5
514भिमसेन धितालगोरखापन्द्रुङ्ग7सुलिकोट गाप 8
515मानबहादुर अधिकारीगोरखाहंसपुर5अजिरकोट गाउँपालिका 3
516मिजा कुमालगोरखाच्याङ्ली3पालुङटार नगरपालिका 3
517यशोदा बस्नेतगोरखागोरखा9गोरखा नगरपालिका 10
518रमेशकुमार श्रेष्ठगोरखाताक्लुङ्ग4शहिद लखन गाउँपालिका 4
519राजु गुरुङ्गगोरखाखोप्लाङ4पालुङटार नगरपालिका 1
520राजुविक्रम शाहगोरखानारेश्वर 2पालुङटार नगरपालिका 5
521राजेन्द्रप्रसाद ढकालगोरखाहर्मी8सिरानचोक गाउँपालिका 3
522रामबहादुर घिमिरेगोरखापालुङ्गटार6पालुङटार नगरपालिका 4
523लिला खनालगोरखाबुङ्‌कोट2शहिद लखन गाउँपालिका 7
524शंकर गिरीगोरखाभिरकोट3पालुङटार नगरपालिका 10
525शारदाप्रसाद अधिकारीगोरखाहंसपुर1अजिरकोट गाउँपालिका 3
526शिवप्रसाद लामिछानेगोरखाभिरकोट5पालुङटार नगरपालिका 3
527शुवर्ण पौडेलगोरखापालुङ्गटार9पालुङटार नगरपालिका 4
528संजय ढकाल (आकाश)गोरखाबगुवा7भिमसेन गाउँपालिका 5
529सन्तोष राज पाण्डेगोरखाखोप्लाङ्ग6पालुङटार नगरपालिका 1
530हिमालप्रसाद पोखरेलगोरखानामजुङ्ग3शहिद लखन गाउँपालिका 9
531हिराकाजी प्याकुरेलगोरखाधावा5भिमसेन गाउँपालिका 4
532अनिता विश्वकर्माचितवनमाडी12माडी नगरपालिका 9
533आइतराम वि.कचितवनभरत्तपुर उ.म.न.पा14भरतपुर मनगरपालिका 14
534आनन्दप्रसाद भुषालचितवनमाडी4माडी नगरपालिका 4
535ऐतबहादुर थापामगरचितवनचैनपुर2खैरेहनी नगरपालिका 1
536कृष्णप्रसाद आचार्यचितवनदिवानगर 10माडी नगरपालिका 7
537कृष्णप्रसाद श्रेष्ठचितवनमणिपुर -
538गंगाधर तिमल्सिनाचितवनभ.उ.मा.न.पा28भरतपुर मनगरपालिका 13
539गिरेन्द्रकुमार श्रेष्ठचितवनभरत्तपुर उ.म.न.पा17भरतपुर मनगरपालिका 16
540गुणराज रुवालीचितवनराप्ती नगरपालिका3राप्ति नगरपालिका 2
541गोकर्ण राज कट्टेलचितवनशारदानगर9शारदा नगरपालिका11
542चन्द्रकला अधिकारीचितवनकृतनपुर7माडी नगरपालिका
543जितबहादुर राईचितवनभरतपुर10भरतपुर मनगरपालिका 10
544ज्ञानेन्द्रराज त्रिपाठीचितवनरत्ननगर 13रत्ननगर नगरपालिका 13
545ताराबहादुर गोले तामाङ्गचितवनकालिका7कालिका नगरपालिका 6
546ताराराज ढकालचितवनभरतपुर27भरतपुर मनगरपालिका 22
547तिलप्रसाद पौडेलचितवनकालिका12कालिका नगरपालिका 5
548दण्डपाणी न्यौपानेचितवनगितानगर 3भरतपुर मनगरपालिका 13
549देवराज पौडेलचितवनभरतपुर12भरतपुर मनगरपालिका 12
550नवराज पौडेलचितवनभरतपुर11भरतपुर मनगरपालिका 11
551नारायणदत्त उपाध्यायचितवनरत्ननगर8रत्ननगर नगरपालिका 10
552पदमप्रसाद अधिकारीचितवनखैरहनी 13खैरेहनी नगरपालिका 13
553प्रकृति ढुङ्गाना चितवनरुपाकोट1भरतपुर मनगरपालिका 10
554प्रेमबहादुर मिजारचितवनभण्डारा1राप्ति नगरपालिका 5
555प्रेमबहादुर लामाचितवनरत्न न.पा6रत्ननगर नगरपालिका 9
556बेनिमाया अधिकारीचितवनरत्ननगर5रत्ननगर नगरपालिका 8
557भगवान सिंहचितवननारायणघाट 2भरतपुर मनगरपालिका 2
558भोजराज गिरीचितवनभरतपुर11भरतपुर मनगरपालिका 11
559भोलाराज सेढाईचितवनराप्ति7राप्ति नगरपालिका 6
560मधु मालती लम्सालचितवनभरतपुर21भरतपुर मनगरपालिका 6
561माधवप्रसाद ढकालचितवनभ.उ.प.न.पा26भरतपुर मनगरपालिका 22
562मेन्दोवाल घिसिङ्ग(अनिल घिसिङ्ग)चितवनजुटपानी 6कालिका नगरपालिका 6
563यज्ञनाथ पौडेलचितवनकालिका12कालिका नगरपालिका 5
564राजकुमार दुलालचितवनकालिका7कालिका नगरपालिका 6
565राजकुमार पौडेलचितवननारायणी10भरतपुर मनगरपालिका 23
566राजकुमार श्रेष्ठचितवनवारसननगर8भरतपुर मनगरपालिका 8
567राजन कडेलचितवनराप्ति2राप्ति नगरपालिका 1
568राजन न्यौपानेचितवनभरत्तपुर उ.म.न.पा17भरतपुर मनगरपालिका 16
569राजबहादुर गुरुङ्गचितवनपदमपुर5कालिका नगरपालिका 5
570राजु सिंखडाचितवनकालिका4कालिका नगरपालिका 8
571रामनाथ सुवेदीचितवनचित्रबन नगरपालिका, गुन्जानगर6भरतपुर मनगरपालिका 19
572रामबहादुर प्रजाचितवनपदमपुर 1कालिका नगरपालिका 1
573ललितबहादुर गुरुङ्गचितवनगौरीगंज8भरतपुर मनगरपालिका 8
574विष्णुप्रसाद ढकालचितवनगुन्जनगर 9भरतपुर मनगरपालिका 18
575विष्णुप्रसाद दवाडीचितवनगीतानगर 3भरतपुर मनगरपालिका 13
576विष्णुप्रसाद बास्तोलाचितवनमाडी7माडी नगरपालिका 7
577शिवप्रसाद दाहालचितवनमाडी4माडी नगरपालिका 4
578श्यामप्रसाद सिल्वालचितवनखै न.पा12खैरेहनी नगरपालिका 13
579श्यामबहादुर लोप्चनचितवनपदमपुर9कालिका नगरपालिका 2
580सन्तबहादुर गुरुङ्गचितवनराप्ती1राप्ति नगरपालिका 1
581सुदर्शन पौडेलचितवनभरतपुर 7भरतपुर मनगरपालिका 7
582हरिभक्त गैह्रेचितवनसारदानगर 5भरतपुर मनगरपालिका 20
583हर्कबहादुर खड्काचितवनभरतपुर2भरतपुर मनगरपालिका 2
584अमरबहादुर बुढाजाजरकोटडाँडागाँउ5त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका 2
585इन्द्रबहादुर बस्नेतजाजरकोटभगवती2त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका 12
586उज्वल बुढाथोकीजाजरकोटपह2जुनीचाँदे गाउँपालिका 7
587उर्मिला परियारजाजरकोटडाडाँगाउ2त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका 1
588कमलबहादुर शाहीजाजरकोटखगेन कोट7त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका 8
589कहरसिंह ठकुरीजाजरकोटछेडागाड न.पा.12छेडागाड न.पा.12
590कुमार सिंह ठकुरीजाजरकोटढिमे5कुसे गाउँपालिका5
591कुशबहादुर शाहीजाजरकोटलहं8त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका 5
592गुमानसिंह रानाजाजरकोटभेरीमालिका1भेरी नगरपालिका 1
593गोर्खे कामीजाजरकोटनायकवडा 5बारेकोट गाउँपालिका 5
594गोविन्दप्रसाद आचार्यजाजरकोटभेरीमालिका11भेरी नगरपालिका 11
595चित्रबहादुर रोकाजाजरकोटदह 1जुनीचाँदे गाउँपालिका 7
596जयबहादुर महताराजाजरकोटपजारु4छेडागाड नगरपालिका 9
597टिकाराम नेपाली , धनबिर नेपालीजाजरकोटभुर 9भेरी नगरपालिका 9
598ढोलबहादुर खड्काजाजरकोटनलगाउ नगरपालिका4नलगाउ नगरपालिका4
599दलबिर दमाईजाजरकोटखलङ्गा6भेरी नगरपालिका 2
600दिपक बटालाजाजरकोटभेरीमालिका 1भेरी नगरपालिका 1
601देउराम मल्लजाजरकोटभगवती7त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका 13
602देउसरी खड्काजाजरकोटलहं2त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका 6
603धने बुढाजाजरकोटकर्कीगाँउ8छेडागाड नगरपालिका 13
604नरबहादुर गिरीजाजरकोटपजारु7छेडागाड नगरपालिका 8
605नरेन्द्रबहादुर साहजाजरकोटनायकवडा 6बारेकोट गाउँपालिका 5
606भगवती दमाईजाजरकोटपैंक1कुसे गाउँपालिका8
607भद्रविर रानाजाजरकोटभेरीमालिका1भेरी नगरपालिका 1
608भुमिलाल बस्नेतजाजरकोटभेरीमालिका1भेरी नगरपालिका 1
609मानबहादुर सिंहजाजरकोटरोकायागाँउ4बारेकोट गाउँपालिका 3
610मोतिराम मल्लजाजरकोटदिमे1कुसे गाउँपालिका5
611मोहन शाहीजाजरकोटमेमानगरपालिका5भेरी नगरपालिका 5
612रतिवान कामीजाजरकोटभेरीमालिका 2भेरी नगरपालिका 2
613रत्नाप्रसाद शर्माजाजरकोटछेडागाड न.पा.6छेडागाड न.पा.6
614रमेशबहादुर मल्लजाजरकोटभगंवती7त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका 13
615रुपलाल गौतमजाजरकोटडाँडागाँउ5त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका 2
616लालबहादुर भडारीजाजरकोटजुगाँथापाचौर7शिवालय गाउँपालिका7
617विरेन्द्रप्रसाद शर्माजाजरकोटसुवानौली4छेडागाड नगरपालिका 6
618शान्तिप्रसाद जैसीजाजरकोटभुर1भेरी नगरपालिका 9
619शिवप्रसाद शर्माजाजरकोटभेरीमालिका2भेरी नगरपालिका 2
620सुशिलबहादुर शाहीजाजरकोटगोरखाकोट2जुनीचाँदे गाउँपालिका 5
621हिराबहादुर गुरुङ्गजाजरकोटभगवती 8त्रिवेणी नलगाड नगरपालिका 13
622आशिका चौलागाईजुम्लाकुडारी7तिला गाउँपालिका 4
623करविर थापाजुम्लामालिकाठाँटा9तिला गाउँपालिका 9
624गोपी सार्कीजुम्लारारालीही5तिला गाउँपालिका 2
625गोविन्द हमालजुम्लाकनकासुन्दरी6कनकासुन्दरी गाउँपालिका 4
626डिल्लीबहादुर पछाईजुम्लाविराट5कनकासुन्दरी गाउँपालिका 6
627तिर्थराज खत्रीजुम्लाकार्तिकस्वामी 5
628धनकृष्ण सार्की (प्रकाश)जुम्लाहाकु6तातोपानी गाउँपालिका 4
629धनजित वि.क.जुम्लाकुडारी4तिला गाउँपालिका 4
630नवराज खत्रीजुम्लागर्ज्याङ्गकोट7गुठिचौर गाउँपालिका 4
631नवराज शुवर्णकारजुम्लाचन्दननाथ7चन्दननाथ नगरपालिका 6
632निशा खनाल नानी मैयाजुम्लाचन्दाननाथ 15चन्दननाथ नगरपालिका 10
633प्रविन शाहीजुम्लाचन्दाननाथ 14चन्दननाथ नगरपालिका 10
634भगवती चौलागाईजुम्लाकुडारी7तिला गाउँपालिका 4
635मानबहादुर बुढाजुम्लानराकोट9सिंजा गाउँपालिका 4
636रामलाल पाण्डेजुम्लागज्याङ्गकोट8गुठिचौर गाउँपालिका 4
637लक्ष्मीनन्द चौलागईजुम्लादेपालगाँउ1गुठिचौर गाउँपालिका 5
638विष्णु गिरीजुम्लागज्याङ्गकोट3गुठिचौर गाउँपालिका 3
639हरिचन्द्र रोकायाजुम्लाघोडेमाहादेव5तिला गाउँपालिका 6
640हर्कबहादुर वस्नेतजुम्लामालिका ठाटा2तिला गाउँपालिका 8
641हिमे कामीजुम्लादेपालगाँउ6गुठिचौर गाउँपालिका 5
642उदयकुमार श्रेष्ठझापाकन्काई नगरापालिका4कन्काई नगरपालिका 4
643कमलप्रसाद उप्रेतीझापाधैलाडुवा8कन्काई नगरपालिका 8
644कुलप्रसाद प्रसाईझापाकन्काई न.पा.3कन्काई नगरपालिका 3
645कृष्णप्रसाद भट्टराईझापागौरादह7गौरादह नगरपालिका 5
646खड्‌गबहादुर विश्वकर्माझापाबुधबारे2बुद्धशान्ति गाउँपालिका 2
647खेमप्रसाद पाठकझापादमक12दमक नगरपालिका 7
648गोविन्दप्रसाद न्यौपानेझापाघेरावारी6कचनकवल गाउँपालिका 1
649घनश्याम गौतमझापाबैगुनधारा3गौरादह नगरपालिका 9
650चतुरमान राजबंशीझापाहल्दिवारी 2हल्दीबारी गाउँपालिका2
651चन्द्रप्रसाद मगरझापाग्राममणी 2विर्तामोड नगरपालिका 7
652चन्द्रबहादुर बस्नेतझापागौरादह1गौरादह नगरपालिका 1
653चैतन मेचेझापाजलथल5हल्दीबारी गाउँपालिका4
654चौधनाथ दाहालझापाजलथल7हल्दीबारी गाउँपालिका4
655ताराप्रसाद रिजालझापागोरादह2गौरादह नगरपालिका 1
656धिरेन्द्र बस्नेतझापादमक1दमक नगरपालिका 1
657निर्मलकुमार थपलियाझापाविर्तामोड7विर्तामोड नगरपालिका 4
658पुण्यप्रसाद ढकालझापादमक 13दमक नगरपालिका 8
659पुष्पराज बस्नेतझापादमक1दमक नगरपालिका 1
660प्रविन कोईराला (फणिन्द्र)झापाभद्रपुर 15भद्रपुर नगरपालिका 7
661फाल्गुण मगरझापागरायनी9विर्तामोड नगरपालिका 10
662भवानी खनालझापाखुदुनावारी 9अर्जुनधारा नगरपालिका 3
663भावना विद्रोहीझापाधर्मपुर5शिवसताक्षी नगरपालिका 2
664भिमप्रसाद संग्रौलाझापागरामणी9विर्तामोड नगरपालिका 10
665भिष्मजंग रायमाझीझापातोपगाछी1कमल गाउँपालिका 1
666भिष्मलाल गर्तौलाझापागौरीगञ्ज8गौरिगंज गाउँपालिका3
667मिश्री धिमालझापाधाइजन6मेचिनगर नगरपालिका 12
668रमेशकुमार ढुङ्गेलझापासुरुङ्गा कन्काई3कन्काई नगरपालिका 3
669राजकुमार मेचे (कुमार)झापागोलधाप2हल्दीबारी गाउँपालिका1
670राजेन्द्र घिमिरेझापाराजगढ5बाह्रदशी गाउँपालिका 2
671राजेन्द्र चौलागाईझापागोलधाप7हल्दीबारी गाउँपालिका1
672रोजिना सुवेदी (धना)झापाबाहुनडाँगी5मेचिनगर नगरपालिका 3
673लोकबहादुर मगरझापागरामनी9विर्तामोड नगरपालिका 10
674शंकर उप्रेतीझापागरामनी 9विर्तामोड नगरपालिका 10
675शान्तिराम भट्टराई (पशुपतिनाथ)झापाबैगुनधारा9गौरादह नगरपालिका 9
676शिवलाल दंगालझापाशिवसताक्षी2शिवसताक्षी नगरपालिका 7
677संगिता खुलाल बस्नेतझापासुरुङ्गा कन्काई3कन्काई नगरपालिका 3
678सकोन्तोला डि.सी.(डाँगी)झापाधरमपुर5शिवसताक्षी नगरपालिका 2
679सन्जितकुमार मण्डलझापागौरादह2गौरादह नगरपालिका 1
680सम्झना अधिकारीझापाकन्काई नगरपालिका2कन्काई नगरपालिका 2
681सुरेशकुमार पोखरेलझापाकन्काई1कन्काई नगरपालिका 1
682हस्तलाल दनुवारझापाबाहुनडाँगी4मेचिनगर नगरपालिका 2
683हेमलाल सुवेदीझापादमक1दमक नगरपालिका 1
684इन्द्रबहादुर कठायतडडेलधुरामस्टमाण्डौ7गन्यापधुरा गाउँपालिका 3
685कालुसिंह ठगुन्नाडडेलधुरापर्शुराम नगरपालिका9परशुराम नगरपालिका 9
686कृष्णबहादुर बोहोराडडेलधुरापर्शुराम7परशुराम नगरपालिका 7
687गणेशबहादुर विष्टडडेलधुराबेलापुर6नवदुर्गालि गाउँपालिका 4
688घिरे विष्टडडेलधुराआलीताल5आलिताल गाउँपालिका 8
689चन्द्रमान ऐरडडेलधुराअजयमेरु4अजयमेरु गाउँपालिका 2
690चन्नारी महराडडेलधुरापर्शुराम नगरपालिका10परशुराम नगरपालिका 10
691डम्बरबहादुर बोहराडडेलधुरापरशुराम न.पा.4परशुराम नगरपालिका 4
692तेजबहादुर देउवाडडेलधुरागाङ्‌खेत4आलिताल गाउँपालिका 2
693देविना नाथडडेलधुरागाङखेत7आलिताल गाउँपालिका 3
694देवेन्द्रचन्द्र नाथडडेलधुरागाङखेत7आलिताल गाउँपालिका 3
695धर्मसिंह साहडडेलधुराअजयमेरु3अजयमेरु गाउँपालिका 2
696प्रकाश कामीडडेलधुराबगरकोट9भागेश्वर गाउँपालिका4
697प्रताप महराडडेलधुराआलिताल8आलिताल गाउँपालिका 6
698प्रेम गिरीडडेलधुरारुपाल6भागेश्वरी गाउँपालिका 1
699प्रेमबहादुर देउवाडडेलधुराअसिग्राम 1गन्यापधुरा गाउँपालिका 1
700बहादुर सिंह देउवाडडेलधुरामस्टमाण्डौ3गन्यापधुरा गाउँपालिका 3
701भक्तबहादुर कार्कीडडेलधुराआलिताल5आलिताल गाउँपालिका 8
702मनुवा धामीडडेलधुराआलिताल 5आलिताल गाउँपालिका 8
703मिना नाथडडेलधुरारुपाल1भागेश्वरी गाउँपालिका 5
704यादव साउदडडेलधुराभागेश्वर गा.पा.3भागेश्वर गाउँपालिका 3
705रमेशबहादुर विष्टडडेलधुराबेलापुर 6नवदुर्गालि गाउँपालिका 4
706लोकबहादुर रावलडडेलधुरागणेशपुर 9गन्यापधुरा गाउँपालिका 2
707लोकेन्द्रबहादुर महराडडेलधुराआलिताल4आलिताल गाउँपालिका 3
708विनोद लुहारडडेलधुराअजयमेरु गा.पा.5अजयमेरु गाउँपालिका 2
709वीरबहादुर वोहोराडडेलधुराआलिताल गा.पा.3आलिताल गाउँपालिका 5
710शेरबहादुर मल्लडडेलधुरागणेशपुर 7गन्यापधुरा गाउँपालिका 2
711कविराम थापाडोटीलक्ष्मीनगर7जोरायल गाउँपालिका 4
712गणेशबहादुर विष्टडोटीदि.सि.न.पा2दिपायल सिलगढ़ी नगरपालिका6
713जनक भण्डारीडोटीकपल्लेकी7शिखर नगरपालिका2
714दिपक गिरीडोटीकपल्लेकी7शिखर नगरपालिका1
715देविकुमारी आचार्यडोटीघाङल1बडीकेदार गाउँपालिका3
716नरबहादुर घर्तीडोटीबर्छेन8बडीकेदार गाउँपालिका2
717प्रताप खड्काडोटीदिसिनगरपालिका11दिपायल सिलगढ़ी नगरपालिका1
718बाहादुरे लुहारडोटीदिशिनगरपालिका6दिपायल सिलगढ़ी नगरपालिका5
719भुमिकलादेवी शाहीडोटीमाहादेवस्थान9आदर्श गाउँपालिका 3
720रामप्रसाद पनेरुडोटीजिजोडामाडौं गा.पा.6शिखर नगरपालिका9
721विरेन्द्रबहादुर शाहीडोटीकपल्लेकी9शिखर नगरपालिका3
722सिद्धबहादुर बोहोराडोटीसरस्वतिनगर गा.वि.स.9जोरायल गाउँपालिका 3
723सुनिल राजभण्डारीडोटीसिलगडी 2दिपायल सिलगढ़ी नगरपालिका2
724जितबहादुर सार्कीडोल्पाकालिका6मुड्केचुला गाउँपालिका2
725डम्बरबहादुर बुढाडोल्पासर्मी8मुड्केचुला गाउँपालिका9
726मानबहादुर सार्कीडोल्पासर्मी7मुड्केचुला गाउँपालिका9
727रामबहादुर बोहोराडोल्पाकालिका2मुड्केचुला गाउँपालिका1
728लछीराम रोकायाडोल्पासर्मी4मुड्केचुला गाउँपालिका8
729लोकबहादुर डाँगीडोल्पाजुफाल7ठुली भेरी नगरपालिका 9
730अचित थापातनहूँमनगरपालिकाङ्ग6म्याग्दे नगरपालिका 7
731इश्वर काफ्लेतनहूँजामुने8म्याग्दे गाउँपालिका 2
732उदयराज न्यौपानेतनहूँब्यास 11व्यास नगरपालिका 4
733कल्पना पन्ततनहूँघाँसीकुँवा2व्यास नगरपालिका 12
734कामराज थापातनहूँमाझकोट7भिमाद नगरपालिका3
735कुमार रानाभाटतनहूँभानु5भानु नगरपालिका 4
736केशवराज सिंह(कुसुम)तनहूँभानु8भानु नगरपालिका 5
737चिजा वि.क.तनहूँरिस्ती1व्यास नगरपालिका 8
738चोपनारायण पौडेलतनहूँराईपुर7शुक्लागण्डकी नगरपालिका 11
739जगतप्रसाद बढुतनहूँभानु नगरपालिका2भानु नगरपालिका 2
740टंक शर्मातनहूँदुलेगौडा3शुक्लागण्डकी नगरपालिका4
741टिकराम आलेतनहूँक्याक्मी 6व्यास नगरपालिका 8
742तिर्थराज सिग्देलतनहूँभिमाद न.पा.1भिमाद नगरपालिका1
743दिलबहादुर लम्सालतनहूँशुल्लागण्डकी2शुक्लागण्डकी नगरपालिका 3
744नारायणप्रसाद पण्डिततनहूँमिर्लुङ2भानु नगरपालिका 12
745नेत्र निधी लौडारीतनहूँचोक चिसापानी3भानु नगरपालिका 10
746पम्फा बरालतनहूँजामुने8म्याग्दे गाउँपालिका 2
747पार्वती पौडेल पन्ततनहूँभानु 2भानु नगरपालिका 2
748बसन्त पोखरेलतनहूँब्यास 1व्यास नगरपालिका 1
749मानबहादुर गुरुङ्गतनहूँबन्दिपुर4बन्दिपुर नगरपालिका 6
750रामचन्द्र मिश्रतनहूँभानु1भानु नगरपालिका 1
751रामप्रसाद पौडेलतनहूँराईपुर7शुक्लागण्डकी नगरपालिका 11
752रेशम दमाई(अरुण)तनहूँजामुने5म्याग्दे गाउँपालिका 2
753लक्ष्मीप्रसाद कोईरालातनहूँब्यास2व्यास नगरपालिका 2
754लेखबहादुर सुनारतनहूँब्यास 2व्यास नगरपालिका 2
755विजय गिरीतनहूँभिमाद1भिमाद नगरपालिका6
756विजया बुढाथोकीतनहूँभानु2भानु नगरपालिका 2
757शंकरराज खनालतनहूँजामुने 2म्याग्दे गाउँपालिका 1
758शिवप्रसाद खनालतनहूँजामुने2म्याग्दे गाउँपालिका 1
759श्रीराम घिमिरेतनहूँशुक्लागण्डकी नगरपालिका10शुक्लागण्डकी नगरपालिका 6
760सत्वबहादुर गुरुङ्गतनहूँकोटा2देवघाट गाउँपालिका 1
761सरस्वती अधिकारीतनहूँघाँसीकुवा1बन्दिपुर नगरपालिका 1
762सुबेद नारायण श्रेष्ठतनहूँब्यास 10व्यास नगरपालिका 3
763हरि घिमिरेतनहूँपूर्कोट9भानु नगरपालिका 8
764अमृतकुमार इजमताप्लेजुङ्गतिरिङ्गे7पाथिभरा याङवरक गाउँपालिका 3
765आइतबहादुर वि.क.ताप्लेजुङ्गइखाबु9फक्त्ताङलुङ गाउँपालिका 4
766उमनाथ लिम्बुताप्लेजुङ्गफक्तालुङ्ग गा.पा.3फक्तालुङ्ग गा.पा.3
767ओमनाथ अधिकारीताप्लेजुङ्गथुम्वेदिन1पाथिभरा याङवरक गाउँपालिका 6
768काजिमान सार्की (अरुण) ताप्लेजुङ्गखेवाङ5सिरिजङ्घा गाउँपालिका8
769काशीनाथ गौतमताप्लेजुङ्गताप्लेजुङ्ग3फुङलिङ नगरपालिका 1
770टंक पालुङ्वाताप्लेजुङ्गफुङ्लिङ्ग न.पा.7फुङ्लिङ्ग न.पा.7
771डिल्लाराम चापागाईताप्लेजुङ्गफुङ्लिङ्ग2फुङलिङ नगरपालिका 2
772नारायणप्रसाद थापाताप्लेजुङ्गखोक्लिङ्ग5मिक्वाखोला गाउँपालिका 2
773निलकुमार थापाताप्लेजुङ्गमिक्वाखोला गा.पा.1मिक्वाखोला गा.पा.1
774पदमबहादुर मादेनताप्लेजुङ्गफुङ्लिङ्ग न.पा.9फुङ्लिङ्ग न.पा.9
775प्रकाश शेर्पाताप्लेजुङ्गफुलवारी3आठराई त्रिवेणी गाउँपालिका2
776प्रेमकुमार दर्जीताप्लेजुङ्गसाँघु8मैवाखोला गाउँपालिका4
777भेषराज लिम्बुताप्लेजुङ्गसुरुम्खीम 4सिदिङ्वा गाउँपालिका 7
778मनकुमार राई दिब्याताप्लेजुङ्गसुरुम्खिम7सिदिङ्वा गाउँपालिका 7
779राजेन्द्र गुरुङ्गताप्लेजुङ्गताप्लेजुङ्ग1फुङलिङ नगरपालिका 2
780लक्पा नुर्बु शेर्पाताप्लेजुङ्गफुङ्लिङ्ग न.पा.2फुङ्लिङ्ग न.पा.2
781लोकनाथ गौतमताप्लेजुङ्गहाङ्देवा6फुङलिङ नगरपालिका 9
782सनबहादुर कामीताप्लेजुङ्गफुङ्लिङ्ग न.पा.8फुङ्लिङ्ग न.पा.8
783सानुसागर शेर्पाताप्लेजुङ्गलिङ्तेप1मेरिङदेन गाउँपालिका4
784काशिराम गुरागाईतेह्रथुमम्यागलुङ्ग13म्याङलुङ नगरपालिका10
785देविरमण निरौलातेह्रथुमम्यागलुङ्ग न.पा.4म्याङलुङ नगरपालिका4
786नरमाया विश्वकर्मातेह्रथुममोरहाँग9मेन्छयायेम गाउँपालिका 6
787पासाङ्ग दावा शेर्पातेह्रथुमध्वाकु6आठराई गाउँपालिका3
788प्रकाश घिसिङ्गतेह्रथुमम्यागलुङ्ग न.पा.4म्याङलुङ नगरपालिका4
789प्रकाशकुमार दाहालतेह्रथुमपौठाक6मेन्छयायेम गाउँपालिका 2
790प्रेमप्रसाद ढकालतेह्रथुमपैठाक5मेन्छयायेम गाउँपालिका 2
791भिमकुमारी वि.क.तेह्रथुमजलजले4फेदाप गाउँपालिका 3
792महानन्द लिम्बुतेह्रथुमसिम्ले7फेदाप गाउँपालिका 1
793महेन्द्रबहादुर भुजेलतेह्रथुममोरहाँग7मेन्छयायेम गाउँपालिका 5
794मानबहादुर बुढाथोकीतेह्रथुमम्यागलुङ्ग न.पा.3म्याङलुङ नगरपालिका3
795रामप्रसाद फूदुङ्गतेह्रथुमम्याङलुङ्ग11म्याङलुङ नगरपालिका9
796विष्णभक्त बर्तौलातेह्रथुमपिपले5म्याङलुङ नगरपालिका5
797शुनिल कालिकोट (कामी)तेह्रथुमआठराई गा.पा.3आठराई गाउँपालिका3
798सुरेस लिम्बुतेह्रथुमश्रीजुङ्ग3मेन्छयायेम गाउँपालिका 4
799हेमकुमार लिम्बुतेह्रथुमफेदाप गा.पा.3फेदाप गा.पा.3
800अमर सिंह सार्कीदाङ्गहाँसिपुर8बंगलाचुली गाउँपालिका 8
801अर्जुनकुमार योगीदाङ्गहेकुली2दंगीशरण गाउँपालिका 3
802आशिष चौधरीदाङ्गहेकुली4दंगीशरण गाउँपालिका 4
803उसितकुमार चौधरीदाङ्गडुरुवा9तुल्सीपुर उमनगरपालिका 14
804ओमबहादुर वलीदाङ्गफुलवारी 4तुल्सीपुर उमनगरपालिका 13
805ओविराज डाँगीदाङ्गतुल्सीपुर 18तुल्सीपुर उमनगरपालिका 12
806कासिराम चौधारीदाङ्गसौडियार9घोराही उमनगरपालिका 7
807कुइरा चौधरीदाङ्गडुरुवा 5तुल्सीपुर उमनगरपालिका 15
808कुमानसिंह बुढामगरदाङ्गगोटटकुरी1दंगीशरण गाउँपालिका 1
809कृष्णबहादुर मल्लदाङ्गतुल्सीपुर 6तुल्सीपुर उमनगरपालिका 6
810केवल सिंह खड्कादाङ्गपुरनधारा5बबई गाउँपालिका 3
811खिमलाल शर्मादाङ्गपवन नगर 3बबई गाउँपालिका 6
812खुसिराम चौधरीदाङ्गडुरुवा 5तुल्सीपुर उमनगरपालिका 15
813खोपिराम चौधरीदाङ्गतुल्सीपुर नगरपालिका 19तुल्सीपुर उमनगरपालिका 11
814गिता घर्तीमगरदाङ्गगोबरडिहा 9गढवा गाउँपालिका3
815गिमान भण्डारीदाङ्गटरीगाउ1तुल्सीपुर उमनगरपालिका 12
816गिरिराज पोख्रेलदाङ्गगोवरडिला7गढवा गाउँपालिका3
817गेदलाल भण्डारीदाङ्गगोलाकुटी3दंगीशरण गाउँपालिका 1
818घनश्याम के.सी.दाङ्गहापुर 6बंगलाचुली गाउँपालिका 7
819चित्रकुमारी डाँगीदाङ्गगोल्टाकुरी1दंगीशरण गाउँपालिका 1
820चित्रबहादुर डाँगीदाङ्गगोल्टाकुरी8दंगीशरण गाउँपालिका 2
821चित्रविर वि.क.दाङ्गरामपुर4घोराही उमनगरपालिका 2
822छविलाल कामीदाङ्गहेकली 4दंगीशरण गाउँपालिका 3
823छविलाल खत्रीदाङ्गघोराही 1घोराही उमनगरपालिका 16
824छविलाल दमाईदाङ्गहासिपुर9बंगलाचुली गाउँपालिका 8
825छेटकलाल चौधरीदाङ्गहेकुली 3दंगीशरण गाउँपालिका 3
826छोटीलाल चौधरीदाङ्गबिजौरी 1तुल्सीपुर उमनगरपालिका 18
827जनककुमार सार्पाइलीदाङ्गलमही न.पा.5लमही नगरपालिका3
828जागीराम चौधरीदाङ्गडुरुवा 5तुल्सीपुर उमनगरपालिका 15
829जितबहादुर घर्तीदाङ्गघोराही10घोराही उमनगरपालिका 14
830टिकाराम भण्डारीदाङ्गतुल्सीपुर 20तुल्सीपुर उमनगरपालिका 11
831टेकबहादुर वलीदाङ्गपवननगर 7तुल्सीपुर उमनगरपालिका 2
832टोपबहादुर खत्रीदाङ्गतुलसीपुर6तुल्सीपुर उमनगरपालिका 6
833टोपेन्द्रप्रसाद शर्मा र लोकप्रसाद शर्मादाङ्गत्रिपुर1घोराही उमनगरपालिका 10
834डिलबहादुर कामीदाङ्गतुलसीपुर17तुल्सीपुर उमनगरपालिका 4
835डिलाराम दमाईदाङ्गहांसिपुर9बंगलाचुली गाउँपालिका 8
836डिल्लिराज शर्मादाङ्गतुल्सीपुर 8तुल्सीपुर उमनगरपालिका 8
837डिल्लीबहादुर वलीदाङ्गलक्ष्मीपुर 1घोराही उमनगरपालिका 3
838डिल्लीराज सुवेदीदाङ्गलक्ष्मीपुर 4घोराही उमनगरपालिका 4
839डोमाकान्त पाण्डेदाङ्गलमही9लमही नगरपालिका6
840तेजबहादुर घर्तीदाङ्गतुलसीपुर20तुल्सीपुर उमनगरपालिका 11
841तेजबहादुर वलीदाङ्गपंचकुले 9बबई गाउँपालिका 7
842थानेश्वर आचार्यदाङ्गघोराही 2घोराही उमनगरपालिका 17
843दुर्गाबहादुर पुनदाङ्गकाभ्रे6बंगलाचुली गाउँपालिका 3
844देवरिया चौधरीदाङ्गतुलसीपुर15तुल्सीपुर उमनगरपालिका 7
845धनाविर थारुदाङ्गत्रिपुर13घोराही उमनगरपालिका 9
846नन्दबहादुर के.सी.दाङ्गगोबरडिया 9गढवा गाउँपालिका3
847नरसिंह वलीदाङ्गगोल्टाकुरी 1दंगीशरण गाउँपालिका 1
848नारायण सुवेदीदाङ्गसतबरीया 9लमही नगरपालिका9
849निरज थारु सत्गैयादाङ्गसिसाहनीया 4राप्ती गाउँपालिका 8
850निर्मलबहादुर रावत क्षेत्रीदाङ्गगोवरडिया 9गढवा गाउँपालिका3
851निलराम चौधरीदाङ्गफुलबारी 5तुल्सीपुर उमनगरपालिका 13
852पदमरत्न वली दाङ्गरामपुर 1घोराही उमनगरपालिका 2
853पर्शुराम रेग्मीदाङ्गतुल्सीपुर उ.म.न.पा7तुल्सीपुर उमनगरपालिका 3
854पवित्र आचार्यदाङ्गहेकुली1दंगीशरण गाउँपालिका 4
855पशुपता नेपाली दाङ्गहापुर 2बंगलाचुली गाउँपालिका 9
856पोखराज खत्रीदाङ्गश्रीगाँउ4दंगीशरण गाउँपालिका 6
857प्रकाश दमाईदाङ्गतुल्सीपुर उ.म.न.पा5तुल्सीपुर उमनगरपालिका 5
858प्रकाश परियारदाङ्गघोराही उ.म.न.पा11घोराही उमनगरपालिका 15
859प्रताप शाहदाङ्गतुलसीपुर12तुल्सीपुर उमनगरपालिका 12
860प्रेमलाल डाँगी (सुन्दर)दाङ्गगोल्टाकुरी8दंगीशरण गाउँपालिका 2
861बलदेव चौधरीदाङ्गगोबरडिहा7गढवा गाउँपालिका3
862बलबहादुर योगीदाङ्गत्रिपुर8घोराही उमनगरपालिका 11
863बाबुराम चौधरीदाङ्गविजौरी 6तुल्सीपुर उमनगरपालिका 19
864बासुदेव पौडेलदाङ्गलालमटिया 3राप्ती गाउँपालिका 1
865बिर्जु चौधरीदाङ्गघोराही 2घोराही उमनगरपालिका 17
866बुद्धिराम चौधरीदाङ्गतुल्सीपुर नगरपालिका 19तुल्सीपुर उमनगरपालिका 11
867बुधिराम चौधरीदाङ्गसतवरिया7लमही नगरपालिका8
868भक्तबहादुर नेपालीदाङ्गराजपुर गा.पा.6राजपुर गाउँपालिका 5
869भिमसेनबहादुर शाहदाङ्गतुल्सीपुर 11तुल्सीपुर उमनगरपालिका 8
870भुपबहादुर थापामगरदाङ्गफुलबारी 1तुल्सीपुर उमनगरपालिका 13
871महेन्द्रबहादुर वस्नेतदाङ्गपंचकुले4बबई गाउँपालिका 6
872माधव भण्डारीदाङ्गश्रीगाउ4दंगीशरण गाउँपालिका 6
873मानबहादुर चौधरीदाङ्गगोलटाकुरी4दंगीशरण गाउँपालिका 1
874माया चौधरीदाङ्गगोबरडीहा 8गढवा गाउँपालिका3
875मुल्ला मियादाङ्गहाँसीपुर 2बंगलाचुली गाउँपालिका 9
876यामबहादुर वि.क.दाङ्गदाङ्गगिपुर5घोराही उमनगरपालिका 11
877युवराज बस्नेतदाङ्गघोराही10घोराही उमनगरपालिका 14
878रघुपति चौधरीदाङ्गमानपुर 1तुल्सीपुर उमनगरपालिका 17
879रणबहादुर विष्टदाङ्गतुलसीपुर2तुल्सीपुर उमनगरपालिका 4
880रबलक्षिलाल चौधरीदाङ्गघोराही1घोराही उमनगरपालिका 16
881रमेश थापा क्षेत्रीदाङ्गत्रिपुरा9घोराही उमनगरपालिका 12
882राजकुमार बुढाथोकीदाङ्गघोराही10घोराही उमनगरपालिका 14
883राजु परियारदाङ्गगोल्टाकुरी9दंगीशरण गाउँपालिका 2
884रामकलि चौधरीदाङ्गघोराही 3घोराही उमनगरपालिका 17
885रामचन्द्र घर्ति क्षेत्री (जि.सी)दाङ्गलालमटिया 3राप्ती गाउँपालिका 1
886रामपुरा घर्तीदाङ्गघोराही 8घोराही उमनगरपालिका 13
887रामबहादुर चौधरीदाङ्गहेकुली 3दंगीशरण गाउँपालिका 3
888राहुल डाँगीदाङ्गहेकुली 4दंगीशरण गाउँपालिका 4
889रिखिराज चौधरीदाङ्गफुलबारी 2तुल्सीपुर उमनगरपालिका 13
890रुकबहादुर पुनदाङ्गसिउजा4बंगलाचुली गाउँपालिका 1
891रुपसिंह चौधरीदाङ्गश्रीगाँउ4दंगीशरण गाउँपालिका 6
892रुपाकुमारी पुनदाङ्गराजपुर7राजपुर गाउँपालिका 6
893रेवती चौधरीदाङ्गलमही4लमही नगरपालिका2
894रेशमबहादुर घर्तीदाङ्गविजौरी6तुल्सीपुर उमनगरपालिका 19
895रोबरबहादुर बुढादाङ्गश्रीगाँउ2दंगीशरण गाउँपालिका 6
896रोशनी रावतदाङ्गगोवरडिया 9गढवा गाउँपालिका3
897लक्ष्मण चौधरीदाङ्गडुरुवा7तुल्सीपुर उमनगरपालिका 15
898लक्ष्मण चौधरीदाङ्गश्रीगाँउ5दंगीशरण गाउँपालिका 7
899लालबहादुर वलीदाङ्गगोल्टाकुरी1दंगीशरण गाउँपालिका 1
900लिलाधर पुन मगरदाङ्गसिउजा3बंगलाचुली गाउँपालिका 2
901लेबबहादुर विष्टदाङ्गडुरुवा7तुल्सीपुर उमनगरपालिका 15
902लोकबहादुर वि.क.दाङ्गघोराही 1घोराही उमनगरपालिका 16
903विकास बोहोरादाङ्गत्रिपुर3घोराही उमनगरपालिका 10
904विकास शर्मादाङ्गलमही5लमही नगरपालिका3
905विजय घर्तिदाङ्गतुलसीपुर13तुल्सीपुर उमनगरपालिका 10
906विरबहादुर थापादाङ्गबिजौरी 8तुल्सीपुर उमनगरपालिका 19
907विरेन्द्रबहादुर शाहीदाङ्गतुलसीपुर20तुल्सीपुर उमनगरपालिका 11
908विवेक पुनमगरदाङ्गतुलसीपुर2तुल्सीपुर उमनगरपालिका 4
909विशेश्वर पोखरेलदाङ्गत्रिपुर8घोराही उमनगरपालिका 11
910विष्णुप्रसाद न्यौपानेदाङ्गतुलसीपुर20तुल्सीपुर उमनगरपालिका 11
911विस्सु वि.क.दाङ्गगोलौरा6तुल्सीपुर उमनगरपालिका 6
912शशिराम के.सी.दाङ्गविजौरी6तुल्सीपुर उमनगरपालिका 19
913शिवकुमार भण्डारीदाङ्गवेला 4राजपुर गाउँपालिका 2
914शिसिलकुमार घिमिरेदाङ्गलक्ष्मीपुर 6घोराही उमनगरपालिका 3
915शोकबहादुर वलीदाङ्गसौदिचार3घोराही उमनगरपालिका 6
916श्यामकुमार चौधरीदाङ्गडुरुवा7तुल्सीपुर उमनगरपालिका 15
917सञ्जय पुरीदाङ्गहेकली 9दंगीशरण गाउँपालिका 4
918सन्तु चौधरीदाङ्गहेकुली6दंगीशरण गाउँपालिका 5
919सरद चौधरीदाङ्गविजौरी 6तुल्सीपुर उमनगरपालिका 19
920सिता दमाईदाङ्गस्युजा6बंगलाचुली गाउँपालिका 1
921सुनिल शाहदाङ्गराजपुर9राजपुर गाउँपालिका 7
922सुबास के.सी.दाङ्गफुलबारी 5तुल्सीपुर उमनगरपालिका 13
923सोमराज चौधरीदाङ्गडुरुवा5तुल्सीपुर उमनगरपालिका 15
924सोहनलाल चौधरीदाङ्गडुरुवा 5तुल्सीपुर उमनगरपालिका 15
925हरिराम चौधरीदाङ्गहेकुली3दंगीशरण गाउँपालिका 3
926हरिलाल चौधरीदाङ्गफुलवारी 7तुल्सीपुर उमनगरपालिका 13
927हरिलाल शर्मा चापागाईदाङ्गहलबार8
928हिराबहादुर सारुदाङ्गहाँसीपुर 4बंगलाचुली गाउँपालिका 7
929उर्के लोहारदार्चुलाअपि7महाकाली नगरपालिका 2
930केशवराज जोशीदार्चुलाखरकडा7लेकम गाउँपालिका4
931गणेश लुहारदार्चुलासिखार 1शैल्यशिखर न.पा.1
932गणेश सिंह धामीदार्चुलामालिकार्जुन8मालिकार्जुन गाउँपालिका 3
933गोविन्दराम लोहारदार्चुलाव्यास6व्याँस गाउँपालिका 1
934डम्बरबहादुर बमदार्चुलाअपि3दुहुँ गाउँपालिका 3
935तर्कबहादुर पालदार्चुलाखरकडा3लेकम गाउँपालिका4
936तारा चन्ददार्चुलाडाडाकोट1मालिकार्जुन गाउँपालिका 5
937नरेन्द्र सिंह भण्डारीदार्चुलागोकुलेश्वर 6शैल्यशिखर नगरपालिका 9
938प्रेमसिंह ठगुन्नादार्चुलाईऐरकोट2नौगाड गाउँपालिका 1
939बहादुर डागादार्चुलाग्वानी6शैल्यशिखर नगरपालिका 5
940भवानसिंह धामीदार्चुलामालिकाकार्जुन4मालिकार्जुन गाउँपालिका 3
941भिमसेन नगारीदार्चुलादत्तु 4महाकाली नगरपालिका 9
942मनिराम लोहारदार्चुलाउर्कु7मालिकार्जुन गाउँपालिका 7
943रमेशबहादुर पालदार्चुलाखरकठा3लेकम गाउँपालिका4
944रामदत्त भट्टदार्चुलाशैल्यशिखर न.पा.4शैल्यशिखर न.पा.4
945लोकेन्द्रसिंह विष्टदार्चुलालाटिना6मार्मा गाउँपालिका 3
946विक्रमसिंह ठगुन्नादार्चुलाधुलीगड8नौगाड गाउँपालिका 5
947विर्ष सिंह धामीदार्चुलाग्वानी1शैल्यशिखर नगरपालिका 6
948शेरसिंह धामीदार्चुलाभगवती7मालिकार्जुन गाउँपालिका 2
949कलमबहादुर तिरुवादैलेखविन्दाबासिनी 8नारायण नगरपालिका 11
950किमबहादुर रावतदैलेखसल्लेरी2नौमुले गाउँपालिका 6
951गंगाबहादुर वलीदैलेखलालिकाँडा1गुराँस गाउँपालिका 8
952चक्रबहादुर शाहीदैलेखकालिकाथुम6भैरवी गाउँपालिका 4
953जयाप्रसाद जैसीदैलेखनारायण नगरपालिका5नारायण नगरपालिका 5
954झलकबहादुर श्रेष्ठदैलेखनारायण 1नारायण नगरपालिका 1
955डिले कामीदैलेखनारायण नगरपालिका7नारायण नगरपालिका 7
956तिर्थविक्रम मल्लदैलेखघोडागाँउ3डुङ्गेश्वर गाउँपालिका 5
957तुलाराम वि.क.दैलेखसेरी8गुराँस गाउँपालिका 4
958तेजबहादुर चन्ददैलेखगोगन पानी 9गुराँस गाउँपालिका 5
959दलबहादुर मगरदैलेखकट्टी6भगवतीमाई गाउँपालिका 5
960दिपक थापादैलेखबालुवाटार5नौमुले गाउँपालिका 2
961धनबहादुर गुरुङ्गदैलेखसल्लेरी1नौमुले गाउँपालिका 6
962नन्दे थापादैलेखलालिगाडा6गुराँस गाउँपालिका 7
963नरबहादुर बस्नेतदैलेखकालिका7नौमुले गाउँपालिका 4
964नारायणदत्त रेग्मीदैलेखदारी4नौमुले गाउँपालिका 3
965निमा जैसीदैलेखमहावु गा.पा.6महावु गा.पा.6
966भक्तबहादुर चन्ददैलेखसल्लेरी7नौमुले गाउँपालिका 7
967भाष्कर थापादैलेखनारायण 2नारायण नगरपालिका 2
968भिमबहादुर विष्टदैलेखभैरीकालिका7भैरवी गाउँपालिका 5
969मनबहादुर बस्नेतदैलेखनारायण नगरपालिका5नारायण नगरपालिका 5
970मनोज शाहीदैलेखभैरीकालिकाथुम6भैरवी गाउँपालिका 4
971मोति शाहीदैलेखछिउडीपुसाकोट8दुल्लु नगरपालिका 5
972युवक सिंहदैलेखविन्दावासिनी 7नारायण नगरपालिका 11
973रामबहादुर मल्लदैलेखवालुवाटार6नौमुले गाउँपालिका 2
974लक्ष्मीप्रसाद अधिकारीदैलेखनारायण 3नारायण नगरपालिका 3
975विरमा नेपालीदैलेखकौशिकाध3महाबु गाउँपालिका 6
976विष्णु आचार्यदैलेखचामुण्डा 6चामुण्डा बिन्द्रासैनी नगरपालिका 3
977शसिराम रोकामगर दैलेखद्धारी9नौमुले गाउँपालिका 3
978सुर्यप्रसाद उपाध्यायदैलेखलयाँटी बिन्द्रसैनी 9चामुण्डा बिन्द्रासैनी नगरपालिका 9
979सुर्यबहादुर सिंहदैलेखनारायण नगरपालिका3नारायण नगरपालिका 3
980सेरसिंह थापादैलेखपगनाथ8भगवतीमाई गाउँपालिका 1
981हरिलाल बुढामगरदैलेखनौमुले1नौमुले गाउँपालिका 5
982हर्कबहादुर के.सीदैलेखलालीकाँडा 3गुराँस गाउँपालिका 8
983असिम शिवाकोटीदोलखासुस्पाक्षमावती1भीमेश्वर नगरपालिका 1
984इन्द्रप्रसाद उपाध्यायदोलखालामाबगर 9विगु गाउँपालिका 1
985उद्धव नेपालीदोलखाजुगु3गौरिशंकर गाउँपालिका 2
986कुमार तामाङ्गदोलखाबोच5भीमेश्वर नगरपालिका 8
987कुमार भुजेलदोलखाबोच2भीमेश्वर नगरपालिका 8
988कुलबहादुर भुजेलदोलखाफस्कु1शैलुङ गाउँपालिका 7
989कृष्णप्रसाद सिवाकोटीदोलखानाम्दु5वैतेश्वर गाउँपालिका7
990खिरबहादुर मगरदोलखाचिलंखा1विगु गाउँपालिका 5
991गञ्जबहादुर कार्कीदोलखाजिरी नगरपालिका4जिरी नगरपालिका 4
992छत्रबहादुर विश्वकर्मादोलखाजुँगु2गौरिशंकर गाउँपालिका 2
993छबिलाल चौलागाईदोलखानाम्दु9वैतेश्वर गाउँपालिका7
994ज्ञानबहादुर कार्कीदोलखाभेडपु9मेलुङ गाउँपालिका 4
995बलबहादुर विश्वकर्मादोलखासुस्पाक्षमावती2भीमेश्वर नगरपालिका 1
996भिमबहादुर सुवेदीदोलखालाकुरीडाँडा5भीमेश्वर नगरपालिका 9
997मिनकुमारी कार्कीदोलखाकाटाकुटी6शैलुङ गाउँपालिका 5
998रुद्रबहादुर जिरेलदोलखाजुँगु7गौरिशंकर गाउँपालिका 1
999लक्ष्मीप्रसाद जैसी (चौलागाई)दोलखानाम्दु9वैतेश्वर गाउँपालिका7
1000लालबहादुर तामाङ्गदोलखाझुले4तामाकोशी गाउँपालिका 2
1001विष्णुप्रसाद न्यौपानेदोलखामुलुङ्ग6मेलुङ गाउँपालिका 6
1002शंकरबहादुर भण्डारीदोलखाघ्याङ्गसुकाठोकर7मेलुङ गाउँपालिका 3
1003शान्तिराम कार्कीदोलखाकाटाकुटी6शैलुङ गाउँपालिका 5
1004सानोकान्छा मगरदोलखामेलुङ्ग2मेलुङ गाउँपालिका 7
1005सेतु थामी टिकेदोलखालापिलाङ्ग7कालिन्चोक गाउँपालिका 6
1006हरिकृष्ण थापादोलखाबुलुङ्ग6विगु गाउँपालिका 3
1007हस्तविर श्रेष्ठदोलखाभिमेश्वर नगरपालिका2भीमेश्वर नगरपालिका 2
1008चन्द्रबहादुर बानियाधनकुटामुर्तिढुङ्गा 8महालक्ष्मी नगरपालिका 9
1009डम्बरबहादुर थापाधनकुटाअर्खोलेजितपुर8महालक्ष्मी नगरपालिका 8
1010तारानिधी जमरकट्टेलधनकुटाडाडाँबजार5साँगुरीगढी गाउँपालिका 5
1011दिलबहादुर माखराधनकुटाडाँडँगाउ9महालक्ष्मी नगरपालिका 3
1012धनबहादुर कार्कीधनकुटाधनकुटा 7धनकुटा नगरपालिका 7
1013पदमबहादुर तामाङ्गधनकुटापाख्रिवास 7पाख्रिवास नगरपालिका 5
1014पुष्पराज राईधनकुटाछिन्ताङ्ग8खाल्सा छिन्ताङ सहीदभूमि गाउँपालिका 1
1015बमबहादुर मगरधनकुटाभेडेटार 9साँगुरीगढी गाउँपालिका 6
1016मित्रबहादुर कार्की धनकुटाचातुवा 3महालक्ष्मी नगरपालिका 4
1017रमेश गुरागाईधनकुटाफलाटे1पाख्रिवास नगरपालिका 6
1018रामप्रसाद राईधनकुटाछिन्ताङ्ग6खाल्सा छिन्ताङ सहीदभूमि गाउँपालिका 2
1019विजयकुमार राईधनकुटाआँखीसल्ला5खाल्सा छिन्ताङ सहीदभूमि गाउँपालिका 6
1020श्यामबहादुर भनिने जयबहादुर राईधनकुटाआहाले5साँगुरीगढी गाउँपालिका 9
1021सिताराम थापाधनकुटापाख्रिवास 15पाख्रिवास नगरपालिका 8
1022अमर वि.क.धनुषावेङ्गाडावर9बटेश्वर गाउँपालिका5
1023अरुण भट्टराईधनुषाजनकपुर2जनकपुर उपमहानगरपालिका2
1024क्षत्रकुमार महासेठधनुषालक्ष्मीनिवस1बटेश्वर गाउँपालिका1
1025मनोजकुमार दत्तधनुषाजनकपुर10जनकपुर उपमहानगरपालिका10
1026राजदेव मण्डलधनुषासुगानीकास5हंसपुर गाउँपालिका5
1027रामचन्द्रलाल कर्णधनुषानगराईन1नगराइन नगरपालिका2
1028अमृतकुमार कडेलधादिङ्गबेनिघाट2बेनीघाट रोराङ्ग गाउँपालिका3
1029इन्द्रबहादुर अर्यालधादिङ्गथाक्रे3थाक्रे गाउँपालिका 6
1030ओपबहादुर तामाङ्गधादिङ्गबैरेनी 4गल्छी गाउँपालिका 5
1031कृष्णप्रसाद लम्सालधादिङ्गमुरलीभज्याङ्ग6निलकण्ठ नगरपालिका9
1032केदार कुँबरधादिङ्गजिवनपुर 4धुनीबेंशी नगरपालिका 4
1033केदारनाथ रुपाखेती(श्याम)धादिङ्गकेवलपुर4थाक्रे गाउँपालिका 10
1034खिलबहादुर थापाधादिङ्गनिलकण्ठ3नीलकण्ठ नगरपालिका 3
1035गोपाल मिजारधादिङ्गकेवलपुर8थाक्रे गाउँपालिका 9
1036गोमा कोईरालाधादिङ्गकेवलपुर2थाक्रे गाउँपालिका 9
1037घननाथ घिमिरेधादिङ्गधुवाकोट5नीलकण्ठ नगरपालिका 14
1038चित्रबहादुर खड्काधादिङ्गकल्लेरी 1गल्छी गाउँपालिका 1
1039दिपक सुवेदीधादिङ्गकेवलपुर6थाक्रे गाउँपालिका 10
1040दिबाकर लुइटेलधादिङ्गछत्रेदेउराली 5धुनीबेंशी नगरपालिका 2
1041नवराज अधिकारीधादिङ्गफुलखर्क2गङ्गाजमुना गाउँपालिका 5
1042नवराज थापाधादिङ्गथाक्रे2थाक्रे गाउँपालिका 8
1043नानिराम काफ्लेधादिङ्गनौविसे 1धुनीबेंशी नगरपालिका 6
1044निरबहादुर गुरुङ्गधादिङ्गनलाङ्ग1सिद्धलेक गाउँपालिका 2
1045पदमबहादुर गोतामेधादिङ्गनिलकण्ठ3नीलकण्ठ नगरपालिका 3
1046पदमबहादुर ठकुरीधादिङ्गनलाङ्ग5सिद्धलेक गाउँपालिका 2
1047पशुपतिनाथ घिमिरेधादिङ्गधुवाकोट6नीलकण्ठ नगरपालिका 14
1048पुर्णबहादुर मगरधादिङ्गसलाङ्ग5सिद्धलेक गाउँपालिका 3
1049प्रकाश चन्द्र लोहनी धादिङ्गचैनपुर2ज्वालामूखी गाउँपालिका 7
1050बेबहादुर तामाङ्गधादिङ्गसेमजुङ्ग2नेत्रावतापा गाउँपालिका 3
1051बैकुण्ठ भुजेलधादिङ्गजिवनपुर 9धुनीबेंशी नगरपालिका 5
1052भद्रबहादुर अर्यालधादिङ्गतसर्पु4थाक्रे गाउँपालिका 4
1053भिमप्रसाद उपाध्यायधादिङ्गआगिञ्चोक5त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका 6
1054मनप्रसाद गुरुङ्गधादिङ्गबसेरी4गङ्गाजमुना गाउँपालिका 6
1055माधव अधिकारीधादिङ्गमार्पाक 7नेत्रावती गाउँपालिका 1
1056मुकुन्द सेडाईधादिङ्गजिवनपुर 6धुनीबेंशी नगरपालिका 3
1057मुकुन्द सेन राजभण्डारीधादिङ्गसुनौलाबजार1निलकण्ठ नगरपालिका6
1058मेघराज रिजाल (सुदर्शन)धादिङ्गसिम्ले6काठमाडौं, कलंकी 14
1059रत्नबहादुर तामाङ्गधादिङ्गबैरेनी5गल्छी गाउँपालिका 5
1060राजकुमार मानन्धरधादिङ्गजिवनपुर 9धुनीबेंशी नगरपालिका 5
1061राजेन्द्र बराम(उज्वल)धादिङ्गवेनिघाट2बेनीघाट रोराङ्ग गाउँपालिका 3
1062रामप्रसाद आचार्यधादिङ्गनौविसे 1धुनीबेंशी नगरपालिका 6
1063रामप्रसाद त्रिपाठीधादिङ्गबेनीघाट2बेनीघाट रोराङ्ग गाउँपालिका3
1064लिलाबहादुर पाण्डेधादिङ्गगजुरी 2गजुरी गाउँपालिका 2
1065विदुर रेग्मीधादिङ्गजिवनपुर 2धुनीबेंशी नगरपालिका 4
1066शिव सापकोटाधादिङ्गजिवनपुर 1धुनीबेंशी नगरपालिका 4
1067शिवराज उप्रेतीधादिङ्गनौविसे1धुनीबेंशी नगरपालिका 6
1068श्यामबहादुर कार्कीधादिङ्गकल्लेरी2गल्छी गाउँपालिका 1
1069सिताराम बराल (किरण)धादिङ्गकिरानचोक1गजुरी गाउँपालिका 8
1070सुचन्द्र भण्डारीधादिङ्गआगिनचोक1त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका 6
1071सुनिलप्रसाद न्यौपानेधादिङ्गबसेरी9गङ्गाजमुना गाउँपालिका 6
1072सुबास भण्डारीधादिङ्गअगिन्चोक1त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका 6
1073हरिप्रसाद आचार्यधादिङ्गनौविसे1धुनीबेंशी नगरपालिका 6
1074हरिप्रसाद ढकालधादिङ्गबसेरी5गङ्गाजमुना गाउँपालिका 6
1075हरिप्रसाद लुईटेलधादिङ्गनौविसे 2धुनीबेंशी नगरपालिका 8
1076हरिशरण थापाधादिङ्गथाक्रे9थाक्रे गाउँपालिका 8
1077हिमबहादुर रिजाल क्षेत्रीधादिङ्गजोगिमारा3बेनीघाट रोराङ्ग गाउँपालिका 10
1078ओमप्रसाद शर्मा तिवारीनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)रामग्राम5रामग्राम नगरपालिका 5
1079गंगा के.सी.नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)दुम्किबास5बर्दघाट नगरपालिका 2
1080गोपाल थारु, लक्ष्मण थारु र राजन वि.क. नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)बर्दघाट नगरपालिका4बर्दघाट नगरपालिका 4
1081जितबहादुर वि.क.नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)‍ढुम्कीबास 5बर्दघाट नगरपालिका 2
1082जुना सोतीमगरनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)घुर्कोट 6सुनवल नगरपालिका 11
1083प्रकाशचन्द्र गौतमनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)सुनवल3सुनवल नगरपालिका 3
1084राजुराम पौडेलनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)बर्दघाट4बर्दघाट नगरपालिका 4
1085वृषराज थारुनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)स्वाठी 2सुनवल नगरपालिका2
1086सन्तोषकुमार पाण्डेनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)रमपुरवा3पाल्हीनन्दन गाउँपालिका 1
1087हरिलाल कोहारनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)सुरकौली9रामग्राम नगरपालिका 10
1088इन्द्रबहादुर श्रेष्ठनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)कोटथर 5बुलिङटार गाउँपालिका 1
1089कृष्ण रिमालनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)गैडाकोट3गैंडाकोट नगरपालिका 3
1090कृष्णप्रसाद श्रेष्ठनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)देवचुली15देवचुली नगरपालिका 15
1091केशव उपाध्याय पौडेलनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)सुकौली 2गैंडाकोट नगरपालिका 15
1092खडानन्द पौडेलनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)फापरथुन5कावासोती नगरपालिका 3
1093जानुकी रानाभाटनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)प्रगतीनगर3देवचुली नगरपालिका 15
1094टिका रानामगरनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)प्रगतीनगर3देवचुली नगरपालिका 15
1095तोयानाथ न्यौपानेनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)देवचुली 10देवचुली नगरपालिका 10
1096धर्मराज पराजुलीनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)कावासोती3कावासोती नगरपालिका 3
1097पदमबहादुर दमाईनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)गैडाकोट13गैंडाकोट नगरपालिका 13
1098परिक्षीत रेग्मीनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)गैडाकोट न.पा11गैंडाकोट नगरपालिका 11
1099बलबहादुर खत्रीनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)अमरापुरी8गैंडाकोट नगरपालिका 17
1100बिरेन्द्र के.सी.नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)कावासोती9कावासोती नगरपालिका 9
1101बैजनाथ चौधरीनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)अमरौट7नेत्रावती गाउँपालिका 14
1102भीमप्रसाद भट्टचननवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)गैडाकोट17गैंडाकोट नगरपालिका 17
1103मनबहादुर परियारनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)देउराली1हुप्सेकोट गाउँपालिका2
1104राजकुमार सुनुवारनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)विरुबारी 3हुप्सेकोट गाउँपालिका3
1105रुपनारायण चौधरी (थारु)नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)कोल्हुवा5गैंडाकोट नगरपालिका 13
1106विश्वराज बरालनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)गौडाकोट न.पा.2गैंडाकोट नगरपालिका 2
1107शंकर पुरीनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)बुलिङ्गटार1बुलिङटार गाउँपालिका 3
1108हिमलाल काफ्लेनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)प्रगतिनगर4देवचुली नगरपालिका 10
1109होमनाथ भण्डारीनवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)कावासोती14कावासोती नगरपालिका 14
1110अर्जुन पोखरेलनुवाकोटमहाकाली 2शिवपुरी गाउँपालिका 5
1111अर्जुनबहादुर पाण्डे ठकुरीनुवाकोटसुनखानी 9शिवपुरी गाउँपालिका 7
1112अर्जुनलाल श्रेष्ठनुवाकोटसुन्दरादेवी 1तादी गाउँपालिका 4
1113उदयप्रसाद सेढाईनुवाकोटसुर्यमती9लिखु गाउँपालिका 3
1114कृष्णबहादुर तामाङ्गनुवाकोटमहाकाली 1शिवपुरी गाउँपालिका 5
1115केशवप्रसाद तिमल्सेनानुवाकोटसुर्यगठि 5लिखु गाउँपालिका 3
1116कौशल्या पोखरेलनुवाकोटमहाकाली 2शिवपुरी गाउँपालिका 5
1117तारा भण्डारीनुवाकोटथानसिङ्ग4लिखु गाउँपालिका 6
1118दामोदर भण्डारीनुवाकोटथानसिङ्ग3लिखु गाउँपालिका 6
1119दिपबहादुर खड्कानुवाकोटकल्याणपुर2विदुर नगरपालिका 13
1120नमराज रिमालनुवाकोटगेर्खु7विदुर नगरपालिका 10
1121पुर्णबहादुर तामाङ्गनुवाकोटबेलकोट3बेलकोटगढी नगरपालिका 10
1122प्रकाश ढुंगेलनुवाकोटकुमरी4बेलकोटगढी नगरपालिका 3
1123प्रकाश तामाङ्गनुवाकोटथप्रेक3पञ्चकन्या गाउँपालिका 4
1124बद्रिप्रसाद पुडासैनीनुवाकोटजिलिङ्ग2बेलकोटगढी नगरपालिका 8
1125भरतप्रसाद घिमिरेनुवाकोटथानापति5लिखु गाउँपालिका 6
1126माइला दर्जी नेपालीनुवाकोटनर्जामण्डप8तादी गाउँपालिका 6
1127मोहनराज गिरीनुवाकोटहम्देकालिका 1सुर्यगढी गाउँपालिका 4
1128युद्धनाथ नेपालनुवाकोटबागेश्वरी7सुर्यगढी गाउँपालिका 3
1129रत्नप्रसाद पनेरुनुवाकोटविदुर 4विदुर नगरपालिका 4
1130रबि तामाङ्गनुवाकोटमनकामना3किस्पाङ गाउँपालिका 5
1131राजन डंगोलनुवाकोटसामरी1मेघाङ गाउँपालिका 5
1132राजु ढुँगलेनुवाकोटकुमरी4बेलकोटगढी नगरपालिका 3
1133राजेन्द्र थापानुवाकोटलिखु7शिवपुरी गाउँपालिका 3
1134राजेन्द्र लामीछानेनुवाकोटभद्रुटार3पञ्चकन्या गाउँपालिका 5
1135रामचन्द्र भण्डारीनुवाकोटथानसिंह2लिखु गाउँपालिका 6
1136रामजी रेग्मीनुवाकोटकल्याणपुर9विदुर नगरपालिका 13
1137रामप्रसाद रिमालनुवाकोटगोश्याङ्ग9तारकेश्वर गाउँपालिका 6
1138रामेश्वर मुडवरीनुवाकोटकुमरी4बेलकोटगढी नगरपालिका 3
1139लछुमनप्रसाद भट्टनुवाकोटचारघरे 4विदुर नगरपालिका 12
1140लेखनाथ पौडेलनुवाकोटथानसिंह8ककनी गाउँपालिका 8
1141लोकबहादुर अधिकारीनुवाकोटलच्याङ्ग3सुर्यगढी गाउँपालिका 1
1142विफुल स्याङ्ताङ्गनुवाकोटथानापति 9शिवपुरी गाउँपालिका 8
1143श्याम लोहनीनुवाकोटथानपति9शिवपुरी गाउँपालिका 8
1144श्यामबहादुर बोहोरानुवाकोटविदुर नगरपालिका5विदुर नगरपालिका 5
1145सन्तोष अधिकारीनुवाकोटबागेश्वरी6सुर्यगढी गाउँपालिका 2
1146सरोज अधिकारीनुवाकोटगोकर्णेश्वर नगरपालिका2गोकर्णेश्वर नगरपालिका2
1147सितादेवी रिमालनुवाकोटखड्‌गभन्ज्याङ्ग3विदुर नगरपालिका 6
1148हरिबहादुर नेपालीनुवाकोटतारुका2तारकेश्वर गाउँपालिका 2
1149हिराबहादुर रोकानुवाकोटककनी5ककनी गाउँपालिका 4
1150हुकुमबहादुर गुरुङ्गनुवाकोटसिक्रे1शिवपुरी गाउँपालिका 4
1151होमनाथ न्यौपानेनुवाकोटचौघडा8पञ्चकन्या गाउँपालिका 1
1152अनिल पौडेलपर्वतठुलीपोखरी 9कुश्मा नगरपालिका 12
1153ख्यामप्रसाद सापकोटापर्वतखाँनीगाँउ7फलेवास नगरपालिका 5
1154चक्रप्रसाद शर्मापर्वतलिमिठाना2फलेवास नगरपालिका 7
1155चेतनाथ तिवारीपर्वतमाईकुवा3फलेवास नगरपालिका 4
1156टेकबहादुर मल्लपर्वतलुंखुदेउराली9महाशिला गाउँपालिका 5
1157पिताम्बर सुवेदीपर्वतखोला लाकुरी 2कुश्मा नगरपालिका 13
1158पुरुषोत्तम पोखरेलपर्वततिलाहार 9मोदी गाउँपालिका 6
1159प्रेमबहादुर नेपालीपर्वतठुलीपोखरी9कुश्मा नगरपालिका 12
1160बावुराम गिरीपर्वतशंकरपोखरी4फलेवास नगरपालिका 3
1161बेलबहादुर क्षेत्रीपर्वतकुनगरपालिका3कुश्मा नगरपालिका 1
1162भिमबहादुर कार्कीपर्वतखौलालाकुरी8कुश्मा नगरपालिका 13
1163रवि जि.सी.पर्वतमल्लाज3जलजला गाउँपालिका3
1164विकाश क्षेत्रीपर्वतपांगरान2फलेवास नगरपालिका 11
1165विष्णुप्रसाद पौडेलपर्वतलिमिठाना 4फलेवास नगरपालिका 7
1166शेरबहादुर क्षेत्रीपर्वतढुलीपोखरी 7कुश्मा नगरपालिका 12
1167श्याम पौडेलपर्वतमिनिठाना5फलेवास नगरपालिका 7
1168सरितादेवी शर्मापर्वतविहादी 2विहादी नगरपालिका2
1169सुरज गिरीपर्वतकुस्मा 11कुश्मा नगरपालिका 7
1170इन्द्रबहादुर गुरुङ्गपर्साबिरुवागुठी5पर्सागढी गाउँपालिका2
1171कमल तिमिल्सिनापर्साविरुवागुठी5पर्सागढी गाउँपालिका2
1172कमल धमलापर्सामधुबन4सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका1
1173कृष्णप्रसाद प्याकुरेलपर्साविरुवागुठी5पर्सागढी गाउँपालिका2
1174गजाधरप्रसाद पटेलपर्साविरगंज उपमहानगरपालिका24विरगंज उपमहानगरपालिका21
1175गुरुप्रसाद बुर्लाकोटीपर्साबागबन्ना3पर्सागढी गाउँपालिका1
1176जगन्नाथ नेपालपर्साबिरुवागुठी1पर्सागढी गाउँपालिका2
1177धनबहादुर थापापर्साबिरुवागुठी5पर्सागढी गाउँपालिका2
1178नरमान घलेपर्साविरुवागुठी5पर्सागढी गाउँपालिका2
1179बसन्त भण्डारीपर्साठोरी1सुवर्णपुर गाउँपालिका1
1180बालकृष्ण श्रेष्ठपर्सावागवाना4पर्सागढी गाउँपालिका1
1181रणबहादुर पुनपर्साविरुवागुठी5पर्सागढी गाउँपालिका2
1182राजकुमार पटेलपर्सावि.उप.म.नगरपालिका24विरगंज उपमहानगरपालिका21
1183राजन थापापर्साविरुवागुठी5पर्सागढी गाउँपालिका2
1184रामचन्द्र भट्टराईपर्सामधुवन मथौल4सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका1
1185रामचन्द्र श्रेष्ठपर्साबागवन्ना 4पर्सागढी गाउँपालिका1
1186लालबहादुर खत्री आचार्यपर्सावागवाना4पर्सागढी गाउँपालिका1
1187लालबहादुर बस्नेत क्षेत्रीपर्सावागवाना4पर्सागढी गाउँपालिका1
1188विनोदकुमार गिरीपर्साबागेश्वरी2पर्सागढी गाउँपालिका5
1189विरेन्द्र महरा चमार भनिने मोती महरा चमारपर्सासखुवा पर्सौनी गापा5सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका5
1190विष्णु थापापर्साविरुवागुठी5पर्सागढी गाउँपालिका2
1191शेरबहादुर थापापर्साविरुवागुठी5पर्सागढी गाउँपालिका2
1192श्रीकान्त दुवेपर्साविरगंज उपमहानगरपालिका29विरगंज उपमहानगरपालिका26
1193अग्निप्रसाद खत्रीपाँचथरस्वावस्म्वा8कुम्मायक गाउँपालिका 5
1194खविन्द्र राईपाँचथररानीटार9फिदिम नगरपालिका 14
1195जसधन तामाङ्गपाँचथरपौवासारताप3फाल्गुनन्द गाउँपालिका 3
1196टिकाराम सुनारपाँचथरसुभाङ्ग8हिलिहाङ गाउँपालिका 5
1197डोलेश्वर चेम्जोङ्गपाँचथरस्यावरुम्वा4कुम्मायक गाउँपालिका 5
1198तिलविक्रम विश्वकर्मापाँचथरआङ्गसराङ्ग1फाल्गुनन्द गाउँपालिका 6
1199पदमकुमार राईपाँचथरप्राङवुङ5फालेलुङ गाउँपालिका 5
1200महेन्द्रसिंह नेम्वाङ (भन्जिल)पाँचथरइम्बुङ2फाल्गुनन्द गाउँपालिका 2
1201राजेन्द्र ढकालपाँचथरथर्पु6फालेलुङ गाउँपालिका 5
1202सन्तबहादुर तामाङ्गपाँचथरलिम्बा2मिक्लाजुङ गाउँपालिका 6
1203सुरेन्द्र दर्लामी मगरपाँचथरसिदिन9फालेलुङ गाउँपालिका 7
1204सुरेन्द्र राईपाँचथरमेमेङ्ग4फालेलुङ गाउँपालिका 3
1205ओमबहादुर रानापाल्पाख्याहा2रिब्दीकोट गाउँपालिका1
1206कर्णध्वज जि.सि.पाल्पापिपलडाडा7रम्भा गाउँपालिका 3
1207खगेन्द्रबहादुर कार्की (सुदिप)पाल्पातानसेन10तानसेन नगरपालिका 1
1208ताराबहादुर थापापाल्पाखसौली5रिब्दीकोट गाउँपालिका3
1209धनबहादुर बैदवारपाल्पाताहु3रम्भा गाउँपालिका 5
1210धुर्बबहादुर थापापाल्पाबन्दिपोखरा9तानसेन नगरपालिका 11
1211नारायण ठडराईपाल्पाठिमुरे8रिब्दीकोट गाउँपालिका6
1212निलकण्ठ गैरेपाल्पापोखराथोक1बगनासकाली गाउँपालिका2
1213बाबुराम नेपालपाल्पापोखराथोक1बगनासकाली गाउँपालिका2
1214मिनबहादुर कार्कीपाल्पामुझुङ्ग1रैनादेवी छहरा गाउँपालिका 5
1215रामबहादुर बमरेलपाल्पाभैरवस्थान2रिब्दीकोट गाउँपालिका4
1216विष्णुबहादुर खत्रीपाल्पातानसेन12तानसेन नगरपालिका 5
1217शिव नेपालपाल्पापालुङ्गमैनादी2रिब्दीकोट गाउँपालिका7
1218शिवबहादुर गोदारपाल्पाबन्दिपोखरा5तानसेन नगरपालिका 11
1219शिवराज पाण्डेपाल्पाचिदिपानी7माथागढी गाउँपालिका 1
1220सुर्यबहादुर दमाईपाल्पाखसौली2रिब्दीकोट गाउँपालिका3
1221हरिप्रसाद भट्टराईपाल्पामदनपोखरा9तानसेन नगरपालिका 8
1222हरिबहादुर कार्कीपाल्पाबन्दिपोखरी9तानसेन नगरपालिका 11
1223कर्ने पुन मगरप्यूठानअर्खा 1गौमुखी गाउँपालिका1
1224कैलाश पोखरेलप्यूठानप्यूठान19प्यूठान नगरपालिका1
1225कोशल गिरीप्यूठानतोखाङ्ग1झिमरुक गाउँपालिका6
1226गिरबहादुर के.सीप्यूठानप्यूठान न.पा17प्यूठान नगरपालिका10
1227गोपाल दास श्रेष्ठप्यूठानप्यूठान 12प्यूठान नगरपालिका2
1228चुमान सिंह रावलप्यूठानभिगृ2स्वर्गद्वारी नगरपालिका4
1229जिवि घर्तीमगरप्यूठानमार्कावान5माण्डवी गाउँपालिका2
1230ज्वतीबहादुर रायमाझीप्यूठानविजुली 4ऐरावती गाउँपालिका6
1231टुकादत्त भण्डारीप्यूठानफोप्ली गाविस1नौबहिनी गाउँपालिका7
1232दुर्गाप्रसाद योगीप्यूठानदाखाक्वाडी6प्यूठान नगरपालिका2
1233दुर्गाबहादुर बस्नेतप्यूठानरम्दी 8माण्डवी गाउँपालिका5
1234दौलाते वि.क.प्यूठानसारी3स्वर्गद्वारी नगरपालिका5
1235फुर्से दमाईप्यूठानप्यूठान4मल्लरानी गाउँपालिका4
1236बालबहादुर नेपालीप्यूठानविजुली 3ऐरावती गाउँपालिका6
1237भैराम बाठामगरप्यूठानतिराम9सरुमारानी गाउँपालिका6
1238रामबहादुर विष्टप्यूठानप्यूठान12मल्लरानी गाउँपालिका2
1239रामबहादुर सुनारप्यूठानभिग्री 8स्वर्गद्वारी नगरपालिका3
1240जनकबहादुर बोहोराबझाङ्गजनगरपालिका7जयपृथ्वी नगरपालिका7
1241जनकराज गिरीबझाङ्गकोटभैरव5थलारा गाउँपालिका6
1242ढेक्रो उपाध्यायबझाङ्गजयपृथ्वी नगरपालिका10जयपृथ्वी नगरपालिका4
1243दिपकबहादुर रोकायाबझाङ्गगडराए 3खप्तडछन्‍ना गाउँपालिका7
1244नरेन्द्रबहादुर सिंहबझाङ्गजयपृथ्वी 13जयपृथ्वी नगरपालिका6
1245नवराज मिश्रबझाङ्गचौधारी7दुर्गाथली गाउँपालिका2
1246पट्ङिगो गुधार्मीबझाङ्गभामचौर6केदारस्यूँ गाउँपालिका6
1247बमबहादुर खड्‌काबझाङ्गकोटदेवल5मष्टा गाउँपालिका1
1248बलराम स्नेहीबझाङ्गचैनपुर10
1249भोटु नेपालीबझाङ्गजनगरपालिका10जयपृथ्वी नगरपालिका10
1250मदन विष्टबझाङ्गजय पृथ्वी नगरपालिका4जयपृथ्वी नगरपालिका10
1251मधनबहादुर बोहराबझाङ्गबारिल 1
1252मनविर धामीबझाङ्गदहवगर 3बुंगल नगरपालिका2
1253मोहन पुरीबझाङ्गकोटदेवल7मष्टा गाउँपालिका1
1254राजेन्द्रबहादुर शाहीबझाङ्गजनगरपालिका13जयपृथ्वी नगरपालिका6
1255रामचन्द्र खड्काबझाङ्गजयपृथ्वी9जयपृथ्वी नगरपालिका3
1256लोकेन्द्रबहादुर सिंहबझाङ्गजयपृथ्वी नगरपालिका13जयपृथ्वी नगरपालिका6
1257विरेन्द्रबहादुर खड्का (विरु)बझाङ्गजयपृथ्वी न.पा.3जयपृथ्वी नगरपालिका9
1258शिवराज मिश्रबझाङ्गचौधारी 7दुर्गाथली गाउँपालिका2
1259शेरबहादुर दमाईबझाङ्गजयपृथ्वी न.पा.10जयपृथ्वी नगरपालिका10
1260अजयकुमार शाहबर्दियाबगनाह7ठाकुरबाबा नगरपालिका3
1261अन्तराम थारुबर्दियाराजापुर नगरपालिका16राजापुर नगरपालिका6
1262अम्मरबहादुर बुढाबर्दियाठाकुरद्वारा 4ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1263अशोक शर्माबर्दियापाताभार8गेरुवा गाउँपालिका1
1264अहँगु थारुबर्दियाबगनाह9ठाकुरबाबा नगरपालिका3
1265आतिराम कामीबर्दियाबाँसगडी 1बाँसगढी नगरपालिका1
1266आनन्द परियारबर्दियाबाँसगढी 1बाँसगढी नगरपालिका1
1267आशरानी थारुबर्दियानेउलापुर 9ठाकुरबाबा नगरपालिका3
1268आशाराम थारुबर्दियामनाउ5गेरुवा गाउँपालिका6
1269उत्तमप्रसाद थारुबर्दियाबासँगडी 6बाँसगढी नगरपालिका4
1270उमेश तिमिल्सिनाबर्दियाराजापुर 11राजापुर नगरपालिका4
1271ऋषिराम पौडेलबर्दियाबबई1ठाकुरबाबा नगरपालिका1
1272कन्हैया थारुबर्दियाबगनाह8ठाकुरबाबा नगरपालिका5
1273कमला थारुबर्दियामनाउ8गेरुवा गाउँपालिका6
1274कलपति थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1275कलपति थारुबर्दियाठाकुरद्वारा 1ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1276कल्लु थारुबर्दियाबगनाह7ठाकुरबाबा नगरपालिका4
1277कालराम थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1278कालिबहादुर थारुबर्दियापदनाह7बारबर्दिया नगरपालिका4
1279कालिराम थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1280कालिराम थारुबर्दियामहमद पुर 8गुलरीया नगरपालिका12
1281कालुराम थारुबर्दियाराजापुर 3राजापुर नगरपालिका2
1282किरण आचार्यबर्दियाखैरीचन्दनपुर 1राजापुर नगरपालिका10
1283कुमारी असरानी चौधरीबर्दियाबबई6ठाकुरबाबा नगरपालिका4
1284कुलाप्रसाद थारुबर्दियापाताभार9गेरुवा गाउँपालिका3
1285कृष्णप्रसाद चौधरीबर्दियाबासँगडी 9बाँसगढी नगरपालिका6
1286कृष्णप्रसाद थारुबर्दियामहम्मदपुर9गुलरीया नगरपालिका12
1287केशरकुमार थारुबर्दियापशुपतिनगर8गेरुवा गाउँपालिका5
1288केशरबहादुर बस्नेतबर्दियानेउलापुर 4ठाकुरबाबा नगरपालिका2
1289केशव चौधरीबर्दियाखैरीचन्दनपुर2राजापुर नगरपालिका10
1290क्रमप्रसाद थारुबर्दियाबानियाभार 9बारबर्दिया नगरपालिका3
1291क्रिमकुमार चौधरीबर्दियाखैरीचन्दनपुर5राजापुर नगरपालिका10
1292खड्कबहादुर सापकोटाबर्दियागुलरिया1गुलरीया नगरपालिका1
1293खुसिराम थारुबर्दियाबगनाह6ठाकुरबाबा नगरपालिका5
1294गणेश गौतमबर्दियागुलेरिया 6गुलरीया नगरपालिका5
1295गणेशबहादुर चौधरीबर्दियापाताभार2गेरुवा गाउँपालिका3
1296गणेशबहादुर वैरागीबर्दियानेउलापुर 4ठाकुरबाबा नगरपालिका2
1297गरिवबा थारु भन्ने धनिराम थारुबर्दियासोरहवा3बढैयाताल गाउँपालिका4
1298गीताकुमारी थारुबर्दियाबाँसगडी 9बाँसगढी नगरपालिका6
1299गोपाल खड्काबर्दियादेउकुला5बाँसगढी नगरपालिका8
1300गोपाल चौधरीबर्दियाराजापुर न.पा8राजापुर नगरपालिका5
1301गोमती थारुबर्दियाशुर्यपटुवा 5मधुवन नगरपालिका1
1302घनश्याम चौधरीबर्दियामनाउ8गेरुवा गाउँपालिका6
1303घोगुवा भन्ने दशराम थारुबर्दियाबगनाह6ठाकुरबाबा नगरपालिका5
1304चन्द्रबहादुर थारुबर्दियाशिवपुर 9ठाकुरबाबा नगरपालिका7
1305चन्द्रलाल लामिछानेबर्दियाबगनाह1ठाकुरबाबा नगरपालिका5
1306चमारी थारुबर्दियाधधवार 7बारबर्दिया नगरपालिका8
1307चित्रलाल रोकामगरबर्दियाराजापुर9राजापुर नगरपालिका5
1308चिल्लु थारुबर्दियामनाउ8गेरुवा गाउँपालिका6
1309चुल्वा थारुबर्दियामगडागाडी 1बारबर्दिया नगरपालिका5
1310चैतेलाल चौधरीबर्दियाधधबार8बारबर्दिया नगरपालिका11
1311चैनराम थारुबर्दियागोला1गेरुवा गाउँपालिका4
1312छुनुवा थारुबर्दियाखैरीचन्दनपुर 8राजापुर नगरपालिका10
1313जंगबहादुर वलीबर्दियाताराताल6मधुवन नगरपालिका8
1314जगतकुमार थारुबर्दियाबाँसगडी 9बाँसगढी नगरपालिका6
1315जगतप्रसाद थारुबर्दियामनाउ9गेरुवा गाउँपालिका6
1316जगतराम थारुबर्दियामगरागाडी 5बारबर्दिया नगरपालिका7
1317जगना थारुबर्दियामगरागाडी 5बारबर्दिया नगरपालिका4
1318जग्गु थारुबर्दियामगरागढी5बारबर्दिया नगरपालिका7
1319जनक चौधरीबर्दियाबानियाभार 5बारबर्दिया नगरपालिका2
1320जनकप्रसाद उपाध्यायबर्दियाबासँगडी 11बाँसगढी नगरपालिका9
1321जनकबहादुर चौधरीबर्दियापाताभार2गेरुवा गाउँपालिका3
1322जनकबहादुर साहीबर्दियानेउलापुर 1ठाकुरबाबा नगरपालिका2
1323जनम शर्माबर्दियापाताभार1गेरुवा गाउँपालिका1
1324जयराम थारुबर्दियाराजपुर 3राजापुर नगरपालिका2
1325जानकी थारुबर्दियामहम्मदपुर9गुलरीया नगरपालिका12
1326जिल्लासन्देश थारुबर्दियामगरागढी1बारबर्दिया नगरपालिका5
1327जीउलाल थारुबर्दियाठाकुरद्वारा9ठाकुरबाबा नगरपालिका9
1328जीतबहादुर थारुबर्दियामगरागाडी 8बारबर्दिया नगरपालिका7
1329जीतबहादुर थारुबर्दियाबबई नगरपालिका 3ठाकुरबाबा नगरपालिका2
1330ज्ञानबहादुर बादीबर्दियाधदबार 6बारबर्दिया नगरपालिका9
1331ज्योति बैद्य चौधरीबर्दियापाताभार6गेरुवा गाउँपालिका1
1332टटेराम थारुबर्दियामगरागाडी5बारबर्दिया नगरपालिका7
1333टेकराज खत्रीबर्दियाताराताल 6मधुवन नगरपालिका8
1334टेङ्नी थारुबर्दियाठाकुरद्वारा9ठाकुरबाबा नगरपालिका9
1335टोपबहादुर थारुबर्दियाठाकुरद्वारा6ठाकुरबाबा नगरपालिका9
1336ठाकुरप्रासद थारुबर्दियापशुपतिनगर8गेरुवा गाउँपालिका5
1337डम्बरबहादुर बुढाथोकीबर्दियाबाँसगढी नगरपालिका6बाँसगढी नगरपालिका4
1338डिलराज योगीबर्दियासुर्यपटुवा 4मधुवन नगरपालिका1
1339तिर्थबहादुर थापाबर्दियाबाँसगडी 11बाँसगढी नगरपालिका9
1340तिलकबहादुर चन्दबर्दियाराजापुर17राजापुर नगरपालिका6
1341तिलकराम लामिछानेबर्दियाताराताल 3मधुवन नगरपालिका7
1342तुलराम रेग्मीबर्दियागुलरिया5गुलरीया नगरपालिका4
1343तुलसीराम थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1344तुल्सी पाठकबर्दियागुलरिया9गुलरीया नगरपालिका7
1345तेजबहादुर थारुबर्दियाधधवार 7बारबर्दिया नगरपालिका8
1346दरबारी थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1347दिपक रोका क्षेत्रीबर्दियाताराताल 7मधुवन नगरपालिका7
1348दिपबहादुर चन्दबर्दियाबगनाह7ठाकुरबाबा नगरपालिका4
1349दिलाराम बनबर्दियापाताभार6गेरुवा गाउँपालिका1
1350दुर्गानाथ योगीबर्दियासुर्यपटुवा4मधुवन नगरपालिका1
1351दुर्गाबहादुर सापकोटा र खड्‌गबहादुर सापकोटाबर्दियासुर्यपटुवा4मधुवन नगरपालिका1
1352दुसपति योगीबर्दियासुर्यपटुवा 4मधुवन नगरपालिका1
1353देविबहादुर खत्रीबर्दियाशिवपुर6ठाकुरबाबा नगरपालिका6
1354धनकृष्ण शर्माबर्दियापाताभार8गेरुवा गाउँपालिका1
1355धनबहादुर कामीबर्दियामधुवन न.पा.1बारबर्दिया नगरपालिका5
1356धनिराम थारुबर्दियाधधवार 7बारबर्दिया नगरपालिका8
1357धनिराम थारु र शनिराम थारुबर्दियामनाउ8गेरुवा गाउँपालिका6
1358धने दमाईबर्दियाबाँसगडी 7बाँसगढी नगरपालिका4
1359धर्मप्रकाश थारुबर्दियापशुपतिनगर2गेरुवा गाउँपालिका5
1360धर्मराज गन्दर्भबर्दियासोरहवा5बढैयाताल गाउँपालिका4
1361धामु चौधरीबर्दियाबगनाह7ठाकुरबाबा नगरपालिका4
1362नन्दबहादुर सुनारबर्दियाजमुनी 7बढैयाताल गाउँपालिका1
1363नरबहादुर रानाबर्दियामगरागढी2बारबर्दिया नगरपालिका6
1364नर्तमे दमाईबर्दियाबेलवा7बाँसगढी नगरपालिका1
1365नारायण सापकोटाबर्दियाकालिका4बढैयाताल गाउँपालिका9
1366निर्मला योगी (लहर)बर्दियासुर्यपटुवा 4मधुवन नगरपालिका1
1367निर्माल थारुबर्दियामनाउ9गेरुवा गाउँपालिका6
1368निलप्रसाद योगीबर्दियासुर्यपटुवा 4मधुवन नगरपालिका1
1369नेपाली थारु चौधरीबर्दियाबेलासाभिनापुरा7राजापुर नगरपालिका7
1370पतिराम थारुबर्दियाखैरीचन्दनपुर 2राजापुर नगरपालिका10
1371पतिराम थारुबर्दियाबाँसगडी 9बाँसगढी नगरपालिका6
1372पदमबहादुर थापामगरबर्दियानेउलापुर 1ठाकुरबाबा नगरपालिका2
1373पल्टराम थारुबर्दियाबाँसगडी 1बाँसगढी नगरपालिका1
1374पुनाराम थारुबर्दियापसुपति नगर 2गेरुवा गाउँपालिका5
1375पुर्णिमा थारुबर्दियाबानियाभार 9बारबर्दिया नगरपालिका3
1376प्रदेशनी थारुबर्दियाठाकुरद्वारा 1ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1377प्रेमप्रकास चौधरीबर्दियामनाउ8गेरुवा गाउँपालिका6
1378प्रेमबहादुर चन्द ठकुरीबर्दियाराजापुर न.पा17राजापुर नगरपालिका6
1379प्रेमबहादुर थारुबर्दियाबाँसगढी 6बाँसगढी नगरपालिका4
1380प्रेमलाल थारुबर्दियामहमद पुर 8गुलरीया नगरपालिका12
1381फक्लु थारुबर्दियामानपुर 2राजापुर नगरपालिका6
1382फुलराम थारुबर्दियारानगरपालिका16राजापुर नगरपालिका6
1383बखतबहादुर खड्काबर्दियाशिवपुर8ठाकुरबाबा नगरपालिका7
1384बगाले थारुबर्दियाराजापुर न.पा8राजापुर नगरपालिका5
1385बन्धु थारुबर्दियाबबई नगरपालिका 4ठाकुरबाबा नगरपालिका2
1386बमबहादुर शाहीबर्दियाबाँसगडी 11बाँसगढी नगरपालिका9
1387बलबहादुर थारुबर्दियाबगनाह7ठाकुरबाबा नगरपालिका4
1388बलिराम थारुबर्दियामहमद पुर 8गुलरीया नगरपालिका12
1389बसन्तप्रसाद चौधरीबर्दियामगरागाडी 4बारबर्दिया नगरपालिका6
1390बसन्ति थारुबर्दियासुर्यपटुवा5मधुवन नगरपालिका1
1391बसन्तु चौधरीबर्दियाराजापुर न.पा8राजापुर नगरपालिका5
1392बाधु थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1393बाबुराम थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1394बालकिसुन थारुबर्दियामगरागाडी 9बारबर्दिया नगरपालिका8
1395बुद्धिमाया बास्तोलाबर्दियाबाँसगढी 8बाँसगढी नगरपालिका5
1396बुद्धिमाया सापकोटा (अमृता)बर्दियासोरहवा 2बढैयाताल गाउँपालिका5
1397बुद्धिराम थारुबर्दियाबाँसगडी 9बाँसगढी नगरपालिका6
1398बुधनी थारुबर्दियासुर्यपटुवा9मधुवन नगरपालिका2
1399बेजु थारुबर्दियाराजापुर10राजापुर नगरपालिका3
1400बेदप्रसाद योगीबर्दियासुर्यपटुवा4मधुवन नगरपालिका1
1401भगौतिप्रसाद चौधरीबर्दियाखैरीचन्दनपुर 2राजापुर नगरपालिका10
1402भवनकुमार चौधरीबर्दियाबाँसगडी 9बाँसगढी नगरपालिका6
1403भागिराम थारुबर्दियाखैरीचन्दनपुर 3राजापुर नगरपालिका10
1404भागिराम थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1405भारत चौधरीबर्दियासुर्यपटुवा 9मधुवन नगरपालिका2
1406भिमबहादुर चौधरी थारुबर्दियाधधवार 3बारबर्दिया नगरपालिका9
1407भिमबहादुर विष्टबर्दियावासगडी1बाँसगढी नगरपालिका1
1408भिष्मराज उपाध्यायबर्दियाबाँसगढी 8बाँसगढी नगरपालिका5
1409भीमबहादुर विश्वकर्माबर्दियागुलेरिया 6गुलरीया नगरपालिका5
1410भुखलाल थारुबर्दियाबाँसगडी 9बाँसगढी नगरपालिका6
1411भुपेन्द्र के.सी.बर्दियाठाकुरद्वारा4ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1412मकरा थारु (शेरे थारुबर्दियानेउलापुर1ठाकुरबाबा नगरपालिका2
1413मगरु थारुबर्दियाराजापुर न.पा8राजापुर नगरपालिका5
1414मञ्जु कुमालबर्दियाठाकुरद्वारा 4ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1415महादेव गोडियाबर्दियामहमोदपुर 3गुलरीया नगरपालिका11
1416महेश चौधरीबर्दियाराजापुर न.पा8राजापुर नगरपालिका5
1417महेश थारुबर्दियाठाकुरद्वारा3ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1418महेश लामीछानेबर्दियाताराताल5मधुवन नगरपालिका6
1419मानबहादुर बुढाबर्दियाबबइ2ठाकुरबाबा नगरपालिका1
1420मानबहादुर वलीबर्दियाकालिका8बढैयाताल गाउँपालिका8
1421मानबहादुर साउदबर्दियामगरागाडी9बारबर्दिया नगरपालिका8
1422मासुर थारुबर्दियाबगनाह8ठाकुरबाबा नगरपालिका4
1423मुन्नालाल यादवबर्दियागुलरिया3गुलरीया नगरपालिका1
1424मोतिलाल थारुबर्दियाबदालपुर 3राजापुर नगरपालिका5
1425मोहन थारुबर्दियामनायू8गेरुवा गाउँपालिका6
1426मोहरसिंह बञ्जाराबर्दियागुलरिया4गुलरीया नगरपालिका3
1427युवराज भण्डारीबर्दियागोला7गेरुवा गाउँपालिका4
1428रजनी थारुबर्दियासुर्यपटुवा 4मधुवन नगरपालिका1
1429रतिमाने सार्कीबर्दियाबढैया ताल गा.पा.3बढैयाताल गाउँपालिका3
1430रमेशबहादुर यादवबर्दियागुलरिया2गुलरीया नगरपालिका2
1431राघुलाल थारुबर्दियामनाउ8गेरुवा गाउँपालिका6
1432राजकुमार थारुबर्दियाराजपुर16राजापुर नगरपालिका6
1433राजकुमार थारुबर्दियाधधवार 4बारबर्दिया नगरपालिका10
1434राजदेव मण्डलबर्दियामगरागाडी1बारबर्दिया नगरपालिका5
1435राजन चौधरीबर्दियाधधवार 8बारबर्दिया नगरपालिका11
1436राजबहादुर चौधरीबर्दियाधधवार 7बारबर्दिया नगरपालिका8
1437राजु थारुबर्दियामगरागाडी 4बारबर्दिया नगरपालिका6
1438राजु बादीबर्दियाधदबार 6बारबर्दिया नगरपालिका9
1439राजेन्द्रराज भारतीबर्दियाताराताल2मधुवन नगरपालिका5
1440राधेश्याम थारुबर्दियाराजापुर न.पा16राजापुर नगरपालिका6
1441रामकरण चौधरीबर्दियारानगरपालिका16राजापुर नगरपालिका6
1442रामकरण थारुबर्दियाराजापुर 13राजापुर नगरपालिका7
1443रामकिसुन थारुबर्दियामगरागाडी1बारबर्दिया नगरपालिका5
1444रामदास थारुबर्दियाबबई1ठाकुरबाबा नगरपालिका1
1445रामदिन थारुबर्दियाबगनाह1ठाकुरबाबा नगरपालिका5
1446रामनारायण थारुबर्दियापशुपतिनगर8गेरुवा गाउँपालिका5
1447रामप्रसाद थारुबर्दियामगरागाडी 1बारबर्दिया नगरपालिका1
1448रामप्रसाद थारुबर्दियागुलरिया5गुलरीया नगरपालिका4
1449रामबहादुर खड्काबर्दियाबाँसगडी 1बाँसगढी नगरपालिका1
1450रामबहादुर थारुबर्दियाठाकुरद्वारा 1ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1451रामभरोसे थारुबर्दियामगरागाडी5बारबर्दिया नगरपालिका7
1452रामरति थारुबर्दियागुलरिया6गुलरीया नगरपालिका5
1453रुन्च्या थारुबर्दियाराजापुर16राजापुर नगरपालिका6
1454रुपलाल थारुबर्दियासुर्यपटुवा4मधुवन नगरपालिका1
1455रेशमलाल चौधरीबर्दियाठाकुरद्वारा 7ठाकुरबाबा नगरपालिका9
1456रोहीना थारुबर्दियाबाँसगडी 1बाँसगढी नगरपालिका1
1457लक्ष्छिमन थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1458लक्ष्मण थारुबर्दियाशिवपुर 9ठाकुरबाबा नगरपालिका7
1459लक्ष्मीप्रसाद जैसी अधिकारीबर्दियाधधवार 7बारबर्दिया नगरपालिका8
1460लल्लु थारुबर्दियानेउलापुर4ठाकुरबाबा नगरपालिका2
1461लहानु चौधरीबर्दियाबाँसगडी 9बाँसगढी नगरपालिका6
1462लालबहादुर कामीबर्दियावाँसगडि1बाँसगढी नगरपालिका1
1463लालबहादुर थारुबर्दियाढोढरी6मधुवन नगरपालिका3
1464लालबिहारी थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1465लिखाराम थारुबर्दियामहमद पुर 8गुलरीया नगरपालिका12
1466लौटन थारुबर्दियाराजापुर 3राजापुर नगरपालिका2
1467लौटन थारुबर्दियाराजापुर न.पा8राजापुर नगरपालिका5
1468लौटी थारुबर्दियामनाउ8गेरुवा गाउँपालिका6
1469विरबहादुर भण्डारीबर्दियाताराताल 8मधुवन नगरपालिका9
1470विरवल थारुबर्दियामगरागाडी2बारबर्दिया नगरपालिका6
1471विरेन्द्रकुमार गुप्ताबर्दियाराजापुर 6राजापुर नगरपालिका3
1472विष्णु थारुबर्दियामनाउ5गेरुवा गाउँपालिका6
1473वुद्धिराम थारुबर्दियाराजापुर15राजापुर नगरपालिका8
1474शनिराम थारुबर्दियामनाउ8गेरुवा गाउँपालिका6
1475शिवचरण थारुबर्दियासोरहवा 2बढैयाताल गाउँपालिका5
1476शिवप्रसाद थारुबर्दियामहमद पुर 8गुलरीया नगरपालिका12
1477शिवराज थारुबर्दियाशिवपुर 8ठाकुरबाबा नगरपालिका7
1478शुखलिया थारुबर्दियामनाउ3गेरुवा गाउँपालिका6
1479शोभाराम चौधरीबर्दियाढोढरी8मधुवन नगरपालिका4
1480शोभाराम सुनारबर्दियाराजापुर 12राजापुर नगरपालिका4
1481श्यामबहादुर थापाबर्दियाबबई2ठाकुरबाबा नगरपालिका1
1482श्रीराम थारुबर्दियाडेउडाकला3बाँसगढी नगरपालिका9
1483श्रीराम थारुबर्दियामगरागाडी1बारबर्दिया नगरपालिका5
1484श्रीराम थारुबर्दियाबाँसगढी नगरपालिका11बाँसगढी नगरपालिका9
1485सगुनलाल चौधरीबर्दियाधधवार 9बारबर्दिया नगरपालिका10
1486सञ्चुराम थारुबर्दियाठाकुरद्वारा 1ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1487सन्तराम थारुबर्दियाबाँसगडी 4बाँसगढी नगरपालिका3
1488सरस्वती थारुबर्दियागोला8गेरुवा गाउँपालिका4
1489सर्जु थारुबर्दियाबाँसगढी 1बाँसगढी नगरपालिका1
1490साकुराम थारुबर्दियाठाकुरद्वारा7ठाकुरबाबा नगरपालिका9
1491सागर गौतमबर्दियाताराताल1मधुवन नगरपालिका5
1492साहिते थारुबर्दियानेउलापुर 8ठाकुरबाबा नगरपालिका2
1493सिता जानकी थारुबर्दियामहम्मदपुर9गुलरीया नगरपालिका12
1494सिताकुमारी चौधरीबर्दियाबाँसगडी 11बाँसगढी नगरपालिका9
1495सिताकुमारी थारुबर्दियाबाँसगडी 9बाँसगढी नगरपालिका6
1496सिताजानकी चौधरीबर्दियाधधबार8बारबर्दिया नगरपालिका11
1497सिताजानकीदेवी थारुबर्दियामानपुर 2राजापुर नगरपालिका6
1498सितापति थारुबर्दियासोरहवा 4बढैयाताल गाउँपालिका4
1499सिताराम चौधरीबर्दियापाताभार7गेरुवा गाउँपालिका1
1500सिताराम थारुबर्दियामगरागाडी 4बारबर्दिया नगरपालिका6
1501सुमित्रा थारुबर्दियाठाकुरद्वारा 3ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1502सुरेशकुमार वलीबर्दियाबानियाभार 1बारबर्दिया नगरपालिका1
1503सुशिला थारुबर्दियाठाकुरद्वारा 1ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1504सेरसिंह थारुबर्दियाबगनाह1ठाकुरबाबा नगरपालिका5
1505सोमप्रसाद थारुबर्दियापाताभार6गेरुवा गाउँपालिका1
1506हरिचरण थारुबर्दियाबाँसगडी 5बाँसगढी नगरपालिका4
1507हरिप्रसाद थारुबर्दियासुर्यपटुवा4मधुवन नगरपालिका1
1508हरिप्रसाद थारुबर्दियाबबई6ठाकुरबाबा नगरपालिका4
1509हरिबहादुर थारुबर्दियाधधवार 8बारबर्दिया नगरपालिका11
1510हरिराम चौधरीबर्दियामगरागाडी 5बारबर्दिया नगरपालिका7
1511हिम्मतकुमार चौधरीबर्दियागुलरिया6गुलरीया नगरपालिका5
1512हिरामणी थारुबर्दियाठाकुरद्वारा 1ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1513हिरासिंह बाँठा मगरबर्दियाबाँसगडी 11बाँसगढी नगरपालिका9
1514हुकुमबहादुर शाहीबर्दियाठाकुरद्वारा 4ठाकुरबाबा नगरपालिका8
1515अयोध्याप्रसाद गोडियाबाँकेगंगापुर 4नरैनापुर गाउँपालिका6
1516इश्वरीप्रसाद पौडेलबाँकेकोहलपुर 10कोहलपुर नगरपालिका10
1517इश्वरीप्रसाद सुवेदीबाँकेकोहलपुर 11कोहलपुर नगरपालिका11
1518कन्हैलाल थारुबाँकेफत्तेपुर8राप्तिसोनारी गाउँपालिका6
1519कमलबहादुर दाहाल क्षेत्रीबाँकेबनकटवा4बैजनाथ गाउँपालिका5
1520कमानसिंह पुनबाँकेकोहलपुर 4कोहलपुर नगरपालिका4
1521करणबहादुर थारुबाँकेनौबस्ता 8बैजनाथ गाउँपालिका4
1522कालेराम थारुबाँकेनौबस्ता 5बैजनाथ गाउँपालिका3
1523किरणकुमार मल्लबाँकेनेपालगंज 6नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका3
1524कृपाराम खड्काबाँकेमहादेवपुरी 3राप्तिसोनारी गाउँपालिका9
1525क्रान्तिअभिलाशि देवकोटाबाँकेबनकटवा4बैजनाथ गाउँपालिका5
1526खडकबहादुर विष्टबाँकेपुरैनी 2नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका22
1527खडकबहादुर श्रेष्ठबाँकेमनिकापुर7नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका20
1528खुशिराम थारुबाँकेनौबस्ता4बैजनाथ गाउँपालिका3
1529गंगाराम थारुबाँकेफतेपुर8राप्तिसोनारी गाउँपालिका8
1530गगन घर्तीबाँकेकोहलपुर7कोहलपुर नगरपालिका7
1531गोपाल वि.क.बाँकेनौबस्ता 6बैजनाथ गाउँपालिका3
1532चन्द्रबहादुर वि.क.बाँकेकोहलपुर 12कोहलपुर नगरपालिका12
1533छविलाल डि.सी.बाँकेमहादेवपुरी8राप्तिसोनारी गाउँपालिका8
1534जगबिर पुनबाँकेकोहलपुर 2कोहलपुर नगरपालिका2
1535जनकबहादुर खत्रीबाँकेबनकटवा 9बैजनाथ गाउँपालिका6
1536जितबहादुर पुनबाँकेकोहलपुर 2कोहलपुर नगरपालिका2
1537जुगराम थारुबाँकेबैजापुर 3राप्तिसोनारी गाउँपालिका4
1538जुनकुमारी घर्तीमगरबाँकेफत्तेपुर8राप्तिसोनारी गाउँपालिका6
1539ज्ञानबहादुर वलीबाँकेबिनैना 1राप्तिसोनारी गाउँपालिका5
1540टेकबहादुर के.सी.बाँकेखासकुस्मा9राप्तिसोनारी गाउँपालिका1
1541टेकबहादुर वि.क.बाँकेकोहलपुर 11कोहलपुर नगरपालिका11
1542डम्बरबहादुर रानाभाटबाँकेबागेश्वरी1खजुरा गाउँपालिका3
1543ढाकाराम पाठकबाँकेकोहलपुर 11कोहलपुर नगरपालिका11
1544त्रिभुवन गिरीबाँकेबनकटवा 7बैजनाथ गाउँपालिका5
1545दमन्ति पुनबाँकेकोहलपुर 4कोहलपुर नगरपालिका4
1546दलबहादुर थापा क्षेत्रीबाँकेकोहलपुर3कोहलपुर नगरपालिका3
1547दिवाकर पन्तबाँकेने.उ.म.न.पा12नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका9
1548दुर्गबहादुर क्षेत्रीबाँकेबनकटवा4बैजनाथ गाउँपालिका5
1549देवीप्रसाद अधिकारीबाँकेकोहलपुर 11कोहलपुर नगरपालिका11
1550धनकुमारी चौधरीबाँकेकोहलपुर 1कोहलपुर नगरपालिका1
1551धनसिंह कामीबाँकेकोहलपुर 3कोहलपुर नगरपालिका3
1552धनिराम गोडियाबाँकेपुरौनी 1नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका22
1553धुब्रप्रकास श्रेष्ठबाँकेकोहलपुर 12कोहलपुर नगरपालिका12
1554नगेन्द्र कुसारीबाँकेमहादेवपुरी 6राप्तिसोनारी गाउँपालिका9
1555नरबहादुर बुढाबाँकेकोहलपुर7कोहलपुर नगरपालिका7
1556नवराज प्रसाईबाँकेकारकँदो दिपनगर 0नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका18
1557नायब खाँबाँकेनरैनापुर 3नरैनापुर गाउँपालिका4
1558पर्शुराम वलीबाँकेबिनैना 1राप्तिसोनारी गाउँपालिका5
1559पवन थारुबाँकेकोहलपुर3कोहलपुर नगरपालिका3
1560पहाडी थारुबाँकेसम्सेरगंज4कोहलपुर नगरपालिका15
1561पार्वती थापा क्षेत्रीनीबाँकेकोहलपुर3कोहलपुर नगरपालिका3
1562पुन्ति नाउँबाँकेनेपालगंज 18नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका13
1563प्रतिमा गौतमबाँकेबागेश्वरी7खजुरा गाउँपालिका3
1564प्रवित्रा ओलीबाँकेमहादेवपुरी2राप्तिसोनारी गाउँपालिका9
1565प्रेमबहादुर वि.क.बाँकेकोहलपुर 12कोहलपुर नगरपालिका12
1566फुलराज चौधरीबाँकेनौबस्ता 8बैजनाथ गाउँपालिका4
1567बर्मादिन गोडीयाबाँकेफत्तेपुर 9राप्तिसोनारी गाउँपालिका6
1568बलराम जैसीबाँकेकोहलपुर2कोहलपुर नगरपालिका2
1569बशिर शेषबाँकेपुरैना विर्ता 7नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका21
1570बालाराम वलीबाँकेमहादेवपुरी7राप्तिसोनारी गाउँपालिका8
1571बावुराम अधिकारी (विपिन)बाँकेसितापुर7खजुरा गाउँपालिका2
1572भरतकुमार सुनारबाँकेकोहलपुर5कोहलपुर नगरपालिका5
1573भागिराम थारुबाँकेफत्तेपुर 7राप्तिसोनारी गाउँपालिका7
1574भिमबहादुर शाहबाँकेफत्तेपुर6राप्तिसोनारी गाउँपालिका7
1575भिमलाल कामीबाँकेकचनापुर 6राप्तिसोनारी गाउँपालिका2
1576भुपाल पाठकबाँकेकोहलपुर 5कोहलपुर नगरपालिका5
1577भुप्रेन्द्रराज उप्रेतीबाँकेनेपालगंज1नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका1
1578भोजराज ढकालबाँकेकोहलपुर 8कोहलपुर नगरपालिका8
1579मदन थारुबाँकेटिरिरिया4बैजनाथ गाउँपालिका8
1580मनोजकुमार रोकायबाँकेमहादेवपुरी2राप्तिसोनारी गाउँपालिका9
1581महेन्द्रविक्रम ओलीबाँकेकोहलपुर 2कोहलपुर नगरपालिका2
1582मैनासिंह रोकायबाँकेनौबस्ता 8बैजनाथ गाउँपालिका4
1583मो.हुसेन दर्जीबाँकेनेपालगंज 17नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका13
1584मोति मुराउबाँकेगंगापुर 4नरैनापुर गाउँपालिका6
1585मोहन वलीबाँकेमाहादेवपुरी 5राप्तिसोनारी गाउँपालिका9
1586मोहमद जाकिर शेषबाँकेसोनपुर9खजुरा गाउँपालिका7
1587यज्ञबहादुर बुढाबाँकेकोहलपुर7कोहलपुर नगरपालिका7
1588राजकुमार थारुबाँकेसंसेर गंज4कोहलपुर नगरपालिका15
1589राजबहादुर थारुबाँकेनौबस्ता 8बैजनाथ गाउँपालिका4
1590राजाराम थारुबाँकेनौबस्ता 7बैजनाथ गाउँपालिका3
1591राजेन्द्र नेपालीबाँकेबैजापुर8राप्तिसोनारी गाउँपालिका4
1592रामक्वारे थारुबाँकेकोहलपुर 4कोहलपुर नगरपालिका4
1593रामप्रसाद थारुबाँकेबनकटवा8बैजनाथ गाउँपालिका5
1594रामप्रसाद पोखरेलबाँकेकोहलपुर 11कोहलपुर नगरपालिका11
1595रामबहादुर बुढाबाँकेनौबस्ता8बैजनाथ गाउँपालिका4
1596राममिलन बाल्मीकीबाँकेकोहलपुर 11कोहलपुर नगरपालिका11
1597लक्ष्मण थारुबाँकेबैजापुर 3राप्तिसोनारी गाउँपालिका4
1598लक्ष्मी पाठक अर्यालबाँकेनेपालगंज 1नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका1
1599लक्ष्मीप्रसाद भट्टराईबाँकेकोहलपुर 12कोहलपुर नगरपालिका12
1600लालबिर चौधरीबाँकेबैजापुर 1राप्तिसोनारी गाउँपालिका3
1601विरबहादुर बुढामगरबाँकेविनौना4राप्तिसोनारी गाउँपालिका5
1602विषराम थारुबाँकेनौबस्ता 8बैजनाथ गाउँपालिका4
1603विष्णु थारुबाँकेफत्तेपुर 7राप्तिसोनारी गाउँपालिका7
1604विष्णुकुमार के.सीबाँकेकम्दी 9डुडुवा गाउँपालिका5
1605विहारी गोडियाबाँकेगंगापुर 4नरैनापुर गाउँपालिका6
1606शालिकराम सापकोटाबाँकेनेपालगंज12नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका9
1607शेषकान्त शर्माबाँकेकोहलपुर न.पा11कोहलपुर नगरपालिका11
1608शोभाराम पुन मगरबाँकेबैजापुर 9राप्तिसोनारी गाउँपालिका4
1609श्यामबाबु बुढाथोकीबाँकेनौबस्ता 8बैजनाथ गाउँपालिका4
1610सितला रानाबाँकेमटेहिया 5नरैनापुर गाउँपालिका5
1611सिताराम थारुबाँकेनौबस्ता 8बैजनाथ गाउँपालिका4
1612हरिप्रसाद रेग्मीबाँकेनेपालगंज 26नेपालगञ्‍ज उपमहानगरपालिका12
1613हरिलाल थारुबाँकेबैजापुर 3राप्तिसोनारी गाउँपालिका4
1614हरी वलीबाँकेबैजापुर7राप्तिसोनारी गाउँपालिका4
1615हिक्मत विष्टबाँकेकोहलपुर11कोहलपुर नगरपालिका11
1616अनिता विश्वकर्माबाग्लुङ्गनरेठाँटी 2गल्कोट नगरपालिका2
1617कुलबहादुर खत्री क्षेत्रीबाग्लुङ्गबोङ्गदोभान9तमानखोला गाउँपालिका2
1618गंगाबहादुर पुनबाग्लुङ्गबोङ्गादोभान8तमानखोला गाउँपालिका2
1619गणेश के.सी.बाग्लुङ्गराङखानी 6जैमिनी नगरपालिका10
1620गोरी वि.क.बाग्लुङ्गबाग्लुङ्ग7बाग्लुङ्ग नगरपालिका7
1621गोर्खाबहादुर भण्डारी (मिलन)बाग्लुङ्गहटिया 3गल्कोट नगरपालिका3
1622ढकबहादुर बस्नेतबाग्लुङ्गनरेठाँटी 1गल्कोट नगरपालिका2
1623तेजेन्द्र दर्लामीबाग्लुङ्गकाडेबाँस1गल्कोट नगरपालिका8
1624दिलमाया वि.क.बाग्लुङ्गबाग्लुङ्ग7बाग्लुङ्ग नगरपालिका7
1625दुर्गाबहादुर साहनीबाग्लुङ्गहटिया 3गल्कोट नगरपालिका3
1626नरेश छन्त्यालबाग्लुङ्गतामान9तमानखोला गाउँपालिका4
1627प्रमिला वि.कबाग्लुङ्गबाग्लुङ्ग7बाग्लुङ्ग नगरपालिका7
1628बाजिन्द्र भन्ने बकबहादुर घर्तीबाग्लुङ्गतारा7ताराखोला गाउँपालिका4
1629बेगबहादुर थापाबाग्लुङ्गदेविस्थान2निसीखोला गाउँपालिका1
1630भवानीप्रसाद शर्माबाग्लुङ्गपैयुथन्थाप6जैमिनी नगरपालिका9
1631भिमकुमारी गौचनबाग्लुङ्गतारा1ताराखोला गाउँपालिका5
1632माया दमाईबाग्लुङ्गदलिङ्ग8वडिगाड गाउँपालिका10
1633रनबहादुर सिउठानीबाग्लुङ्गबुङ्गादोभान2तमानखोला गाउँपालिका1
1634राजेन्द्रप्रसाद पौडेलबाग्लुङ्गपैयुथन्थाप6जैमिनी नगरपालिका9
1635रामबहादुर वि.क.बाग्लुङ्गदर्लिङ्ग2वडिगाड गाउँपालिका9
1636शुसिला शर्माबाग्लुङ्गबोहरागाँउ 9निसीखोला गाउँपालिका4
1637श्यामबहादुर कुँबरबाग्लुङ्गअधिकारीचौर9ढोरपाटन नगरपालिका5
1638सुरेश वि.क.बाग्लुङ्गबाग्लुङ्ग6बाग्लुङ्ग नगरपालिका7
1639सुर्यप्रसाद शर्माबाग्लुङ्गबाग्लुङ्ग न.पा2बाग्लुङ्ग नगरपालिका2
1640हिमाल शर्मा (हेमलाल)बाग्लुङ्गकुस्मीसेरा1जैमिनी नगरपालिका1
1641हेमलाल खत्रीबाग्लुङ्गबोङ्गदोभान9तमानखोला गाउँपालिका2
1642अन्नते रावलबाजुरासाप्पारा1स्वामीकार्तिक खापर गाउँपालिका1
1643कल्याण सन्ज्यालबाजुरावाई7स्वामीकार्तिक खापर गाउँपालिका4
1644कालबहादुर बमबाजुरागोत्री 4जगन्नाथ गाउँपालिका5
1645काले बमबाजुरागोत्री4जगन्नाथ गाउँपालिका5
1646गजमल रोकायाबाजुराबिच्छयाँ7हिमाली गाउँपालिका2
1647चन्द्रा सार्कीबाजुरातोली 7त्रिवेणी नगरपालिका5
1648जंगे रोकायबाजुराबिच्छया2हिमाली गाउँपालिका3
1649जना सार्कीबाजुराजगन्नाथ 4जगन्नाथ गाउँपालिका2
1650टेकेन्द्रबहादुर शाहीबाजुराबाई3स्वामीकार्तिक खापर गाउँपालिका5
1651डबल बुढाबाजुराजयबागेश्वरी3खप्तड छेडेदह गाउँपालिका2
1652धनबहादुर रोकायाबाजुराजुगाडा 8वडिमालिका नगरपालिका8
1653नर नाथ योगीबाजुरावाह्रविस2बुढीगंगा नगरपालिका10
1654पानजन कामीबाजुरासाप्पारा9स्वामीकार्तिक खापर गाउँपालिका1
1655बजिर कडाराबाजुरापाण्डुसेन2बुढीनन्दा नगरपालिका7
1656बुदे बुढाबाजुराकैलासमाण्डौ1त्रिवेणी नगरपालिका6
1657भिमबहादुर रोकायाबाजुरादहकोट9गौमुल गा.पा.1
1658रामबहादुर सिंहबाजुराब्रम्हतोला3बुढीगंगा नगरपालिका1
1659लोकजन नाथ(सागर)बाजुराजगन्नाथ 2जगन्नाथ गाउँपालिका2
1660विरेन्द्र रोकायाबाजुराजगन्नाथ 8जगन्नाथ गाउँपालिका1
1661सुनकोसा रोकायाबाजुराजगन्नाथ 1जगन्नाथ गाउँपालिका2
1662हस्तवान दमाईबाजुराबाधु7हिमाली गाउँपालिका7
1663ओमप्रकास अग्रवालबाराकलैया6कलैया उपमहानगरपालिका1
1664चन्द्रभुषण यादवबारामहागढीमाई10जीतपुरसिमरा उपमहानगरपालिका10
1665जसबहादुर तामाङ्गबारागढिमाई14जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिका14
1666जोखु राउत अहिरबाराबहुअरी3परवानीपुरा गाउँपालिका1
1667टंकबहादुर चौरेलबारागढिमाई16जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिका16
1668दुर्गा हाजरा दुसादबारागढिमाई 9जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिका9
1669मोरा पासवानबारादेवापुर5सिम्रौनगढ नगरपालिका10
1670रमेशकुमार जर्गा मगरबारामहा गढिमाई16जीतपुरसिमरा उपमहानगरपालिका16
1671रामासागरप्रसाद यादवबाराकचोर्वा 9सिम्रौनगढ नगरपालिका9
1672विष्णुप्रसाद गौतमबारागढिमाई 4जीतपुर सिमरा उपमहानगरपालिका4
1673सन्तोषकुमार साहबारामहा गढिमाई7जीतपुरसिमरा उपमहानगरपालिका7
1674हरिश्चन्द्र खतिवडाबारानिजगढ3निजगढ नगरपालिका3
1675अकबिर चन्द र रमा चन्दबैतडीकैलापाल7पाटन नगरपालिका7
1676अजय लावडबैतडीपाटन7पाटन नगरपालिका4
1677आशादेवी साउदबैतडीसर्माली 6शिवनाथ गाउँपालिका2
1678इश्वरीदत्त जोशीबैतडीसितड7दोगडाकेदार गाउँपालिका6
1679ईश्वरसिंह भण्डारीबैतडीकोटपेटरा4डिलासैनी गाउँपालिका1
1680उद्बव चन्द्रबैतडीगिरेगडा4पञ्‍चेश्‍वर गाउँपालिका5
1681उमाकान्त भट्टबैतडीभौनेली 2सुनर्या गाउँपालिका4
1682कमलापति अवस्थीबैतडीपाटन5पाटन नगरपालिका3
1683करविर भट्टबैतडीभौनेली 6सुनर्या गाउँपालिका4
1684कविराज भट्टबैतडीभौनेली 9सुनर्या गाउँपालिका3
1685किसनसिंह भण्डारीबैतडीसिटड6दोगडाकेदार गाउँपालिका6
1686खेमराज भट्टबैतडीदनगरपालिका9दशरथचन्द नगरपालिका8
1687गंगादत्त बडुबैतडीदुर्गास्थान4दशरथचन्द नगरपालिका7
1688गंगादत्त भट्टबैतडीगवाल्लेक6दशरथचन्द नगरपालिका9
1689गणेश दत्त भट्टबैतडीपाटन नगरपालिका 11पाटन नगरपालिका6
1690चन्द्राकुमारी वोकटीबैतडीदनगरपालिका1दशरथचन्द नगरपालिका4
1691जयराज भट्टराईबैतडीपाटन2पाटन नगरपालिका1
1692जीतबहादुर लुहारबैतडीसन्तोली11पाटन नगरपालिका6
1693जोगेन्द्रबहादुर राणाबैतडीकोटकटेरा4डिलासैनी गाउँपालिका1
1694डम्मरबहादुर चन्दबैतडीभौनेली 7सुनर्या गाउँपालिका4
1695दमन्ति चन्दबैतडीचौखाम4सिगास गाउँपालिका9
1696दशरथ नाथबैतडीदुर्गाभवानी 1दशरथचन्द नगरपालिका3
1697दानसिंह ऐरबैतडीपाटन3पाटन नगरपालिका2
1698दिपक थापाबैतडीलिखु7शिवपुरी गाउँपालिका 3
1699दिपकसिंह धामीबैतडीशिगास 5सिगास गाउँपालिका4
1700दुर्गादत्त भट्टबैतडीगुमखोला 4दशरथ नगरपालिका1
1701देवबहादुर चन्दबैतडीरोडीदेवल6मेलौली नगरपालिका4
1702देवसिंह खत्रीबैतडीपाटन7पाटन नगरपालिका4
1703धनि नाथबैतडीदुर्गाभवानी 2दशरथचन्द नगरपालिका3
1704नरबहादुर चन्लबैतडीबासुलिङ्ग7सुनर्या गाउँपालिका2
1705नरुबा लुहारबैतडीपाटन8पाटन नगरपालिका4
1706नविन चन्दबैतडीपाटन10पाटन नगरपालिका5
1707पठान चन्दबैतडीबासुलिङ्ग7सुनर्या गाउँपालिका2
1708पार्वती विष्टबैतडीबासुलिङ्ग1सुनर्या गाउँपालिका2
1709प्रकाश अवस्थीबैतडीशंखपुर5सुनर्या गाउँपालिका6
1710प्रतापसिह महराबैतडीशैलेश्वर 2सुनर्या गाउँपालिका4
1711प्रताव सिंह महराबैतडीरौलेश्वर 4सुनर्या गाउँपालिका5
1712प्रेम गिरी (बैदार)बैतडीमहाकाली8पञ्‍चेश्‍वर गाउँपालिका2
1713प्रेमबहादुर विष्टबैतडीबाँसुलिङ्ग3सुनर्या गाउँपालिका2
1714प्रेमसिंह धामीबैतडीश्रीकेदार 4दोगडाकेदार गाउँपालिका4
1715बलबहादुर नाथबैतडीदुर्गाभवानी 3दशरथचन्द नगरपालिका3
1716बसन्ति ऐरीबैतडीबाँसुलिङ्ग9सुनर्या गाउँपालिका3
1717बहादुर महरबैतडीबासुलिङ्ग2सुनर्या गाउँपालिका2
1718बीरबहादुर ऐरीबैतडीगाजरी 8सिगास गाउँपालिका1
1719भुवन चन्दबैतडीसुर्नया गा.पा.2सुर्नया गा.पा.2
1720मदनबहादुर साउदबैतडीभुमिराज 4पुचौडी नगरपालिका6
1721मनोजकुमार वोकटीबैतडीदनगरपालिका1दशरथचन्द नगरपालिका4
1722महाविर चन्दबैतडीभौनेली 9सुनर्या गाउँपालिका3
1723माद्यवि विष्टबैतडीबासलिङ्ग1सुनर्या गाउँपालिका2
1724मिनबहादुर विष्टबैतडीभमेश्वर 7गोदावरी नगरपालिका2
1725रमेशबहादुर चन्दबैतडीमाहाकाली 6पञ्‍चेश्‍वर गाउँपालिका2
1726रमेशराम लावडबैतडीपाटन7पाटन नगरपालिका4
1727राजेन्द्र पहरीबैतडीउदयदेव1शिवनाथ गाउँपालिका5
1728राम नाथबैतडीदुर्गाभवानी 2दशरथचन्द नगरपालिका3
1729रामदत्त भट्टबैतडीभौनेली 6सुनर्या गाउँपालिका4
1730रामबहादुर खडायतबैतडीकोटपेटारा2डिलासैनी गाउँपालिका1
1731रामबहादुर चन्दबैतडीद.न.पा.3दशरथचन्द नगरपालिका4
1732रामसिंह भाटबैतडीसलेना7मेलौली नगरपालिका3
1733लक्ष्मण दत्त पन्तबैतडीनागर्जुन9दशरथचन्द नगरपालिका11
1734लक्ष्मणबहादुर चन्दबैतडीभोनेली 9सुनर्या गाउँपालिका3
1735विजयसिंह धानुकबैतडीभुमिराज 9पुचौडी नगरपालिका6
1736विरसिंह बोहोराबैतडीदेहिमाण्डौ1दशरथचन्द नगरपालिका2
1737सरस्वती ऐरीबैतडीपाटन7पाटन नगरपालिका4
1738सुन्दर ऐरीबैतडीबासुलिङ्ग8सुनर्या गाउँपालिका2
1739सुरेश सिंह विष्टबैतडीपाटन8पाटन नगरपालिका4
1740हरिकिसन भट्टबैतडीश्रीकेदार 8दोगडाकेदार गाउँपालिका4
1741हर्कबहादुर चन्दबैतडीहटैराज 7सुनर्या गाउँपालिका1
1742अच्यूतप्रसाद पौडेलभक्तपुरसारदाबतासे8भक्तपुर नगरपालिका15
1743गंगाराम श्रेष्ठभक्तपुरसिर्जनानगर17भक्तपुर नगरपालिका1
1744दिपक बास्तोलाभक्तपुरचागुनारायण14नगरकोट नगरपालिका1
1745दुर्गा विसुङ्केभक्तपुरसुर्याविनायक4सुर्यविनायक नगरपालिका5
1746पुर्षोत्तम बस्नेतभक्तपुरठीमि3मध्यपुर थिमि नगरपालिका9
1747बद्रिनारायण त्वायनाभक्तपुरभक्तपुर13भक्तपुर नगरपालिका3
1748बासुदेव चुवालभक्तपुरशुर्यविनायक4सुर्यविनायक नगरपालिका5
1749राजेन्द्र मालीभक्तपुरभक्तपुर 17भक्तपुर नगरपालिका1
1750सत्यनारायण प्रजापतीभक्तपुरभक्तपुर2भक्तपुर नगरपालिका8
1751सानुराजा खत्रीभक्तपुरसुर्यविनायक7सुर्यविनायक नगरपालिका8
1752सुरेन्द्र के.सीभक्तपुरसुर्यविनायक10सुर्यविनायक नगरपालिका8
1753इन्द्रकुमारी राईभोजपुरखैराङ्ग1हतुवागढी गाउँपालिका4
1754कर्णबहादुर सार्कीभोजपुरबोया3षडानन्द नगरपालिका14
1755कुमार नेपालीभोजपुरगुप्तेश्वर 7भोजपुर नगरपालिका3
1756गाम्भिर योञ्जनभोजपुरभोजपुर न.पा4भोजपुर नगरपालिका5
1757जगतनाथ पराजुलीभोजपुरआम्तेक1भोजपुर नगरपालिका11
1758दिर्घराज ढकालभोजपुरयाकु7अरुण गाउँपालिका5
1759देशभक्त चापागाँईभोजपुरनेपाले डाँडा7षडानन्द नगरपालिका1
1760नविनकुमार राईभोजपुरनागी6टेम्केमैयुङ गाउँपालिका4
1761नारायणप्रसाद बञ्जाराभोजपुरगुप्तेश्वर9भोजपुर नगरपालिका3
1762निमछिरी छेर्पाभोजपुरछिनामखु8टेम्केमैयुङ गाउँपालिका2
1763बिबन राईभोजपुरभुल्के7रामप्रसाद राई गाउँपालिका3
1764भुईदल राईभोजपुरबासीँखोर5रामप्रसाद राई गाउँपालिका7
1765मकरध्वज तामाङ्गभोजपुरदैउराली6षडानन्द नगरपालिका11
1766माधवप्रसाद न्यौपानेभोजपुरनेपालेडाँडा7षडानन्द नगरपालिका1
1767रामकुमार राईभोजपुरगुप्तेश्वर2भोजपुर नगरपालिका3
1768रामबहादुर कार्कीभोजपुरनेपाले डाँडा6षडानन्द नगरपालिका1
1769रुस्तम राईभोजपुरनेपालडाँडा6षडानन्द नगरपालिका1
1770लोकेन्द्रप्रसाद दाहालभोजपुरगुप्तेश्वर 9भोजपुर नगरपालिका3
1771शम्भु राईभोजपुरखावा9टेम्केमैयुङ गाउँपालिका5
1772अमृत दर्नालमकवानपुरहटिया 4हेटौँडा उपमहानगरपालिका9
1773किरणकुमार तामाङ्गमकवानपुरगोगनी 4कैलाश गाउँपालिका5
1774कृष्णबहादुर तामाङ्गमकवानपुरमनहरी 3मनहरी गाउँपालिका7
1775कृष्णबहादुर थापामगरमकवानपुरहेटौडा 5हेटौँडा उपमहानगरपालिका5
1776कृष्णहरी थिङ्ग लामामकवानपुरपदमपोखरी 7हेटौँडा उपमहानगरपालिका12
1777खेसरनाथ पौडेलमकवानपुरहेटौडा17हेटौँडा उपमहानगरपालिका15
1778ज्ञानेन्द्र कालाखेतीमकवानपुरमनहरी 4मनहरी गाउँपालिका8
1779दानबहादुर कुँवरमकवानपुरहेटौडा10हेटौँडा उपमहानगरपालिका10
1780दोषि भुलुनमकवानपुरमकवानपुर गडी 2मकवानपुरगढी गाउँपालिका1
1781नरबहादुर खत्रीमकवानपुरश्रीपुर छतिवन4बकैया गाउँपालिका7
1782नोमनाथ लामीछानेमकवानपुरहैटौडा6हेटौँडा उपमहानगरपालिका6
1783पदमबहादुर दर्नाल (रंजित)मकवानपुरहटिया 4
1784पूर्णबहादुर गोलेमकवानपुरनामटार 1भिमफेदी गाउँपालिका9
1785बावुकाजी विष्टमकवानपुरहेटौडा4हेटौँडा उपमहानगरपालिका4
1786बेदप्रसाद दुलालमकवानपुरगढी3गढी गाउँपालिका3
1787भिमबहादुर तिमल्सीनामकवानपुरमकवानपुरगढी3मकवानपुरगढी गाउँपालिका2
1788राजेन्द्र चौरेलमकवानपुरधियाल 9बकैया गाउँपालिका2
1789रामबहादुर ब्लोनमकवानपुरगोगन8कैलाश गाउँपालिका6
1790रामशरण भुलोनमकवानपुरगोगने8कैलाश गाउँपालिका6
1791रामशरण हुमागाईमकवानपुरसुकौरा1मकवानपुरगढी गाउँपालिका7
1792सन्तबहादुर वाईवामकवानपुरमकवानपुर गडी 3मकवानपुरगढी गाउँपालिका2
1793सुकराम वि.क.मकवानपुरफापरवारी1बाग्मती गाउँपालिका4
1794सुकलाल थिङ्गमकवानपुरपदमपोखरी15हेटौँडा उपमहानगरपालिका13
1795सुरेन्द्र रानामकवानपुरभिमफेदी1भिमफेदी गाउँपालिका6
1796हिमालय दुलालमकवानपुरहेटौडा17हेटौँडा उपमहानगरपालिका15
1797अन्तरे लामामहोत्तरीबर्दिबास6बर्दिबास नगरपालिका3
1798खिमबहादुर लायोमगरमहोत्तरीखयरमारा4बर्दिबास नगरपालिका11
1799ज्ञानबहादुर जर्घाँमहोत्तरीहात्तिलेट3बर्दिबास नगरपालिका8
1800पुष्पबहादुर पौडेलमहोत्तरीबर्दिवास नगरपालिका7बर्दिबास नगरपालिका7
1801भाग्यानारायण यादवमहोत्तरीखखनाटोल6सोनमा गाउँपालिका3
1802मोहनबहादुर राउतमहोत्तरीबर्दिवास6बर्दिबास नगरपालिका3
1803राजेन्द्र मण्डलमहोत्तरीरघुनाथपुर 6सोनमा गाउँपालिका3
1804रामचरित्र यादवमहोत्तरीरघुनाथपुर 6सोनमा गाउँपालिका3
1805लालबावु मण्डलमहोत्तरीरघुनाथपुर 6सोनमा गाउँपालिका3
1806विल्टु राय यादवमहोत्तरीगौशाला2गौशाला नगरपालिका1
1807सिंहेश्वर यादवमहोत्तरीरघुनाथपुर 6सोनमा गाउँपालिका3
1808ओमबहादुर कार्कीमुगुकोटडाडाँ9खत्याड गाउँपालिका11
1809कर्मसिंह बुढामुगुसेरी3खत्याड गाउँपालिका1
1810कलबहादुर रावलमुगुछाँयानाथ रारा न.पा. 5छाँयानाथ रारा न.पा. 4
1811गोविन्द नेपाली मुगुश्रीनगर 2रारा नगरपालिका1
1812गोविन्द रावलमुगुश्रीनगर7रारा नगरपालिका3
1813जगीप्रसाद उपाध्यायमुगुह्याङ्लु8खत्याड गाउँपालिका8
1814दिपबहादुर भाममुगुपिना5रारा नगरपालिका6
1815धिरेन्द्रकुमार मल्लमुगुश्रीनगर 3रारा नगरपालिका1
1816धुन सावतमुगुरोवा6रारा नगरपालिका11
1817नन्दबहादुर रावलमुगुरारा1रारा नगरपालिका1
1818भक्तबहादुर एडिमुगुपिना6रारा नगरपालिका6
1819भक्तबहादुर ऐडीमुगुकार्कीवाडा8रारा नगरपालिका5
1820मनबहादुर भाममुगुरारा न.पा.3रारा नगरपालिका3
1821महेन्द्र खड्‌कामुगुश्रीनगर 9रारा नगरपालिका3
1822रड्‍कबहादुर मल्लमुगुश्रीनगर 5रारा नगरपालिका2
1823राजेन्द्र सार्की (क.गण्डकी)मुगुश्रीकोट8खत्याड गाउँपालिका4
1824लालबहादुर रावल मुगुकार्कीवाडा3रारा नगरपालिका4
1825वाँकीराम नेपालीमुगुछायानाथ रारा न.पा.0छाँयानाथ रारा न.पा.
1826विर्क विटालुमुगुछाँयानाथ रारा न.पा. 5छाँयानाथ रारा न.पा. 4
1827शेरसिंह नेपालीमुगुरारा न.पा.13रारा नगरपालिका13
1828श्रीमती राजु बुढामुगुखमाले9खत्याड गाउँपालिका4
1829सतल सिं कामी मुगुरुगा4रारा नगरपालिका13
1830सुर्जबहादुर बोहोरा (सुरज)मुगुरुगा3रारा नगरपालिका13
1831हरिचन्द्र दमाई (दिपेश)मुगुरोवा9रारा नगरपालिका12
1832हिरादेवी नेपाली (ढोली)मुगुधैनेकोट4सोरु गाउँपालिका10
1833अतित खवासमोरङ्गथलाह2कटहरी गाउँपालिका7
1834अर्जुन खवासमोरङ्गथलाह2कटहरी गाउँपालिका7
1835किरणकुमार राजवंशीमोरङ्गदादरबैरिया6धनगरपालिकालथान गाउँपालिका6
1836किसनलाल थारुमोरङ्गतेतरिया4ग्रामथान गाउँपालिका5
1837कुबेर आपगाईमोरङ्गविराटनगर उपमहानगरपालिका4विराटनगर मनगरपालिका3
1838कुमार सुवेदीमोरङ्गटाँडी8मिक्लाजुङ गाउँपालिका3
1839खेमराज शरदारमोरङ्गदादरबैरिया1धनगरपालिकालथान गाउँपालिका5
1840गितादेवी दाहालमोरङ्गतेतरिया 8ग्रामथान गाउँपालिका5
1841गोपाल दङ्गालमोरङ्गगोविन्दपुर 1रतुवामाई नगरपालिका5
1842चन्द्रबहादुर शाहीमोरङ्गपथरी शनिचरे7पथरी शनिश्‍चरे नगरपालिका7
1843चुडामणी शिवाकोटीमोरङ्गगोविन्दपुर1रतुवामाई नगरपालिका5
1844जगरनाथ बरालमोरङ्गसुनवर्षा न.पा.2सुनवर्षी नगरपालिका2
1845टंक लामामोरङ्गगोविन्दपुर 1रतुवामाई नगरपालिका5
1846दाताराम तिम्सिनामोरङ्गविराटनगर 1विराटनगर मनगरपालिका1
1847देवलाल चौधरीमोरङ्गतेतरिया4ग्रामथान गाउँपालिका5
1848धर्मराज ढकालमोरङ्गसुन्दरदुलारी 7सुन्दरहरैचा नगरपालिका6
1849नन्दिकेशर अधिकारीमोरङ्गकोशी हरैचा 5सुन्दरहरैचा नगरपालिका11
1850नरबहादुर श्रेष्ठमोरङ्गमधुमल्ला2मिक्लाजुङ गाउँपालिका7
1851नवराज लिम्बु चट्टानमोरङ्गसिशावनी बडहरा 6बुढीगंगा गाउँपालिका6
1852पंकजकुमार झामोरङ्गविराटनगर 7विराटनगर मनगरपालिका6
1853पन्नेलाल पासवानमोरङ्गदादरबैरिया 3धनगरपालिकालथान गाउँपालिका6
1854पुण्यप्रसाद दाहालमोरङ्गडग्राहा5बुढीगंगा गाउँपालिका7
1855पुर्णप्रसाद पौडेलमोरङ्गजाते2लेटाङ नगरपालिका8
1856भक्तबहादुर दमाईमोरङ्गजाते1लेटाङ नगरपालिका8
1857भोजराज थापामोरङ्गउर्लावारी1उर्लावारी नगरपालिका4
1858मित्रप्रसाद घिमिरेमोरङ्गसिजुवा1जहदा गाउँपालिका4
1859यमबहादुर ठडामगरमोरङ्गपथरी शनिश्चरे8पथरी शनिश्‍चरे नगरपालिका10
1860यामकुमार सरदारमोरङ्गथलाहा 5कटहरी गाउँपालिका6
1861रविन्द्र पोखरेलमोरङ्गविराटनगर 7विराटनगर मनगरपालिका6
1862राजन राईमोरङ्गसनिश्चरे3पथरी शनिश्‍चरे नगरपालिका2
1863लक्ष्मी खतिवडामोरङ्गहसन्दह1पथरी शनिश्‍चरे नगरपालिका5
1864विष्णुकान्त पन्तमोरङ्गविराटनगर 11विराटनगर मनगरपालिका8
1865सुन्दरलाल सादारमोरङ्गकदमाह2धनगरपालिकालथान गाउँपालिका6
1866होमबहादुर माझीमोरङ्गसुन्दर दुलारी 1सुन्दरहरैचा नगरपालिका7
1867दिलबहादुर थापामगरम्याग्दीबरंजा2मंगला गाउँपालिका3
1868नेत्रबहादुर सार्कीम्याग्दीदाना9अन्‍नपुर्ण गाउँपालिका3
1869रेशम पुन मगरम्याग्दीताकम 5धवलागिरी गाउँपालिका7
1870श्यामप्रसाद रुचाल नेपालीम्याग्दीबेगखोला 1रघुगंगा गाउँपालिका1
1871दुर्गाप्रसाद सुवेदीरसुवाडाडाँगाउ1उत्तरगया गाउँपालिका3
1872नरेन्द्रबहादुर तामाङ्गरसुवाधौकुङ्ग3कालिका गाउँपालिका3
1873विजय भुषालरसुवालहरेपौवा 3कालिका गाउँपालिका2
1874इन्द्रबहादुर मगररामेछापमन्थली 14मन्थली नगरपालिका7
1875इश्वरकुमार लामारामेछापराकाथुम6खाँडदेवी गाउँपालिका1
1876उपेन्द्रप्रसाद गुरागाईरामेछापप्रिति6उमाकुण्ड गाउँपालिका5
1877ओमबहादुर कामीरामेछापहिमगंगा6रामेछाप नगरपालिका4
1878कुमार भन्ने फाल्गुणबहादुर कार्कीरामेछापहिलेदेवी 7सुनगरपालिकाती गाउँपालिका3
1879कौशिला दर्जीरामेछापप्रिति7उमाकुण्ड गाउँपालिका4
1880खड्कबहादुर राउतरामेछापसैपु1लिखु तामाकोशी गाउँपालिका2
1881घण्टबहादुर थामीरामेछापप्रिति9उमाकुण्ड गाउँपालिका4
1882चन्द्रबहादुर भुजेलरामेछापपकरवाँस5खाँडदेवी गाउँपालिका5
1883छत्रबहादुर थापारामेछापकुबुकास्थली1उमाकुण्ड गाउँपालिका3
1884जमुना कार्कीरामेछापगोठगाँउ7रामेछाप नगरपालिका1
1885झपडबहादुर खड्कारामेछापनमाडी1गोकुलगंगा गाउँपालिका5
1886डुन्डुप्रसाद तिवारीरामेछापलखनपुर3दोरम्बा गाउँपालिका6
1887दिलबहादुर थापामगररामेछापहिमगंगा1रामेछाप नगरपालिका4
1888दुर्गाबहादुर बुढाथोकीरामेछापविजुलीकोट3लिखु तामाकोशी गाउँपालिका3
1889पदम सार्कीरामेछापप्रिति9उमाकुण्ड गाउँपालिका4
1890पुष्कल सार्कीरामेछापप्रिति4उमाकुण्ड गाउँपालिका4
1891पुष्पकुमार गिरीरामेछापपुरानोगाँउ6मन्थली नगरपालिका9
1892पृथध्वज बुढाथोकीरामेछापगेलु 5मन्थली नगरपालिका11
1893प्रसुन कडेलरामेछापमन्थली 13मन्थली नगरपालिका7
1894भवानी विष्ट भण्डारीरामेछापपिङ्गखुरी7खाँडदेवी गाउँपालिका9
1895माधवप्रसाद घिमिरेरामेछापबेताली2गोकुलगंगा गाउँपालिका4
1896रणबहादुर तामाङरामेछापगेलु4मन्थली नगरपालिका12
1897राजकुमार थापामगररामेछापहिलेदेवी 2सुनगरपालिकाती गाउँपालिका3
1898रुद्रबहादुर महतरामेछापबिजुलीकोट8लिखु तामाकोशी गाउँपालिका4
1899रेशमबहादुर खड्कारामेछापनामाडी 5गोकुलगंगा गाउँपालिका5
1900रोतबहादुर खड्कारामेछापचुचुरे 4गोकुलगंगा गाउँपालिका1
1901लोकबहादुर तामाङ्गरामेछापडडुवा 1दोरम्बा गाउँपालिका1
1902विपिनकुमार के.सी.रामेछापबेताली8गोकुलगंगा गाउँपालिका4
1903विष्णु श्रेष्ठरामेछापगेलु5मन्थली नगरपालिका11
1904शंकर बुढाथोकीरामेछापगेलु1मन्थली नगरपालिका12
1905शान्ति तामाङरामेछापरामेछाप5रामेछाप नगरपालिका8
1906सुरेश बुढाथोकीरामेछापचनखु1मन्थली नगरपालिका10
1907अशोक पुनरुकुम (पश्चिम भाग)पेउघा8त्रिवेणी गाउँपालिका10
1908उमेश वि.क.रुकुम (पश्चिम भाग)अर्मा 5सानीभेरी गाउँपालिका11
1909ऐभान रोकायरुकुम (पश्चिम भाग)खोलागाँउ2चौरजहारी नगरपालिका10
1910कबिराम जैसीरुकुम (पश्चिम भाग)चौरजहारी2चौरजहारी नगरपालिका1
1911कुष्मादेवी शर्मारुकुम (पश्चिम भाग)चौरजाहारी11चौरजहारी नगरपालिका9
1912कृष्ण खत्रीरुकुम (पश्चिम भाग)पिपल3बाँफिकोट गाउँपालिका2
1913गोरखबहादुर बोहोरारुकुम (पश्चिम भाग)जहारी नगरपालिका 8चौरजहारी नगरपालिका6
1914चन्द्रकला बाठामगररुकुम (पश्चिम भाग)दुली5बाँफिकोट गाउँपालिका8
1915जितबहादुर परियाररुकुम (पश्चिम भाग)छिबाङ्ग3मुसिकोट नगरपालिका13
1916टोपबहादुर पाण्डेरुकुम (पश्चिम भाग)मुसिकोट9मुसिकोट नगरपालिका7
1917डिला रोकारुकुम (पश्चिम भाग)खोलागाँउ2चौरजहारी नगरपालिका10
1918दुर्गाबहादुर नकालरुकुम (पश्चिम भाग)गारायला2सानीभेरी गाउँपालिका4
1919धर्मे बुढारुकुम (पश्चिम भाग)स्यालाखदी 3आठबिसकोट नगरपालिका3
1920नरबहादुर बोहोरारुकुम (पश्चिम भाग)रुघाँ4त्रिवेणी गाउँपालिका2
1921नरविर वि.करुकुम (पश्चिम भाग)मुसिकोट3मुसिकोट नगरपालिका1
1922नविन बोहोरारुकुम (पश्चिम भाग)मुसीकोट8मुसिकोट नगरपालिका6
1923पुर्णप्रसाद शर्मारुकुम (पश्चिम भाग)चौरजहारी11चौरजहारी नगरपालिका9
1924प्रकाश दमाईरुकुम (पश्चिम भाग)स्यालाखदी3आठबिसकोट नगरपालिका3
1925प्रविर वि.क.रुकुम (पश्चिम भाग)झुला1बाँफिकोट गाउँपालिका9
1926प्रेमबहादुर खड्कारुकुम (पश्चिम भाग)चौखाबाङ्ग4मुसिकोट नगरपालिका9
1927भक्ते पुनरुकुम (पश्चिम भाग)झुला7बाँफिकोट गाउँपालिका10
1928भगवती देवी उपाध्यायरुकुम (पश्चिम भाग)चौरजाहारी3चौरजहारी नगरपालिका2
1929भद्रबहादुर बठामगररुकुम (पश्चिम भाग)दुली5बाँफिकोट गाउँपालिका8
1930भद्रबहादुर बाठामगररुकुम (पश्चिम भाग)दुली5बाँफिकोट गाउँपालिका8
1931भरत घर्तीमगररुकुम (पश्चिम भाग)आठविस डाडागाउ9आठविसकोट नगरपालिका12
1932भिमबहादुर दमाईरुकुम (पश्चिम भाग)खारा5त्रिवेणी गाउँपालिका4
1933मनबहादुर पुन मगररुकुम (पश्चिम भाग)आठविस डाडागाउ8आठविसकोट नगरपालिका12
1934मन्जित रोकायारुकुम (पश्चिम भाग)पुर्तिमकाँडा5चौरजहारी नगरपालिका6
1935महाविर दमाईरुकुम (पश्चिम भाग)मुसिकोट6मुसिकोट नगरपालिका5
1936मिलन के.सी.रुकुम (पश्चिम भाग)विजेश्वरी 5चौरजहारी नगरपालिका
1937मेगराम खड्कारुकुम (पश्चिम भाग)खारा2त्रिवेणी गाउँपालिका3
1938यज्ञबहादुर रावलरुकुम (पश्चिम भाग)साँख8मुसिकोट नगरपालिका2
1939यज्ञबहादुर हमालरुकुम (पश्चिम भाग)खोलागाँउ4चौरजहारी नगरपालिका11
1940रणबहादुर गिरीरुकुम (पश्चिम भाग)खारा 5त्रिवेणी गाउँपालिका4
1941लालबहादुर सार्कीरुकुम (पश्चिम भाग)आठविस नगरपालिका12आठविस नगरपालिका12
1942शेरबहादुर डाँगीरुकुम (पश्चिम भाग)विजयश्वरी2चौरजहारी नगरपालिका4
1943हिमलाल परियाररुकुम (पश्चिम भाग)चौखावाङ्ग2मुसिकोट नगरपालिका9
1944अन्तबहादुर ओलीरुकुम (पूर्वी भाग)चुनवाङ्ग5भुमे गाउँपालिका9
1945जगतबहादुर रोकारुकुम (पूर्वी भाग)महत7भुमे गाउँपालिका8
1946दशरथ पौडेलरुकुम (पूर्वी भाग)स्यालापाखा 1सिस्ने गाउँपालिका8
1947नरेन्द्र रोका मगररुकुम (पूर्वी भाग)जाङ्ग9पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका9
1948पुर्णबहादुर रोकारुकुम (पूर्वी भाग)चुनवाङ्ग6भुमे गाउँपालिका9
1949मनबहादुर ओलीरुकुम (पूर्वी भाग)चुनवाङ्ग5भुमे गाउँपालिका9
1950मनबहादुर पुनरुकुम (पूर्वी भाग)चुनवाङ्ग3भुमे गाउँपालिका9
1951रविलाल कामीरुकुम (पूर्वी भाग)स्यालापाखा5सिस्ने गाउँपालिका8
1952विनिबहादुर के.सीरुकुम (पूर्वी भाग)पोखरा9सिस्ने गाउँपालिका4
1953असलम पठानरुपन्देहीवेरघाट9कोटहीमाई गाउँपालिका4
1954इजाज अन्सारीरुपन्देहीधकधैई4रोहिणी गाउँपालिका4
1955ओमप्रसाद पराजुलीरुपन्देहीसेमलार 17वुटवल उपमहानगरपालिका15
1956कमलप्रसाद थारुरुपन्देहीगजेडी1कन्चन गाउँपालिका1
1957कृष्णप्रसाद पौडेलरुपन्देहीसैनामैना6सैनामैना नगरपालिका5
1958गुनाखर काफ्ले (पदम)रुपन्देहीदेवदह2देवदह नगरपालिका7
1959दिनेश चौधरीरुपन्देहीगेदवार8रोहिणी गाउँपालिका6
1960ध्रुव ज्ञवालीरुपन्देहीहसनापुर2गोडहवा गाउँपालिका8
1961फर्सुराम अर्यालरुपन्देहीबुटवल उपमहानगरपालिका9बुटवल उपमहानगरपालिका7
1962भोपाल पौडेलरुपन्देहीबुटवल उपमहानगरपालिका13बुटवल उपमहानगरपालिका11
1963महेश चौधरीरुपन्देहीगंगोलिया1तिलोत्तमा नगरपालिका17
1964युवराज पाण्डेरुपन्देहीसैनामैना12सैनामैना नगरपालिका9
1965रणबहादुर पुर्जारुपन्देहीसैनामैना3सैनामैना नगरपालिका3
1966रमेश थारुरुपन्देहीफर्साटिकर1ओमसतिया गाउँपालिका3
1967रामपलट भन्ने लोटी पासीरुपन्देहीबोधवार3रोहिणी गाउँपालिका5
1968विरेन्द्र घर्तिमगररुपन्देहीसैनामैना11सैनामैना नगरपालिका6
1969शालिकराम अर्यालरुपन्देहीबुटवल उपमहानगरपालिका9बुटवल उपमहानगरपालिका7
1970श्रीराम घिमिरेरुपन्देहीसैनामैना2सैनामैना नगरपालिका2
1971सुरज नेपालीरुपन्देहीमानमटेरिया9सुद्धोधन गाउँपालिका6
1972सुशिल श्रीस (प्रमोद)रुपन्देहीसालझण्डी3सैनामैना नगरपालिका10
1973अम्मरजित रोकामगररोल्पाधवाङ्ग4रोल्पा नगरपालिका10
1974आस बुढारोल्पाधवाङ्ग गा.पा.2रोल्पा नगरपालिका10
1975कमलबहादुर रोका र प्रेमबहादुर रोकारोल्पाकुरेली 1परीवर्तन गाउँपालिका1
1976कमानसिंह घर्तीमगररोल्पाकोटगाँउ6रोल्पा नगरपालिका6
1977कमानसिंह रानामगररोल्पाभाबाङ्ग9माडी गाउँपालिका5
1978कमानसिंह रोका मगररोल्पाकुरेली8परीवर्तन गाउँपालिका1
1979कर्णबहादुर कामीरोल्पाराङसी 2परीवर्तन गाउँपालिका2
1980कामी घर्तीरोल्पाउवा8थवाङ गाउँपालिका4
1981कामे घर्तीरोल्पाराङसी गा.पा.2परिवर्तन गाउँपालिका2
1982कुलबहादुर बुढारोल्पासुनछहरी गाउँपालिका2सुनछहरी गाउँपालिका2
1983कुलबहादुर बुढाथोकीरोल्पानुवागाँउ6त्रिवेणी गाउँपालिका2
1984खड्‌क सिं वलीरोल्पाजुगार 2त्रिवेणी गाउँपालिका5
1985खड्कबहादुर वान मगररोल्पाकोर्चाबाङ्ग5रोल्पा नगरपालिका7
1986खड्‌गबहादुर बोहोरारोल्पाझेनाम4रुन्टीगढी गपा7
1987खुमबहादुर घर्तीरोल्पाकोटगाँउ6रोल्पा नगरपालिका6
1988खुस्ती रोकामगर रोल्पाजेल्वाङ 5सुनछहरी गाउँपालिका7
1989गने कामीरोल्पाघर्तीगाँउ4माडी गाउँपालिका2
1990चन्द्रबहादुर घर्तीमगररोल्पाघर्तीगाँउ2माडी गाउँपालिका2
1991जगतप्रसाद बुढामगररोल्पाइरिबाङ्ग3परीवर्तन गाउँपालिका6
1992झकराम गिरीरोल्पाहार्जङ3लुङ्ग्री गाउँपालिका7
1993झक्कुप्रसाद बुढामगररोल्पाघर्तीगाँउ9माडी गाउँपालिका1
1994टेकबहादुर घर्तीरोल्पाजौलीपोखरी8रुन्टीगढी गपा2
1995टेकबहादुर घर्तीमगररोल्पाजौलिपोखरी7रुन्टीगढी गपा2
1996डोरबहादुर ओलीरोल्पाधवाङ्ग8रोल्पा नगरपालिका10
1997ढाटे थापारोल्पालिबाङ्ग4रोल्पा नगरपालिका1
1998तिलसरा कामीरोल्पाओत 9गंगादेव गाउँपालिका2
1999तेजबिर पुन मगररोल्पाजौलिपोखरी7रुन्टीगढी गपा2
2000त्रिसन घर्तीमगररोल्पाघर्तीगाँउ1माडी गाउँपालिका2
2001दलबहादुर गुरुङ्गरोल्पाकोर्चाबाङ्ग3रोल्पा नगरपालिका7
2002दलबहादुर बुढामगररोल्पाकुरेली 1परीवर्तन गाउँपालिका1
2003दिनेश पुनरोल्पाकुरेली5परीवर्तन गाउँपालिका1
2004दिर्घबहादुर विष्टरोल्पाघोडागाँउ1सुनिल स्मृति गाउँपालिका1
2005दिलपुरा रोकामगररोल्पाधवाङ्ग3रोल्पा नगरपालिका10
2006दिलमाया रोकामगररोल्पाजेलवाङ्ग5सुनछहरी गाउँपालिका7
2007दुर्गाबहादुर के.सी.रोल्पालिबाङ्ग7झिमरुक गाउँपालिका8
2008दुर्गाबहादुर महरारोल्पाजेदवाङ्ग1रोल्पा नगरपालिका1
2009दुर्गे कामीरोल्पालिवाङ्ग7रोल्पा नगरपालिका4
2010देविराम घर्तीमगररोल्पाजैमाकसला7सुनछहरी गाउँपालिका5
2011धनबहादुर पुनमगररोल्पाहार्जङ2लुङ्ग्री गाउँपालिका7
2012धनरुपी कामीरोल्पामिरुल2थवाङ गाउँपालिका3
2013धनिराम बुढामगररोल्पाभाबाङ्ग7माडी गाउँपालिका5
2014धने सुनाररोल्पाबडाचौर 8लुङ्ग्री गाउँपालिका5
2015नन्दबहादुर कामीरोल्पाजंकोट4रोल्पा नगरपालिका8
2016नन्दबहादुर कामी (केशव)रोल्पाकोर्चाबाङ्ग2माडी गाउँपालिका6
2017नन्दबहादुर पुनरोल्पाफगाम2सुनछहरी गाउँपालिका6
2018नन्दलाल पुनरोल्पामसिना6रुन्टीगढी गपा3
2019नलै बुढारोल्पाजेलबाङ्ग4सुनछहरी गाउँपालिका7
2020निमबहादुर गुरुङ्गरोल्पालिवाङ नगरपालिका9रोल्पा नगरपालिका4
2021निमबहादुर मगररोल्पाभावाङ्ग6माडी गाउँपालिका5
2022निमबहादुर रोकारोल्पाडुब्रिङ्ग7रुन्टीगढी गपा6
2023निमे घर्तीरोल्पाबडाचौर 6लुङ्ग्री गाउँपालिका5
2024नोखीराम घर्तीरोल्पात्रिवेणी गापा3त्रिवेणी गाउँपालिका3
2025पुरभान घर्तीरोल्पासेरम6सुनछहरी गाउँपालिका1
2026पुर्भान घर्तीरोल्पासेरम6सुनछहरी गाउँपालिका1
2027पुसे बुढामगररोल्पाकुरेली1परीवर्तन गाउँपालिका1
2028प्रेमबहादुर पुन मगररोल्पालिबाङ्ग3रोल्पा नगरपालिका1
2029बलबहादुर वलीरोल्पाफुलबारी 1आठराई त्रिवेणी गाउँपालिका2
2030बुद्धलाल घर्तीरोल्पाबडाचौर1लुङ्ग्री गाउँपालिका4
2031बुद्धिमान बुढामगररोल्पाकुरेली8परीवर्तन गाउँपालिका1
2032भद्रमाली वि.क.रोल्पाकोर्चाबाङ्ग1माडी गाउँपालिका6
2033भाग्य ज्योती रोका मगररोल्पाकुरेली 1परीवर्तन गाउँपालिका1
2034भालु रोका क्षेत्रीरोल्पागुम्चाल 8लुङ्ग्री गाउँपालिका6
2035भिम दमाईरोल्पाबडाचौर 5लुङ्ग्री गाउँपालिका5
2036भीमबहादुर बस्नेतरोल्पाडुब्रीङ5रुन्टीगढी गपा6
2037भुमिसरा पुनरोल्पाकुरेली-१/कोर्चाबाङ्ग5परीवर्तन गाउँपालिका1
2038भैसरे रोका मगररोल्पापाङ1लुङ्ग्री गाउँपालिका1
2039मनकुमारी बुढामगररोल्पालिबाङ्ग6रोल्पा नगरपालिका2
2040मनबहादुर पुन मगररोल्पाओत 5माडी गाउँपालिका1
2041मनबहादुर रोकारोल्पाजेलबाङ्ग5सुनछहरी गाउँपालिका7
2042मनिराम रोका क्षेत्रीरोल्पालिबाङ्ग1रोल्पा नगरपालिका3
2043महेन्द्र इस्वर बुढारोल्पाराङकोट8परीवर्तन गाउँपालिका5
2044मिनाकुमारी दमिनीरोल्पाखुमेल6रोल्पा नगरपालिका3
2045मेगेन्द्रबहादुर सिंहरोल्पाखुङग्री3सुनिल स्मृति गाउँपालिका2
2046युराज डाँगीरोल्पाजुगार 8त्रिवेणी गाउँपालिका6
2047रंगे घर्तिमगररोल्पागाम1सुनछहरी गाउँपालिका3
2048राजकुमारी डाँगीरोल्पाजंकोट7रोल्पा नगरपालिका8
2049राजिमन कामीरोल्पाधर्जंग7लुङ्ग्री गाउँपालिका7
2050रामबहादुर पुन मगररोल्पाकुरेली 1परीवर्तन गाउँपालिका1
2051रामलाले विष्टरोल्पाबडाचौर8लुङ्ग्री गाउँपालिका5
2052रोवा बुढारोल्पाझेनाम1रुन्टीगढी गपा7
2053लक्षिमन वि.क.रोल्पापाछावाङ्ग6परीवर्तन गाउँपालिका4
2054लाता दमाईरोल्पाकोटगाँउ4रोल्पा नगरपालिका6
2055लालबिर वलीरोल्पाघर्तीगाँउ9माडी गाउँपालिका1
2056लालमणी रोका क्षेत्रीरोल्पाफगाम3सुनछहरी गाउँपालिका6
2057लालसिं वलीरोल्पागैरीगाँउ9त्रिवेणी गाउँपालिका7
2058लिलबहादुर रोकारोल्पाउवा2थवाङ गाउँपालिका5
2059लिवराज घर्तीमगररोल्पातेवाङ्ग5सुनिल स्मृति गाउँपालिका7
2060विजय गिरीरोल्पाखुंग्री2सुनिल स्मृति गाउँपालिका2
2061विरे गिरीरोल्पाखुङग्री2सुनिल स्मृति गाउँपालिका2
2062शकुन्तला डाँगीरोल्पाजेदुबाङ्ग8रुन्टीगढी गपा1
2063शेरबहादुर पुन मगररोल्पाउवा3थवाङ गाउँपालिका4
2064सवरे थापा क्षेत्रीरोल्पातेवाङ्ग2सुनिल स्मृति गाउँपालिका7
2065सालिक राम रावलरोल्पादुविडाँडा6रुन्टीगढी गपा5
2066सिता कामीरोल्पातेवाङ्ग6सुनिल स्मृति गाउँपालिका7
2067सुकबहादुर रोकारोल्पाउवा4थवाङ गाउँपालिका5
2068सुकुराम बुढारोल्पाजेल्वाङ्ग4सुनछहरी गाउँपालिका7
2069हरिप्रसाद घर्तीमगररोल्पाओत5माडी गाउँपालिका1
2070हरिबहादुर खड्कारोल्पाराङकोट6परीवर्तन गाउँपालिका5
2071किसनबहादुर शाहीरौतहटकनकपुर6गुजरा गाउँपालिका3
2072चेतबहादुर बस्नेतरौतहटचन्द्रपुर 12चन्द्रपुर नगरपालिका8
2073दशै राय यादव (नन्दलाल)रौतहटविर्तिप्रस्टोका 4कटहरिया गाउँपालिका3
2074देवप्रसाद त्रिपाठीरौतहटसन्तपुर 4फतुवा विजयपुर गाउँपालिका2
2075नागेन्द्र राय यादवरौतहटसितलपुर बैरगनिया4भौलापुर गाउँपालिका1
2076पुर्णप्रसाद तिमल्सिनारौतहटचन्द्रनिगाहापुर4चन्द्रपुर नगरपालिका3
2077मुनाप्रसाद पटेलरौतहटइनर्वा2बौधीमाई गाउँपालिका2
2078मेनुका सापकोटारौतहटडुमरीया (म)2इशनाथ गाउँपालिका9
2079राजेन्द्रप्रसाद रौतहटफतुहा हर्षाध6फतुवा विजयपुर गाउँपालिका4
2080रामकान्त साह तेली रौतहटवृतिप्रस्टाका1कटहरिया गाउँपालिका3
2081रामजन्म राउतरौतहटजेठरहिया 8माधव नारायण गाउँपालिका4
2082रामलाल दास टफारौतहटमाधोपुर 1माधव नारायण गाउँपालिका7
2083रुपलाल रायरौतहटहथियाही 1कटहरिया गाउँपालिका2
2084रुपा सापकोटारौतहटडुमरीया (म)2इशनाथ गाउँपालिका9
2085शंकर रामरौतहटइनर्वा7बौधीमाई गाउँपालिका2
2086शम्भुनारायण चौधरीरौतहटकनकपुर9गुजरा गाउँपालिका4
2087सन्तोष जैसवालरौतहटगौर नगरपालिका2गौर नगरपालिका1
2088सुरेन्द्र पासवानरौतहटलक्ष्मिनिया4फतुवा विजयपुर गाउँपालिका3
2089सोनालाल राय यादवरौतहटप्रिपापोखरीया4कटहरिया गाउँपालिका8
2090हरीबहादुर ग्यालङ्गरौतहटचन्द्रनिगाहापुर4चन्द्रपुर नगरपालिका3
2091अमृत न्यौपानेलमजुङ्गसुन्दरबजार10सुन्दरबजार नगरपालिका5
2092कुलबहादुर थापालमजुङ्गबाजोखेत7बेसीशहर नगरपालिका10
2093कृष्णबहादुर बस्नेतलमजुङ्गसुर्यपाल5मध्यनेपाल नगरपालिका3
2094कृष्णबहादुर सुनारलमजुङ्गचन्द्रेश्वर 5सुन्दरबजार नगरपालिका3
2095कृष्णहरी न्यौपानेलमजुङ्गदुराडाँडा 4सुन्दरबजार नगरपालिका4
2096तिर्थराज घिमिरेलमजुङ्गभलायखर्क4राईनास नगरपालिका1
2097तेजबहादुर भण्डारीलमजुङ्गसिमपानी3मर्याङ्दी गाउँपालिका9
2098तोयानाथ पोखरेललमजुङ्गराईनास नगरपालिका10राईनास नगरपालिका1
2099दलबहादुर भुजेललमजुङ्गभार्ते7दोर्दी गाउँपालिका1
2100दिलबहादुर सुनारलमजुङ्गराईनास6राईनास नगरपालिका5
2101धुव्रबावु तिवारीलमजुङ्गचिति9बेसीशहर नगरपालिका11
2102पदमबहादुर खत्रीलमजुङ्गनेटा 3मध्यनेपाल नगरपालिका10
2103पुर्णचन्द्र रेग्मीलमजुङ्गवेसीशहर 9बेसीशहर नगरपालिका9
2104भिष्मकान्त घिमिरेलमजुङ्गसिमञ्जाङ्ग8दोर्दी गाउँपालिका3
2105योगराज गुरुङ्गलमजुङ्गपाचोक5दोर्दी गाउँपालिका5
2106रमेश पौडेललमजुङ्गमध्यनेपाल3मध्यनेपाल नगरपालिका1
2107राजकुमार रिमाललमजुङ्गबेसीशहर 13बेसीशहर नगरपालिका6
2108राजनबावु घिमिरेलमजुङ्गकरापुटार 7मध्यनेपाल नगरपालिका7
2109रामबहादुर दुरालमजुङ्गचन्द्रेश्वर 4सुन्दरबजार नगरपालिका3
2110रामेश्वरी भट्टराईलमजुङ्गसुनगरपालिका4सुन्दरबजार नगरपालिका9
2111लिलाराज कट्टेललमजुङ्गराईनास7राईनास नगरपालिका4
2112विशाल मल्ल ठकुरीलमजुङ्गसुन्दरबजार 11सुन्दरबजार नगरपालिका2
2113विष्णुप्रसाद अधिकारीलमजुङ्गराइनास 10राईनास नगरपालिका1
2114विष्णुप्रसाद तिवारीलमजुङ्गदुराडाँडा2सुन्दरबजार नगरपालिका4
2115शितमान गुरुङ्गलमजुङ्गछेर्मु5मर्याङ्दी गाउँपालिका5
2116सिता अधिकारीलमजुङ्गबेशिसहर14बेसीशहर नगरपालिका6
2117सुकबहादुर दमाईलमजुङ्गराईनास नगरपालिका6राईनास नगरपालिका5
2118सुमन अधिकारीलमजुङ्गचन्द्रेश्वर 2सुन्दरबजार नगरपालिका3
2119अशोक लामाललितपुरदेविचौर 2गोदावरी नगरपालिका7
2120गोपाल नगरकोटीललितपुरछम्पी4गोदावरी नगरपालिका15
2121टेकबहादुर तामाङ्ग (थिङ्ग)ललितपुरललितपुर3ललितपुर मनगरपालिका3
2122नकुल श्रेष्ठललितपुरमाहालक्ष्मी 0महालक्ष्मी नगरपालिका3
2123नन्द गोपाल मालीललितपुरठेचो 6गोदावरी नगरपालिका12
2124पदमनारायण नकर्मीललितपुरकार्यविनायक11ललितपुर मनगरपालिका22
2125मिलन नेपालीललितपुरमहालक्ष्मी 19महालक्ष्मी नगरपालिका4
2126रमेश सुवेदीललितपुरगोदावरी 2गोदावरी नगरपालिका1
2127राजकुमार रानाललितपुरबज्रवाहारी2गोदावरी नगरपालिका13
2128राजा मालीललितपुरठेचो 6गोदावरी नगरपालिका12
2129विष्णुबहादुर कठेतललितपुरबज्रवाहारी11गोदावरी नगरपालिका10
2130इन्द्रबहादुर बस्नेतसंखुवासभाखादवारी1खाँदबारी नगरपालिका1
2131गोर्ख तामाङ्गसंखुवासभाबानेश्वर6चैनपुर नगरपालिका9
2132चेतबहादुर खड्कासंखुवासभाधर्मदेवी न.पा.2धर्मदेवी न.पा.2
2133जगनाथ हेङ्वासंखुवासभाचैनपुर18चैनपुर नगरपालिका11
2134तिलकबहादुर के.सी.संखुवासभाचैनपुर 12चैनपुर नगरपालिका8
2135प्रेमनिधि नेपालसंखुवासभामामलिङ्ग6धर्मदेवी न.पा.5
2136मनमाया पुरीसंखुवासभाश्यावुन4पाँचखपन नगरपालिका1
2137मोहनकुमार खत्रीसंखुवासभाचैनपुर12चैनपुर नगरपालिका8
2138लक्ष्मीदेवी इश्वारा राईसंखुवासभाचैनपुर19चैनपुर नगरपालिका11
2139विष्णुराज कार्कीसंखुवासभाचैनपुर8चैनपुर नगरपालिका7
2140शंकर सुब्बासंखुवासभाउर्लावारी4
2141सफला पोखरेलसंखुवासभाखादवारी 8खाँदबारी नगरपालिका6
2142हरिबहादुर खड्कासंखुवासभाचैनपुर11चैनपुर नगरपालिका7
2143अनमोल यादवसप्तरीबरही विरपुर 1छिन्नमस्ता गाउँपालिका7
2144अनिता श्रेष्ठसप्तरीजोगनिया 4हनुमाननगर कङकालीनी5
2145अशोककुमार दाससप्तरीभारदह3हनुमाननगर कङ्‌कालिनी 1
2146इन्द्रनारायण साहसप्तरीबनौली 8डाक्नेश्वरी नगरपालिका11
2147कमल पासवानसप्तरीऔरही 8डाक्नेश्वरी नगरपालिका6
2148कुलानन्द साहसप्तरीबौदबर्साइन9बोदेबरसाईन नगरपालिका1
2149कृष्ण विश्वाससप्तरीभारदह5हनुमाननगर कङ्‌कालिनी 1
2150जगतबहादुर कटुवालसप्तरीसप्तकोशी 1सप्तकोशी गाउँपालिका1
2151जगदिश मिश्रसप्तरीतिलादी 3तिलाठी कोईलाडी गाउँपालिका1
2152जगरनाथ साह सोनारसप्तरीछिनमस्ता गापा5छिन्नमस्ता गाउँपालिका5
2153जिवछीदेवि ठाकुरसप्तरीफर्सेठ6राजविराज नगरपालिका11
2154ज्ञानेन्द्रप्रसाद चौधरीसप्तरीपसेरा3खडक नगरपालिका4
2155द्वारीकाप्रसाद तिमिल्सेनासप्तरीफत्तेपुर सप्तकोशी 5सप्तकोशी गाउँपालिका5
2156नरसिंह चौधरी (कलवार)सप्तरीखोजपुर4खडक नगरपालिका5
2157नागेश्वर मण्डलसप्तरीभारदह1हनुमाननगर कङ्‌कालिनी 1
2158रंजनकुमार भट्टराईसप्तरीकंचनरुप9कञ्चनरुप नगरपालिका7
2159राजकुमार यादवसप्तरीमलेक8राजविराज नगरपालिका9
2160राजेन्द्रप्रसाद चौधरीसप्तरीखड्गपुर 5बोदेबरसाईन नगरपालिका4
2161राजेन्द्रप्रसाद रामसप्तरीतरही4डाक्नेश्वरी नगरपालिका3
2162राजेन्द्रप्रसाद साह(बेदान)सप्तरीमधवापुर8हनुमाननगर कङ्‌कालिनी 4
2163राजेश मेहतासप्तरीनकटीरायपुर9रुपनी गाउँपालिका1
2164रामअबतार यादवसप्तरीफकिरा8छिन्नमस्ता गाउँपालिका1
2165रामकुमार चौधरीसप्तरीडाकनेश्वरी1डाक्नेश्वरी नगरपालिका1
2166रामाकान्त साहसप्तरीफुलकाही4बोदेबरसाईन नगरपालिका2
2167विनोदकुमार साह (हलुवाई)सप्तरीफुलकाही4बोदेबरसाईन नगरपालिका2
2168शिलादेवी ठाकुरसप्तरीबनरफुला4खडक नगरपालिका3
2169श्यामनारायण यादव सप्तरीवक्धुवा5अग्निसार कृष्णसवरण गाउँपालिका5
2170सरोकुमारी ठाकुरसप्तरीफर्सेठ6राजविराज नगरपालिका11
2171अमरबहादुर भुजेलसर्लाहीढुग्रेखोला4बागमती नगरपालिका1
2172कृष्णबहादुर कटुवालसर्लाहीहजरिया8बरहथवा नगरपालिका2
2173कृष्णबहादुर स्याङ्वासर्लाहीनारायणखोला6लालबन्दी नगरपालिका14
2174गगन देव महतोसर्लाहीसुन्दरपुर2चक्रघट्टा गाउँपालिका3
2175गणेश ठाकुरसर्लाहीसुन्दरपुर3चक्रघट्टा गाउँपालिका3
2176चन्द्रदेव महत्तो सुडीसर्लाहीबवरगंज2चन्द्रनगर गाउँपालिका3
2177जीतबहादुर बुढाथोकीसर्लाहीकालिन्जोर7ईश्वरपुर नगरपालिका12
2178ज्ञानबहादुर सिंहसर्लाहीपखानीपुर9लालबन्दी नगरपालिका15
2179देवबहादुर खत्रीसर्लाहीअत्रौलि8हरिवन नगरपालिका2
2180नारायण अधिकारीसर्लाहीलालबन्दी 5लालबन्दी नगरपालिका7
2181नेहरुकुमार कार्कीसर्लाहीइश्वरपुर3ईश्वरपुर नगरपालिका3
2182राजकुमार श्रेष्ठसर्लाहीलालबन्दी 8लालबन्दी नगरपालिका10
2183राजुप्रसाद कोईरालासर्लाहीकालिन्जोर3ईश्वरपुर नगरपालिका12
2184रामसागर रायसर्लाहीमानपुर6धनकौल गाउँपालिका1
2185विशेश्वरप्रसाद यादवसर्लाहीबसन्तपुर5हरिपुर्वा नगरपालिका11
2186संजयराम चमारसर्लाहीसलेमपुर1चक्रघट्टा गाउँपालिका13
2187सिताराम शिवाकोटीसर्लाहीपर्वानीपुर 6लालबन्दी नगरपालिका16
2188कमल सुनारसल्यानबडागाँउ3कुमाख गाउँपालिका6
2189कुलबहादुर चन्दसल्यानभलचौर 5दर्मा गाउँपालिका4
2190खिमबहादुर वुढाथोकीसल्यानखलङ्गा2शारदा नगरपालिका1
2191गणेश कामीसल्यानशिवरथ8बागचौर नगरपालिका5
2192गणेश दमाईसल्यानसारदा2शारदा नगरपालिका2
2193गौरीलाल परियारसल्यानसिद्देश्वरी 6सिद्ध कुमाख गाउँपालिका3
2194चोपिराम सार्कीसल्यानथारमारे 4बागचौर नगरपालिका1
2195जनकबहादुर रानासल्यानस्वीकोट5कुमाख गाउँपालिका1
2196जितबहादुर दमाईसल्यानमर्मपरिकाडा2कुमाख गाउँपालिका3
2197जीतबहादुर खड्कासल्यानपिपलनेटा 6बागचौर नगरपालिका10
2198ज्ञानप्रकास वादी नेपालीसल्यानचादेकरेन्जी 6सिद्ध कुमाख गाउँपालिका5
2199ज्ञानबहादुर योगीसल्यानकोरवाङ्ग2छत्रेश्‍वरी गाउँपालिका3
2200टेकबहादुर के.सीसल्यानलक्ष्मीपुर 2कालिमाटी गाउँपालिका1
2201टेकबहादुर बोहोरासल्यानचादे करेम्जी 7सिद्ध कुमाख गाउँपालिका5
2202डम्बर पुन मगरसल्यानबामे9बनगाड किपण्डे नगरपालिका3
2203डोटीराम दमाईसल्यानसिद्देश्वरी 6सिद्ध कुमाख गाउँपालिका3
2204तेजबहादुर कवरसल्यानदमाचौर 1छत्रेश्‍वरी गाउँपालिका1
2205दलबहादुर दमाईसल्यानधनबान8कपुरकोट गाउँपालिका4
2206दलबहादुर वि.क.सल्यानदमाचौर 8छत्रेश्‍वरी गाउँपालिका2
2207दिपेशकुमार वलीसल्यानदमाचौर 6छत्रेश्‍वरी गाउँपालिका2
2208दिलाराम के.सी.सल्यानपिपलनेटा5बागचौर नगरपालिका10
2209देवबहादुर विश्वकर्मासल्यानछायाँक्षेत्र4छत्रेश्‍वरी गाउँपालिका7
2210धनबहादुर कामीसल्यानकाम्रा6त्रिवेणी गाउँपालिका1
2211धनबहादुर दमाईसल्यानमर्मपरिकाडा2कुमाख गाउँपालिका3
2212नन्दकला डाँगीसल्यानथारमारे 2बागचौर नगरपालिका2
2213निनेन्द्रकुमार श्रेष्ठसल्यानसारदा 2शारदा नगरपालिका2
2214निमबहादुर वलीसल्यानकोटवारा4बागचौर नगरपालिका6
2215नुनप्रसाद भण्डारीसल्यानकालीमाटी 8कालिमाटी गाउँपालिका2
2216पर्शुराम रानासल्यानकालागाँउ5कुमाख गाउँपालिका4
2217पहलमान वस्नेतसल्यानलक्ष्मीपुर 4कालिमाटी गाउँपालिका1
2218पहलसिंह बुढामगरसल्यानसारपानी3कपुरकोट गाउँपालिका1
2219पोखरराज बुढाथोकीसल्यानपिपलनेटा 9बागचौर नगरपालिका10
2220पोखराज पुनसल्यानदमाचौर 6छत्रेश्‍वरी गाउँपालिका2
2221प्रकाश ओलीसल्यानवाफुरखोला9बागचौर नगरपालिका11
2222प्रेमबहादुर भडेलसल्यानबडागाँउ5कुमाख गाउँपालिका6
2223बेदबहादुर बुढाथोकीसल्यानवाझकाडा 5बनगाड किपण्डे नगरपालिका10
2224बेदबहादुर बोहोरासल्यानसिनबाङ्ग6कपुरकोट गाउँपालिका6
2225बेलमति रामजालीसल्यानकालिमाटी 2कालिमाटी गाउँपालिका3
2226भद्रबहादुर खत्रीसल्यानढाँकाडाम 1दर्मा गाउँपालिका5
2227भद्रविर बस्नेतसल्यानलक्ष्मीपुर 1कालिमाटी गाउँपालिका1
2228भरतबहादुर डाँगीसल्यानडाँगीगाउँ9बागचौर नगरपालिका9
2229भिमबहादुर पुनमगरसल्यानमर्मपरिकाडा7कुमाख गाउँपालिका3
2230मानबहादुर खत्रीसल्यानमुलखोला 7बनगाड किपण्डे नगरपालिका5
2231मानबहादुर सार्कीसल्यानकाप्रेचौर 9कालिमाटी गाउँपालिका7
2232मानसिंह रानासल्यानभलचौर3दर्मा गाउँपालिका3
2233मेघबहादुर बुढाथोकीसल्यानवाझकाडा 6बनगाड किपण्डे नगरपालिका11
2234रणबहादुर रानासल्यानशारदा 11शारदा नगरपालिका11
2235रत्नबहादुर परियारसल्यानसिद्देश्वरी 3सिद्ध कुमाख गाउँपालिका2
2236राजकुमार बुढाथोकीसल्यानसिनबाङ्ग2कपुरकोट गाउँपालिका6
2237रेशम बोहरासल्यानसिनवाङ्ग6कपुरकोट गाउँपालिका6
2238लक्ष्मण बुढाथोकीसल्यानसारदा3शारदा नगरपालिका3
2239लालबहादुर कामीसल्यानलक्ष्मीपुर 2कालिमाटी गाउँपालिका1
2240वकिल रावत(राजेश)सल्यानमुलखोला 7बनगाड किपण्डे नगरपालिका5
2241विजय भण्डारीसल्यानथारमारे7बागचौर नगरपालिका3
2242विपिन भण्डारीसल्यानथारमारे4बागचौर नगरपालिका3
2243विष्णु राम्जा बुढासल्यानकाम्रा5त्रिवेणी गाउँपालिका1
2244शोभे रानासल्यानमर्मपरीकाडा 6कुमाख गाउँपालिका3
2245हरिप्रसाद रेग्मीसल्यानकालगाउँ5कुमाख गाउँपालिका4
2246हरिलाल परियारसल्यानकुभिण्डे दह4बनगाड किपण्डे नगरपालिका8
2247इन्द्रप्रसाद दुलालसिन्धुपाल्चोकभोटेचौर6मेलम्ची नगरपालिका2
2248कमला बस्नेत (वर्षा)सिन्धुपाल्चोकपिपलडाँडा3चौतारा नगरपालिका
2249किरण आचार्यसिन्धुपाल्चोककुन्चोक 7ईन्द्रावती गाउँपालिका3
2250कृष्णप्रसाद काफ्लेसिन्धुपाल्चोकनवलपुर4ईन्द्रावती गाउँपालिका4
2251कृष्णबहादुर बस्नेतसिन्धुपाल्चोकचौतारा1चौतारा नगरपालिका6
2252केशवप्रसाद भट्टराईसिन्धुपाल्चोकमेलम्ची न.पा.5मेलम्ची नगरपालिका11
2253गिताप्रसाद तिवारीसिन्धुपाल्चोकमेलम्ची नगरपालिका11मेलम्ची नगरपालिका13
2254गेदबहादुर बस्नेतसिन्धुपाल्चोकबतासे4चौतारा नगरपालिका2
2255गोरेबहादुर पुर्कुटीसिन्धुपाल्चोकठुलोसिरबारी 2चौतारा नगरपालिका13
2256चिनिबहादुर खत्रीसिन्धुपाल्चोकपाङ्ग्रेटार 4सुनकोशी गाउँपालिका7
2257जंगबहादुर थापासिन्धुपाल्चोकबतासे 1चौतारा नगरपालिका2
2258जयराम कार्की (जयबहादुर)सिन्धुपाल्चोकपाङ्गेटार6सुनकोशी गाउँपालिका7
2259टोपनाथ काफ्लेसिन्धुपाल्चोकबतासे 4चौतारा नगरपालिका2
2260दिपक राउतसिन्धुपाल्चोकबारविसे6बाह्रबिसे नगरपालिका4
2261दिर्ग गिरीसिन्धुपाल्चोकदुवाचौर9मेलम्ची नगरपालिका8
2262दुर्गाबहादुर तामाङसिन्धुपाल्चोकचौतारा न.पा.7चौतारा नगरपालिका5
2263धनबहादुर कामीसिन्धुपाल्चोकठोकर्पा6सुनकोशी गाउँपालिका2
2264धनबहादुर श्रेष्ठसिन्धुपाल्चोकनवलपुर3ईन्द्रावती गाउँपालिका4
2265नारायणप्रसाद भण्डारीसिन्धुपाल्चोककिउल3हेकम्बु गाउँपालिका2
2266नेत्रबहादुर श्रेष्ठसिन्धुपाल्चोकअतरपुर8लिसंखु पाखर गाउँपालिका4
2267पासाङ्ग तामाङ्ग (कुमार)सिन्धुपाल्चोकराम्चे2बाह्रबिसे नगरपालिका9
2268पुर्णबहादुर तामाङ्गसिन्धुपाल्चोकबतासे9चौतारा नगरपालिका3
2269पूर्णबहादुर तामाङ (दोङ)सिन्धुपाल्चोकबाँसबारी 6मेलम्ची नगरपालिका12
2270प्रिति तामाङ्गसिन्धुपाल्चोकमानेश्वारा3बाह्रबिसे नगरपालिका8
2271प्रेमबहादुर सेन्चुरीसिन्धुपाल्चोकसिन्धुकोट6मेलम्ची नगरपालिका11
2272फुलबहादुर तामाङसिन्धुपाल्चोकमार्मिङ8भोटेकोशी गाउँपालिका5
2273बेतबहादुर श्रेष्ठसिन्धुपाल्चोकजठेल9लिसखु गाउँपालिका5
2274भवनाथ पौडेलसिन्धुपाल्चोकफूल्पिककोट4बलेफी गाउँपालिका2
2275भीमबहादुर कार्कीसिन्धुपाल्चोकमेलम्ची न.पा.15मेलम्ची नगरपालिका9
2276भुप्रन्द्रबहादुर थापासिन्धुपाल्चोकठुलोसिरुवारी2चौतारा नगरपालिका13
2277भोजबहादुर भारतीसिन्धुपाल्चोककुभिण्डे5चौतारा नगरपालिका9
2278माधव नेपाल (अखिल)सिन्धुपाल्चोककुविन्डे7
2279मैया विश्वकर्मासिन्धुपाल्चोककुनचोक6ईन्द्रावती गाउँपालिका3
2280लोकबहादुर आचार्यसिन्धुपाल्चोककुन्चोक 0ईन्द्रावती गाउँपालिका2
2281विनोद भट्टराईसिन्धुपाल्चोकबाडेगाँउ3ईन्द्रावती गाउँपालिका6
2282विशाल लामासिन्धुपाल्चोकसाँगाचोक4चौतारा नगरपालिका12
2283विष्णुप्रसाद न्यौपानेसिन्धुपाल्चोकफुल्पिङ्गकोट3बलेफी गाउँपालिका2
2284शान्तलाल श्रेष्ठसिन्धुपाल्चोकथुम्पाखर2सुनकोशी गाउँपालिका6
2285सिताराम नेपालसिन्धुपाल्चोकफुल्पिङ्गकोट3बलेफी गाउँपालिका2
2286सुकुमान तामाङ्गसिन्धुपाल्चोकचौतारा5चौतारा नगरपालिका4
2287सुरेन्द्र दाहालसिन्धुपाल्चोकठोकरपा9सुनकोशी गाउँपालिका2
2288स्वतन्त्र चौलागाईसिन्धुपाल्चोकभोटचौर3मेलम्ची नगरपालिका1
2289अम्बिकाकुमारी वि.क.(शर्मिला)सिन्धुलीक्यानेश्वर 4हरिहरपुरगढी गाउँपालिका8
2290अर्जुन नेपालीसिन्धुलीकमलामाई6कमलामाई नगरपालिका6
2291उमेश थापासिन्धुलीबालजोर7तिनगरपालिकाटन गाउँपालिका6
2292उमेशकुमार सेढाईसिन्धुलीअमले3घ्याङ्लेख गाउँपालिका1
2293कमलबहादुर कार्कीसिन्धुलीबस्तिपुर 8घ्याङ्लेख गाउँपालिका2
2294कुमार हमाल ठकुरीसिन्धुलीवितिजोर2गोलञ्‍जोर गाउँपालिका2
2295गणेशप्रसाद न्यौपानेसिन्धुलीझागाझोली9सुनकोशी गाउँपालिका4
2296गणेशबहादुर श्रेष्ठसिन्धुलीकमलामाई4कमलामाई नगरपालिका5
2297चित्रनारायण श्रेष्ठसिन्धुलीकमलामाई9कमलामाई नगरपालिका4
2298जालन्धर बास्तोलासिन्धुलीदुधौली 6दुधौली नगरपालिका9
2299तिर्थबहादुर पुर्वछाने मगरसिन्धुलीबालजोर1तिनगरपालिकाटन गाउँपालिका6
2300तेजमान विश्वकर्मासिन्धुलीहतपत्ते4दुधौली नगरपालिका2
2301निलमाया सिंदालीसिन्धुलीतीनगरपालिकाटन5तिनगरपालिकाटन गाउँपालिका5
2302प्रदिपकुमार मानन्धरसिन्धुलीकमलामाई6कमलामाई नगरपालिका6
2303यज्ञबहादुर राईसिन्धुलीमझुवा5सुनकोशी गाउँपालिका7
2304रामचन्द्र काफ्लेसिन्धुलीडाडीगुरासे 5कमलामाई नगरपालिका1
2305रितबहादुर गुरुङ्गसिन्धुलीतिनकन्या3गोलञ्‍जोर गाउँपालिका4
2306रुद्र विक्रम थापासिन्धुलीरतनचुरा 6गोलञ्‍जोर गाउँपालिका5
2307रोशन बरालसिन्धुलीभवनेश्वरी1गोलञ्‍जोर गाउँपालिका3
2308विनोद दाहालसिन्धुलीपुरानो झागाझोली4सुनकोशी गाउँपालिका5
2309विष्णु माझीसिन्धुलीमहादेवस्थान9मरिण गाउँपालिका5
2310विष्णुबहादुर थापासिन्धुलीमजुवा 9सुनकोशी गाउँपालिका7
2311शर्माकुमर (दनुवार)सिन्धुलीसिर्थौली 2दुधौली नगरपालिका5
2312सन्तोषि धामीसिन्धुलीसिर्थौली 1दुधौली नगरपालिका5
2313हरिबहादुर रानामगरसिन्धुलीबालाजोर2तिनगरपालिकाटन गाउँपालिका6
2314अज्यकुमार यादवसिराहागोविन्दपुर 0लहान नगरपालिका24
2315असाराम यादवसिराहाचन्द्रलालपुर -नहरा गाउँपालिका2
2316उग्रनारायण यादवसिराहाभगवतीपुर1नवराजपुर गाउँपालिका1
2317कुसेश्वर महरासिराहासितापुर 4मिर्चैया नगरपालिका11
2318गणेश मुसहरसिराहाराजपुर6विष्णुपुर गाउँपालिका3
2319गणेशकुमार महत्तोसिराहाराजपुर5विष्णुपुर गाउँपालिका2
2320गौरीप्रसाद साहसिराहाफुलवरिया 9मिर्चैया नगरपालिका7
2321चन्द्रेश्वरप्रसाद सिंहसिराहाअर्नामा3कल्याणपुर नगरपालिका1
2322जागेश्वर सदासिराहाराजपुर 6विष्णुपुर गाउँपालिका3
2323दुर्गालाल मोचीसिराहानहरारिगोल5भगवानपुर गाउँपालिका2
2324धर्मनाथ मण्डलसिराहामलहनीयाखोरी4मिर्चैया नगरपालिका2
2325प्रमोद यादवसिराहानवराजपुर 9नवराजपुर गाउँपालिका5
2326प्रमोदकुमार यादवसिराहासिराहा2सिरहा नगरपालिका2
2327बिन्देश्वर महरासिराहाराजपुर4विष्णुपुर गाउँपालिका3
2328महेन्द्र साह हलुवाईसिराहागोविन्दपुर 3लहान नगरपालिका24
2329मागौन यादवसिराहामौवाही1सखुवानान्कारकट्टी गाउँपालिका1
2330मिश्रीलाल नायकसिराहानहरारिगौल4भगवानपुर गाउँपालिका2
2331रघुविर साह सिराहाराजपुर6विष्णुपुर गाउँपालिका3
2332राम भगत सदासिराहाराजपुर6विष्णुपुर गाउँपालिका3
2333रामकुमार साहसिराहासिलोवापछवारी9सुखिपुर नगरपालिका10
2334रामखेलावन महतोसिराहागोरछारी9लहान नगरपालिका20
2335रामखेलावन शाहसिराहामिचैया नगरपालिका5मिर्चैया नगरपालिका5
2336रामजुलुम महासेठसिराहाकर्जन्हा4कर्जन्हा गाउँपालिका
2337रामप्रताप साहसिराहामिर्चैया नगरपालिका6मिर्चैया नगरपालिका6
2338रामशरण नायक सुढीसिराहानिरदाना6कर्जन्हा गाउँपालिका2
2339रोशनचन्द्र यादव (विनोद)सिराहासनहैठा2सिरहा नगरपालिका19
2340विज्यकुमार यादवसिराहागोविन्दपुर 0लहान नगरपालिका24
2341विनोद महतोसिराहाअर्नामा2कल्याणपुर नगरपालिका1
2342विरेन्द्रप्रसाद यादवसिराहासिराहा नगरपालिका 9सिरहा नगरपालिका9
2343विसुनदेव मरिकसिराहाराधोपुर 6मिर्चैया नगरपालिका3
2344विसुनदेव यादवसिराहासितापुर प्र.रा.5लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका6
2345श्रीनारायण यादवसिराहालक्ष्मीनिया 9सिरहा नगरपालिका18
2346श्रीराम सदासिराहाराजपुर6विष्णुपुर गाउँपालिका3
2347संजय महरासिराहाराजपुर6विष्णुपुर गाउँपालिका3
2348संजय सिंह र रंजित सिंहसिराहामहेशपुर4मिर्चैया नगरपालिका10
2349सबुरी यादवसिराहासनहैठा1सिरहा नगरपालिका19
2350हिरबहादुर यादवसिराहासन्हैठा3सिरहा नगरपालिका19
2351उत्तमकुमार लिम्बुसुनसरीमहेन्द्रनगर 4बराहक्षेत्र नगरपालिका7
2352कर्णबहादुर भुजेलसुनसरीरामगंज बेलगछिया1बर्जु गाउँपालिका1
2353खड्‌गप्रसाद रिजालसुनसरीमहेन्द्रनगर9बराहक्षेत्र नगरपालिका8
2354चिरञ्जीवी गौतमसुनसरीइनरुवा9ईनरुवा नगरपालिका5
2355चेतनाथ ढुङ्गानासुनसरीरामधुनी 6रामधुनी नगरपालिका3
2356जयकुमार शाहसुनसरीडुम्राहा5रामधुनी नगरपालिका9
2357जयप्रकाश पाहाडिसुनसरीरामधुनी 5रामधुनी नगरपालिका5
2358दिनेश खनालसुनसरीइनरुवा न.पा.7ईनरुवा नगरपालिका2
2359दिनेश चौधरीसुनसरीपूर्वकुशाहा5दुहवी नगरपालिका12
2360दिपक पौडेलसुनसरीभटौल3बराहक्षेत्र नगरपालिका3
2361दिपक विश्वकर्मासुनसरीधरान15धरान उपमहानगरपालिका15
2362दिपेन्द्र सापकोटासुनसरीमहेन्द्रनगर चकरकट्टी0बराहक्षेत्र नगरपालिका0
2363देवहरि रिजालसुनसरीमधेशा5ईनरुवा नगरपालिका6
2364नरेन्द्र खड्कासुनसरीचतरा6वराह क्षेत्र नगरपालिका1
2365निरन्जनकुमार पाठकसुनसरीहरिपुर 3कोशी गाउँपालिका7
2366निरबहादुर मगरसुनसरीबहारा क्षेत्र न.पा.2बराहक्षेत्र नगरपालिका2
2367पुष्पबहादुर भण्डारीसुनसरीइटहरी4ईटहरी उपमहानगरपालिका4
2368प्रतापबहादुर राईसुनसरीडुम्राहा3रामधुनी नगरपालिका8
2369प्रेभुनारायण चौधरीसुनसरीरामधुनी2रामधुनी नगरपालिका1
2370भोजराज तिम्सिनासुनसरीइनरुवा न.पा.3ईनरुवा नगरपालिका3
2371युवराज कट्टवालसुनसरीइनरुवा3ईनरुवा नगरपालिका3
2372विमल गुरुङ्गसुनसरीगौतमपथ0धरान उपमहानगरपालिका9
2373शम्भु सापकोटासुनसरीबराहाक्षेत्र3बराहक्षेत्र नगरपालिका2
2374सिताराम तामाङ्गसुनसरीधरान15धरान उपमहानगरपालिका15
2375सुरेशकुमार रेग्मीसुनसरीइनरुवा 2ईनरुवा नगरपालिका1
2376हरिबहादुर मगरसुनसरीमहेन्द्रनगर4बराहक्षेत्र नगरपालिका7
2377हर्कमान माझीसुनसरीमहेन्द्रनगर4बराहक्षेत्र नगरपालिका7
2378होमराज बस्नेतसुनसरीबराहाक्षेत्र3बराहक्षेत्र नगरपालिका2
2379अमरबहादुर कामीसुर्खेतजरबुटा8विरेन्द्रनगर नगरपालिका13
2380इन्द्रा पुरीसुर्खेतविरेन्द्रनगर 1बिरेन्द्रनगर नगरपालिका1
2381काशिराम बुढासुर्खेतचौकुने गापा6चौकुने गाउँपालिका6
2382कुलबहादुर घर्तीसुर्खेतमटेला9चिङ्गाड गाउँपालिका3
2383कुलबहादुर मल्लसुर्खेतविरेन्द्र16बिरेन्द्रनगर नगरपालिका10
2384कृष्णप्रसाद जैसीसुर्खेतरानीवास9चिङ्गाड गाउँपालिका2
2385कौशल्या घिमिरेसुर्खेतलेखफर्सा 6लेकबेशी नगरपालिका1
2386खिमबहादुर पुन मगरसुर्खेतभेरीगंगा3भेरीगंगा नगरपालिका9
2387गंगाराम वलीसुर्खेतभेरीगंगा8भेरीगंगा नगरपालिका5
2388गणेशप्रसाद शर्मासुर्खेतविरेन्द्रनगर 9बिरेन्द्रनगर नगरपालिका9
2389गिता बोहरासुर्खेतदशरथपुर 5लेकबेशी नगरपालिका4
2390चन्द्रबहादुर दमाईसुर्खेतदहचौर7गर्भाकोट नगरपालिका13
2391चन्द्रबहादुर बुढासुर्खेतआग्रीगाँउ9सिम्ता गाउँपालिका3
2392जगत चुनारासुर्खेतपाम्का8चिङ्गाड गाउँपालिका6
2393जितमन दमाई (मिनबहादुर नेपाली)सुर्खेतविजौरा2चौकुने गाउँपालिका4
2394टेकबहादुर खत्रीसुर्खेतगडी5बीरेन्द्रनगर नगरपालिका14
2395टोपबहादुर कामीसुर्खेतदशरथपुर9लेकबेशी नगरपालिका4
2396टोपिलाल लामिछानेसुर्खेतविरेन्द्रनगर 14बिरेन्द्रनगर नगरपालिका10
2397डम्बरकुमारी गैरेसुर्खेतअबलचिङ्ग8चिङ्गाड गाउँपालिका5
2398डिलबहादुर रानासुर्खेतअवलचिङ्ग3चिङ्गाड गाउँपालिका5
2399दलविर दमाईसुर्खेतछिन्चु1भेरीगंगा नगरपालिका5
2400दिपा वलीसुर्खेतविरेन्द्रनगर16बिरेन्द्रनगर नगरपालिका10
2401दुर्गाबहादुर वलीसुर्खेतभेरीगंगा8भेरीगंगा नगरपालिका5
2402देवबहादुर सुनारसुर्खेतमालारानी 7गर्भाकोट नगरपालिका2
2403देविराम रोकामगरसुर्खेतगढि5बीरेन्द्रनगर नगरपालिका14
2404धना शाहीसुर्खेतबवियाचौर6पञ्‍चपुरी नगरपालिका4
2405नगेन्द्रप्रसाद ढकालसुर्खेततातापानी 9पञ्‍चपुरी नगरपालिका10
2406नयाराम जैसीसुर्खेतबाबियाचर4पञ्‍चपुरी नगरपालिका6
2407नवराज पौडेलसुर्खेतलेखफर्सा6लेकबेशी नगरपालिका1
2408निरकराज तिमिल्सिनासुर्खेतवावियाचौर 6पञ्‍चपुरी नगरपालिका4
2409पदमबहादुर थापासुर्खेतदशरथपुर 6लेकबेशी नगरपालिका4
2410पुर्णबहादुर बर्कारी रानासुर्खेतविजौरा1चौकुने गाउँपालिका4
2411पुष्कर घर्तीसुर्खेतधारापानी 2गर्भाकोट नगरपालिका3
2412प्रेमबहादुर कामीसुर्खेतरामघाट7भेरीगंगा नगरपालिका14
2413प्रेमबहादुर कार्कीसुर्खेतविजौरा 5चौकुने गाउँपालिका5
2414प्रेमबहादुर रानासुर्खेतअवलचिङ3चिङ्गाड गाउँपालिका5
2415बलबहादुर तिरुवासुर्खेतजरबुटा8विरेन्द्रनगर नगरपालिका13
2416बालाराम विष्टसुर्खेतविरेन्द्र 18बिरेन्द्रनगर नगरपालिका
2417भगवती मल्लसुर्खेतविरेन्द्र16बिरेन्द्रनगर नगरपालिका10
2418भिमबहादुर खत्रीसुर्खेतसहोर4गर्भाकोट नगरपालिका4
2419भुमिसरा वलीसुर्खेतरामघाट8भेरीगंगा नगरपालिका13
2420मदनराज खनालसुर्खेतबाबियाचौर 8पञ्‍चपुरी नगरपालिका6
2421मधु वि.क.सुर्खेतवि.न.पा.7बिरेन्द्रनगर नगरपालिका7
2422महानन्द आचार्यसुर्खेतलेखफर्सा6लेकबेशी नगरपालिका1
2423मानकुमारी चौधरीसुर्खेतउतरगंगा9विरेन्द्रनगर नगरपालिका18
2424मानबहादुर खड्कासुर्खेतलेखपराजुली1भेरीगंगा नगरपालिका1
2425मानबहादुर खत्रीसुर्खेतखानीखोला7सिम्ता गाउँपालिका9
2426मानबहादुर दर्लामीसुर्खेतखारखोला 4लेकबेशी नगरपालिका10
2427रामबहादुर सार्कीसुर्खेतविरेन्द्रनगर12बिरेन्द्रनगर नगरपालिका12
2428रुद्रराज गिरीसुर्खेतविध्यापुर8पञ्‍चपुरी नगरपालिका8
2429लालबहादुर वलीसुर्खेतरजेना2चिङ्गाड गाउँपालिका1
2430लालबहादुर शाहीसुर्खेतघाँटगाँउ8चौकुने गाउँपालिका9
2431विरबहादुर वि.क.सुर्खेतविरेन्द्रनगर 11बिरेन्द्रनगर नगरपालिका12
2432विरेन्द्रकुमार थापासुर्खेतभेरीगंगा16भेरीगंगा नगरपालिका13
2433विष्णुप्रसाद जैसी र बलिराम जैसीसुर्खेतविरेन्द्रनगर 23बिरेन्द्रनगर नगरपालिका13
2434शान्ता पोखरेल गौतमसुर्खेतविरेन्द्रनगर11बिरेन्द्रनगर नगरपालिका12
2435शिवलाल खरालसुर्खेतविरेन्द्रनगर 13बिरेन्द्रनगर नगरपालिका11
2436अक्रोश भन्ने लोकबहादुर राईसोलुखुम्बुपावै1सोताङ गाउँपालिका2
2437ओमप्रकास श्रेष्ठसोलुखुम्बुदु.न.पा2दुधकुण्ड नगरपालिका2
2438कामीदावा शेर्पासोलुखुम्बुकेरुङ्ग 3दुधकुण्ड नगरपालिका8
2439कृष्णबहादुर बस्नेतसोलुखुम्बुपावै9सोताङ गाउँपालिका2
2440केशवबहादुर सुनुवारसोलुखुम्बुतिङ्ला7नेचासल्यान गाउँपालिका6
2441गर्बे राईसोलुखुम्बुबासा 6माप्यदूधकोशी गाउँपालिका2
2442गोजैमान नेवारसोलुखुम्बुसल्यान 2नेचासल्यान गाउँपालिका2
2443गोमा बस्नेतसोलुखुम्बुनेले9थुलुङदूधकोशी गाउँपालिका1
2444चन्द्रबहादुर बस्नेतसोलुखुम्बुसोताङ्ग3सोताङ गाउँपालिका3
2445जीतबहादुर थापासोलुखुम्बुमुक्ली3थुलुङदूधकोशी गाउँपालिका6
2446दिलबहादुर राईसोलुखुम्बुकागेल 5थुलुङदूधकोशी गाउँपालिका2
2447देवेन्द्र कटेलसोलुखुम्बुनेचासल्यान गा.पा.3नेचासल्यान गाउँपालिका3
2448पचण्ड जंग बस्नेतसोलुखुम्बुजुबु3थुलुङदूधकोशी गाउँपालिका4
2449बमबहादुर बस्नेतसोलुखुम्बुकागेल 6थुलुङदूधकोशी गाउँपालिका2
2450बुद्धिबहादुर वि.क.सोलुखुम्बुकागेल 9थुलुङदूधकोशी गाउँपालिका2
2451मिङ्मार रिन्जि शेर्पासोलुखुम्बुनेचाबतासे7नेचासल्यान गाउँपालिका4
2452रणबहादुर बस्नेतसोलुखुम्बुकागेल 1थुलुङदूधकोशी गाउँपालिका2
2453रमेश कटेल (कोमल)सोलुखुम्बुनेचाबतघारी 2नेचासल्यान गाउँपालिका3
2454रसिओङ्गेल लामा शेर्पासोलुखुम्बुदु.न.पा4दुधकुण्ड नगरपालिका4
2455रामकुमार कार्कीसोलुखुम्बुनेले4थुलुङदूधकोशी गाउँपालिका1
2456रिन्जे शेर्पासोलुखुम्बुकाँकू4माप्यदूधकोशी5
2457सनक सिंह राईसोलुखुम्बुछेस्काम6महाकुलुङ गाउँपालिका3
2458सिंगधन राईसोलुखुम्बुगुदेल 5महाकुलुङ गाउँपालिका5
2459सोमप्रसाद निरौलासोलुखुम्बुसल्यान 2नेचासल्यान गाउँपालिका2
2460हर्कराज राईसोलुखुम्बुछेस्काम6महाकुलुङ गाउँपालिका3
2461हिमालकाजी कार्कीसोलुखुम्बुनेले2थुलुङदूधकोशी गाउँपालिका1
2462अनुप थापास्याङ्ग्जासेतिदोभान 7आँधिखोला गाउँपालिका5
2463कृष्णबहादुर अधिकारीस्याङ्ग्जाभिरकोट4भीरकोट नगरपालिका3
2464ख्यामबहादुर बोहोरास्याङ्ग्जापुतलीबजार12पुतलीबजार नगरपालिका10
2465गिरबहादुर के.सी.स्याङ्ग्जाभिरकोट15भीरकोट नगरपालिका1
2466गोपालप्रसाद अर्यालस्याङ्ग्जावालिङ्ग 6वालिङ नगरपालिका6
2467छविलाल सार्कीस्याङ्ग्जाभिरकोट4भीरकोट नगरपालिका3
2468जुना वि.क.स्याङ्ग्जाबानेथोकदेउराली 0भीरकोट नगरपालिका
2469ज्ञानबहादुर लम्सालस्याङ्ग्जामज्ञाम चिसापानी9हरीनाश गाउँपालिका3
2470टंकप्रसाद अधिकारीस्याङ्ग्जारापाकोट5अर्जुनचौपारी गाउँपालिका3
2471टंकप्रसाद काफ्लेस्याङ्ग्जारापाकोट5अर्जुनचौपारी गाउँपालिका3
2472टुकबहादुर पौडेलस्याङ्ग्जापुतलीबजार 2पुतलीबजार नगरपालिका2
2473डाँसीनारायण पराजुलीस्याङ्ग्जासरेक4वालिङ नगरपालिका11
2474डासीराम शर्मास्याङ्ग्जाभाटखोला6फेदीखोला गाउँपालिका3
2475डिल्लिराम अर्यालस्याङ्ग्जाभिरकोट14भीरकोट नगरपालिका6
2476दिर्गनारायण रिजाल (दिपक)स्याङ्ग्जाजगतभञ्ज्याङ1वालिङ नगरपालिका6
2477देविप्रसाद सुवेदीस्याङ्ग्जाविचौरी चौतारा2आँधिखोला गाउँपालिका3
2478देविलाल देवकोटास्याङ्ग्जारापाकोट5अर्जुनचौपारी गाउँपालिका3
2479देवेन्द्र हमालस्याङ्ग्जावाहाकोट7पुतलीबजार नगरपालिका8
2480निरबहादुर खत्रीस्याङ्ग्जाभिरकोट15भीरकोट नगरपालिका1
2481पदमप्रसाद तिवारीस्याङ्ग्जापन्चमुल1आँधिखोला गाउँपालिका1
2482पदमबहादुर मल्लस्याङ्ग्जाचिसापानी 9
2483भभनीप्रसाद शर्मास्याङ्ग्जासेतिदोभान9आँधिखोला गाउँपालिका5
2484भोजबहादुर भुजेलस्याङ्ग्जाचिन्नेवास1बिरुवा गाउँपालिका5
2485मनबहादुर गुरुङ्गस्याङ्ग्जापेल्काचौर7पुतलीबजार नगरपालिका12
2486महेश्वर पौडेलस्याङ्ग्जावाङ्सिन 1आँधिखोला गाउँपालिका4
2487यमनारायण ढकालस्याङ्ग्जाफेदीखोला9फेदीखोला गाउँपालिका1
2488रतन रानास्याङ्ग्जाकोल्माबराहा चौर4पुतलीबजार नगरपालिका9
2489राजकुमार पौडेलस्याङ्ग्जावाङ्सिन 5आँधिखोला गाउँपालिका4
2490राजेन्द्रप्रसाद ढकालस्याङ्ग्जाफापरथुम3आँधिखोला गाउँपालिका6
2491रामचन्द्र पोखरेलस्याङ्ग्जासेतिदोभान1आँधिखोला गाउँपालिका5
2492रेवकला तिवारीस्याङ्ग्जाशिर्सेकोट7वालिङ नगरपालिका12
2493लक्ष्मण कोईरालास्याङ्ग्जावालिङ्ग6वालिङ नगरपालिका6
2494लोकबहादुर थापास्याङ्ग्जापौवेगौडा 1पुतलीबजार नगरपालिका5
2495विष्णु बोटेस्याङ्ग्जाभिरकोट15भीरकोट नगरपालिका1
2496वेतबहादुर सार्कीस्याङ्ग्जाछाङछाङ्दी 1वालिङ नगरपालिका2
2497शालिग्राम न्यौपानेस्याङ्ग्जातुल्सीभज्याङ्ग4गल्याङ नगरपालिका11
2498शेषकान्त काफ्लेस्याङ्ग्जाभिरकोट4भीरकोट नगरपालिका3
2499श्यामबहादुर घर्तीस्याङ्ग्जाभिरकोट15भीरकोट नगरपालिका1
2500सुमन के.सी.स्याङ्ग्जाभिरकोट15भीरकोट नगरपालिका1
2501हरिप्रसाद खनालस्याङ्ग्जापकवादी4गल्याङ नगरपालिका9
2502हरीप्रसाद डुम्रेस्याङ्ग्जाकालिकाकोट1वालिङ नगरपालिका14
2503चुचे वि.क.हुम्लागोठी9सर्केगाड गाउँपालिका5
2504देविखर जैसीहुम्लामैला2ताँजाकोट गाउँपालिका2
2505नन्दऋषि जोशी शर्माहुम्लामैला3ताँजाकोट गाउँपालिका2
2506रतन बुमी हुम्लाजैर4सर्केगाड गाउँपालिका1